לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשאני שייכת לאדון, איפה זה משאיר אותי?

רויטל
לפני 20 שנים • 15 ביולי 2003
רויטל • 15 ביולי 2003
חחחחחחחחחחח חמודה אני לא יודעת לצטט כמוכם .. זה היה המשפט שלך
אני פשוט העתקתי..

אני אישית לעולם לא אצמח עם מישהו שולט עליי.. אני חייבת לשלוט על עצמי כדי להתפתח
האני שלי, האישיות,, הייתי בסרט הזה כבר..אבדתי פעם את האני שלי..בגלל ששלטו לי במוח..
לא חוזרת לזה יותר..

למה התכוון המשורר? וואלה אני לא יודעת מה כתבתי אפילו icon_lol.gif icon_lol.gif
TopKnot​(שולט)
לפני 20 שנים • 15 ביולי 2003
TopKnot​(שולט) • 15 ביולי 2003
פוחדת כתב/ה:
אני אישית לעולם לא אצמח עם מישהו שולט עליי.. אני חייבת לשלוט על עצמי כדי להתפתח
האני שלי, האישיות,, הייתי בסרט הזה כבר..אבדתי פעם את האני שלי..בגלל ששלטו לי במוח..
לא חוזרת לזה יותר..

לא, לא כדאי "לחזור לזה" אם "זה" היה כל כך נורא, אבל מההסתכלות שלי אני חייב להצטרף לאופטימיות של amy – בדסמ יכול(!) להיות מכשיר מצוין בשביל "לגדול ולהתפתח". (הבעיה היא שלפעמים המכשיר הזה יכול להיות כל כך יעיל עד שצריך להיזהר ממנו, ולפעמים לא כל מי שמשתמש בו עושה את זה בכובד הראש הראוי.)
זאלופון​(שולט)
לפני 20 שנים • 18 ביולי 2003
זאלופון​(שולט) • 18 ביולי 2003
כדי לענות על זה עלייך להגדיר לעצמך את פירוש המונח "שווה". יתר על כן, עלייך להגדיר לעצמך את פירוש הביטוי "מקדישה עצמי לאדון". עלייך לעשות זאת, ולא לתת לאחרים לעשות זאת עבורך גם אם הם מנוסים ממך, משום שראיית הבדסמ ואופי היחסים הרצוי בו היא אישית לכל אחד ואחת.
אם תבחר מישהי (סביר להניח שמחוץ לקהילה) לומר כי אשה המאפשרת לגבר להוריד אותה על ארבעותיה כרצונו ומלקקת רגליו מאבדת בזאת את כבודה ואינה עוד שווה לבני אדם הנשארים תמיד על שתיים - זכותה לחשוב כך. סביר שמישהי כזו לא תיכנס לתחום הבדסמ. מכאן נובע כי סביר גם שרוב הקוראים את הודעתך סבורים כי את "שווה" לא פחות משהיית "שווה" לפנים, ונותר לך לקבוע מה את עצמך חושבת בנדון.
כאן אנו מגיעים לסוגיית ה"מקדישה עצמי לאדון". ישנם כל כך הרבה רבדים, רמות וסוגים של קשרים בדסמיים ומידת "הקדשה", שתקצר היריעה מלפרטם. רק את תקבעי מה מתאים לך ועד היכן את מוכנה להגיע, ומטבע הדברים קביעה זו תמקם אותך במקום בו את שלמה עם עצמך ולא במקום שיעשה אותך "שווה" פחות.
מסיבות אלה גישתך אינה מתנגשת עם העולם הזה אלא משתלבת בו באופן טבעי. מה עוד שכאמור לא רק השפחה מקדישה עצמה לאדונה אלא מדובר בהקדשה דו סטרית והקשר הוא של נתינה וקבלה מצד שני הצדדים כאחד.
amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 18 ביולי 2003
amy_​(נשלטת) • 18 ביולי 2003
נכון מאוד זאולפון icon_smile.gif
y​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 20 ביולי 2003

תודה על התגובות

y​(נשלטת) • 20 ביולי 2003
ובאמת, היה מעניין גם לראות גם תגובות של סאביות. ולכל מי שענה עד עכשיו, תודה icon_smile.gif
Demi
לפני 20 שנים • 21 ביולי 2003
Demi • 21 ביולי 2003
טוב, קראתי חלק מהדברים ואהבתי במיוחד את התשובה של TV_Eye.

אני רואה דברים מעניינים, למשל אנשים שכל כך חשובה להם העצמאות שלהם כמו פוחדת שמוכנה אם בכלל לוותר על השליטה שלה בעצמה רק למישהו ספציפי ובתנאים שהיא תקבע לעומת אנשים שחושבים שאדון זה בודהה שמתפללים אליו והוא "אבא שני" של השפחה.

ואת ניסחת בדסמ כתחום
הצגת עת עצמך כבעלת ערך
ונראה לי שגיבשת איזה תפיסה שבעולם הבדסמ נשלטים הם לא בעלי ערך.

אז אם את רוצה לוותר על עצמאותך ולהיות נשלטת בחייך מיתוך חולשה / שיארת כבוד לבן זוגך אני חושב שאת לא צריכה לחפש בבדסמ אלא למצוא איזה בעל שתלטן נצלן שאוהב לקבוע הכל ולצעוק ולהחליט מה שמתחשק לו ומתייחס אל אישתו כמו לקישוט או לפועלת וכדומה.
לפי מה שהבנתי זה ממש לא את, וטוב שכך.

בדסמ עושים מאהבה, לא מהפיכה לכלום.
עושים מתאווה, לא ממקום של חינוך ל"מה שנכון"

ואת לא צריכה להקדיש את עצמך לאדון, את צריכה להקדיש את עצמך לעצמך ולהנות כלומר לעשות חיים עם האדון, ואם אדון אחד לא מספק אותך אז תמצאי לך שתיים icon_smile.gif הכל הולך רק שאת תההי מאושרת עם עצמך ועם מה שאת עושה.

ולא, זה לא הופך אותך לכלום אלא אם זה כאילו אדון שרוצה להתעסק עם כלום, ובתכלס מה יש לעשות עם כלום? עם כלום עושים כלום.
בדסמ עושים עם בני אדם . icon_twisted.gif

שייכת... זאת הגדרה בעייתית.
שייכות זאת אהבה, זה אמון, זה לא תלות.
שייכות זה להרגיש, זה לדעת שיש לך חבר, ידיד, שאוהב אותך בגלל מה שאת, לא בגלל מה שהוא רוצה שאת תההי.
עזבי הגדרות, לכי עם מה שטוב לך

ושאלת אם את בכלל בעסק...
תגידי,
כמה את חושבת על זה
כמה את מפנטזת
זה זורם לך בדם?
זה עושה לך את זה?

אם כן, אז את בעסק
אם לא אז את לא
זה ממש פשוט
רק תההי שלמה עם עצמך.

ואם כן... אם כן אז קודם תמצאי מישהו שמתייחס אליך כפי שאת
אדון או סאב או סוויצ או וונילה לא משנה
ואז תגידי - בוא ננסה סאדו מאזו icon_razz.gif
קשור אותי למיטה
תן לי כמה מכות בתחת
בא לי לנסות

אם זה יהיה מישהו מנוסה ומבין עניין אז מה טוב, אם לא אז לא, לא כולם התחילו את דרכם עם כאלו שמבינים.

לגבי מה שנאמר על משענת מנטאלית - גם חבר / ידיד יכול להיות משענת מנטאלית, בשביל זה לא צריך בדסמ.
ואם את רוצה להשאר במקומות בטוחים אז אל תצאי מהביית, מי שחיי את החיים מסתכן, ומי שעושה בדסמ משחק באש, זה ממש לא מקום בטוח, כמה אמצעי זהירות שלא נינקוט תמיד תהיה סכנה.
ואם את רוצה אתגרים - אז החיים מלאים באתגרים, לא צריך בדסמ בשביל זה icon_smile.gif
אם את רוצה לגדול ולהתפתח אז תתחילי לטייל בעולם למשל, או להשכיר דירה וואלה זה יבגר אותך icon_smile.gif
רוצה להיות אדם טוב יותר? לכי להתנדב באיזה אירגון, לא חסרים אירגונים וולנטרים.
ואם את לא יכולה לתפקד אז לכי לרופא, כי אדון הוא לא מטפל בעיסוק, אדון הוא למימוש פעילות משותפת שיש בה הנאה הדדית.

נו, אילו הם בעצם הסייגים שלי ממה שקראתי כאן, זאת דעתי האישית ולדעתי יש לדיעה זאת אחיזה במציאות.

וחוץ מיזה Y, ראיתי בפרופיל שלך שאת שיכת, אז עכשיו אני ממש לא מבין כלום icon_rolleyes.gif