צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זאוס לומד להיות משקי"ת ת"ש

ZEUS​(שולט)
לפני 20 שנים • 17 ביולי 2003

זאוס לומד להיות משקי"ת ת"ש

ZEUS​(שולט) • 17 ביולי 2003
"אני בחור רזה מחפש שולט אמיתי. מפקד שיעביר אותי טירונות.
או מישהו שיחנך אותי כמו אבא עם מכות בישבן,
או מישהו שישפיל אותי בפומבי (או במקום פומבי, או לפני חברים שלו) !!
לשרת מישהו מלך גברי בבית שלו... (גם שירוויח עליי כסף),"
היה נוסח המודעה באחד הפורומים בהם זאוס המשועמם גולש לו מידי פעם.
לא יודע למה אבל החלטתי לענות לו.
התכתבנו מעט במיילים, החלפנו תמונות וקבענו להפגש.

"הפעם אתה הולך להיות קשוח ואסרטיבי מתמיד! כמו שדום לימד אותך!!" אמרתי לעצמי.
אני קבעתי שעה, הוא איחר בכמעט שעה, בנוהל. לאט לאט אני מתחיל להתרגל לזה.

כשהוא סוף כל סוף הועיל בטובו להופיע נגלה לפני בחור נאה ורזה.
בוא נתעכב לרגע על המילה "רזה" - לאדם הפשוט המילה "רזה" פירושה ההיפך משמן, הלא ככה?
יפה, במקרה שלו שקלתי לאשפז אותו במחלקת אנורקסיה! כאילו זה הלוק החדש? או שמא הוא שייך לסוג האנשים שאוכלים ענב ומעכלים אותו שבוע?!
נו מילא.

כבר איך שראיתי אותו משהו לא נראה לי, היה לו מראה ספק עייף, ספק מסטול ספק "מה אני עושה כאן??".
חוש פנימי או סתם אינטואיציה נשית אמרו לי לסגת. למה? ככה! אל תשאל שאלות מיותרות פשוט תגיד לו שאתה לא מעוניין.

"בוא אחרי!" פקדתי עליו והתחלתי לצעוד לכיוון הדירה.

טו מייק לונג סטורי שורט הסצינה הבאה היא שאני על המיטה, הוא על הרצפה ומבצע בי מין אוראלי. (והפעם בלי שיניים!! icon_lol.gif )
מצליף מידי פעם על ישבנו (זה ישבן זה? קרש גיהוץ!) , צובט לו בפטמות, כאלה.
לפתע, בלי שום התראה מוקדמת הבחור מפסיק כל פעילות!
לא משנה כמה אני פוקד עליו הוא מסרב, מתיישב על המיטה ומתחיל להתלבש.

כשאני מנסה ללחוץ ולהבין מה קרה אני רואה דמעות אצלו בעיניים.
אוקי..עם בכי אני לא יודע להתמודד!!
מפה לשם עברנו ממשחק "אדון ועבד" למשחק "עובדת סוציאלית ונער מדוכא".
שעה ורבע של שיחת נפש(!!) בכי קל מהצד שלו, זיקפה הסטרית מהצד שלי (כן, כן, זה חולני אני יודע..) גילו שהוא נפרד מהחבר שלו לפני שנתיים, אף אחד לא אוהב אותו, הוא לא מרגיש אטרקטיבי...בלה בלה בלה.
"אתה יפה, אתה מתוק, אתה חכם" אמרתי לבחור ובלב חשבתי "יאללה שיתפשט ויסתום כבר!"

אחרי שקצת נרגע החל לשלוח ידים, ללטף וללקק (כנראה לאות תודה) בעוד אני שוכב על הבטן ומגרגר להנאתי.

אם זיינתי אותו אתם שואלים? כמו מלך!!! חצי שעה של חדירה נטו icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif (רק אלוהים יודע איך הוא הלך יציב למחרת...)

היה מעולה!

זאוס
(שהצליח להתחרמן מסיפור של עצמו)
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 17 ביולי 2003
זאוס יקירי,
אני מת על ההומור שאתה מכניס בספור המעשה!!!
מדליק לאללה!
אבל לא סיפרת על העונש בעבור האחור... icon_smile.gif

וברצינות...
נדמה שהבחור מוכן להיפגש עם כל אחד
רק כדי לחוש מעט אהבה...
עבד הוא בטח לא!
כמה פליקים על הישבן עדיין לא הופכים אותו לעבד..
הוא בא בשביל המגע.. תשומת הלב.. והזיון...

רחם עליו בפעם הבאה icon_smile.gif
ZEUS​(שולט)
התכוונתי להכנס בו על האיחור הזה! בחיי!
כאילו מה, קשה להגיע בזמן?? (שלא יעצרו אותי על סבלנות בטעות..)
אין ספק שהוא חיפש מגע וחום ובהחלט קיבל את זה במהלך השעה ורבע.
אבל יחד עם זאת וזה גם משהו שחזרתי והבהרתי לו - לא כל אחד היה קשוב ומבין כמוני, מישהו אחר אולי היה מפרש את הסירוב שלו כחלק מ"המשחק" ואז זה באמת היה כואב לו.
הודעה כל כך פרובקטיבית (תבין שצנזרתי חלק ממנה) לא שמים אלא אם כן אתה מסוגל לספק את הסחורה!
מאסטר יקיר​(שולט)
בהחלט, אתה צודק על ההברה שהעברת לו!
אגב, ראיתי את המודעה הזו...
ואל תדאג! עוד יהיו לך עבדים אמיתיים!
ZEUS​(שולט)
כבר ציינתי שדחיית סיפוקים היא לא תחום שאני חזק בו?!

סתם..אני לא דואג, כשהעבד הנכון יגיע הוא יגיע.
בנתיים אני צריך להשתפר וללמוד להיות אדון טוב יותר! icon_cool.gif
אחד​(נשלט)

מקצין כמה דברים בהודעה. כדי להעביר את הנקודות שלי.

אחד​(נשלט) • 17 ביולי 2003
בפיכם נשמע כאילו אין מקום בעולם הזה לחום ואהבה.
תמיד צריך לראות את שני הצדדים. (אני יודע שזה פורום של "עבדים אדונים" וככזה הוא אמור להיות מוחלט – אתה עבד. תבוא תעשה מה שאומרים , אבל ברשותכם, נפתח קצת את הנושא, כי שום דבר בעולם, במיוחד דברים שקשורים לרגשות אנושיים הוא לא פשוט).

אף פעם אתה לא יכול לדעת באיזה מצב הבחור בא (כפי שאתה כתבת בעצמך פעמים רבות, DOM, כתבת - שאפילו אם העבד אומר שיש לו גבולות מסויימים , צריך לפעול לאט ולבדוק האם כך )
ואי אפשר לדעת אם הוא בא במצב רגשי מסויים. הרי ברור לכולנו, שמאחורי גם העבדים וגם הכנועים קיים גם הצד האנושי שמחפש קירבה כלשהי. (ואם לפתח בשורה את הנושא, תמיד אפשר לתהות האם הרצון לשרת טוטאלית אדון לא נובע מזה שאתה מחפש לזכות בעצם בהערכה ולהרגיש שאתה מספק מישהו , כשזה מחפש על הערכה אחרת (אולי הערכה עצמית) שאין לך בחיים , שאתה מועיל במשהו, שאתה שווה בעולם הזה לפחות בשביל מישהו אחד?

נכון יש הפתעות בחיים ולא תמיד הכל קורה כמצופה, לא כל פגישה תמיד מתנהלת לפי איך שהיא הייתה אמורה להתנהל, ואנשים חכמים רגישים ומנוסים יכולים הרבה פעמים לכופף עצמם ולנסות לראות דברים באור אחר ( נכון. יש פגישות שבהם אתה רואה את הבן אדם ויודע שבחיים זה לא יתאים, אבל זה לא נשמע המקרה במקרה הזה). ודווקא הרבה פעמים מהמפגשים המפתיעים, שלכאורה "מתפקששים" יוצאים רגעים/קשרים שונים, ריגשיים, ומעניינים אחרים.
ובקיצור, כמו שיודעת כל נערת קירקס מתחילה – לפעמים צריך להתגמש.
הכניעות של הבחור דווקא לא נשמעת מוטלת בספק. אבל כנראה (בעצם לא כנראה) יש הרבה דרגות בטווח של בין כניעות באופי להשתעבדות טוטאלית (השתעבדות טוטאלית – כלומר - עבד שבא אלייך בלי לשאול שאלות ומוכן לקבל ה-כ-ל באופן קיצוני בלי לפקפק בכלל ולהראות טיפת התנגדות ). – שזה נושא באמת שראוי לדיון מיוחד.
מהניסיון וההגיון שלי, שווה לטפח ולהשקיע לפעמים במפגשים הראשונים,
הרי גם בקשר זוגי, אנשים שיכולים להיות הזוג המושלם ביותר בעתיד, וחברי נפש , לא בטוח שהם התאהבו כבר בפגישה העיוורת הראשונה שלהם כשישבו בבית קפה.
לא נשמע לי לפי מה שכתבת שהסיפוקים שלך נדחו..
שום דבר לא מוחלט. בכל מה שכתבתי. אולי כן. ואולי לא.
יש רק שתי דרכים לדעת : או לנסות, או להעזר בקוראת בקלפי טארוט (למי שמאמין)

אה, כן
sado rules..
וכו' וכו'
ZEUS​(שולט)
אני מסכים עם מה שאתה אומר, אחד.
בגלל זה ציינתי שמזל שהוא נפל עלי ולאו דווקא על מישהו אחר שלא היה יודע לזהות אצלו את הכאב והמצוקה שבה הוא שרוי.

אחת המגרעות (או שאולי זאת בכלל מעלה?!) כפי שאני רואה אותה בתור אדון היא הרגישות הרבה והמודעות שיש לי כלפי הצד השני.

ברור לי שכשאני ארגיש מספיק בשל בכדי להכניס צד נוסף בחיים שלי באופן קבוע (הרגע פשוט יצאתי מזוגיות ארוכה) רשימת הקריטריונים תכלול קצת יותר מאשר נתונים פיזיים, שכן לרגש יהיה תפקיד מרכזי.

יחד עם זאת כשאתה מחפש סטוץ אתה בשביל הזיון נטו, ודווקא כשאתה בא מהצד הנשלט חשוב שתדע לשמור על עצמך כי אף אחד לא יעשה את זה בשבילך.
מאסטר יקיר​(שולט)

Re: מקצין כמה דברים בהודעה. כדי להעביר את הנקודות שלי.

אחד כתב/ה:
בפיכם נשמע כאילו אין מקום בעולם הזה לחום ואהבה.
תמיד צריך לראות את שני הצדדים. (אני יודע שזה פורום של "עבדים אדונים" וככזה הוא אמור להיות מוחלט – אתה עבד. תבוא תעשה מה שאומרים , אבל ברשותכם, נפתח קצת את הנושא, כי שום דבר בעולם, במיוחד דברים שקשורים לרגשות אנושיים הוא לא פשוט).

אף פעם אתה לא יכול לדעת באיזה מצב הבחור בא (כפי שאתה כתבת בעצמך פעמים רבות, DOM, כתבת - שאפילו אם העבד אומר שיש לו גבולות מסויימים , צריך לפעול לאט ולבדוק האם כך )
ואי אפשר לדעת אם הוא בא במצב רגשי מסויים. הרי ברור לכולנו, שמאחורי גם העבדים וגם הכנועים קיים גם הצד האנושי שמחפש קירבה כלשהי. (ואם לפתח בשורה את הנושא, תמיד אפשר לתהות האם הרצון לשרת טוטאלית אדון לא נובע מזה שאתה מחפש לזכות בעצם בהערכה ולהרגיש שאתה מספק מישהו , כשזה מחפש על הערכה אחרת (אולי הערכה עצמית) שאין לך בחיים , שאתה מועיל במשהו, שאתה שווה בעולם הזה לפחות בשביל מישהו אחד?

נכון יש הפתעות בחיים ולא תמיד הכל קורה כמצופה, לא כל פגישה תמיד מתנהלת לפי איך שהיא הייתה אמורה להתנהל, ואנשים חכמים רגישים ומנוסים יכולים הרבה פעמים לכופף עצמם ולנסות לראות דברים באור אחר ( נכון. יש פגישות שבהם אתה רואה את הבן אדם ויודע שבחיים זה לא יתאים, אבל זה לא נשמע המקרה במקרה הזה). ודווקא הרבה פעמים מהמפגשים המפתיעים, שלכאורה "מתפקששים" יוצאים רגעים/קשרים שונים, ריגשיים, ומעניינים אחרים.
ובקיצור, כמו שיודעת כל נערת קירקס מתחילה – לפעמים צריך להתגמש.
הכניעות של הבחור דווקא לא נשמעת מוטלת בספק. אבל כנראה (בעצם לא כנראה) יש הרבה דרגות בטווח של בין כניעות באופי להשתעבדות טוטאלית (השתעבדות טוטאלית – כלומר - עבד שבא אלייך בלי לשאול שאלות ומוכן לקבל ה-כ-ל באופן קיצוני בלי לפקפק בכלל ולהראות טיפת התנגדות ). – שזה נושא באמת שראוי לדיון מיוחד.
מהניסיון וההגיון שלי, שווה לטפח ולהשקיע לפעמים במפגשים הראשונים,
הרי גם בקשר זוגי, אנשים שיכולים להיות הזוג המושלם ביותר בעתיד, וחברי נפש , לא בטוח שהם התאהבו כבר בפגישה העיוורת הראשונה שלהם כשישבו בבית קפה.
לא נשמע לי לפי מה שכתבת שהסיפוקים שלך נדחו..
שום דבר לא מוחלט. בכל מה שכתבתי. אולי כן. ואולי לא.
יש רק שתי דרכים לדעת : או לנסות, או להעזר בקוראת בקלפי טארוט (למי שמאמין)

אה, כן
sado rules..
וכו' וכו'

אחד יקר,
אני לא יודע מאיפה לקחת את הענין שבפינו נשמע כאילו אין מקום לאהבה...
לא רק שאני טוען שיש, אלא מבחינתי, חייבת להיות אהבה גם במערכת כזו, כאשר הקשר מתבשל לכך! ראה תגובתי בנושא שליטה וזוגיות...

מצד שני, בחור שלפני שנתיים סיים מערכת ריגשית עם גבר אחר, וטוען שאף אחד לא מסתכל עליו ובוכה... יש כאן מן התחושה (וכתבתי קודם נדמה...) שהבחור מסוגל להגיע לכל מערכת ולא חשוב ממה היא מורכבת.. רק על מנת לזכות באיזה מגע! והאמן לי, ישנם כאלה!

כאשר אתה קובע עם מישהו מפגש למטרת S&M, בהחלט יש מקום לשוחח איתו על הנושא ולבדוק גבולות ויכולות, אבל כאשר הוא מצהיר שהוא מבין הכול ומוכן לזה, ולפתע מפסיק את הפעילות ומתחיל לבכות בגלל קשר שהיה לו לפני שנתיים, או יותר הוא בוכה על חוסר קשר מאז... אז כן, אתה יכול לשמוע אותו ולהקשיב, כי כולנו אנושיים! אבל אתה חש מרומה! מישהו עבד עליך רק כדי לזכות בתשומת הלב שלך!!! והעמיד את עצמו בסכנה!!!!!!! אם הוא היה נפגש עם אדון אחר, יותר מנוסה מזאוס, והאדון ההוא היה נכנס איתו לפעילות קיצונית יותר, אתה יודע איזה נזק היה עלול להיגרם לו, למתחזה, בשל כך??? ועובדה, זאוס מציין שהם התכתבו בכמה וכמה מיילים והבחור לא טרח ליידע אותו על חוסר נסיונו, לעומת מה שפרסם במודעה שלו!!!
S&M זה לא משחק!
אחד​(נשלט)

בלי אלימות .. :) - רק מדברים

אחד​(נשלט) • 17 ביולי 2003
טוב,
יש לי הרבה מה לכתוב... מקווה שזה בסדר ולא מעמיס .. (פשוט זה נראה לי מעניין), לא שאנחנו ממש חלוקים, אבל יש לי הרבה הסתייגות כואבות מדברים שנאמרו כאן..
אני מקווה להעלות אותם בהמשך היום או בימים הקרובים