סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז יאללה, הנה שאלה אחושלוקי,

מהססת100
לפני 19 שנים • 1 במרץ 2005
מהססת100 • 1 במרץ 2005
לדעתי אלה שישר שואלים (או שואלות) על מראה ורוצים תמונה, פשוט מפספסים את אחד היתרונות הייחודיים שיש להכרות דרך הרשת.

אני יכולה להעיד על עצמי. הקשר האחרון שלי התחיל ברשת, ועבר די הרבה זמן עד שנפגשנו. עד אותו רגע לא היה לי מושג איך הוא נראה.
כמעט שום דבר במראה שלו לא התאים ל"רשימה" שלי. אבל בשלב שנפגשנו זה כבר לא היה חשוב, ובהמשך זה נהיה עוד הרבה פחות חשוב. הפתיע אותי להיווכח עד כמה לא חשוב. שום דבר בו לא הפריע למשיכה שלי אליו.
אילו היה לי תאור שלו מההתחלה, האם הקשר היה מתפתח? אולי, אבל אני שמחה שהשאלה הזו לא עמדה בכלל למבחן.
Matok​(שולט)
לפני 19 שנים • 4 במרץ 2005

שורש הבעיה בהיכרויות דרך האינטרנט - "אז כמה אמרת שאת שו

Matok​(שולט) • 4 במרץ 2005
בקרוב הכתבה. אני מכין את החומר...

-מתוק-
Yosefus​(שולט)
לפני 19 שנים • 4 במרץ 2005

אני לא מבין

Yosefus​(שולט) • 4 במרץ 2005
מה בכלל ההתמרמרות הזו ? הרי הכל בעיני המתבונן. וכי החסרים/ות כאלו שכותבים: "אני יפה, אני מהמם/ת, מסתכלים עלי ברחוב, ניגשים אלי ואומרים לי שאני דומה ל...(שם של חתיך/ה הורס/ת) ", ואז מתברר שהם לא בדיוק ההבטחה שעולה מהכתובים ?
במה זה שונה מלשקר בעניין המשקל או מלשים תמונה מדהימה בפרופיל ?
נדמה לי שכל אחד/ת רשאי/ת לחיות באשליות, ואם המכה (זפטה איומה) של התנפצות המציאות בפרצוף לא מרפה את ידיהם, מי אנחנו שנלין ?
ולמען הסר ספק, הדם של כולנו אדום, והנפיחות של כולנו הן לא בדיוק ריח ורדים.
(תמצית: יוספוס מודה שהוא לא נראה מי יודע מה)
Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 19 שנים • 5 במרץ 2005
Lilu-FemdoM{Pon} • 5 במרץ 2005
נו באמת! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

גולדי לא מפסיק להלאותינו בהגיגיו הנאורים icon_smile.gif
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 5 במרץ 2005
מקבי​(מתחלף) • 5 במרץ 2005
כל מי שראה אותי יעיד שאני נראה טוב לפחות כמו הברנש בפרופיל שלי* , ולחלוטין נאמן למציאות. באמת.

מראה חשוב. הונאה באינטרנט זה חרא של דבר. סיימנו?

*ומי שלא יעיד... אני איאלץ להגיע לשיטות של האביר המחליד, שלא יעבדו מכיוון שמיטב כספי מושקע בדברים מצופים למינהם. ומצופים פחות. גם.