אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאפיינים של שליטת נשים בנשים

infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 18 ביולי 2003
infinite​(נשלטת) • 18 ביולי 2003
אבל אני חייבת להעיד שגם העוצמות שיש בשליטה גברית - בין גבר לגבר ,זה משהו מיוחד..
אמנם זה לא מתאים לפורום הזה ,אך שאלתם ואני חייבת לומר - לראות גבר נכנע...לגבר אחר,
זה משהו מיוחד במינו (-:
ובייחוד כי זה לא ברור מאליו...
amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 18 ביולי 2003
amy_​(נשלטת) • 18 ביולי 2003
לא ברור מאליו בכלל. נראה, לפחות מסתכלות על העולם שלנו, שגברים הם הכי בקטע של משחקי שליטה...
נוי
לפני 20 שנים • 19 ביולי 2003
נוי • 19 ביולי 2003
דבר המייחד שולטות ו"עושה את שלו" זה ללא ספק הציפורניים....
כשהן שורטות את הגב...חודרות לבשר....
מעבר לזה שליטה בן אישה לאישה לדעתי האישית זה דבר נחמד להיתנסויות, אך לא כדרך קבע. אני אישית רואה בשליטה הגברית משהו קצת יותר טיבעי, וכמו שאיימי יקירתי אמרה שהיא לא שוביניסטית, גם אני לא, אבל יש איזה משהו...חייבים להודות.. כשההודעה הזו לא מופנת דווקא לעבדים שבינינו... icon_wink.gif
pam
pam
pam • 19 ביולי 2003

משהו יותר טבעי, נוי?

אני חייבת לתהות על האמירה הזאת.

ואם לשתי נשים הדבר הכי טבעי ומובן מאליו בעולם זה להיות יחד? אז?

infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 19 ביולי 2003
מה זה "טבעי" ? טבעי הוא דבר שאני מרגישה איתו שלמה ,כמו רגש ,
טבעי לי ללכת עם משהו שאני מרגישה ...אני חושבת שמשיכה לשני המינים זה טבעי ,כי
בכל אופן לי זה מאד טבעי ...ואני דווקא חושבת שיחסים עם אישה יכולים להשמר לטווח ארוך
ולהתקדם יפה מאד . אמנם אישה וגבר הם שונים ,אך עדיין עם ראש פתוח וקצת הבנה זה הולך
יופי icon_smile.gif
נוי
נוי • 19 ביולי 2003
משהו יותר טבעי, נוי?

אני חייבת לתהות על האמירה הזאת.

ואם לשתי נשים הדבר הכי טבעי ומובן מאליו בעולם זה להיות יחד? אז?

ובכן, אני מסכימה. אולי לא ניסחתי את עצמי נכון ואני מיתנצלת. גם אני הייתי במערכת יחסים מעורבת ברגשות עם אישה, ויש לזה את הכח שלו. היתה הרבה אהבה, אך באופן כללי פה ניכנס עיניין האינדיבידואליות, יש שזה מתאים להם יותר ויש שפחות. אני מודה שמבחינת מערכת יחסים של שולט\נישלט, לטווח ארוך העדפתי אדון ולא דומית (והיתנסתי גם בזה...). ואינפי, אני חייבת לציין שאת אהבתך למלכתך אפשר רק להעריץ, ברור לך שאני בצד החברי ולא ההיפך icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 19 ביולי 2003
תודה נוי !

אכן ,לכל מערכת יחסים יש עוצמה אחרת ,וזה מאד מאד אינדיבידואלי . יש ויש .
באופן אישי אני יכולה להעיד על עצמי כי מערכת יחסים עם דומית הביאה אותי לשחקים (-:
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 19 ביולי 2003
לפעמים אני מרגישה שטיב קשר בדסמ תלוי ב"דע את האויב". אוי לא אויב , אבל פרטנר icon_smile.gif
ככל שאת מכירה יותר את הפרטנר איתו את נמצאת כך יותר אפשר "לנצל" אותו/ה. להגיע לעמקים ולדעת לנווט ולשחק. בגלל זה אני חושבת שאשה שמכירה את אישה כי עצמה אישה תדע להביא אישה למקומות היותר עמוקים. כי רק אישה יודעת איפ ה בגוף שלה יותר כואב להצליף או איפה ללטף , מה ישפיל אישה ומה לא ואיך המוח שלה חושב. מה שיוצא שמלכה יכולה 'לשחק' ביתר חוכמה במוח של הסאבית שלה וכך להגיע יותר למעמקים.

אף פעם לא התנסיתי עם מלכה , אבל כן עם אישה. אולי אני לא צודקת , אבל זו דעתי בלבד icon_smile.gif
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 19 ביולי 2003
סליחה על הטעויות , אני מדפיסה כל כך מהר ולא רגילה שאין אפשרות לערוך icon_smile.gif
pam
pam
pam • 19 ביולי 2003

את לא יכולה לטעות, מאיה. את יותר צודקת מאשר טועה.

אבל יש לי בכל זאת תיקון לדברים שכתבתי למעלה.

עם כל העוצמה שביחסי מלכה-שפחה, עם כל כמה שזה נכון שאין כמו אשה שתכיר ותדע ותבין איך הגוף והמח של אשה עובד, עדיין, זה תלוי, לדעתי, בגבר איתו את נמצאת.

אם התמזל מזלה של השפחה להכיר את הדום המושלם, זה שמכיר את שביל הזהב בין הקשיחות, הענקת הכאב, לצד הליטוף והחום. אם יש לשפחה לצידה גבר שרוצה לדעת איך היא, מה היא ומי היא כאשה וכאדם, לפני שהיא מתפקדת כשפחתו -

מבחינתי, זה יותר גדול מלזכות בפרס הגדול בלוטו.