ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפורה של O

נבט{marlena}
לפני 19 שנים • 5 במרץ 2005
נבט{marlena} • 5 במרץ 2005
דווקא אפשר. לא להאריך אבל בהחלט אפשר להרחיב.
לולינה

נו באמת !

לולינה • 5 במרץ 2005
אדון עם ממון חוץ מחרוז
אין למשפט הזה כל משמעות..
כוחו של האדון אינו נרכש בשל כספו
או הרצון בקירבתו.
לכל האדונים שאחרי שקראו את הפורום הזה
רצים לחפש עבודה נוספת תירגעו זה לא עובד ככה.
אוהבים אתכם בזכות מי שאתם....
ולגביך מנטרה לי כמו שתכתבי ממש לא משנה הממון אבל אתה כוסון !!!!!!
( ולי זה משנה הרבה ) נשיקות וים של אהבה
Jake​(שולט)
Jake​(שולט) • 5 במרץ 2005
[quote="baby"][b][color=red]גולדי יקירי,

כל מילה זהב...

כשאבי (שנתעלם רגע ממצבו הסוציואקונומי, או בעיקר אקונומי) החליט שאני צריכה לקרוא את "אבא עשיר אבא עני", ונענה במבט של בוז, שאל אותי למה. אמרתי לו ,שאת החורים שיש לי בידיים שמהם בורח הכסף, אף ספר של דרעק מרוח על נייר לא יפתור. וכשהנזיר מכר את הפרארי שלו וקנה שבע חדשות בכסף שהוא הרוויח מהספר שהוא כתב על זה, הוא עשה צחוק מכל קורא וקורא.

מסע הגילוי העצמי של דומים לא מעניין אותי. והאמת? גם לא ממש מעניין אותי אם מישהו הולך עם שעון ראדו, וחגורה של לואי ויטון, או נוסע בפורד פיאסטה, כי לא בזין שלו שאנשים ברחוב יסתכלו עליו ויגידו שהוא ערס עם BMW.

אבל, וכאן אני מסייגת, סוג השאיפות שאני מחפשת בגבר, משליך גם על הדומיננטיות שלו. לא מכירה גבר כנוע ורופס, שינסה לבנות את עצמו מבחינה עסקית ויעז לקחת צ'אנסים. כסף שאבא נתן כדי לבנות עסק זה נחמד אבל אין בזה אופי, או מעוף , או כל תכונה אחרת שתמשוך אותי.

אני לא הייתי וכנראה לא אהיה אשתו של עורך דין, או כל מקצוע אחר שאמור להפוך אותי לאשת איש.

ועם כל הכבוד לתנועה הפמיניסטית, שכנראה תשמח לשלוח לי טיל בליסטי לעבר ראשי, יש לי כסף, וכן, בא לי שהגבר שאיתי ישלם...גם אם ייתחשק לי באותו ערב לאכול חצי מהתפריט. למה?

ככה, כי אני אשה, וכי בא לי. ואתם יודעים מה? זה מגניב אותי כשגבר פטרנליסט ולא נותן לי לשלם.

ולא, אל חשש, גם אני יודעת להגיד לו סתום ולשלוף את הארנק. ולשלם על שנינו.

אז עד לאותה נקודה שיבוא הדום הכוחני, פטרנליסט, מטורף, אקסטרימי, ויותר עשיר ממני...

אני אשאר בעולמי הצר, נטול הדומים, מלכות ושאר מיני ירקות...

סאבית חופשיה.

עמדו נוח.

ראשית, שלום לכולם ונעים מאוד - תגובתי הראשונה באתר.

אני לא מסכים עם מה שאמרה בייבי, אך יש גם בדבריה משהו.

כסף לא מגדיר את האדם. הא ראיה - יש מספיק סאבים בעלי ממון.

יחד עם זאת, כסף יכול לספק אפשרויות שהם בגדר "תפאורה", או תוספת, תלוי איך מסתכלים על זה. אין צורך להתמם, יש בנוחות סוג של "קסם" שמקל על החיים ויוצר הזדמנויות רבות יותר מאשר בהיעדרה לא יהיו קיימים.
בנוסף, כמו שבייבי אמרה, מעמד חברתי/כלכלי בהחלט עלול ליצור רושם אחר על אנשים מסויימים, תלוי בצרכים שלהם ובמה שהם מחפשים בקשר. הצלחה משדרת לעתים כוח ולרוב אף משדרת משהו לגבי אופיו השאפתני/כוחני

אך אני הייתי רוצה לשוב ולהדגיש, כי לא משנה כמה כסף יש לאדם, אם אינו שולט באופיו, לא יהא בכך בכדי להופכו לכזה.
ענתית
לפני 19 שנים • 6 במרץ 2005

תגידו אפשר כבר לסכם?

ענתית • 6 במרץ 2005
כמו שא' חברי הטוב אומר:
icon_wink.gif rich or poor it's good to have money
מנטרה​(שולט)
לפני 19 שנים • 6 במרץ 2005

נפילי היקרה

מנטרה​(שולט) • 6 במרץ 2005
דיר חזירים זה מגניב ... ביחוד אם יש שתי נשים מעורבות בעניין icon_biggrin.gif

אשר לתגובתך, מסכים איתך בהחלט ! אכן הפאר והעושר בונים פנטזיה ואגב סשן פיזי ... דווקא צריף עלוב ומבודד יכול להיות ממש מעניין עם נרות וחבלים צבעוניים. icon_twisted.gif

אשר לתגובות מתלהמות ? כאן באתר הזה ? נראה לי שטעית בכתובת... כאן כולם רק מפרגנים יקירתי כולם אחים זה לזה וזו לזו.

ואם תרגיזי מישהו מה הוא יעשה ? ילקה אותך ? הרי שישר אדונך יבוא להגן עליך ללא לאות... icon_cool.gif
nephele​(אחרת)
לפני 19 שנים • 7 במרץ 2005

Re: נפילי היקרה

nephele​(אחרת) • 7 במרץ 2005
מנטרה כתב/ה:
דיר חזירים זה מגניב ... ביחוד אם יש שתי נשים מעורבות בעניין icon_biggrin.gif

ואם תרגיזי מישהו מה הוא יעשה ? ילקה אותך ? הרי שישר אדונך יבוא להגן עליך ללא לאות... icon_cool.gif

אני חושבת שהוגן להגיד שעבור חובבי נשים, בכל מקום ששתי נשים מעורבות בענין... זה לא משנה המיקום... זה מגניב icon_smile.gif
ואם כבר בדיר חזירים עסקינן, מה יעשו החזירים בינתיים? question.gif

ולגבי ההערה על תגובת אדוני...
הייתי נכנסת איתך לדיון על עצמאותי כאדם icon_evil.gif
ועל היכולת שלי להגן על עצמי ללא עזרת אדוני המסוקס...
אבל זה נשמע הרבה יותר רומנטי כשאתה כותב את זה ככה... scratchead.gif
אז שיהיה.

נפילי מרגיזה מישהו icon_smile.gif
סוכרת פיה
לפני 19 שנים • 8 במרץ 2005

הכסף חשוב

סוכרת פיה • 8 במרץ 2005
למי שיש עדיין כוח להכנס לשרשור הזה ולקרא icon_confused.gif

אז לא אחדש דבר, מלבד את דעתי.

בגילאים צעירים, אין חשיבות למידת נפיחות ארנקו של האדון.
כל זמן שהוא צעיר, ישנה התחושה שהוא בתחילת דרכו ולכן רק לומד, או רק מתחיל עבודה חדשה ויכולותיו תתגלינה. זה עניין של זמן.

אבל ברבות השנים, מצופה ממנו להגיע להשגים, כאלו שיעידו על העוצמה המגולמת בו ובכללם גם השגים כספיים.

לחישה, הכרתי שני אדונים שבשל כשלים החלו לאסוף מעותיהם אחת לאחת....מחדש;
בגילאים שכבר היה להם בית (אותו איבדו במידה מסויימת) , משפחה וילדים. יתר על כן, לפחות אחד מהם עשה זאת בעבודה שללא ספק מכבדת את בעליה, אך לעולם לא תאפשר לו לחיות מעבר למינימום הנדרש.

חרף מצבם הכלכלי הקשה, לא יכלו לוותר על מהותם- אדנותם והמשיכו לחפש סאבית.
אני מניחה שישנה סבירות גבוהה שכך חשבו גם אחרות, כי זכור לי שהמחשבה שחלפה בראשי, כששמעתי על מצבם, היתה: שלא הייתי רוצה להיות סאבית לאדון דלפון ולו רק משום שלא יוכל לממן חדר לסשן, כי אחרת יגזול מפת לחמם של ילדיו.

במילים אחרות הייתי אומרת, כי כדי לחוש קטנה, מוגנת וחוסה תחת כנפיים איתנות כדאי גם בסוס כלכלי לאיתנות.

ועדיין, אמצא חריגים לאמירה שלי עצמי.
למשל- ככל שיכולת השליטה המנטלית של האדון גבוהה יותר, כך תתעמעם חשיבות מצבו הכספי.
או, אהבה, יכולה לטרוף את כל הקלפים והכללים
ובנוסף - ככל שברור שהאדון בחר את המקום בו הוא נמצא ובו הוא מוצא את סיפוקו ושביעות רצונו הרבים ביותר, יגדל הסיכוי שהשקפתי תהיה פחות נחרצת.

ומעניין, (אותי, על כל פנים icon_wink.gif ), שכאשר קראתי את ספורה של או, לא נתתי דעתי למצב הכלכלי של האדונים, אלא להרבה דברים אחרים.
slu
slu
לפני 19 שנים • 8 במרץ 2005

ז'וסטין?

slu • 8 במרץ 2005
אמנם את שני הספרים קראתי לפני זמן רב.
אבל אם איני טועה ז'וסטין היא דמות וגיבורת סיפרו של המרקיז דה סאד ולא מסיפורה של o....