סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב פתוח

teacher​(שולט)
לפני 19 שנים • 14 בינו׳ 2005

ערב פתוח

teacher​(שולט) • 14 בינו׳ 2005
לקראת ערב המיילדום הרביעי הממשמש ובא,
אנו מארגנים גם ''ערב פתוח''.
בערב הזה, שהכניסה אליו בהרשמה מראש,
אך לא חלים עליו כללי המיילדום, ואין חובת השתתפות אקטיבית,
ננסה לתת את האפשרות לכל מי שחדש בעניין ו/או חסר ניסיון (דומים או סאביות)
להכיר ואולי גם לנסות.

הופעות מיילדום מיוחדות ומושקעות
מיילדום באמנות הציור והצילום,
פינות התנסות עם דומים וסאביות מנוסים מהקהילה
ואולי אפילו הסטנדאפ המיילדומי הראשון!

זה המקום לסאביות שרוצות לגלות איך מרגישה הצלפה, שעווה, קשירה וכו' מבלי לקחת סיכון
ומבלי להתחייב לאף אחד מראש - no strings attached. ואותו דבר לגבי דומים - כולל פידבק
בזמן אמת. הרעיון אינו ליצור סשן ציבורי, אלא יותר לכיוון של התנסויות ספציפיות ונקודתיות.
כאשר יש שיחה חפשית בין דום לסאבית.

אם יש דברים נוספים שהייתם רוצים שיהיו בערב זה, אשמח אם תכתבו כאן.

בנוסף - מי שמעוניין להגיע, יכול לשלוח לי הודעה פרטית (ולא לשכוח לציין בכותרת שזה לערב הפתוח, או להירשם כאן. הודעת אישור במייל תישלח לכל מי שיוזמן, ותכללול את שאר הפרטים.
דומים וסאביות המעוניינית לעשות שירות ולתרום מזמנם ונסיונם לטובת העניין מוזמנים גם כן לשלוח הודעה ולהצטרף.

יום נעים
teacher
כלובי

הסתייגות

כלובי • 14 בינו׳ 2005
עם כל הכבוד לטיצ'ר ידידי הטוב מאד מאד מאד
שעליו אני סומך בעיניים עצומות ממש

רציתי להביע הסתייגות קלה

סאביות חדשות, עבדים חדשים וכולם. לכו עם הלב שלכם, הזהרו ופתחו עיניים חשדניות כלפי כל מי שמנסה להסביר לכם איך הם הדברים או איך הם צריכים להיות שכן כמו שכבר ראינו דוקא כמה מהדמויות המסוכנות שנתקלנו בהן בקהילה מציגות את עצמן בתור מדריכות, ומנצלות את חוסר הבטחון העצמי והחששות כדי להשיג את האינטרס שלהם.

אז על טיצ'ר אני סומך במאה אחוז כמו שאמרתי! והמפגש הזה בטוח יהיה טוב ומועיל. ולכן זאת אחת מהפעמים הנדירות שאנו מאפשר פרסום של מפגשי הדרכה כאלה או הצעות הדרכה משום הסכנה שעלולה להיות טמונה בהן.

משום כך הפורום "אלפוני" הוא הפורום הרגיש ביותר באתר. אני אחזור שוב על האזהרה שלי - סאביות מלכות עבדים ואדונים. תפתחו שבע עיניים ותקחו בערבון מוגבל כל דבר שמסבירים/מלמדים אתכם. שימו לב לקול הפנימי שלכם ולמצפון ואל תשכחו אותו כשאתם צוללים אל עולם ה-BDSM. קחו את הקול הפנימי שלכם גם למפגש הזה, תמסרו ד"ש לטיצ'ר הנפלא ותעשו חיים!

BDSM הוא דבר אישי, ואף אחד לא יגיד לכם איך לחיות אותו "נכון". בדקו כל דבר שנאמר לכם אם הוא מתאים לכם ואם בא לכם לעשות אותו, שימו לב לרגשות ולאינטואיציות שלכם ואל תלכו נגדם לא משנה כמה מפורסם כמה ותיק וכמה מקצועי הבחור/ה שמתיימר להדריך אתכם.

אין חוקים בעולם ה-BDSMי הזה. ואין שום סיבה שתעשו דבר וחצי דבר שלא מתאים לכם לעשות כי נראה לכם שהוא מקובל או כי אתם חושבים שזה מה שמצפים מכם כאן.

אם התגובה שלי תעורר כאן סערה, קחו גם בערבון מוגבל את התגובה של כל מי שעשוי להיות לו אינטרס כזה או אחר מעבר לאינטרס "אהבת האדם" אותה הוא עומד/ת להפגין כאן בהמשך השרשור.

בתוך ההסתייגות הזאת אתם מוזמנים למפגש הזה שללא ספק יהיה מעניין ופותח אופקים icon_smile.gif
Tobias​(אחר)

להפך כלובי

Tobias​(אחר) • 14 בינו׳ 2005
אני מעריך אותך הרבה יותר עכשיו(למרות שהערכתי אותך המון גם לפני)
אני מתכוון להגיע לערב הזה
ואני חושב שאתה צודק במאה אחוז במה שאמרת
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 14 בינו׳ 2005
1. כלובי - מילים כדורבנות.
2. יש תאריך יעד (יותר או פחות ספציפי)?
teacher​(שולט)

זה בריא

teacher​(שולט) • 14 בינו׳ 2005
לפעמים אני לוקח את זה כמובן מאליו - כי כך אני גם חי את חיי.
לא נכנע למסגרתיות חברתית, במיוחד לא כפויה או מאולצת,
ובטח לא מתנהג כפי שאחרים רוצים.

BDSM זה דבר אינדבידואלי, בסופו של תהליך אין כללים, חוקים או מגבלות - רק אהבה,
בדיוק כמו באמנות.

אין במפגש הזה שום דבר שמכוון לנתיב כזה או אחר, אני אפילו לא הייתי צריך להמנע מכך בכוונה,
כי אין ממש דבר כזה. וכל מי שאומר שדבר X הוא טוב ודבר Y הוא רע, מנסה להתוות לנו דרך
או למכור משהו..

אנחנו מביאים שני קצוות יחד - את האמנות והאהבה, ע"י אנשים מאוד מנוסים
שיתנו מזמנם במופעים יחודיים ומעוררי השראה. אין השתתפות קהל במופעים ויכול להיות
שהם יהיו מורכבים ויכילו גם אלמנטים טכניים מעוררי מחשבה, לא רוצה להרוס את ההפתעה..
מהצד השני יש דברים מאוד בסיסיים, שגיליתי שרובינו נוגעים בהם בשלב כזה או אחר, נרות שעווה,
הצלפות, קשירה וריתוק, וכיוב'. שמטבעם, אלו דברים פשוטים שכל אחד יכול לבחור אם להתנסות בהם או לא.

והכי חשוב - זה מפגש היכרות, לאנשי BDSM בעלי אותה נטיה, דומים וסאביות יכולים להכיר
אחד את השניה בהזדמנות שהיא כולה BDSMית ללא ונילים, ובצורה הכי פשוטה.

זה הרעיון. הסיבה שפרסמתי אותו דווקא פה, היא במיוחד כדי לשמוע ממי שעדיין לא טבל רגלו
בבריכה - מה הייתם רוצים לראות בערב הזה. מה היה מועיל לכם?

אני חשבתי גם לשים שם פליירים עם מפת אזורי ההצלפות, מידע הקשור לבטיחות, רעיונות
לאלתורים ביתיים קטנים, ועוד..

הכי טוב מבחינתי שזה יהיה לפני ערב המיילדום שמתוכנן לסוף/אמצע פברואר.

סופ"ש נעים
teacher
teacher​(שולט)
לפני 19 שנים • 27 בינו׳ 2005

אז בינתיים הוספנו

teacher​(שולט) • 27 בינו׳ 2005
פאנל שאלות ותשובות,
אפשר לשאול במקום ואפשר גם להעביר שאלות במייל,
maledom@walla.co.il

ממש בקרוב אפרסם גם תאריך ומי שמעוניין מוזמן להירשם.

יום טוב
teacher