שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה - מה לעשות אם אישתי מקנאת בנעמה שלי

bianca​(מתחלפת)
לפני 19 שנים • 22 בינו׳ 2005

דוקטורינה יקר

bianca​(מתחלפת) • 22 בינו׳ 2005
העלת כאן חשש מאוד גדול שלך,ואני מאוד מעריכה אותך גם על ששיתפת וגם על הדאגה לאשתך שמראה על האכפתיות שלך.
לי אישית מאוד קשה עם הסוג הזה של מערכות יחסים,ואני אישית בחיים לא הייתי מסכימה לחיות עם בן זוג שגם חולק את מצעו ואת ליבו עם נשים אחרות.
אבל אם לך ולאשתך ולנעמה טוב עם הסיטואציה ועם סוג זה של מערכת יחסים- תבורכו icon_smile.gif
לדעתי מה שאשתך חווה הוא דבר מאוד נורמלי ואנושי ויותר מזה נשי.
לגברים יש פחות בעיה עם הנושא כי יש להם הפרדה מאוד ברורה בין הדברים.
אצל נשים,גם אם הם מסכימות לחיות בסוג כזה של מערכת יחסים,זה לא בא להם טיבעי,כי נשים רואות בסקס משהו מאוד שונה מגברים,כי זה בא ממקומות אחרים.
ולכן אני דיי בטוחה שלאשתך,כמה שהיא פתוחה וליברלית,בלב קצת קשה עם העובדה שבן זוגה מנהל מערכת יחסים מקבילה עם אישה אחרת.
העצה שלי לך,זה להראות לה כל הזמן כמה אתה אוהב אותה וכמה אכפת לך ממנה וכמה שהיא חלק חשוב בחיים שלך ושהיא מאוד חשובה לך,לדעתי זה מאוד יעזור לה להרגשה הפנימית.
בהצלחה goodluck.gif

B
קליבר​(שולט)

מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים

קליבר​(שולט) • 22 בינו׳ 2005
או בעברית , איזו הרמה להנחתה , והמבינות יבינו ...

זו כאילו מתנה ליומהולדת בטי ?
הבוס שלך​(שולט)

לא מאמין

הבוס שלך​(שולט) • 22 בינו׳ 2005
אתה כותב בפתח דבריך שלעולם כל אחד מכם יישאר עם בן זוגו הקבוע. אבל אשתך לא מרוצה מהקשר הנוסף שלך, ואילו כמה שורות אחרי זה אתה גם מודיע שנעמה שוקלת לעזוב את בעלה. אז תסלח לי אם אומר לך שהטרוניה שלך איננה אמינה בעיניי. מערכת יחסים נוספת אפשר לקיים או בהסכמה, או בסתר. אין דרך שלישית. אם תמשיך בדרך הנוכחית אל תתפלא אם יום אחד אשתך תזרוק אותך מהבית (ואולי זה מה שאתה בעצם רוצה).
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 22 בינו׳ 2005
כשראיתי את המודעה של אישתך בלוח המודעות לפני הרבה זמן (כמה מהר קוראי התגובה הזו ירוצו ללוח המודעות?), כבר הרחתי צרות. מצטערת, איש, אין שלישיות שמחות. ואני ראיתי כאן כמה וכמה שלישיות שהצהירו על אושר מושלם. עד שהגיעה העדפה של רגש אחד על פני רגש אחר. וזה תמיד קרה. ברגע ששתי צלעות של משולש כבר לא מתאימות לצלע השלישית, המשולש לא יכול להתקיים.
סיפורים כאלה ותיקים כימיה של הקהילה.

שרה לא היתה שמחה בהגר עוד אז, והיא נתנה אותה לאברהם כדי שיהיו לו ילדים שהיא לא יכלה לתת לו. ולתת אפשרות לילדים זה דבר חשוב, נכון? מין הסתם יותר חשוב ממימוש BDSM. אז? זה שימח אותה? זה שימח אותו, בסופו של דבר?

לא ברור לי מה מה הניע את אשתך לעשות את מה שעשתה (אם אמנם היא עשתה זאת מתוך רצון חופשי ובלי אפילו טיפה של לחץ ממך), אבל ברור דבר אחד- אם לא תחליטו, אתה והיא, החיים יבחרו בשבילכם.

לא בקינאה שלה אתה צריך לטפל. אתה צריך לטפל בקשר שלכם, אם אתה רוצה שהוא ישרוד.
ולגבי התחליפים המוצעים כאן, של מאהב וכדומה, לו אישתך היתה רוצה מאהב היא כבר היתה לוקחת לה אחד. לגיטימציה, הרי, יש לה.
נראה לי שהיא דווקא רוצה אותך.

נעמה ובעלה- זה כבר סיפור אחר.
Aragorn​(שולט)

Re: דוקטורינה יקר

Aragorn​(שולט) • 22 בינו׳ 2005
bianca כתב/ה:

לגברים יש פחות בעיה עם הנושא כי יש להם הפרדה מאוד ברורה בין הדברים.

עשית שתי טעויות תמוהות.
קודם כל, מי אמר שאצל גברים אן קשר בין סקס לרגש?
אני יודע שאצלי מתפתח רגש כלפי מי שאני עושה איתה סקס.

שנית כל, מי אמר שלגברים קל , או קל יותר מאשר לנשים, לקבל בגידה?
לפי דעתי, לגברים יהיה קל יותר מאשר לנשים
לקבל בגידה רגשית,
כלומר מצב שבו בת זוג מאוהבת בגבר אחר מבלי שיקרה בניהם דבר.
אבל יהיה להם קשה יותר לקבל בגידה מינית.
Black Roses
Black Roses • 22 בינו׳ 2005
סדר עדיפויות שמעת על זה??
אני מאמינה שאשתך יותר חשובה לך אז מן הסתם תלך לכיוון שלה ותוציא את הסאבית
דאמט' אני לא מבינה תעניינים האלה למה אתם מתחתנים אם אתם הולכים אח"כ לאחרת???
strikingamatch​(שולט)
strikingamatch​(שולט) • 22 בינו׳ 2005
יש פתגם באנגלית, There are no free lunches.

אין ארוחות חינם.

קשר מונוגמי הוא מה שמקובל בחברה המערבית של היום. אם אתה רוצה לשנות את המוסכמות אתה תצטרך לשלם, במוקדם או במאוחר, מחיר. גובה המחיר הוא ביחס ישיר לגודל העסקה. במקרה הזה נראה לי שהעסקה היא גדולה מאד, ככה שנראה לי שהמחיר תהיה גבוהה מאד.
שוטרת*
שוטרת* • 22 בינו׳ 2005
עדיף ציפור אחת ביד מאשר שתיים על העץ (הייתי חייבת להזכיר את המשפט הזה. תמשיכו..)
הבוגר
הבוגר • 22 בינו׳ 2005
זה הנושא הכי רגיש שיש לנו הנשואים.
מצד אחד יש את בן הזוג האוהב שאנו אוהבים ומצד שני את תכונתנו הבדסמית.
בן הזוג שלנו אינו מסוגל להעניק ולהתחבר להויה הבדסמית לא כל שכן להשלים לנו את החסר.
לכן קשים החיים שלנו בסיטואציה הזאת.
רבים מאיתנו סובלים מרגשות אשם כאלו או אחרים ונקיפות מצפון.
ישנם כאלה שהצד השני יודע על הנטייה הבדסמית אך לעולם לא יוכלו להבין את האמת שלנו.
לעולם לא יוכלו להבין את החוסר ,החסך הגדול והרגשת החידלון הנפשי .
כל בן זוג של משהו מאיתנו הוא עולם ומלואו והרגשתו היא הרגשתו האישית.
לא נצליח להבין אותו והרגשתו וגם לא נוכל לפרש ולייעץ.
זאת דרך שהמוצא שלה הוא אך ורק בשתי דרכים.
האחת כמו שפעם ידידתי הטובה בטי בום אמה "להיתגרש".
השניה השלמה מלאה של הצד השני,נראה לי בעייתי ,לא תיתכן השלמה מלאה ותמיד תהיה חשדנות.
אני כשלעצמי מרגיש תלוש בין העולמות.לא יכול ללא הבדסמ ,זהו חלק מהעצמי שלי ומצד שני אוהב את אשתי ומאושר בביתי .
דילמה מאוד קשה שאינני יודע את סופה.
fire
fire • 22 בינו׳ 2005
אולי דווקא משום שאישתך לא יכולה למלא את צרכיך הבי די אס אמים זה מה שמפריע לה ולא מה שירגיע אותה לדעת" שכל אחת עונה על צד אחר שלך" - כשותפתך לחיים, בטח מפריע לה שיש צד בך שאין בו כל קשר אליה ולא יכול להיות קשר אליה. וגם לא משנה כמה שתרגיע אותה ותגיד לה שתמיד תשאר עימה רגש לא מבוסס על הגיון ודאגות פרקטיות. אני בטוחה שהיא גם מרגישה השפלה מסויימת שהיא מסכימה למצב הקיים ומרגישה שנעמה נדחפה לתוך חייכם ומפריעה להרגשת האינטימיות והקרבה בינכם.