סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מגלה את עצמי וזקוקה לעזרתכם

Dommabe{anaphasa}
לפני 19 שנים • 17 בנוב׳ 2004

מגלה את עצמי וזקוקה לעזרתכם

Dommabe{anaphasa} • 17 בנוב׳ 2004
הלילה החל כעוד אחד מהלילות האלה, מתוקי הנוזלים וניגריי האורגזמות. היא התפשטה ונשכבה על המיטה, גוררת אותי אליה, אך באותו רגע קרצה לי העניבה שלה, שפרמה לפני שניות מספר. עניבה שחורה ורחבה כמו ביקשה להיכרך סביב ידיה הלבנות.

בשתי תנועות הצמדתי את גופה הרועד אל המיטה, ומיד קשרתי את ידיה אל הברזל הקר בראשה. העיניים שלה נדלקו. ידעתי שהיא מפנטזת על כך כבר זמן מה, ורק באותו הלילה נעור בי החשק להשפיל אותה, להכריח אותה, לגרום לה להתחנן.

היא קראה בשמי והביטה אל תוך עיני. 'תשתקי' ציוויתי. זה היה התשתקי הכי החלטתי שהחליק משפתי מאז ומעולם. לא האמנתי עד כמה מילה אחת יכולה לעורר אותי. היא השפילה את מבטה. כלבה טובה. כאילו נועדה לשרת אותי כל חייה.

זה היה אחד הלילות המדהימים בחיי. תמיד ידעתי שאני אוהבת להיות דומיננטית, אבל לא הבנתי את מלוא העוצמה עד לאותו הלילה. היא התפלאה עד כמה קשר העניבה היה מוצלח, ואיך ככל שניסתה להשתחרר הוא רק התהדק יותר ויותר. גם אני התפלאתי, משום שמעולם לא הייתי בצופים.

בפנים אני שליטה, אך לא יודעת כיצד להתחיל, מה לעשות. אני חוששת ליצור קשר עם סאביות, משום שהנסיון שלהן מרתיע אותי, וכן אינני יכולה לבקש עזרה והדרכה מבחורה המבקשת שישלטו בה. אני גם חסרת ציוד ואמצעים, לפחות בשלב זה של חיי (כך אני מקווה).

מהסיבות הללו אני פונה אליכם כאן בבקשה להמלצות, רעיונות, וכל דבר שיכול לעזור לי בדרך להיות מי שאני רוצה להיות.

תודה,

Dommabe
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 18 בנוב׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 18 בנוב׳ 2004
קודם כל - הגעת למקום הנכון. icon_biggrin.gif

אני מציע לך לעשות קריאה יסודית של כל המאמרים בנושאי הבטיחות, לקרוא כמה שרשורים בנושא, כמה סיפורים כדי להבין את הלך הרוח, לתפוס מספר אנשים רציניים פה ולשאול אותם\ן שאלות... ולא לפחד בדרך גם ליצור קשרים עם תקווה להתפתחות מינית\רומנטית.

ניסיון בא עם למידה, ויישום של למידה. עם קצת שכל, קצת מאמץ, טיפה תשומת-לב וקורטוב אומץ, יהיה לך ניסיון למכביר.

אל תדאגי בקשר לציוד... זה לא תמיד נחוץ (עובדה - העניבה ביצעה את תפקידה נאמנה!), ולא כולם תלויים בזה. אם כן... אז אל תתני שיקרעו אותך במחירים, ואולי אפילו תכיני בעצמך את הדברים שלא נורא אם יתפרקו (דהיינו, לא רתמות-תמיכה וכו').

לי אישית יש הרגשה שאת בדרך הנכונה, משום שכתבת פה דבר ראשון. שיהיה לך המון בהצלחה, המון כיף, והרבה נחת מסאביות ממושמעות! icon_razz.gif
זאלופון​(שולט)
לפני 19 שנים • 18 בנוב׳ 2004
זאלופון​(שולט) • 18 בנוב׳ 2004
ציטוט: בפנים אני שליטה, אך לא יודעת כיצד להתחיל, מה לעשות

דרך טובה להתחיל היא לקרוא קצת חומר רקע על בדסמ בלינק הזה http://www.thecage.co.il/library.php?Library=view_item&ItemID=15

אני מניח שאת חוששת גם שלא תדעי מה לעשות עם סאבית. החדשות הטובות הן שאין באמת מה לדעת - כל מה שיעלה בדמיונך הפרוע, כל מה שאת מפנטזת עליו, כל מה שעולה לך לראש - הכל אפשרי והכל נכון, והכל יהיה טוב בתנאי שיש כימיה בינך לבין הפרטנרית והכל מבוצע על פי כללי ה SSC המופיעים בלינק הקודם.
זכרי שאין שום דרך בה דומית אמורה להתנהג ואל תעשי דברים כי "ככה דומיות עושות", אלא רק דברים שבאמת באים מתוכך.
לקבלת רעיונות אפשריים - יש צ'קליסט של פעילויות בדסמיות שפורסם פה באתר בעבר. את יכולה לחפש אותו, או לחילופין לתת לי כתובת מייל ואשלח לך.

לקבלת מידע בסיסי על בטיחות את יכולה להיעזר בלינק הבא: http://www.thecage.co.il/library.php?Library=view_item&UserID=1574&ItemID=537
וישנם מקורות מידע רבים אחרים שחברי הקהילה ודאי ישמחו להפנות אותך אליהם.

ציטוט: אני חוששת ליצור קשר עם סאביות, משום שהנסיון שלהן מרתיע אותי, וכן אינני יכולה לבקש עזרה והדרכה מבחורה המבקשת שישלטו בה

זה חשש נפוץ בקרב דומים מתחילים, אך הוא לא ממש מבוסס. לנסיון יש חשיבות אמנם, אך היא בטלה לעומת החשיבות של תכונותייך האישיות - הרגישות שלך, הדמיון שלך, היכולת הטבעית שלך לשלוט ולענג וכו' - וכמובן הכימיה עם בת הזוג. אם יש לך את זה ומצאת פרטנרית שהאינטראקציה איתה טובה - סביר שתהיי טובה עבורה יותר מהרבה דומיות עתירות נסיון.

ציטוט: אני גם חסרת ציוד ואמצעים, לפחות בשלב זה של חיי

ציוד לא כל כך מסובך להשיג וגם להכין לבד. אזיקים ניתן להכין מקולרים פשוטים לכלבים, מצבטי פטמות - מאטבים. חבלים - מחבלי כביסה. נרות וקוביות קרח זמינים לכל דורש. קיינים יש בהום סנטר (רק שאצלם הם אמורים להחזיק עציצים או משהו), ואפילו שוטים לא מסובך להכין.
כמובן שגם לקנות אפשר, ואני יכול להמליץ מנסיוני על הסדנא של Dom_Cruise - מוצרים איכותיים במחירים סבירים.

בהצלחה icon_smile.gif
anaphasa​(מתחלפת)
לפני 19 שנים • 19 בנוב׳ 2004

ברוכה הבאה

anaphasa​(מתחלפת) • 19 בנוב׳ 2004
ולמרות ניסיוני המועט, והעובדה כי אני חדשה, צד את עיני הפוסט הזה.
המון טכניקה מעניינת אותך, בעוד החלק הראשון עוסק דווקא במהות.
בעיניי (ורק בעיניי), אין כל צורך בשום ציוד. שליטה אמיתית באה מבפנים. לגבי כאב- קטונתי מלומר מילה (אני לא בקטע הזה, לא בא לי טוב), אבל שליטה לא נזקקת אפילו לעניבה בה השתמשתן.

"אל תזוזי".

לא העזתי לנוע, גם ברגעים של עונג מטרף, ידיי לא זזו ממקומן.

"שמרי על עיניים עצומות."

הציפיה הדרוכה. המאבק הפנימי מתגבר. מי היא שתגיד לך לא לפתקוח עיניים, איפה היא עכשיו? לאן היא שולחת ידיים. מה עוצר אותי מלהתסכל. ושוב לבחור להישאר כך. להתענג על חוסר הידיעה.

אין לי ספק, מהתיאור שלמעלה, שאין לך שום בעייה לתפוס שליטה. האמצעים החיצוניים לדעתי, רק מפריעים לדימיון. וכוחו של הדימיון הוא שצריך להנחות אותך כדומית.
ולא נראה לי שחסר לך דימיון. את כותבת נפלא.

אנאפאזה
Dark Artist​(שולט)
לפני 19 שנים • 19 בנוב׳ 2004

אני מצטרף למה שעמיתי אמרו

Dark Artist​(שולט) • 19 בנוב׳ 2004
קודם כל צריך אישיות,כריזמטיות,ביטחון עצמי.
שאר הדברים כגון ציוד,ידע מקצועי וכו' הם רק תפאורה
אף דום לא עבר סדנת לימוד לאיך להיות דום
זה פשוט היה טבוע בו
הכל זורם ברגע ששני הצדדים משתפים פעולה
ובוודאי שככל שהזמן עובר זה זורם יותר חלק icon_wink.gif
אורי2000​(נשלט)
לפני 19 שנים • 12 בדצמ׳ 2004

ברוכה הבאה

אורי2000​(נשלט) • 12 בדצמ׳ 2004
גם אני ממש חדש בכל זה,אולי אפשר להכיר?
anaphasa​(מתחלפת)

Re: ברוכה הבאה

anaphasa​(מתחלפת) • 12 בדצמ׳ 2004
אורי2000 כתב/ה:

אתה מסתבך איתי, מותק.
תוריד ת'ידיים מהחברה שלי! icon_smile.gif

ובלי קשר,
ברוך הבא, אורי, שתמצא אדונית ראויה כשלי.
אורי2000​(נשלט)

Re: ברוכה הבאה

אורי2000​(נשלט) • 12 בדצמ׳ 2004
[quote="anaphasa"]
אורי2000 כתב/ה:

אתה מסתבך איתי, מותק.
תוריד ת'ידיים מהחברה שלי! icon_smile.gif

חחח ממש סליחה לא ידעתי שהיא שלך.
בהצלחה icon_biggrin.gif גם לך וגם לי
Darkness of Human​(שולט)
לפני 19 שנים • 13 בדצמ׳ 2004
Darkness of Human​(שולט) • 13 בדצמ׳ 2004
ברוכה הבאה לעולמנו " החשוך והאפל "
מעבר לכל מה שאמרו כאן על קריאת חומר באתר
תמיד יש לכן את האופצייה לדבר אחת עם השנייה
וככה להחליט ביחד מה עושה לכן טוב
יש שיגדירו את זה כשליטה חלקית מלמטה ויש שיגדירו את זה כתיאום ציפיות
בכל מקרה הרבה הנאה משותפת שתהיה לכן
אישה.
לפני 19 שנים • 6 במרץ 2005

מזל שאני סאבית :-)

אישה. • 6 במרץ 2005
זה נראה שיש לכם , השולטים והשולטות , הרבה עבודה לעשות לפני כניסתם לעולם הזה.

בצד שלי מרגיש טבעי לגמרי icon_smile.gif