סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

וידוי 2 - ללמוד להיות שיפחה

annie​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 28 באפר׳ 2003

וידוי 2 - ללמוד להיות שיפחה

annie​(נשלטת) • 28 באפר׳ 2003
איך לומדים להיות שיפחה??
קראתי סיפורים והתמכרתי להם.
כל כך רציתי לכתוב לשירה גיבורת הסיפור משהו אישי. רציתי לכתוב לה שאני בולעת בצמא כל מילה שלה. שאני נרטבת רק מלחפש את הפרק הבא בעלילותיה. שהיא הגיבורה האמיתית שלי.
אבל התביישתי.
אבל לא התביישתי לשחק באינטרנט לדבר עם אנשים מידי לילה לפתות אותם מלספר לי מה הם יעשו לי ולספר בחזרה איך אני רוצה שיגעו בי. - אני רוצה שתהיה קשוח איתי. אני רוצה שתהיה גבר אמיתי איתי, אני רוצה שתכאיב לי. לא הרבה, אבל תכאיב לי. אני רוצה שתשלוט בי. אני רוצה שתתייחס אלי כמו אל חפץ, כמו אל שיפחת מין.
וחלקם גם שיתפו פעולה - ברגע זה אני יושב על הכיסא, את שוכבת על הבטן ערומה, קשורה ידיים קשורות מאחורי הגב, רגליים קשורות. אני מניח רגל על ראשך...
התמכרתי לתיאורים האלו. רציתי לשמוע אותם עוד ועוד ויותר מזה גם רציתי לבצע אותם.
היו כאלו שניסו לתת לי הוראות מרחוק - את הולכת יום שלם עם משהו שתקוע לך בתחת. את הולכת בלי תחתונים....
חלק מהפקודות ביצעתי בייחוד את זה שפקד עלי לקשור סביב עצמי קשר מיוחד. הלכתי והרגשתי כאילו הוא איתי.
ואחרי השיחות בלילה עברתי לטלפונים. הייתי נשארת בבית בכוונה, נשכבת על המיטה ערומה ושומעת פקודות. לא את כולן מלאתי אבל נהניתי לשמוע ולגנוח בחזרה אל האפרכסת.
ואז באה פגישה ראשונה עם אדון אמיתי שהבטיח לעשות ממני שיפחה אמיתית.
הפגישה הראשונה הייתה אצלו בדירה.
הוא היה סטודנט צעיר שקיבל אותי בדירה קצת מלוכלכת.
עוד לפני שהספקתי להתרגל אליו הוא תפס אותי בשיער, משך אותי לריצפה וצעק עלי, זונה בבית הזה את לא עומדת על שתיים.
נבהלתי. רציתי לברוח משם, אבל אז הוא התיישב לידי ודיבר אלי ברכות. את רוצה להיות שיפחה או לא?
כן, אני רוצה.
אז תתפשטי מיד ותתחילי לנקות את הבית כשאת על הריצפה.
וזה מה שעשיתי בדיוק. התפשטתי לגמרי וניקיתי לו את הדירה. הוא עמד מעלי, נגע בי בכוח ולפעמים בעדינות ואני בכריעה ולפעמים בשכיבה מנקה את הריצפה והבית עם סמרטוט.
הוא לא רצה לשכב איתי אלא ביקש שאלך ואכתוב לו מה הרגשתי ורק אז יחליט מה לעשות איתי.
הרגשתי מושפלת. הרגשתי כמו הסמרטוט שאחזתי ביד והייתי מגורה כמו שלא הייתי מאודי. זה היה קרוב להתגשמות השאיפות ויחד עם זאת רחוק מאוד.
התחננתי בפניו בטלפון שיקבל אותי שוב והוא רק המשיך וחקר אותי עוד ועוד ואסר עלי לגעת בעצמי.
כמובן שלא עשיתי כפקודתו. לא יכולתי לעצור את עצמי. האצבעות שלי הלכו מעצמן כדי לענות שוב ושוב על הצורך המיני המוגבר שהתבשל בתוכי.
ובסוף הוא הסכים שאבוא אליו שוב. הוא הודיע לי שזה יכאב לי ואף אמר שזה יהיה קשה. ואני רציתי את זה.
כל כך רציתי את זה.
שירה אני באה....

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מאי 09, 2003 2:41 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
כלובי

מדהים ונוגע ללב

כלובי • 28 באפר׳ 2003
איזו פגישה ראשונה מופלאה עם אדון.. (איזה מזל!)

איזה תאור מדויק של המחשבות שעוברות בראש בפעם הראשונה שבאמת מרגישים כמו סמרטוטים..

מקווה שהפגישה השניה היתה גם מוצלחת..

מדהים
כלובי.
DomDomina​(שולט)

נפלא

DomDomina​(שולט) • 28 באפר׳ 2003
מממממממממממ איזה כתיבה מופלאה,ממש מרגישים שנמצאים איתך שם.
ולגביי פגישות,היי זהירה,יש הרבה "זאבים" בחוץ. queen.gif whip.gif
נעמה
נעמה • 28 באפר׳ 2003
מודה שאהבתי מאוד מאוד מחכה להמשך
פולו
לפני 20 שנים • 29 באפר׳ 2003
פולו • 29 באפר׳ 2003
יפהפה. את מוכשרת מאוד. icon_razz.gif
עתליה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 5 במאי 2003
עתליה​(שולטת) • 5 במאי 2003