אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סתאאם סיפור של מוזה....

מלאך מתוק​(נשלט){sharonsha1}
לפני 20 שנים • 20 ביולי 2003

סתאאם סיפור של מוזה....

הרוח , הרוח היתה כל כך חזקה כאילו היתה מבקשת להיות שולטת על פני היקום
הרגשתי את כל פני נמתחים ואת בגדיי נצמדים אליי בחוזקה
עצמתי את עיני שלא יכלו עוד וקולות הרוח החזקות שהדהדו באוזני נדמו לאט לאט לקולות של גבר , של גבר שמצווה עליי לרדת על החול ולהצמד אליו בחוזקה......
אך הקולות האלה גברו הכל היה חשוך סביב וגלי הים געשו זה בזה ...
"רד על ארבע תשתחווה זה אני זה לא הרוח" באתי לפתוח את עיני "מי זה?" הדהד בראשי, אבל
גוש של חול אף לעיני ולא יכולתי לראות דבר...
התחלתי ללכת על ארבע על החול מגשש באפילה מנסה לראות מי זה....
דחיפה חזקה בעורפי הפילה אותי על החול שפני בתוכם ,ידיי הופנו אחורה בחוזקה ונקשרו בחבל חזק ....
קולות הרוח גברו ואני שוכב חסר שליטה וכח על החול ממתין לבאות..
צעדים ,צעדים חזקים ונוקשים נשמעו סביבי הלוך ושוב
"תלקק אמרתי ,תלקק" ונעליו הוצמדו ללשוני לא ידעתי מה אני עושה מלקק הנעל או את החול שנכנס לפי או שניהם יחדיו מרגיש כאילו נחנק ..
"זה מה שתמיד רצית אתה הבאת את זה על עצמיך חלומות מתגשמים יכלב"
כל גופי הצתמרר כאילו מישהו השתלט על מחשבותי חדר עמוק אל ליבי .
עכשיו הוא משך לי בחלוצה והעמיד אותי על בירכיי שגבי מופנה אליו , הוא עטף את עניי במטפחת
והשמיע קול ציחקוק שהתערבב בקולות הידהודי הרוח "היום אתה תהיה שלי רק שלי"
הוא הרים אותי והצמיד אותי לאבנים הגדולות שהיו שם אט אט הרגשתי משהו קר קרב אל ליבי
זה היה סכין סכין קרה וחדה שטיילה על גופי.....
ליבי פעם בחוזקה וזעה קרה עטפה אותי................
"אה " קול של הנחת בהלה יצאה מפי הוא העביר את הסכין לאורך חולצתי מעיף את כל הכפתורים לצד תולש אותה ממני משם ממשיכה הסכין לכיוון המכנסיים ובהבזק של כמה רגעים אני נשאר ערום כולי ......רועד מקור ,קשור ,עומד על החול יחף ולא רואה דבר.
"היום הגוף שלך הופך להיות בבעלותי היום אין יותר "אני" מהיום אתה רק שלי"
פיתמותי התכוצו הסכין ממשיכה לטייל על גופי...לפתע נשמע קולו "איפה?"
"איפה מה?" שאלתי שקולי נחנק...
"איפה לחרוט איפה אתה רוצה שאני ינקוב את שמי?"
"מה?" הדהד קולי בשקט רועד מעצם המחשבה...
ולפני שהפסקתי להגיב הרגשתי כאב חד בישבני "אךך" צווחתי בכאב אך מייד קיבלתי סטירה "שתוק" קולו היה קר כרוח מחושב ובלי רגשות .
רציתי לגעת שם אך לא יכולתי לא רציתי להאמין
לפתע הוא החל מלמל מילים מוזרות וחג סביבי כאילו הקריב אותי כקרבן על המזבח
הוא צעק בקול מרושע "אתה שלי אתה שלי אתה שלי"
הוא תפס בשערי וסובב אותי משכיב אותי על האבנים והחל מכה בי בכל גופי כאילו אש של גהנום צולבת אותי מכל כיוון ,אני שוכב שם מתפתל מן הכאב ולאט לאט נכנע לו מקבל אותו והופך להיות חלק ממנו כאילו רוצה עוד מרגיש את בשרי נשרף וכל נגיעה שלו מעבירה בי רטט של עונג....
"הגיע הרגע " הוא צועק
הוא רכן מעליי והצמיד את איברו הגדול לאחוריי "תתחנן תתחנן"
כבר לא יכולתי לפתוח את פי כל עניי דמעו ועוד שנייה כאילו מתעלף "כן אני רוצה אותו אני באמת רוצה" מילמלתי ובלי שום הכנה הרגשתי חדירה עמוקה אלי שקרעה אותי לשניים זה היה ענק בטוח שזה היה ענק ... וזה נמשך זה בא והלך גופי הפך למעין משטח של אש המיועדת רק לו
הוא טחן אותי הוא צחק בקול מרושע והרוח החזקה הפכה להיות פתאום מרגיעה ,מקררת מעבירה לי צמרמורות בגבי זורמת לתוכי יחד איתו כאילו היתה זו הרוח ....
כאילו היה זה אדון הרוח ......
כאילו היה זה השטן בעצמו
גלי הים געשו חזק יותר....הוא הולך לגמור למלות את כל גופי......."אההההההההה" נשמע קולו החד ויחד השתרברב לו עם קולה של הרוח החזקה גל של מים ניתז על פניי מנקה אותי מהחול שבעיניי... פותח אותם מביט מסביב רק חול וים ואני זה שיושב לי על החוף מנסה להבין את שקרה האם זה היה רק דימיון או שהיה זה הכן אדון הרוח או אפילו השטן....
אני קם מביט מסביב ממשמש את גופי הכל רגיל אבל הישבן הישבן כואב אני נוגע בו מנסה להביט.......
"כן אני עכשיו יודע מי זה היה ...." מילמלתי לעצמי "ידעתי שלא דימינתי"
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 20 ביולי 2003
מאסטר יקיר​(שולט) • 20 ביולי 2003
מלאך מתוק,
פשוט WOW!!!
איזה יופי של ספור!
מותח ועוצר נשימה!
והסכין......
אוףףףףףףףףףףףףף
זה נפלא!
ZEUS​(שולט)