צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיגדוגים (סשן שליטה עם דיגדוג כסוג של עינוי)

guy2tickle
לפני 19 שנים • 7 במרץ 2005

דיגדוגים (סשן שליטה עם דיגדוג כסוג של עינוי)

guy2tickle • 7 במרץ 2005
אהלן
הופנתי לפורום הזה מפורום אחר (דיגדוגים בהיידפארק) מאחר ונושא הדיגדוגים הועלה כאן בעבר.
בעוד שרוב האנשים כאן יותר בקטע של שליטה עם כאב, חשבתי אולי להציג סוג של שליטה אך במקום כאב יש דרך הרבה פחות כואבת... אך מענה לא פחות - דיגדוגים.
בישראל הנושא של סשן דיגדוגים לא מוכר כמו בארצות הברית וכדאי שיותר אנשים יכיר אותו כי לדעתי זהו סשן אינטנסיבי לא פחות מסשן שליטה וכאב. לא סתם הסשן נקרא tickle torture.
כידוע, בסשנים כאלה נקשרים המדוגדג/ת בכל צורה מתבקשת ומדוגדגים באינטנסיביות בכל חלקי גופם ... ללא "רחמים" וללא מגבלות. הסשן אגב לא חייב להיות מיני תמיד.
הצחוק ההיסטרי נשפך ממך ללא הרף וזהו גם סוג של סבל כי הדיגדוג מטריף את הגוף ואי אפשר לעצור אותו. ובתור מי שניסה את שני הצדדים בסשן כזה (בעיקר נשלט מדוגדג) אני רואה בסשן כזה של דיגדוג גם סוג של עינוי מסוים אך בבד בבד גם מהנה ומשחרר בטירוף !
אז מה אתם חושבים על דיגדוגים?
    התגובה האהובה בשרשור
cai
cai

מממ...

cai • 7 במרץ 2005
לא ידעתי שיש אנשים שנהנים מזה חוץ ממני...
guy2tickle

למגיבות HotQueen ו Cai

guy2tickle • 7 במרץ 2005
זה בהחלט סשן שכדאי ושווה לנסות אותו. לי יש ניסיון גם של מדגדג אך בעיקר של מדוגדג.
סשן אינטנסיבי ומטריף לדעתי.
במקום החוסר שליטה וההתמסרות לכאב שקיימים בסשנים של בדסמ, כאן יש כניעה לדיגדוג שמענה באותה צורה רק שבמקום כאב, יש צחוק... והרבה.
ניתן להתכתב בהרחבה יותר למייל tickleisrael@yahoo.com
הן מדגדגות ומדגדגים
דום ג'ואן{s}
דום ג'ואן{s} • 7 במרץ 2005
whip.gif whip.gif whip.gif whip.gif
הרעיון לכשלעצמו נחמד מאוד
אבל יש בו בעייתיות מסויימת
יש אנשים שפשוט לא רגישים לדיגדוגים
לעומת זאת ....
אני לא מכיר אנשים שלא רגישים לכאב
( כל אחד ורמת הכאב שלו )

icon_spank.gif icon_spank.gif icon_spank.gif icon_spank.gif
guy2tickle

תגובה:

guy2tickle • 7 במרץ 2005
תראה, אתה צודק במידה מסוימת. אבל בוא נגיד שרובנו רגישים לדיגדוגים. ועל אחת כמה וכמה אם הדיגדוג מתבצע כאשר הבן אדם קשור באופן שלא ניתן לזוז. פסיכולוגית הגוף נהיה כבר יותר רגיש לכל סוג של מגע.
תאר לך את הידיים קשורות למעלה והרגליים מפוסקות וזוג ידיים מדגדגות אותך בטירוף בכל האיזורים החשופים... קשה להאמין שאפשר להישאר אדיש לסיטואציה הזו icon_smile.gif
בוודאי שיש רגישים יותר ופחות, לכן אולי אפ אפשר קודם לוודא שהמדוגדג/ת מ-א-ו-ד רגישים כדי שיהיה לסשן עוצמה רבה יותר.
Bloody
Bloody • 7 במרץ 2005
דיגדוגים זה קצת בדס"מ של ילדים קטנים icon_smile.gif

אני ממש לא רגיש לזה, אבל כן, נראה לי כיף להעביר כזה סשן.
guy2tickle

תגובה

guy2tickle • 7 במרץ 2005
לדיגדוגים אולי יש קונוטציה של משחק ילדים.... אך סשן דיגדוג הוא דבר אינטנסיבי מאוד, מתאים (כמו כל סשן) לאנשים מסוימים בלבד שמסוגלים לשאת את הדיגדוג במירב עוצמתו.
חוסר השליטה והכניעה לאצבעות המרקדות על הגוף ותחושת החוסר אונים והצחוק הבלתי נשלט די שונים ממשחק ילדים icon_smile.gif
אבל אין ספק שהמילה דיגדוג מעלה חיוך ילדותי לכולנו באיזהשהוא אופן.
guy2tickle
לפני 19 שנים • 8 במרץ 2005

סשן דיגדוגים

guy2tickle • 8 במרץ 2005
אז מה... אין "קונים" למימוש סשן כזה?
אשמח לדעת אם כן,

tickleisrael@yahoo.com
Tainted​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 27 במרץ 2005
Tainted​(לא בעסק) • 27 במרץ 2005
והכי בעסה ניראה לי לגשת לסדן דיגדוגים ולהבין שזה לא עינויאלא סתם כיף.
אני למשל לא מדוגדגךת בכל המקומות- כמו כפות רגליים- אני שואבת מזה המון פינוק וכיף.

אבל אני מכירה איזה בחורה שרק עם עושים לה מרחוק היא כבר צורחת, אז עליה הייתי רוצה לעשות את זה...

אחי היה עושה לי את זה שהייתי קטנה, סשן דיגדוגים -רק שאז זה לא היה ניקרא סשן- אלא עינוי אח לאחות אבל נו, זה עשה אותי מחושלת וחסינת דיגדגים!