אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עד כמה המשיכה לעולם השליטה באמת נשמרת בסוד?

פטר​(נשלט)
לפני 19 שנים • 15 במרץ 2005

ואצלי

פטר​(נשלט) • 15 במרץ 2005
אצלי אף לא חייב לדעת, אלא אם כן אני אחליט לחלוק עם האדם את הסוד.
גם לאף אחד משואלים אותי אני לא עונה מתי ועם איזה בחורה שכבתי.
זה לא עניין של אף אחד, זה עניין פרטי שלי.
ישנם דברים נפלאים, אבל השתיקה יפה להם.
אנדרפוט
לפני 19 שנים • 16 במרץ 2005
אנדרפוט • 16 במרץ 2005
אצלי כל החברים הקרובים יודעים, ראו את התמנות, שמעו חוויות, קנו את הטי-שירט. שני האחים שלי יודעים גם, עם שניהם הייתי במועדוני פטיש. הקולגות בעבודה יודעים, מבחינתם זה מוסיף לאישיות שלי עוד צבע. הידידות שלי יודעות, החברות שלהן יודעות.

אני חושב שהמשמעותי פה הוא במידת הידע - יש מעגל גדול של כאלה שיודעים שאני קינקי, ויש מעגל קטן יותר שבאמת יודע מה אני אוהב ומה אני עושה.

ההורים - הם לא יודעים, הם חושבים שאני איזה הומו או משהו כזה.
monk

זה קצת מורכב

monk • 16 במרץ 2005
באופן כללי אני מאמין שאם אתה מוצא לנכון להסתיר משהו, אז כנראה שאתה בעצמך חושב שזה לא בסדר, או שאתה חושב שהחברה חושבת שזה לא בסדר...זה לא ממש משנה, כי עצם ההסתרה גורמת לך להיות פגיע לכל מיני "נשמות טובות".
מצד שני, אני בד"כ לא משתף את האנשים סביבי בפרטים אינטימיים של חיי, כך שגם התחום הזה נשאר רוב הזמן באפילה. כמובן שבנות זוג ובנות זוג פוטנציאליות יידעו על דברים כאלה מראש (מי שרוצה לברוח, שתברח בהתחלה כשעוד לא כל כך איכפת לי).
דווקא לאחרונה יצא לי לדבר עם ידידה שלי על הנושא...היא כבר בטח סיפרה את זה לכל החברים המשותפים...לא שזה ממש משנה לי. icon_moon.gif "שקו לי בתחת" כמו שאמא שלי תמיד אומרת...
Truth Seeker

בכל זאת

Truth Seeker • 16 במרץ 2005
monk - אני גם לא ממש מת על העניין הזה של להסתיר, ובכל שיחה מזדמנת על סקס, הנושא הזה עומד לי על קצה הלשון. לפעמים אני בוחר לפזר כמה רמזים, או מעבר לזה. תלוי מה ועם מי icon_smile.gif
בכל זאת אני חושב שלפעמים אנחנו מסתירים - לא בגלל שאנחנו חושבים שזה לא בסדר, אלא בגלל כל אלה מסביב שהם "כן בסדר". קיימים אנשים בארץ, רבים וטובים, שהחוויה הכי פרועה שהיתה להם במיטה היא לא הרבה מעבר לתנוחה המסיונרית.
אכן, מסמך אנושי מזעזע.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 16 במרץ 2005
אצלי דיי כולם יודעים, חוץ מאולי בעבודה החדשה שלי שיש לי רק אשת סוד אחת שבאה איתי למועדון יחד עם בעלה והם נהנו מאוד.

אחי יודע, סיפרתי לו, כך גם גיסתי כמובן.
כל החברים שלי יודעים וכבר באו,
אפילו את הספר שלי גררתי לשם
(קלטתי איך הוא מת שאני יתן לו איזה ספנק לטוסיק כל פעם ש''נפל'' לו המסרק icon_twisted.gif )

וההורים שלי יודעים - לא מאישור מפורש ממני, אלא זה שאבא שלי בא לתלות לי ולפרודו בדירה משהו על הקיר, ודרך על שוט, ונפל על התיק ציוד- אני חושבת שזה דיי הסגיר... icon_rolleyes.gif
וגם שגרתי בבית של הורי, הם ניתקלו פה בשוט, שם באזיקים, וגם טפו טפו
שמעו את ההצלפות.

''גוועלד'' כבר אמרתי? icon_rolleyes.gif

מי ששואל, מקבל תשובה.
כי כמו שדארקנס אמר, אני מי שאני ומי שרוצה להיות חבר שלי צריך לדעת שזה חלק ממי שאני,
זו נטיה מינית שהייתה תמיד שם, גם לפני שגיליתי שיש קהילה שלמה מסוטים כמוני icon_twisted.gif

בקצרה,
הנושא הזה מתבטא בהרבה דברים בחיים, שלא הייתי מודעת אליהם טרום גילוי הקהילה והאתרים.

הדברים הכי קטנים כמו זה שאני מרימה את הכוס הריקה בארוחה משפחתית ושמה מצד ימין של הצלחת ותוך דקה יש לי כוס מלאה שחוזרת לצד שמאל. או למשל זה שאני אומרת ''יאללה הולכים'' ותוך דקה אהובי מגיש לי את המעיל ועוזר לי ללבוש אותו.
דברים קטנים כאלה.

וכמו שבייבי אומרת
עמדו נוח

דומי