בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאיימים על אינפי!!

amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 17 ביולי 2003
amy_​(נשלטת) • 17 ביולי 2003
שוקולית כתב/ה:
אני,שוקולית מודה בזה כי אני סוטה.
אני ערפדית.

שוקו- אני לא בטוחה שאת כזו סוטה. ככל שעובר הזמן מתגלים בקהילה יותר ויותר ערפדים... icon_wink.gif
שוקולית​(שולטת)

Re: עזרה!!!

שוקולית​(שולטת) • 17 ביולי 2003
קטנטן כתב/ה:
[quoteלא מגיב מתוך פחד שהנערה תתחיל לתפוס ביטחון עצמי ואולי תיתקומם נגדו ונגד פשעיו

אתה טועה,בענק!
לא רוצה להרחיב,לא רוצה לדבר על זה יותר.
נוי
נוי • 17 ביולי 2003
ואני טוען ובצורה מוחלטת וחסרת פשרות שאדון שאוסר על שפחתו לדבר (רק לדבר, לא לעשות סשן) עם שולטים אחרים הוא אלק אדון חסר חוט שדרה חסר ביטחון עצמי שמפחד מהצל של אדונים אחרים ש"יגנבו" את שפחתו , הוא לא בטוח בעצמו ובדברים שהוא עושה, ומכאן החשש הזה.
או לחליפין שהוא דפוק בראש וחושב ששליטה זה הגבלת הקשרים החברתיים של שפחתו מה שאמור להיות גבול בל יעבור.
האם יש סיבה לכך שהוא רוצה "לנעול" אותה איתו, שלא תדבר? שלא תוציא החוצה? שאנשים אחרים לא ישפיעו עליה לראות דברים אחרת? ממה הוא מפחד?
לסגור בפני החברים, ה"אחיות" לסאביות הוא לדעתי אחד הדברים שבי לפחות מעוררים צמרמורת
ולא מהסוג הטוב.

"רק דבר אחד הוא ביקש ממני לצטט- את דבריו של רונן אלון בפורום "אדונים ומשרתים" לגבי העניין..."
מה את דוברת שלו?

ובכן דמי. אני החלטתי שאני לא מיתרגשת ולא לוקחת יותר דברים ללב, וכותבת עכשיו רק בכדי לחדד כמה דברים. מעט חיטטתי בהיסטוריה שלך בעבר וגיליתי שאדוני הוא לא הראשון שאתה תופס בין השיניים וקוטל אותו טוטאלית לעיני כולם, ועל זה נאמר שרק חלשים פוגעים באחרים כדי לצאת יותר חזקים משהם (תודה לאדוני, אחד הדברים שהשכלתי ללמוד מתורתך בעבר icon_lol.gif ). אם כך וזו הדרך שלך להראות ו"לעשות רושם" על אחרים, הייתי ממליצה בחום לנסות כיוונים חיוביים יותר. אתה יכול לדוגמא לנסות להיות נחמד, או אפילו לפתוח שירשור מעניין על סאשנים וכו ולא להיתמרמר על כולם. זוהי עצה ידידותית מהלב, בהצלחה!
וצר לי לאכזבך גם בעיניין נוסף. אדוני שלי ייעץ לי להיתייעץ עם כמה שיותר שפחות כאשר ניכנסתי חדשה לעולם על מנת שאדע למקם את עצמי ואת העדפותי ולבנות את עצמי, וכך אגב עשיתי. לגבי איימי, אם הוא לא איפשר לה לשוחח עימך אין לי ספק שזה מוצדק, ועובדה שעכשיו גם הוכחת לכולנו כך, הלא כן? icon_rolleyes.gif

ולגבי "לנעול" אתה כמו רבים כמוך קופץ ומסיק מסקנות מבלי לדעת הכל, שזו לא נקודה לזכותך... אני מיודדת עם אדון אחד מאוד נחמד שהכרתיו עוד לאחר היכרות עם אדוני ואדוני יודע זאת ואין לו שום בעיה כמובן, הוא מאוד בטוח בעצמו, ואותו אדון ידיד הוא ידיד נהדר ואין ביננו יחסים של שליט נישלטת. שוב כדאי שתיסתכל על עצמך ותבין שהבעיה מתחילה שם איפה-שהוא... icon_wink.gif

ואגב, אדוני חסום. ומה הכוונה, אני אכתוב את זה פעם אחת ולתמיד. אדוני לא יכול לכתוב באתר כי אין באפשרותו, הוחלט שהוא לא יכול לכתוב, וגם אם אדוני ייתאמץ מאוד וירצה להגיב, הוא לא יכול.
Demi
Demi • 17 ביולי 2003
נוי
קודם אני מצטער שנקטת בגישה של לתקוף במקום בגישה של לדבר
פורום נועד בשביל לדבר , בשביל להחליף דיעות לא למלחמות.

אז עכשיו אני אסביר את עצמי שוב וגם אתייחס להתקפה שלך.
קודם כל אני לא תופס וקוטל אדונים icon_smile.gif אבל אם יש לי חבר שבוגד באמון והופך את עורו אז?
לא כל דבר שקורה בחיים שלי עולה לפורום, רק דברים שיש בהם עניין לציבור.
שמות של אנשים אני לא כותב, אני מכבד דיסקרטיות, בעצם היה רק מקרה אחד שכתבתי שם של "מלכה" אחת וזה כיוון שהיא עברה את כל הפרופורציות.
כל שאר ה"מקרים" הם כשיש דיון בפורום ובו מוצגת גישה שעוברת את כל הגבולות שחורגת מ SSC או דברים כאלו ואז הדובר כבר אמר את דברו תחת שמו ולא נשאר לי אלא להגיב לו, אם זה מתפרש כקטילה אז יופי, אבל כל זמן שאני כאן אני אהיה כנה ואמיתי עם עצמי אפילו וזה יוצר לי שונאים, האמת שלי חשובה יותר, זה יוצר לי יותר חברים מאשר שונאים.

את שמו של אדונך לא אני העלתי לפורום, עשו זאת לפני.
את השערוריה הנוכחית לא אני העלתי לפורום, מישהו אחר עשה את זה.
אבל... כשאני קורא את ההאשמות הללו אני המום
ואני מצפה ממנו להגיב כדי לשמור על שמו הטוב (כבר אמרתי שאין לי כלום נגדו).
וכשאני קורא ב-על אדונים ומשרתים את מה שכתבה ערגה אני מייד מקשר את זה למשהו אחר שיצא לי לחוות באופן אישי ולכן קמתי ואמרתי את מה שיש לי להגיד.
שימי לב לתגובתי הראשונה בנושא, רק אמרתי שאיומים לא מקובלים עלי ואמרתי גם שבאן לא ניתן סתם ושכלובי לא יעשה את זה ממניעים אישיים ושאם כבר קם כלוני והרכיז שהאדון שלך פדופיל אז ככל הנראה שיש לו הוכחות כי אחרת הוא לא היה עושה את זה.
כלובי מנהל פורטל עם פוטנציאל אדיר ושמו הטוב והאוביקטיביות שבה הוא מנהל את הפורטל חשוב יותר מכל אינטרס אישי ולכן וכל זמן שלא יוכח אחרת אני מאמין לו.

ועכשיו אחרי שהגבתי להאשמה המגוחכת שלך לגבי "קטילת האדונים" אני יכול לחזור לעיקר

ממה שכתוב באדונים ומשרתים הבנתי שלך אסור היה לדבר עם ערגה (אם זאת היית את).
וכן, אני גם יודע שעל מישהי אחרת נאסר לדבר עם מישהו אחר. (יודע לא מנחש אלא יודע).

ואם אני מוצא אותו דפוס אצל שתי שפחות של אותו אדון
אז זה אומר שאותו אדון מתערב בקשרים החברתיים של השפחות שלו.
ואת דעתי בנדון כבר אמרתי (מי שרוצה שיגלגל למעלה).

עכשיו את באה ואומרת שאדונך יעץ לך להתייעץ עם כמה שיותר שפחות, אבל עם ערגה אסור?
למה מה שונה בה, היא לא שפחה מהמניין?
מה שאני מבין מזה זה שמישהו משקר, או שאת או שערגה ועם כל הכבוד אני מאמין לערגה.

ואת עוד אומרת:
"אם הוא לא איפשר לה לשוחח עימך אין לי ספק שזה מוצדק"
מוצדק או שלא מוצדק זאת לא החלטה של האדון אלא החלטה של השפחה ולמה?
בגלל שהיא בן אדם, היא עושה את ההחלטות לגבי הקשרים החברתיים שלה בשביל עצמה.
היא יכולה להתייעץ איתו כחבר, אבל לבוא ביציאה - "אדון שלי אסר עלי לדבר איתך בגלל שאתה סוויצ" (וכן זה הנוסח המדוייק) זה כבר משהו אחר, זה כבר לא מוצדק, זאת כבר קביעה של האדון לגבי השפחה שהיא לפחות לא יכולה לדבר עם סוויצ'ים מעצם העובדה שהם סוויצ'ים.

ואם את אומרת משפט כמו: "אם הוא לא איפשר לה לשוחח עימך אין לי ספק שזה מוצדק" זה אומר שהוא מתערב בחיי החברה של שפחתו וקובע בשבילה מה מוצדק.

אז:
אחרי ששמעתי שמועות על פדופיליה שאליהן התייחסתי מאוד בזהירת (סה"כ שמועות יש מפה עד הודעה חדשה).
אחרי שקראתי את מה שכתב כלובי (ומה לעשות אני מאמין לכלובי מעצם הגדרת תפקידו והאמון הכרוך בביצוע התפקיד הנ"ל).
ואחרי שראיתי מה שכתבה ערגה (וגם לה אני מאמין, אני מכיר אותה מספיק זמן כדי שלא לפקפק בכוונותיה).
ואחרי הנסיון האישי שלי עם שפחה שאסור לה לדבר איתי בגלל שאני סוויצ'.

תראי, משהו כאן מסריח לי, זה הכל
משהו כאן לא בסדר
ואני לא נמצא בשירשור הזה כדי לקטול את האדון אלא כדי לספר על דבר שנראה לי ממש לא במקום ואני גם רוצה לשמוע את תגובתו כי אחרת כפי שאמרתי, הכתם הזה ירבוץ עליו, תגובתו היא לא לרעתו אלא לטובתו.

אמרת שהוא חסום, הוא לא חסום סתם יש סיבה.
אבל, אני מוכן לקחת על עצמי ולהעלות (באישורו של כלובי) את תגובתו אל הפורום.
שיכתוב לי תגובה לאימייל ואני יעלה אותה לכאן.
אופיליה​(שולטת)

באמת שאני לא מכירה את המקרה ואני גם לא רוצנ להתערב בו,

אופיליה​(שולטת) • 17 ביולי 2003
אבל אני חייבת לציין שני דברים:

1 - פתחו מילון ותבדקו מה ההגדרה של פדופיל - אדון האור לא נופל לתוכה. פדופיל הוא אגם שאוהב ילדים קטנים - בחורות שטוחות חזה או בשלבים ראשוניים של התפתוחות. אני בספק אם הנערה בת השש-עשרה מתאימה להגדרה הזאת. לא שאני אומרת שזה מצדיק, אבל לפני שאתם מאשימים מישהו במשהו, וזה לא משנה מי או מה, תבינו לפחות במה אתם מאשימים אותו.

2- זה שהנערה היא בת 16 לא אומרת שהיא לא רצתה זאת והסכימה גם בלי שידול ופיתוי מצד אדון האור. אני לא אומרת שזה המקרה, שוב, אינני יודעת פרטים. רק שתדעו שזה שהיא בת 16 לא אומרת שהיא לא בתוך עולם הבדס"מ בלי שום קשר אליו. אני אישית מכירה מישהיא שהנכנסה לעניין (כסווצ'רית) בגיל 13.

Tampra mutantur nos est mutamur in illis
הזמנים משתנים ואנחנו בתוכם.

זהו. בבקשה אל תצלבו אותי.
כלובי
כלובי • 17 ביולי 2003
כמה עדכונים..

"אופיליה"טוענת בפרופיל שלה שהיא בת 15, היא כמובן נחסמה מיד מהכלוב, הפרופיל שלה נשאר פעיל כדי שתוכלו קצת להתרשם. גם השארתי את ההודעה שלה כאן כדי שתוכלו להתרשם ולהחליט בעצמכם מי היא, אם היא דמות פיקטיבית או לא, למרות מה שהיא כותבת עושה רושם שמי שלא עומד מאחורי הפרסום הזה מכיר את הפרשה הזאת קצת יותר מקרוב ממה שהוא מעיד על עצמו.

אני יודע שאתם שונאים את כל הסיפור הזה בדיוק כמוני.
מקווה שהאנשים שמעורבים בשערוריה הזאת ימצאו את עצמם מחוץ לקהילה מהר, ושנוכל לחזור להתעסק בעיניינו היותר .. מעניינים.

מצד שני בינתיים חשוב לחשוף את הפרשה הזאת כדי שלא נגרור על עצמנו כתם מוסרי ענק ויקבור את כל מה שנעשה פה בשנתיים האחרונות.

Please bare with me
כלובי
כלובי
לפני 20 שנים • 18 ביולי 2003
כלובי • 18 ביולי 2003
פוחדת וכולם,
אני מאד מתנצל
מחקתי את הודעתה של פוחדת פעמיים, פעם אחת, בשגגה לאחר שמחקתי הודעה שפרסמה "אופיליה" שעל פי הפרופיל שלה היא בת 15,( ההודעה נמחקה והיא נחסמה מיידית מהכלוב).
כנראה שבטעות אז מחקתי גם את הודעתה של פוחדת,
אחר כך המשיך הבלבול, פרסמתי בטעות תגובת התנצלות כשהמחשב עדיין מחובר בשמה של מלכתי, אז אחר כך חזרתי לשמי כדי למחוק את ההודעה ומחקתי בטעות את כל השרשור icon_confused.gif

הקיצר השרשור הזה נראה לי יותר מידי חשוב, אז אחרי שעה של מאמצים הצלחתי לטעון אותו מחדש מתוך הגיבוי האחרון. אז השרשור חזר למקומו רק בדיוק כמו שהוא נראה אתמול בערב, בשעה שבה עשיתי את הגיבוי, אנשים שתגובתם אבדה (נדמה לי שזאת רק פוחדת) מוזמנים להמשיך לכתוב.

תודה
וסליחה
ושוב סליחה

כלובי
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 18 ביולי 2003
כלובי{ל} כתב/ה:
כמה עדכונים..

"אופיליה"טוענת בפרופיל שלה שהיא בת 15, היא כמובן נחסמה מיד מהכלוב, הפרופיל שלה נשאר פעיל כדי שתוכלו קצת להתרשם. גם השארתי את ההודעה שלה כאן כדי שתוכלו להתרשם.
כלובי

כאשר נכנסים לפרופיל כתוב: "הפרופיל לא קיים".
הקורבן הבא
הקורבן הבא • 18 ביולי 2003
לאיומים על אינפי (שם הנושא של הפוסט הזה) אין שום קשר לדברים הבאים ולנושא קמי קמיליון אדון האור

ועכשיו כמה עובדות על קמי כדי לעשות סדר בבלגן:

האיש מוצג על ידי "שפחותיו" כאדם עתיר ניסיון בתחום מעניק, חם ודואג בעוד את עולם ה – BDSM הוא גילה רק לפני זמן קצר בינואר 2003 ליתר דיוק. בתקופה זו הוא כתב בפורום חוויות כואבות כעבד תחת השם קמי סיפר לכולם שפגש לראשונה דומית והחליט להיות סאב, אח"כ נהג לחזר באובססיה אחרי כל הדמויות הנשיות בפורום, באמצעות משלוח הודעות רבות במייל שכללו בקשות לפגישה והצעות נוספות.

במהלך תקופה זו הוא פגש את הנערה המדוברת באירוע של מספר משתתפים מצומצם והם התיידדו. באפריל 2003 עזב את פורם חוויות כואבות, לאחר מריבה מדומה עם דמות שהמציא בשם הנסיכה, בתוספת ויכוח נוקב עם המכשפה שלא הסכימה לקבל את רעיונותיו לגבי ניהול הפורום, הוא טען באזני כל מי שהיה מוכן לשמוע שבכל יום הוא מקבל כ – 150 הודעות מייל עם תלונות על ניהול הפורום.

כמה שבועות הוא שתק באכזבה גדולה מיחס הנשים אליו, לפתע הופיע כ"אדון האור" בפורום על אדונים ומשרתים ולאחר זמן מה גם בפיפ ובכלוב, החל לכתוב סאשנים שלאחר דברי ביקורת זכו לתיקון מצדו והוגדרו כפנטזיות ספרותיות. באותה תקופה התהדקו קשריו עם הנערה ולחלק ממכריו כבר היה ידוע כי מדובר בנערה בת 15.5 ואף כמובן לו עצמו. תוך שהוא שומר בלבו את המידע המשיך את הקשר עימה ועבר למערכת יחסים בין אדון לשפחה. את חופשת הפסח מהתיכון היא בילתה אצלו על ארבע תוך שהוא מכבה עליה סיגריות.

בתקופה זו התיידדו עם כמה מנהיגים בקהילה אשר ערכו לכבודם טקס בביתם בהשתתפות דמויות בולטות נוספות. השאלה האם הם ידעו שמדובר בנערה בת 15.5 או לאו ראויה שתיבדק אולם ללא ספק היה שם קשר של שתיקה! פדופיל או לא פדופיל משהו שם מאוד לקה בחסר!

רצ"ב הוכחה קטנה לקשר השתיקה:
המקור הופיע כאן:
http://www.heberotic.co.il/f/ud/topic.asp?TOPIC_ID=2523&FORUM_ID=17&CAT_ID=1&Topic_Title=%F2%F8%F4%EC&Forum_Title=2%2E+%F4%E5%F8%E5%ED+%E4%F9%E9%F8%E4+%F9%EC+%27%F2%EC+%E0%E3%E5%F0%E9%ED+%E5%EE%F9%F8%FA%E9%ED%27

{genesis{C כתבה ב – 9.4.2003:
מוקדש בהערצה לאדוני היקר קמי.
הלילות כבר לא שקטים יותר.
סוערים.
אור ירח אדום
ערפל
הרכבות כבר לא עוברות פה.
ריח של ורד אחד ויחיד הצומח בתוך השממה.

ואני שומעת צעדים
קרבים אט, אט...
ערומה על האספלט הקפוא
לא רואה דבר
רק מרגישה
סוף סוף
כבולה באזיקי נצח
ריח של עור עוטף את פני, פתח רק לנשימה
ואתה קרב אלי, נושק לשפתי, נושך את שפתי
צובט את פיטמותי בכוח
ואני נהיית לוהטת, שרפה בתוכי, אש כואבת ומענגת, נהיית אדומה, אדומה כאור הירח.
ואתה, הירח.
ושוב עולה ריח העור, מלטף את ישבני
מכה בחוזקה
מרגישה אותך מאחורי
תופס בשיער ראשי
חודר לתוכי
עד כאב
מי יתן והכאב לא יגמר לעולם
מנסה לברוח אל החופש
ומגלה, בעודי כבולה, שזהו החופש שלי

אדון האור ענה ב – 9.4.2003
ילדה שלי,
נתת עצמך בידי
לשבט או לחסד
מביט בך ורואה
את שקופה
נחה בחיקי.
מבט נוגה, מושפל קמעה
וליבי מתרונן
יפה את לי
בהתחברות
בהתמסרות
בשקיפות.
Artemis ענתה ב – 9.4.2003
ג'נסיס
שיר יפהפה וחוץ מזה קבלי עוד על זה שהפכת את קמי למשורר

עתליה כתבה גם
ג'נסיס יקרה,
הייטיבי עם אדון האור
והוא ייטיב איתך.
קבלי חיבוק של אהבה
עתליה
הדומית בהא הידיעה!!!

"ביד חזקה ובזרוע נטויה..."

loRi כתבה
לא קוראת פה בד"כ
ולא יצא לי להגיב פה אפילו נדמה לי
אבל את זה ממש אהבתי!!!!

שוקולית כתבה ב – 10.4.2003
ג'נסיס לא ידעתי כי,את מוכשרת כזו.
ממש מרגש ויפה.
קמי ידידי,היקר.
מתאים לך,לכתוב שירים.
שיהיה לשניכם,המון בהצלחה ובאהבה
{genesis{C ענתה
לארטי היקרה,
לא היה קשה להפוך את קמי למשורר.
ותודה לך.
ותודה לכולכם על שקיבלתם אותי יפה בפורום הזה.
איזו חוויה

אדון האור כתב ב – 12.4.2003
שוקולית אלילה מדהימה
כשהלב שר המילים קודחות דרכן החוצה.
<ד"ש למוטי, אינפי ונראה לכם בקרוב>

אהבה היא פרח עדין, אך בני האדם אינם גננים טובים.
אדון האור.

princess כתבה ב – 3.5.2003
genesis ילדה היית לי כאחות קטנה בלי לדעת כלל, גם אנוכי ערומה על האספלט הקפוא לא רואה דבר
רק מרגישה את הסוף כבר לא כבולה באזיקי נצח
וריח של עור לא עוטף את פני
בהצלחה לך עם אדון האור, מקווה שיום אחד תתפקחי ורצוי לפני שתאבדי את נעורייך. BDSM זה משחק לגדולים. סיימי את שלב בובות הברבי, הסוני פלייסטיישן והלגו, תלכי לצבא ואז תנסי גם את זה.
גליה כתבה ב – 3.5.2003
אני חשבתי שקמי סאב, מסתבר שיש לי עוד הרבה מה ללמוד

לא מצליחה לפתוח את הלינק

רויטל • 18 ביולי 2003
אם כל מה שכתבת נכון.. זה אומר שכולם ידעו, כולם שתקו
ואם אין בכך שמועה אז למה לא פונים למשטרה??
הרי חוץ מזה שזה לא מוסרי זה גם לא חוקי
תחשוב על כך..

אף אחד לא יותר טוב מהאדם שמעורב במקרה הנ"ל כי כולכם שותקים..ומשחקים אותה יפי נפש
אף אחד לא שם אותנו כאן כשוטרים, כשופטים, ומוציאים להורג.. בגלל זה יש את הגורמים לכך.
זה פשוט הורס אותי לראות.. את הפורום המדהים הזה שכלובי הקים, כל כך מגובש היה, ואז מעלה את הסירחון למעלה, ונותן לקצפם של אחרים להתעורר..
פתחתם תיבת פנדורה .. או שתמודדו איתה נכון ותפנו לגורמים שמוסמכים לטפל בזה
או שתשתקו אחת ולתמיד
לא יאה לפורום זה ולא נאה לנו כבני אדם לעשות לינ'ץ או אך שתבחרו לקרוא לזה..לאדם ולא משנה מה הוא פשעו..

אני רואה שתכנסו לפורום הזה כאורחים, כאנשים מהצד, ותראו איך נראים פני הדברים..אתם שכל כך דגלתם בכך שהקהילה שלכם תומכת בשיוויון אהבה, קירבה.. הפכתם את זה למצב של סלידה
אז אולי באמת או שתעשו לזה סוף, ותתלוננו על אותו אדם, (ואל תגידו שאתם חוששים מחשיפת הנערה, כי אם היא קטינה יש חוק האוסר על כך, או חשש לפגוע בנערה, כי אם היא סובלת ,מספיק פגעו תחשבו על כך ) או שתשתקו ואל תעלו נושא זה לדיונים יותר..זה כבר לא נעים יותר!!!

אני אולי ונילית ולא שייכת לקהילה, אבל אני כותבת כאן, כי יש כאן אנשים נחמדים
והמקרה הנ"ל כבר עבר פרופוציות נכונות.. בקשו ממני בתיבה לשתוק ולא להגיב כי איני מכירה את המקרה.. אין צורך להכיר כדי לדעת מה הדבר הנכון לעשותו

מצטערת דברי נשמעים נורא, אבל זאת האמת למישהי מהצד שבאה לקהילה הזאת כי חשבה שיש כאן מעבר לשליטה הרבה אהבה

רויטל