בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לסאבים - פטיש כפות רגליים

אליס בארץ הפלאות​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 23 בינו׳ 2005

[color=violet]פוט פטיש[/color]

בעקבות בקשות ותחנונים מהסאב המקסים שלי, אני מגיבה לפוסט הנ"ל {אתם צריכים לראות איך הוא מבקש ורק אז תבינו icon_rolleyes.gif },
עד שהכרתי את שפינוז, לא יצא לי להכיר גברים שנמשכים לכפות רגליים וגם לא ממש הבנתי למה יש כאלה שנמשכים בצורה מטורפת דווקא לאיבר הזה.

אז למה גברים או נשים נמשכים/ות לכפות רגליים {השערות בלבד!!!- לקוח מאתר העוסק בנושא}:

*קיימת השערה שאחת הסיבות למשיכה לכפות רגליים הן בלוטות הזיעה הנמצאות שם המפרישות את אותם חומרים כמו איברי המין, שלהם תפקיד מרכזי במשיכה בין רוב היונקים - גם בני אדם.

*בין ההשערות הנזכרות שנכללות בפטישיזם: ההתנייה הקלאסית; האובייקט, במקרה שלנו כפות הרגליים, נקשר עם משהו שיותר מאוחר מקבל עבור הפטישיסט משמעות מינית.
*יש הסוברים שמקרה מסויים בילדות יכול לקשר כפות רגליים למשהו המסמל נשיות, כמו שדיים,
*ויש הסוברים הפוך - שכפות הרגליים מסמלות גבריות ומזכירות את איבר המין הזכרי.
*עמדה אחרת גורסת שהחזרה על פעולות שבהם יש צורך להשתמש בכפות הרגליים מרגיעה ומפצה על מאורע טראומטי בילדות בו היו מעורבים כפות הרגליים.

אז עד לא מזמן, לא חשבתי שזה יכול להדליק אותי אבל,
העובדה שכפות הרגליים שלי מגרות ומטריפות את הגבר שאיתי , אוטומטית גורמות לי עוררות מינית, זה פשוט עושה לי את זה, אני עדיין לא בטוחה אם זה בגלל האיבר עליו אנחנו מדברים, או אולי בגלל הגבר, אולי בגלל הדברים שהוא עושה ,אני לא בטוחה למה בדיוק ואיך אבל זו פשוט עובדה {אפשר לפנות אלי להוכחות icon_wink.gif }.
עבד מחמד​(נשלט)

בהחלט כן

עבד מחמד​(נשלט) • 23 בינו׳ 2005
כף רגל נשית מטופחת מבחינתי היא איבר מדהים ביופיו שאני נהנה להעריץ ולפנק.
אני מניח שזה מגיע מהמון מקומות , כמו למשל מהתנוחה בה מפנקים כף רגל שהיא בדרך כלל תנוחה כנועה, כמו למשל מזה שמאז מעולם סימן לכניעה.
מעבר לכל זה מענג את בעלת הרגליים ולכן זה מענג אותי.
me-worship-u

FF

me-worship-u • 23 בינו׳ 2005
FF - foot fetish
feets
legs
high heels
boots

so much wonderfull things

all what the queen "walk with or on" will be my road to pleasure

worship sexy legs - because they so...