אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בראשית...

ליידי קייט​(שולטת)
לפני 19 שנים • 3 במרץ 2005

בראשית...

שלום לכולן.
לא ראיתי שירשור כזה עד כה ולכן החלטתי לפתוח אחד בעצמי....

רציתי לדעת איך אתן- השולטות והנשלטות גיליתן את "זהותכן"?
איך היתה הכניסה ה"מקצועית" לעולם- בתשלום או לא...
ועוד כל מיני דברים על ההתחלה.

האם למדתן? באופן אישי או אצל אדון/מלכה אחרים?
וכן הלאה....

אשמח לתגובות.

באשר לי, אני שולטת מאז שאני זוכרת את עצמי, סאדיסטית ברמות, אוהבת ציות ושליטה, לביאה אמיתית.
עולם הסאדו היווה חלק בלתי נפרד מחיי המין הפרטיים שלי, אך מעולם לא "התמקצעתי" בנושא, ועל כן חשוב לי לדעת את ההתחלה...
Miss Demora​(שולטת)
לפני 19 שנים • 6 במרץ 2005
Miss Demora​(שולטת) • 6 במרץ 2005
כשיהי לי כוח לרשום תגובה אני אעשה זאת אבל בגדול ישר כוח על היוזמה לפתיחת שרשור רלוונטי ובלי קשר, שלום לך יפיפיהicon_smile.gif

Long time no see
אליאס​(אחרת)
לפני 19 שנים • 6 במרץ 2005

שאלה טובה.

אליאס​(אחרת) • 6 במרץ 2005
מאז שאני זוכרת את עצמי אני שולטת. תמיד בחרתי בני זוג שאפשר להוביל אותם בקשר, חלקם במודע וחלקם שלא במודע, אחרת זה לא היה עובד. אני אוהבת להכאיב, מאד. אני אוהבת להביא לדמעות והקטעים שתמיד גרמו לי לצחוק בפה מלא זה אנשים שחטפו מכות מבלי להתכוון, כמו אדם שהחליק במעבר באוטובוס וקבל מכה. כשהכרתי את עולם הבדס"מ דברים מסוימים נראו לי פשוטים, כך שהסתפקתי בקריאה של חומר מגוון בתחום שהתעניינתי בו, ויישמתי על העבד הראשון שלי (שהיה אתי, אגב, קרוב לשנה וחצי). שנינו צמחנו מתוך הקשר ולמדנו המון ממנו.

לדברים מורכבים יותר כמו למשל מדיקל פטיש, חפשתי שולטת שאני יכולה לסמוך עליה, שהיא בקיאה בתחום ודיסקרטית ואליה פניתי. ובכן, מעולם לא הסתרתי את זהותה, אז הנה שוב אני מודה למלכת שבא שהנחתה אותי בסבלנות, עם המון מסירות ורצון כן ואמיתי. חשוב לי לציין שגם בתחילת דרכי עמדה לצדי חברה טובה ואשה מופלאה בזכות עצמה - לוליטה, וגם לה מגיעה התודה.