בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה פיזית

זאלופון​(שולט)
לפני 19 שנים • 21 בינו׳ 2005

שליטה פיזית

זאלופון​(שולט) • 21 בינו׳ 2005
מדברים פה הרבה על שליטה מנטלית, וגם רוב מה שלא מוגדר שליטה מנטלית מבוסס על ציות וכניעה, אבל מה שכמעט לא מדובר עליו (או שאני בכל אופן לא שמתי לב) הוא דווקא נושא שאני אישית מחבב למדי, ואפשר לכנות אותו בשם "שליטה פיזית".
הכוונה היא למצב שבו הסאבית נכנעת לרצון הדום לא (רק) משום שהיא רוצה להכנע לו אלא משום שהוא אינו מותיר לה ברירה אחרת בשל כוחו הפיזי הרב יותר. פעילויות כגון היאבקות, "אונס", ספאנקינג תוך החזקת הסאבית בכוח ונסיונות התנגדות והשתחררות מצדה וכו'.
ברור שעדיין הכל מבוצע בהסכמה, כי יש סייפוורד והכל, אבל... קצת פחות הסכמה, מה שלפעמים פירושו קצת יותר אדרנלין.

והשאלה היא בעצם: איפה הנושא הזה עומד אצלנו? ברור שהוא קיים ונוכח, אבל עד כמה?
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 21 בינו׳ 2005
אני אישית אוהב שיש שליטה מנטלית ברורה מאחורי כל אקט פיזי של 'כפייה' או שליטה מכל סוג. בעצם, ללא הסכמה והבנה של מי שאני נמצא איתה, שום דבר לא ממש קורה.

באשר לשליטה פיזית עצמה... אמנם אני בעל כוח פיזי לא מבוטל, אבל אני הרבה יותר נהנה לראות ולחזות בכוח השליטה המנטלית שלי כאשר אני פוקד על משהו, והוא נעשה, ללא כל התערבות שלי, כמו סוג של אל. ברור שלפעמים אני גם אוהב לעשות דברים ביד קשוחה קצת יותר, סתם כי זה כיף... icon_smile.gif
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 21 בינו׳ 2005
מממ מחרמן...
אבל כפחדנית ידועה אני פשוט חוששת מתאונות בסיטואציות כאלה. אני מפחדת שאני אשרוט אותו עם העקבים במקום אסטרטגי או שהוא יתן לי מכה חזקה מידי לא איפה שהוא התכוון.

הכי קרוב שההגעתי לזה היה כשגיליתי אצל איזה דום בדירה מקלות ספוג ארוכים (כאלה שמשמשים גם בתור מצופים לילדים בבריכה). התחלנו להסתייף אבל איכשהו תוך שתי שניות הייתי על הגב על המיטה.
הוא​(שולט)

אכן קיים

הוא​(שולט) • 21 בינו׳ 2005
במינונים וסגנונות משתנים בהתאם לפרטנרית
teacher​(שולט)

קיים מאוד

teacher​(שולט) • 21 בינו׳ 2005
ההנאה שבהכנעה הפיזית..

נכון שצריך לשים לב לא לשבור שום דבר..
אבל כך זה בכל דבר. יש משהו בעניין הבסיסי הזה של כח מול כח, בפשטות של חוק הטבע - החזק מנצח, שגורם לחוויה להיות מאוד חזקה וטהורה.

זה מזכיר לי משהו ממזמן, פוסט של איימי שקשור לעניין:
http://www.dungeon.co.il/f/index.php?showtopic=3870

ערב טוב
teacher

נ.ב.
חוקי מועדון הקרב:
1st RULE: You do not talk about FIGHT CLUB.
2nd RULE: You DO NOT talk about FIGHT CLUB.
3rd RULE: If someone says "stop" or goes limp, taps out, the fight is over.
4th RULE: Only two guys to a fight.
5th RULE: One fight at a time.
6th RULE: No shirts, no shoes.
7th RULE: Fights will go on as long as they have to.
8th RULE: If this is your first night at FIGHT CLUB, you HAVE to fight.

פייה{O}

בראדי במיטבו

פייה{O} • 21 בינו׳ 2005
"Real men do not fear pain, and thus cannot be controlled"

מה זה אומר על סאביות שלא מפחדות מכאב? icon_twisted.gif
Grey / Green
Grey / Green • 21 בינו׳ 2005
אני חושב שזה אומר שאפשר לשלוט עליהן יותר טוב.
גלתיאה
גלתיאה • 21 בינו׳ 2005
מאבק פיזי בין גבר לאישה תמיד ריתק אותי. כבר כילדה החטפתי לבנים כדי לראות מה יקרה icon_wink.gif וכאדם בוגר אפילו טרחתי ללמוד את זה. אבל רק כשהגעתי לעולם הבדסמ נפל לי האסימון.
ולגבי הבטיחות- בלי תכשיטים מכל סוג, ובלי ציפורניים, וכמובן שמסכמים את החוקים מראש.

לסיכום- גרררררררררררררררררררררררררררררררררר icon_wink.gif
פייה{O}
פייה{O} • 21 בינו׳ 2005
בשבילי שליטה פיזית הרבה יותר קלה (שלא לאמר כיפית) ממנטלית.
אני חושבת שבשורה התחתונה זה נובע מכך שאני לא מאמינה שאני באמת נחותה ממישהו מנטלית, ולכן מוזר לי לתת למישהו לשלוט בי בצורה כזאת באמת (אם כי אני מוכרחה לציין שאני לא באמת מבינה מה זה בכלל "שליטה מנטלית").
מאידך, למרות מיומנות הקראטה המהוללת שלי, אני כן עשויה להיות נחותה ממישהו פיזית, וככה השליטה הרבה יותר אמיתית.

ponyplay.gif
הבוס שלך​(שולט)
לפני 19 שנים • 22 בינו׳ 2005

רק מנטלית

הבוס שלך​(שולט) • 22 בינו׳ 2005
השורש והבסיס לכל מערכת בדסמית היא שליטה מנטלית. אני מסכים גם עם כל אלה שציינו שזאת השליטה היותר מספקת. הרי גם כשאני מביא את הסאבית למצב שהיא לא יכולה להתנגד, זה רק בעקבות יכולתי לגרום לה להסכים להכניס את עצמה למצב הזה.