בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה מסקרנת?

2424
לפני 19 שנים • 10 במרץ 2005

שאלה מסקרנת?

2424 • 10 במרץ 2005
האם בשביל הגשמת החלום הפנטזיה הייתם מקריבים את הקשר הונילי שלכם עם הנשים שלכם גברים שלכם על מנת לחיות עם מלכה אמיתית או יותר נכון האם בשביל יחסי השליטה הייתם מקריבים את הזוגיות הקיימת שלכם תמורת חיים עם עבד או מלכה אדון שפחה ?
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 10 במרץ 2005
עניין של סדר עדיפויות. מה יותר חשוב לך.
זה נקבע לא על פי סוג הקשר אלא לפי הבן אדם שאיתו אתה נמצא.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 10 במרץ 2005
זוגיות טובה? לא.
הרי תמיד נרצה עוד משהו. גשם כשיהיה לי עבד או אדון אמיתיים אולי אני ארצה אחרים וכנ"ל לגביהם.
חוצמזה שאני בתקווה שלא אהיה עם ונילי למרות שאהבה לא בוחרים ואם מישהו מתאים לי זה מעל הכל.
גם תמיד אפשר לנסות להמיר אותו לצד השני...
icon_smile.gif
2424
2424 • 10 במרץ 2005
השאלה המלכה הכחולה האם בשביל מישהו ונילי היית מוותרת על יחסי השליטה או שזה חלק ממך כי זו דילמה אמיתית ביו לחיות את החלום לבן המציאות
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 10 במרץ 2005
אני יכולה לדבר מפה ועד מחר.
לא הייתי במצב הזה מעולם ורק התחלתי להכיר את עולם השליטה.
מה שכן אני יודעת לפני שממש נכנסתי לעולם הזה הפריע לי שיש לי בני זוג ונילים שלא מעונינים להתנסות בזה איתי ואם כן, זה היה יותר קינקי ויותר בשבילי וזה הפריע לי מאוד.
לבגוד אני יודעת שלא אבגוד וזה אכן מפחיד אותיש אצא עם ונילי וארגיש כל הזמן שחסר לי משהו.
באופן כללי כשאני מכירה מישהו אני לא יוצאת עם אנשים שמרנים, אבל כמו בכל דבר, סקס ז דבר חשוב במערכת יחסים וכל מקרה של חוסר תיאום בין בני הזוג יכול אפילו להרוס.
בין אם זה ונילי- בדס"מי או תדירות הסקס או אביזירים או הגשמת פנטזיות וכו'...
2424
2424 • 10 במרץ 2005
אני מסכים איתך לחלוטין אני יודע בדיוק על מה את מדברת דעתי האישית אם לבת הזוג שלך אין עניין ביחסי שליטה ואתה עמוק בתוך זה אין סיכוי שמערכת היחסים שלכם תצליח כי תמיד אתה תפזול לכוון יחסי השליטה ומתי שהוא תבגוד בה אם אם היא רק ונילית