סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

להיות סאבית בנפש האמיתית שבך

רויטל
לפני 20 שנים • 21 ביולי 2003

להיות סאבית בנפש האמיתית שבך

רויטל • 21 ביולי 2003
( את המונולוג הזה כתבתי בהשראה של אדם שאני מאוד מעריכה)

שואלים אותי האם את שפחה? האם את סאבית? השאלה קשה לאחת כמוני
אבל התשובה שבי, התשובה שאני חושבת היא באה מהלב
קודם כל קיים הבדל בין סאבית לשפחה לפי ההשקפות שלי
אבל אחרי חפירות רבות ומתמשכות אני נקראת לא מוגדרת, וזה לא כי איני יודעת לאן אני משתייכת
אלא כי בחרתי כך מרצון.
תמיד אמרתי שאם גבר יצליח להכניע אותי, זאת תהיה מתוך בחירה לאהבה..
וזה נכון לגביי בכל אופן
אני לא יודעת מה איתכם אבל לא על כפית זהב גדלתי, ולא אושר זוהר ראו חיי
גדלתי בתוך בועה, בועה שנשברה כל פעם אחרי מכה, אחרי שנאה, אחרי הנפש הפצועה שלי
ואז עם השנים למדתי להתחסן, למדתי לבנות בועות חדשות, כדי שלא ישברו, ואם כן אז מהר ליצור אחת נוספת.
אז כפי שתקראו כאן זה לא כל כך נעים לשמוע אבל לכל אחד\ת יש את החבילה האישית שלו, ואני בטוחה ב 100% שלכולם יש משקעים בחייהם, בחלקן ככה בחלקן ככה, אבל יש, זה קיים, זה לא ניתן להכחשה.. בין אם זה ילד מוכה, בין ילדה שעברה התעללות מינית, בין אישה שסבלה אלימות, לבין קשיים חברתיים בילדותינו או בבגרותינו.
אז ראיתי בשנה הזאת מאז שהכרתי את עולם הבדס"מ ראיתי שזה עולם של סרוטים וסרוטות, ולא דווקא במישור השלילי של המילה, אבל עצם זה שזה נקרא לא בנורמל החברתי זה כבר שונה.. אז כן אנחנו שונים!
יש כמה אנשים שיש להם חתימה " אם זה לא הנפש ובנשמה זה לא בדס"מ" כמה שזה נכון, כמה אמת וכמה כוח יש המשפט הזה.
אז הנה אחרי שנה, אחרי שהצלחתי להבין את משמעות היחסיים האלה הבנתי שאני ה- סבית ב ה' הידיעה
כי אני מודעת לנפש לכוח העצום שיש בתוכי
אז אם היית הגדרה סאבית מאהבה אז הייתי בוחרת בה.
הרבה אנשים לא מבינים את הדרך הזאת, אפילו שעברו 1001 סשיינים בחיהם, אבל הדרך אצלי שונה
לא עברתי סשיין ולא חושבת שאני אעבור , אבל אצלי בדס"מ שונה במשמעות שלו מסשיין.
הנפש שלך טהורה ופנויה נפשית לאהבה, כשאתה אוהב בעוצמה כל כך גדולה, ושאתה דוגל אובססיבי במשפט " לתת על מנת לתת, ולא לתת על מנת לקבל" כשאתה פתוח בנפש לקבל את המשמעות להעניק
ולרצות את האדם שאתה אוהב אהבה טהורה אתה נכנע לאהבה.
אני לא חושבת שאני יכולה לאהוב אדם שנקרא אדון או איני יכולה לאהוב את התואר הנלווה אליו.
אני יכולה לאהוב אותו כאדם ,לאהוב אותו כאיש,לאהוב אותו כגבר אך לעולם לא כאדון.
אני אוהבת לדבר בגובה העינים, אני לא חושבת שיש מישהו בעולם ששוה יותר ממני או פחות ממני
זה כמו שאני אומרת שאף אדם לא יותר חכם ממני כי גם החכמים ביותר לא יודעים דבר אחד שאני יודעת.
אני אדם שאוהב לצחוק, לתת, לעזור, להעניק כמה שיותר ואף לזרים ממני, נולדתי ככה, זה משהו שלא בונים בן רגע, זה משהו מולד, אולי כי כל חיי הייתי כמעה לאהבה, לרצות, שיאהבו אותי, אולי כי רציתי לגדול במשפחה נורמלית, אבל זאת עובדה והיא טמונה בתוכי, אז המילה אדון מרחיקה אותי, כי אני אדם חופשי, אדם שמאמין בשיויון בלי הבדלי מין, דת, גזע, ולאום, כל אדם רשאי לחיות את חיו כפי ראות עינו בלבד.
אני למשל לא אוהבת כאב, לא אוהבת שמשפילים אותי, אני חושבת שאני די מורדת בעניין, אדם שישפיל אותי אשפיל אותו פי מאה, אדם שיצליף בי אני אקח מכל הבא ליד ואשבור אותו על ראשו. אני מסוגלת להפליק סטירה ברגע שמישהו יקרא לי בשמות גנאי "כלבה" כדוגמה..כאשר פוקדים עלי לעשות משהו אני הולכת נגד הרוח, אף אחד לא יפקוד עליי אני אדם עצמאי בוגר ויודעת לקחת אחריות על חיי.
וזאת הסטירה שיש כאן
כי משהו שבא מהלב שלי, כמו אהבה של יוליה ורומיאו הדוגמה הכי קלסית שיכולה לתאר איך אני אוהבת..אני אעשה הכל הכל על מנת לעשות אותו מאושר. אבל כדי להביא אותי למצב של כניעה מוחלטת הוא צריך לקחת לי את הלב.. ורק אדם אחד מובחר יכול ולא אדון זה לעולם לא יהיה אדון כי מלכתחילה אני מתרחקת וסולדת.
כאשר הוא הצליח לקחת לי את הלב זה אומר שאם הוא יזיז את העין לצד הזה אני אדע שהוא רוצה קפה, ואם אני אדע שחיוך מסוים זה לטייל וחיוך כזה זה לאכול ואיך הוא אוהב כל דבר ומתי הוא רוצה כל דבר, ובכלל מה הוא רוצה.. ללא צורך להגיד לי, ללא צורך לפקוד או להעניש, או להכאיב, והכי חשוב לא לגרום לי לבכות..אני יכולה לקרוא את המחשבות שלו את הרצונות את התשוקות לקרוא את הלב שלו בצורה מדהימה.. אהבה מפתחת חוש מסויים שיש לנו אך אנחנו לא מודעים אליו, רק אדם אשר חווה אהבה טהורה יכול לזהות את זה..ואהבה מפתחת כניעה.
אבל אהבה כזאת צריכה להיות לא חד צדדית אלא אהבה הדדית, כי אדם אשר אוהב אותי כמו שאני אותו הוא לעולם לא יכאיב לי, ולא יעשה עלי מניפולציה שאני אוהבת את זה!
אז למה לא לקחת עבד? הרי עבד יסגוד לך, יאהב אותך אהבה עד אין סוף, ירצה בך תמיד הלא כך?
אבל איפה האתגר? איפה אהבה שלי אליו? איפה הגבריות שאני רואה אותה כמעל לכל?
אז אני כפי שאני מכירה את עצמי גם עבד איני יכולה לאהוב כדי לשעבד אותו אליי או שאני אשתעבד אליו!
(אני מקווה שלא עשיתי לכם כאבי ראש חחח )

אז לכל הפונים אליי בתיבה האישית ..רק שתדעו אני לא עונה כי אני לא מחפשת!
תודה
mr. hyde​(שולט)
mr. hyde​(שולט) • 21 ביולי 2003
גם עכשיו המקלדת שלך מפיקה הרבה מילים יפות פוחדת. זה מושך אליך הרבה מחזרים (וירטואלים לפחות icon_smile.gif)וגם מפרגנים. תהני מזה. ולפירגון גם אני מצטרף.
פוצח בריקוד(נשלט)​(נשלט)
פוחדת כמו תמיד את לוקחת נושא והופכת אותו למשהו משגע
יש לך כישרון כתיבה (וכנראה עוד הרבה כשרונות אחרים icon_wink.gif )
אוהב אותך הרבה ותמיד
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 21 ביולי 2003
איזה כתיבה מופלאה.
פוחדת,אני מאוד אוהב לקרוא אותך icon_profilekiss.gif
רויטל

אמממ

רויטל • 21 ביולי 2003
מזל שאתה אוהב רק לקרוא אותי ולא לקרוע אותי icon_smile.gif))))

אמא'להההההההה אני לא כתבתי את זה.. זה ההשפעה של הכדורים icon_lol.gif icon_lol.gif
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 21 ביולי 2003
מצטרפת למחמאות של כולם, ותודה שחלקת איתנו פוחדת יקירתי. אני כל כך אוהבת את האדם שאת! מקסימה, חזקה, רגועה ונאמנה לעצמך icon_chickkiss.gif
DomDomina​(שולט)

Re: אמממ

DomDomina​(שולט) • 21 ביולי 2003
פוחדת כתב/ה:
מזל שאתה אוהב רק לקרוא אותי ולא לקרוע אותי icon_smile.gif))))

אמא'להההההההה אני לא כתבתי את זה.. זה ההשפעה של הכדורים icon_lol.gif icon_lol.gif

פוחדת,וואלה אותו ראש יש לנו.
האמת רציתי לכתוב בהתחלה"מאוד אוהב לקרוא/לקרוע אותך icon_lol.gif icon_lol.gif
זה לא הכדורים icon_wink.gif
רויטל

חחחחחחחח

רויטל • 21 ביולי 2003
נו טוב שני מפגרים לא?icon_smile.gif)

גרררררררררררררררר icon_profilekiss.gif