ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אנחנו עושים להן טוב / או סתם נהנים מהכאב ???

RIS
RIS
לפני 19 שנים • 17 במרץ 2005
RIS • 17 במרץ 2005
כמובן, זה היה OGA ולא לורד פיין.
same difference.....
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 במרץ 2005
לעניין פסיכולוגיה - ברוב התופעות המוגדרות כמחלות או הפרעות נפשיות, כולל, אגב, סאדיזם ומאזוכיזם, תנאי לשם קבלת התווית ה"מופרעת" הוא מצוקה נפשית או פגיעה תפקודית או חברתית.
אם נתת את הדוגמה של אשה החותכת את עצמה - החיתוך עצמו הוא רק סימפטום, וכשלעצמו הוא חסר משמעות. אם החותכת היתה עושה זאת בעליצות וחיה חיים נפלאים ומתופקדים לעילא, לא היתה כל בעיה עם זה וזו היתה נחשבת בסך הכל סטיה תרבותית לא נורא מזיקה (להזכירך - יש תרבויות שבהן טקסים של פגיעה עצמית הן חלק מובנה והכי נורמלי שיש בתרבות. האם כולם שם מטורפים?). העניין הוא שבחורה שחותכת את עצמה לרוב כלל אינה מאושרת, אלא מלאה בתחושות של ריקנות עצומה או בעיות אחרות שהן הגורם לחיתוך.

נשלטים ושולטים, לעומת זאת, הרבה פעמים דווקא מאד מאושרים ומתפקדים לעילא. לא נגרם להם כל נזק, לא נפשי ולא פיזי, מהעיסוק בבדסמ, והם שואבים ממנו הנאה מרובה. לכן אין בינם ובין רוב התופעות שמוגדרות כהפרעות, כולל דוגמת הנחתכת, מאומה.

כשיוצגו לפניי מחקרים שבדקו לעומק את אוכלוסיית הבדסמ, גורמים גנטיים וסביבתיים לנטיה, השפעות קצרות וארוכות טווח של העיסוק בתחום, מתאמים בין הנטיה הבדסמית לתכונות אופי מסוימות וכדומה - אז אולי התשובה "זה עושה להם טוב כי הם נשלטים" תהיה רדודה. בינתיים, זו התשובה היחידה שיש לה ביסוס אמפירי.

וגולד - זה שירשת כסף מאבא ואתה לא צריך לעבוד כנהג מונית לא עושה אותך אדם יותר טוב מאלה שכן (ולמיטב ידיעתי, אגב, קליבר לא נמנה עליהם). אתה יודע מה? גם לו היית מרוויח את הכסף הזה בעצמך, הזלזול בהם לא מוסיף כבוד.
Yosefus​(שולט)

Re: אה רגע...

Yosefus​(שולט) • 17 במרץ 2005
G-O-L-D כתב/ה:
יש לי משהו להגיד,
...
ולא, אני לא דפנה, אבל אני מכיר אותה ואני יכול להגיד לכולכם,
היא לא רק יודעת לכתוב...

סוף סוף מדברים פה לעניין !
גולדי, אתה מוכן לפרט קצת יותר בבקשה ?
G-O-L-D​(שולט)

ריסלך...

G-O-L-D​(שולט) • 17 במרץ 2005
שמע ריס,
אני יושב פה, קורא את מה שכתבת ותוהה לעצמי כמה אקסטות או טריפים לקחת במהלך חייך.
תגיד לי יא הזוי, אתה רואה נקודות באוויר?
מאיפה אתה מביא את השטויות האלה על זה שאני תקפתי מישהו?
אתה מצחיק אותי.
הניסיון הזה שלך "לסגור איתי חשבון" יעני בקטע של שליפת החרב והגנה בחירוף נפשך המנוקדת על OGA מגוחכת.
תחזור לחפירות במבצר אנטיפטרוס יא מופצץ.
חחחח
אתה נותן לי לטעום מהדבש של עצמי?
חשבתי שמה? שאני יכול חרבן על הפררוגטיבה (כפרה אבוס ענק, גולדי לא מבין אנגליזית, תפשט...)
אם מספרים לי שאני מה שאני אני נצרב?
מוגלי, הכלב ה-101 אתה באמת חושב שאתה או מישהו כאן יכול לגרום לי להצרב?
חאלס כפרה, עזוב אותך, באמת, די מספיק בוא נשלים.
לא שווה לריב, באמת.
זה שאתה צריך ניקוד בכדי להבין את מה שאתה כותב, זה לא אומר שאתה לא כותב טוב.
יום אחד גם לך יהיה כזה... די חמוד, די.
אבא אוהב אותך.
אגב,
תגיד, שמת לב בכלל שאתה לא יודע אפילו את כינויו של זה שאתה מגן עליו?
אני בטוח שאילו לא אני הייתי כותב את מה שכתבתי, לא היית מפהק לדברים שנכתבו.
העניין הזה, עם הגולד הזה, שבא לך אישית לא טוב,
מעייף.
מספיק כפרה, תנוח.
שישי מתקרב, ויש מסיבה, תתפוצץ שם.
תעקוב אחרי הנקודות באוויר...

הלאה,

מר זאולפויון עליון שלום.
שמע,
אני לא יודע באיזה מדרשה אתה לומד, אבל משום מה אני מקבל ממך את התחושה, שבעיניך כל מי שיש לו קצת כסף בכיס, מחויב, על פי מציאותך, בכך שאביו נתן לו את הדחיפה או את הכיס.
זה פשוט לא ככה. צא מזה,
אם תרצה, תוכל להשיג גם, לא צריך לקנא.
האותיות שלך ירוקות כבר וחבל, ירוק על שחור זה טעם ערבי.
וגם לך אני חייב להגיד משהו בעניין הבנת הנקרא.
אני לא מבין, באמת שלא, למה אתה או כל מיני כאן, שהשם גולד מביא להם את העצבים, לא מבינים שכשיש מקום להוציא עצבים, מוציאים, אבל כשאין אז לא.
פשוט ככה.
למה אתה קורא מבין מה שאני כותב, את מה שאתה רוצה?
הא?
למה?
אתה שמעת אותי אומר משהו רע על נהגי מוניות?
ואם אני בסך הכול אני צוחק על זה שהסאונד של קליבר באיך שהוא נקרא לי מזכיר לי את הרעש הזה שיש בתוך מונית כשהקשר פתוח והמוקדן בתחנה לא מפסיק לקרוא לנהג מסויים?
הרי זה בדיוק מה שכתבתי. תקרא שוב.
תפסיק כבר להתבכיין עד כמה שהעולם לא שיוויני ועל הבדלי מעמדות.
לא אמרתי דבר וחצי דבר רע על נהגי מוניות.
ועוד דבר אחד ואחרון,
לפעמים, יש כאן כמה, שכל מה שהם מחפשים, זה פייט.
בואו, אין בעיה, באמת שלא, יש כאן חמישה שישה שכבר שנים מזיינים ת'שכל.
אני פה, אני כותב, וטוב לי, תודה שהתעניינתם.
באשר לקליבר, באמת, אבל באמת שפרט לחיוכים של שני אנשים שמשחקים פינג פונג כבר כמה זמן, אין לי כלום לאיש.
ואני בטוח, שעל המשפט הזה, הוא ימצא כבר מה להגיד,
"גולדה, יא פלספן".
icon_smile.gif))))))))))
Yosefus​(שולט)

Re: ריסלך...

Yosefus​(שולט) • 17 במרץ 2005
G-O-L-D כתב/ה:
שמע ריס,
אני יושב פה, קורא את מה שכתבת ותוהה לעצמי כמה אקסטות או טריפים לקחת במהלך חייך.
תגיד לי יא הזוי, אתה רואה נקודות באוויר?
מאיפה אתה מביא את השטויות האלה על זה שאני תקפתי מישהו?
אתה מצחיק אותי.
הניסיון הזה שלך "לסגור איתי חשבון" יעני בקטע של שליפת החרב והגנה בחירוף נפשך המנוקדת על OGA מגוחכת.
תחזור לחפירות במבצר אנטיפטרוס יא מופצץ.
חחחח
אתה נותן לי לטעום מהדבש של עצמי?
חשבתי שמה? שאני יכול חרבן על הפררוגטיבה (כפרה אבוס ענק, גולדי לא מבין אנגליזית, תפשט...)
אם מספרים לי שאני מה שאני אני נצרב?
מוגלי, הכלב ה-101 אתה באמת חושב שאתה או מישהו כאן יכול לגרום לי להצרב?
חאלס כפרה, עזוב אותך, באמת, די מספיק בוא נשלים.
לא שווה לריב, באמת.
זה שאתה צריך ניקוד בכדי להבין את מה שאתה כותב, זה לא אומר שאתה לא כותב טוב.
יום אחד גם לך יהיה כזה... די חמוד, די.
אבא אוהב אותך.
אגב,
תגיד, שמת לב בכלל שאתה לא יודע אפילו את כינויו של זה שאתה מגן עליו?
אני בטוח שאילו לא אני הייתי כותב את מה שכתבתי, לא היית מפהק לדברים שנכתבו.
העניין הזה, עם הגולד הזה, שבא לך אישית לא טוב,
מעייף.
מספיק כפרה, תנוח.
שישי מתקרב, ויש מסיבה, תתפוצץ שם.
תעקוב אחרי הנקודות באוויר...

הלאה,

מר זאולפויון עליון שלום.
שמע,
אני לא יודע באיזה מדרשה אתה לומד, אבל משום מה אני מקבל ממך את התחושה, שבעיניך כל מי שיש לו קצת כסף בכיס, מחויב, על פי מציאותך, בכך שאביו נתן לו את הדחיפה או את הכיס.
זה פשוט לא ככה. צא מזה,
אם תרצה, תוכל להשיג גם, לא צריך לקנא.
האותיות שלך ירוקות כבר וחבל, ירוק על שחור זה טעם ערבי.
וגם לך אני חייב להגיד משהו בעניין הבנת הנקרא.
אני לא מבין, באמת שלא, למה אתה או כל מיני כאן, שהשם גולד מביא להם את העצבים, לא מבינים שכשיש מקום להוציא עצבים, מוציאים, אבל כשאין אז לא.
פשוט ככה.
למה אתה קורא מבין מה שאני כותב, את מה שאתה רוצה?
הא?
למה?
אתה שמעת אותי אומר משהו רע על נהגי מוניות?
ואם אני בסך הכול אני צוחק על זה שהסאונד של קליבר באיך שהוא נקרא לי מזכיר לי את הרעש הזה שיש בתוך מונית כשהקשר פתוח והמוקדן בתחנה לא מפסיק לקרוא לנהג מסויים?
הרי זה בדיוק מה שכתבתי. תקרא שוב.
תפסיק כבר להתבכיין עד כמה שהעולם לא שיוויני ועל הבדלי מעמדות.
לא אמרתי דבר וחצי דבר רע על נהגי מוניות.
ועוד דבר אחד ואחרון,
לפעמים, יש כאן כמה, שכל מה שהם מחפשים, זה פייט.
בואו, אין בעיה, באמת שלא, יש כאן חמישה שישה שכבר שנים מזיינים ת'שכל.
אני פה, אני כותב, וטוב לי, תודה שהתעניינתם.
באשר לקליבר, באמת, אבל באמת שפרט לחיוכים של שני אנשים שמשחקים פינג פונג כבר כמה זמן, אין לי כלום לאיש.
ואני בטוח, שעל המשפט הזה, הוא ימצא כבר מה להגיד,
"גולדה, יא פלספן".
icon_smile.gif))))))))))

ואיפה ה- הלאה, יוספוס, בקשר לשאלה שלך על ד--פנה, אז...
הא ???
ומה איתה ?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 במרץ 2005
אנשים שהתעשרו במו ידיהם, ואין ספק שיש כאלה, יבורכו. לגביך ספציפית, זה פשוט נראה הגיוני יותר להניח שהמקור של הכסף שלפי סיפוריך זורם אצלך בשפע הוא תורשתי מאשר להניח שהוא הושג על ידי היותך באמת סופר מהולל, שבאורח פלא איש לא שמע עליו למרות שישראל היא חתיכת ביצה קטנטונת וסופר ישראלי שכל כך מצליח בחו"ל היה אמור לעשות כותרות לא רק בפורום של סוטים שאליהם הוא לאו דווקא קשור באופן כלשהו למעט העובדה שהם מוכנים להיות לו לקהל. אבל כיוון שכמובן אין לי דרך לדעת באמת איך הכסף הגיע אליך, אני אשאר עם הנחת היסוד הלא מבוססת שלי, ואם בכל זאת עשית את כספך בעמל כפיך ומוחך הפורה, יפה לך.
מה שכן, לא כל כך ברור לי מה יש לך נגד האקדמיה. השכלה הפכה בימינו למילת גנאי על ידי אלה שלא הצליחו להשיג אותה ומחפשים שיקום לאגו הפגוע. הגם אתה, גולדי? (ואל תמכור לי את המנטרות השחוקות על הפרופסורים שחיים במגדל שן, חושבים שהם יודעים הכל אבל מכירים רק את המעבדה ולא יודעים כלום על החיים שבחוץ שהם האוניברסיטה של האדם הפשוט. הוכח מדעית שזה לא נכון icon_wink.gif ).
לגבי נהגי המוניות - ההתנשאות שלך על "אנשים מהשוק" ידועה לא מהיום. לו היה לי עודף אנרגיה הייתי אולי מדפדף אחורה בפורומים ומביא דוגמאות, אבל אני עייף, אז מי שמעניין אותו - יכול למצוא לבד בפוסטי עבר ופוסטי עתיד, ומי שמקבל את ההסבר שלך שההשוואה לנהג מונית לא היתה בגדר עקיצה - שיבורך.
אני אגב מוכן לעשות איתך עסק - אני אפסיק להתבכיין על הבדלי מעמדות אם אתה תפסיק להתבכיין באופן כללי. מותר לך עדיין לטפוח לעצמך על השכם, לספר איזה חברים מדהימים וידידות כוסיות יש לך ולהפליג בתיאורי הפרשות מסוג מוצק, נוזל וגז. מה אתה אומר?
G-O-L-D​(שולט)

זאלו,

G-O-L-D​(שולט) • 17 במרץ 2005
אתה רואה,
סוף כל סוף, אני מוכן לקבל את מה שאתה אומר.
כשאתה רוצה, אתה יודע...
בנוגע לאקדמיה, שמע, קשה לי איתה, התיאורתי אף פעם לא היה בר אחיזה מציאותית בעיני. זה הכול.
את כספי האמן עשיתי בעצמי.
ואם תרצה, תראה כאן מעל הפורום הזה הזמנה לכוס קפה ושיחה בגובה עיניים שאינה למטרת התנצחויות.
מי יודע, אולי תלמד משהו, אחרי הכול, אתה הרי אוהב לרכוש ידע.
עוד דבר אחרון.
צודק, במדינת צימוק עצבני כמדינתנו, כל פיפס שמצליח בחוץ מוכר.
אבל תאמין או לא, יש גם כאלה שלא מבקשים שיזהו את פניהם, או מעבר לכך, כאלה שיודעים שעצם זה שלא יזהו את פניהם, הוא זה שיגרום לשויים לעלות...
תחשוב על זה, ייזמות ויצירתיות, הם כלים שאם תחבר אותם יחד, זה מרשם בדוק לעשייה פיננסית...
אה כן ואני בכלל לא מיליונר כפי שאתה מסיק,
אני סתם פזרן.
icon_smile.gif
אתה בסדר אתה, בסדר כשאתה רוצה.
RIS
RIS

Re: ריסלך...

RIS • 17 במרץ 2005
גולד, הצחקת אותי.
אז התחנפת לזאלופון.
מה תעשה איתי? איתי זה לא יילך לך בחנופה.

הצחקת אותי. הרבה זמן לא ראיתי תערובת כזאת של רגשי נחיתות ושל תחושת עליונות (שאין לי מושג מאיפה אתה שואב אותה...) ופה מפיק "מרגליות" של ג'ורה.
כמו ילד קטן שמורח את החרא שלו באמצע temper tantroom - וכן, אתה מבין בדיוק מה זה. אתה המצאת את זה.

כמה קל להסיר מעליך את המסיכה של תרבות דיון. איזה תרבות ואיזה דיון. כמה מהר יוצא הבבון החוצה, הפרעך, זה שבשוק מוכרי הדגים היו מסמיקים מהיציאות שלו, זה שמחרבן על כל מי שבא לו.

(אגב, הדיבורים חינם, אחי. בחיים היית כבר זוחל על הרצפה כמו הסאביות שאתה כל כך שונא ומתחנן לאויר.)

ובכלל, שמתי לב שזה שגור אצלך לחרבן על כולם. אני מודה שלא קראתי אותך הרבה – בנסיון להגן על האי קיו היקר שלי – אבל כל אימת שנתקלתי במשהו שלך – יש שם כיסוח של מישהו. חרבון על מישהו.
כולם כלבים, כולם בזויים, כולם נחותים – חוץ ממך, כמובן.
אתה ואפסך עוד. וכמה הביטוי הזה מדייק אותך...

כמו נרקיס (ואתה מוציא שם רע לנרקיסיסטים), לא שמת לב שאתה רק בבואה. כלום. גורנישט. כמו סך כל ההגיגים המופלצים שלך שמן הסתם קנית באיזה חנות יד שניה לגראפומנים.

עולה בדעתי שאתה נוהג כך באחרים כי אתה כמו היצורים האלה שצריכים להתעלק על מישהו כדי להתפרנס...טפילים קוראים לזה? אם אתה לא מוריד מישהו למטה – אתה לא יכול להרגיש שאתה למעלה.
איש הסחורה המשומשת.

הייתי מרחם עליך אלמלא ידעתי שלא קיבלת זכאות לרחמים. גם כשאתה מנסה לצאת צדיק עבור מישהו שמגיע לו יוצא ממך החוצה הבריון.
ולמה מרגיש לי שאתה מסוג הבריונים שמרביצים ובורחים? שמתחנפים ואחר כך דוקרים בגב?
כי אתה מרגיש לי רך ונמרח וחלש, עוד מעט תתחיל לבכות ותרוץ לאמא לספר שבריונים הרביצו לך. (רק שבדרכך תעשה את זה בוולגארית מדוברת).

אז מה, חיסלתי את הסיכויים שתתחנף אלי?

עוד אוסף חרפות וגידופים כמו קודם? תנסה להיות יותר מצחיק? (דרך אגב, בזה אתה דווקא טוב. בלצחוק על חולשה של אחרים).
בא לי להגיד לך – if you want to shoot shoot – don’t talk אבל נדמה לי שגם את השולף הכי מהיר במערב היית גומר עם המלל האינסופי והתפל שלך.

בקיצור, תמשיך להגיד לאנשים את הדברים ה"נחמדים" שאתה אומר להם ואחר כך להיתמם בצביעות ולהגיד – מה בסך הכל אמרתי. מה אמרתי לOGA ? שיילך לאכול פופ קורן? איזה שוס! חחחח! איזה מצחיק ומוצלח אני.
מה אמרתי לקליבר? שכל הדיבורים שלו ביחד מזכירים לי מוטרלה של נהג מונית? LOL איזה גדול אני מהחיים, איך שמתי לו!
אני אלכסנדר (גולד) הגדול.

ולך, כמובן אסור להגיד כלום. ודאי שלא כמו שאתה אומר לאחרים. כי רק לך מותר להיות חרא לאחרים.....אליך צריך לפנות עם פה שצוחצח בחומצת מלח...שמא רגשותיך העדינדינים ייפגעו?
כמו שאמרתי. אתה רוצה לזרוק אבן ולברוח.
לעמוד בקו האש זה לא בשבילך, רק להדליק.

פחדן כבר קראתי לך?

במציאות שבה אנחנו חיים אני מעריך שאתה תגיע רחוק מאוד.

אתה אגדה אתה. סמל לנצחון הרוח על החומר. רק בהפוך.
G-O-L-D​(שולט)
לפני 19 שנים • 18 במרץ 2005

בונה ריס,

G-O-L-D​(שולט) • 18 במרץ 2005
אתה כוסית.
ana
ana
לפני 19 שנים • 18 במרץ 2005

ואני

ana • 18 במרץ 2005
דווקא השקעתי בכתיבת התגובה למטרות חיוביות, אז למה אף אחד לא הגיב לזאת ?

אתם רעים !! icon_rolleyes.gif