שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אלף לילה ולילה פרק 2

zipi62
לפני 19 שנים • 14 בינו׳ 2005

אלף לילה ולילה פרק 2

zipi62 • 14 בינו׳ 2005
פנטזיית אלף לילה ולילה

פרק שני

את צעדת לספה עגולה שעמדה באמצע החדר התיישבת וסימנת לי באצבעך להתקרב אליך, זחלתי אליך במהירות נעצרת קרוב ככל האפשר לרגליך מבלי לגעת בך..
מחכה מצפה, לא יודעת למה...
רוצה, משתוקקת שתרצי אותי בכל דרך אפשרית, בכל דרך שתסעיר אותך....
שתאפשרי לי להוכיח עד כמה אני צריכה אותך, עד כמה אני משתוקקת ...
לתת ביטוי לעצמי, לייחד, ללבד, לשיתוף, לחיבור, לתחינה, לצורך, ליצריות שמתפרצת לה החוצה בקולות צהלה ...
אני על ברכיי לרגלך מצפה לקול או סימן, שקט סביב הדממה עמוקה, והמתח הולך וגובר ...
ואת מניחה את ידך על ראשי מצמידה את פני אל רגלך, מחבקת את הראש ומצמידה,
מבקשת את רשותך לחבק את רגליך עם שתי ידי, מקבלת רשות
בשמחה רבה מחבקת ונצמדת....
את מדברת ומסבירה, אומרת ששום דבר לא במקרה, שכל מה שתרצי תאמרי, וכאשר הדברים לא יובנו אבקש ותסבירי...
את מדברת על מילת ביטחון ומסבירה את כל המשמעות שלה, מסבירה שהיא ישנה וקיימת כדי לתת לי בטחון אך לא נועדה לשימוש קבוע ...
אני מקשיבה לכל מילה בשקיקה סופגת את המשמעויות לתוכי,
מאושרת רק כך מלהיות במחיצתך, מלגעת ברגלך דרך המגף, בלשמוע את קולך מסביר לי דברים, לחוש את העוצמה שאת משדרת, בלהיות במקום הזה שמוכן לתת את הכל, בלהרגיש בתוכי את הביטחון של להיות רצויה חשובה....
לפתע התרוממת בפתאומיות, נפלתי על הרצפה ואת אמרת אל תזוזי אני רוצה אותך בדיוק כך..
שמעתי רחש לא חזק, תוך שניות עיניי היו קשורות..
אפלה אפפה אותי, ניתוק מוחלט מהסביבה, רק גופך וגופי קיימים ...
כל תנועה כל רעש הקל ביותר התעצם וקיבל משמעות חדשה ...
תוך דקות מספר חבלים שנגעו במקומות שונים בגופי קיבעו את יכולת התזוזה והצמידו את גופי לרצפה, שכבתי ללא תזוזה מתמסרת לחופש האדיר שחשתי בתוכי ...
מתמסרת לגירוי שהולך ומתפשט בגופי, ידעתי שהשטיח מתחתי לא יישאר יבש בעוד זמן קצר.. וזה הגיע, חשתי את תנועתך מסביבי, בוחנת ובודקת ששום דבר שקורה עד כה לא מהווה סכנה, הכל בשליטה הכל רגוע, ואני רואה אותך בעיניי רוחי, רואה את גופך המתכופף, רואה את ידיך הארוכות נוגעות, רואה את הניצוץ המתעורר בנפשך המבהיק בעינייך... את ניגשת לוקחת את אחד השוטים הנמצאים בתיקך, מתקרבת ולוחשת לי באוזני:
"אני יוצאת למסע הכרות עם ישבנך החמוד, אוהבת לראות אותו אדום צוחק לעברי" צמרמורת עוברת בגופי.. איך אוכל לומר לה עד כמה אני חשה פגועה כאשר בי השוט מצליף.. איך אשתף אותך בכל השלבים שעברתי עם אדונים שונים עד שהגעתי למקום שאני חשה גאה להיות מוצלפת, את העלבון את הבושה, את הכאב שחוויתי עם כל הצלפה עד שלמדתי שזה בסדר ואין צורך להתנגד....
אני שוכבת בערפול חושים קל המחדד כל רחש, כל רצון, כל כוונה, חשה את הכאב משמיעה אנחה קלה ומחכה להצלפה הבאה... והן באות עוד ועוד עד שהכאב נעלם... לפתע הפסקת... חשתי את ידך מלטפת את ישבני בעדינות וברוך ...
חשתי באוזני נשיפות חמות של אויר שהעביר בי צמרמורת נעימה ..
שמעתי אותך מרחוק אומרת: "תעלי על המיטה הגיע הזמן לקבל ממך מקלחת רטובה, תעשי זאת היטב על תדלגי על שום ס"מ מגופי" חיוך רחב התפשט על שפתיי... כמה אני אוהבת זאת, את זאת עושה היטב, מעניין כיצד ואם בכלל תתני ביטוי להנאתך...
melody
לפני 19 שנים • 16 בינו׳ 2005
melody • 16 בינו׳ 2005
ציפ'קה...
סיפורייך הולכים ומשתבחים icon_smile.gif

כל הכבוד icon_wink.gif
zipi62
לפני 19 שנים • 16 בינו׳ 2005
zipi62 • 16 בינו׳ 2005
תודה מלודי