שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אנחנו עושים להן טוב / או סתם נהנים מהכאב ???

G-O-L-D​(שולט)
לפני 19 שנים • 18 במרץ 2005

ריס אתה כוסית,

G-O-L-D​(שולט) • 18 במרץ 2005
חמוד, אתה מתלונן למה לא מעריכים את זה שאתה נלחם על כבודו של OGA?
חמוד...
אתה חמוד.
כן, זה מה שאתה.

בוא אני אעשה לך סדר בעניינים.

1. אתה לא הגננת, כלובי הוא הגננת.
2. בובה היא הילדה הכי יפה בגן.
3. אני בכלל הילד מהגן הסמוך (או ליתר דיוק "מהגן הטיפולי")
4. אתה הילד השמן.

אני מוכן להתערב איתך או אם כל אחד אחר בפרום, שאתה הילד ה-ש-מ-ן.
לא סתם שמן, אלא השמן מאוד שבמשך שנים על שנים, אוגר אל בין מה שיש במרווח שמתקיים בין עורו לבשרו, את העבר...

אתה באמת כוסית, תדע את זה.
מה ת'מחפש, שיצאו כאן ויגידו:
"הנה ריס, הוא מכה בגולד, כן כן".
אתה שקוף כמו דום שאומר לסאבית:
"את, את עפר לרגלי, בין אם תלכי או תשארי, אני ארגיש אותו דבר", כשהזין עומד לו וטיק בעפעף ימין(או ריסיי עין ימין) מעיד עד כמה הוא מבלבל את המוח.

לך תנוח,
מה ת'מתלהם כל פעם וצווח בפוסטים של אנשים על עוולות העולם.
אני קקי, זה מי שאני, אל תכנס לקרוא את מה שאני כותב, אל תעבור עם העכבר אפילו ליד כינויי, תקתק הלאה, מה כ'פת לך?
אבל אתה, אתה כוסית, אתה רוצה את התשומת הלב להיותך אביר.
אין אבירים בעולמנו, גם לא כדורי בדולח.
יש צפרדעים מקרקרות ושמנים עם סוכרת.
זה נכון לגבי לגבייך ולגבי כל השאר.
שמנדריק!

ועכשיו, בפעם האחרונה, אני אלמד אותך לקרוא, או ליתר דיוק להבין את הנכתב, שים לב:
זו התגובה שפתחה את השרשור הזה שאני בטפשותי נגררתי להתנצח איתך (גם עכשיו אני שואל את עצמי למה אני מגיב לך כך, אבל אולי זה חלק מהכיף, ואולי הגיע הזמן שלא כל תקתקן מנוקד יבוא לי בפוזה של עורך דין "שפטל" ויסובב את הראיות לשחרר פאשיזם לחופשי)
אז ככה, הנה מה שנכתב, עכשיו אנחנו נפרש את זה יחד ואז זהו, אני לא אגיב לפוסט הזה יותר ובזה מבחינתי ההגנה נחה.

"אני לא מגיב בדרך כלל,
אבל אני חייב להגיד לך משהו אחרי ציטוט של דברייך, (שים לב, כותב הפוסט נותן הקדמה, כי משהו ממה שנכתב כנראה קומם אותו)

"יש לי שאלה לפורום (הנכבד) - שולטים כשולטות.
עבדים ושפחות מוזמנים להגיב (באישור השולט כמובן)" (הכותב מביא ציטוט כנוהל תקין מול היכל בית המשפט)

באישור השולט או השולטת אתה אומר?
ואני שואל,
וואלה מי כוס אומו, יגיד לנשלטת שלו או תגיד לנשלט שלה, שלא לענות או להביעה דיעה? (אתה רואה כאן רמיזה, סליחה, מישהו כאן רואה רמיזה לכיוונו של OGA? אני לא חושב. ההפך, אני מדבר על דומים בכללי שקובעים לבנותם עם מי ומה לדבר. יש כאן כמה שיודעים ויודעות ב-ד-י-ו-ק על איזה דום אני מדבר. אתה מסתבר לא ממש ידעת)
מי?
על זה אני אומר:
1. חי בסרט. (אותו אחד שסותם את פה זוגתו)
2. לא מבין את הסרט גם עם כתוביות. (שוב אותו אחד, למרות שגם אתה יכול להיכנס בפרשנות הזו)
3. תתרכז בפופקורן, עזוב אותך מחשבות, לעס. (שוב אותו אחד שנוהג בבת זוגתו באותו אופן מקומם, כשם שאתה יא דלמטי נוזלי ורופס רגשות נחיתות נוהג בכל מי שלא בא לך טוב בפירסומיו תחת חוקי אטיקה על פיהם אתה מתנהל, יש לאמר ב-כ-ב-ד-ו-ת)

זהו.
אז פרט לזה שאני ואתה מתנגחים האחד בשני, אני יכול להגיד לך,
לא אמרתי מילה אחת רעה על כותב הפוסט, כתבתי אלפיים מילים מסריחות, על כל דום מסריח שחושב שבדסמ, זה כלי שאיתו אפשר לסתום למישהי את הפה.

עכשיו אני אתן לך עוד שתי מילים, אולי בכדי שתבין אותי.
עבורי, בדסמ, הוא חופש.
החופש להיות עם מישהי, כשם שאתה לא יכול להיות עם שום אחת אחרת.
החופש הזה, בעיקרו, הוא מילולי.
עכשיו פעם, כשהייתי ילד כמוך, כתבתי כאן פוסט שכולם עלו עלי.
אבל אז באה אחת בשם לורן, ואמרה לי:
"שמע, אתה כותב, אתה מקבל".
אז באותו הזמן הפנמתי את העניין, שכל היופי, זה החופש הזה שבא משני הכיוונים.
אם הסובבים על פני הכודר הזה, היו מרשים לעצמם להתבטא בחופשיות, אולי העולם הזה היה נראה הרבה פחות רע מהסיבה הפשוטה, שהרבה רעל היה יוצא החוצה ונעלם.
למילים יש כוח, אבל זה ה-כוח לשחרר.
אז כן, הנה, אני אומר לך, ותפנים את זה קוקילידה חמודה שכומתך, כשאתה מכה בלשון, גולדי מחייך.
אתה יכול לשאול כמה מיושבי המקום הזה שמכירים אותי.
הם יעידו עלי לכאן או לכאן.
צא מעצמך יא נפוח, חטפת קצת, תחטוף עוד, בסופו של דבר, הכול מתאזן.
אבל אתה יודע מה, אתה כוסית, ואתה יודע למה?
כי אם היית גבר, היית שם זין על "הקודים הנכונים לאתר הזה" ולא מחפש איזה פוסט שהגבתי לו באופן שבו אני מגיב, בכדי לסובב את דברי ולנסות להתנגח בי.
תבוא, תעמיד פוסט ותתן בראש.
אבל אתה מהלך על ביצים, קורא לעצמך דום, ומחפש לסגור חשבונות כמו בלונדינית שאחת מבנות כיתתה גנבה לה את "היומן הוורוד".
תתעלה.
(או שבעצם לא, אני עד לפה מריח אותך מזיע)

נ.ב.
בובה,
\שלחי לי ת'כתובת של זו שהמציאה אותך,
צריך לשכפל אותה בכדי שיצאו עוד כמותך.
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 18 במרץ 2005
גולד:
א. אולי אנחנו כולנו שמנדריקים. אתה מזכיר לי סיפור על מישהו שנהג במכונית ועלה למישהו אחר על הרגל. הסנגור שלו טען - מה אתם רוצים ממנו ? ככה הוא נוהג!
ב. בהמשך לתקווה שלך שישכפלו את בובה, אפשר להמשיך עם זה ולקוות שיקנו אותן בטויז'רס ותרוויחו המון כסף .

אתה לא צריך לענות.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 18 במרץ 2005
דווקא בשרשור הזה הנושא שעלה מהשוליים של העטיפה מתקשר קשר הדוק לנושא השאלה.

הרי לא חסרים דומים שיכולים להרשות או לא להרשות לסאבית שלהם להגיב בשרשור מסוים. ומכיוון שבדסם הוא חופש, הם לא חייבים לשאול לא את גולד ולא את הכוס של האמא שלו אם זה בסדר. וזה לא שולל בכלל את החופש של הסאבית. הסאבית, בכל פעם שהיא מקבלת הוראה מאדונה, מחליטה האם יותר חשוב לה באותו רגע להגיב לאיזה שרשור מקרי בפורום או לרצות אותו. האם היא יותר נהנית להגיב או יותר נהנית להשלט. כן, יש אנשים בעולם שבשבילם ההרגשה שהם עשו את מה שמישהו אחר ספציפי רוצה מהם ומצפה מהם היא הרגשה טובה, כמו שיש אנשים בעולם שעבורם ההרגשה של שוט או גלגל כאב על הגב היא הרגשה טובה, ויש אנשים שבשבילם ההרגשה שהם שברו איזה שיא אישי שלהם זאת הרגשה טובה.

אני מסכימה עם ביאנקה שצריכה להיות התאמה בין השולט לנשלט בנושא זה. נשלט שמחפש בעיקר לרצות את השולט שלו ולהיות טוב בעיניו לא יסתדר עם שולט שמחפש בעיקר להשפיל את הנשלט שלו ולהגיד לו כמה הוא בזוי ושפל.
RIS
RIS
RIS • 18 במרץ 2005
גולד.

צפיתי שתרד קצת למחתרת. מהפאדיחות. מֵהַבָּהְדָלֶה. (אני מנקד לך את זה כדי שזה לא יישמע כמו הערבית המסורסת והעילגת שלך).

שתעלם קצת. לשבוע שבועיים. שתבדוק קצת את עצמך. שאולי תנסה לעשות תיקון.

אבל לא. אתה מתעקש לבוא לקבל עוד.

ואתה ממשיך ומדגים ומאפיין ומוכיח שכל מילה שאמרתי היא אמת. אתה סוחט עד תום את בלוטות הארס. אתה מנופף כאחוז אמוק במקלדת המורעלת שלך לכל עבר, אולי תפגע, בטעות, במשהו.

אתה טחנת הרוח המתוסבכת שמנסה לפגוע בדון קישוט....

אין טעם שאגיב לגוף דבריך. דמגוגיה זולה, רצופת השמצות גידופים ולכלוכים. שום דבר לגופו של ענין. אני מודה. זה גם כשרון. הכשרון מהשטן. יכולת להיות ענק בכמה משטרים שאני עדיין מנסה לשכוח את שמם.

מה, אתה חושב שתקנה כאן אהדה או תשכיח את העובדה שזה הכל על הטירוף ש ל ך בכך שתשמיץ אותי? למה מה, האנשים פה לא יודעים לקרוא? הם לא מבינים מה הולך כאן? הם לא רואים את מופע האימים הזוי הרוק שלך?

יש רק דבר אחד קטן.
OGA פרסם שאלה.
אתה אמרת לו שהוא חי בסרט ושאפילו את הכתוביות אינו מבין. שיעזוב אותו ממחשבות. שילעס.
אין אחד כאן שלא מבין מה אמרת בזה.
בעיקר על עצמך.

(וגם כשאתה כותב עלי ומשבח ומהלל אותי אני מרגיש שאתה כותב בעצם על עצמך.
אמרתי לך - זה לא יילך איתי בחנופה.
אתה ואני יודעים מה עומד מאחרי כל המילים היפות, כוסית ושמענדריק וכד'.
זה מרגיש לי כאילו אתה מעריץ אותי קצת, אתה יודע?)

אני לא אשם שכך חינכו אותך. שכל פעם שאתה מתפרע ומזה קצף נותנים לך מה שאתה רוצה. שוויתרו לך.
שלא שמו לך את הבומבה בפנים כשחירבנת באמצע הסלון אלא התפעלו מהצורה המיוחדת של הקקי שלך.
אני לא אשם שלקחו ילד ואמרו לו שהוא גבר. שאמרו לו שהוא שווה כשהוא יודע שמשקרים לו. ובכל זאת מתעקש להאמין בזה.

גם אף אחד כאן לא אשם בזה. אף אחד לא צריך לשלם את המחיר שפינקו אותך ויצאת יצור שמכיר רק את עצמו.

אף לא אחד.
תבין משהו גולד - הפוזה הזאת שבה אתה מחרבן על מי שבא לך - נגמרה.
מכאן והלאה מי שאתה מחרבן עליהם יורידו לך את הביצים ויעשו מהן מחזיק מפתחות.

הדיבור הזה מגבוה, כאילו השמש זורחת לך מהתחת, אתה גולד הגדול וכולם כאן אהבלים שאתה יכול להטיח בהם מה שאתה רוצה.

נגמר.
פאסה.

הרי אמרתי לך שבסוף תצא מכאן פישר קטן.
והנה.
יצאת.

מי שחי כאן בסרט ולא מבין את הכתוביות זה אתה. צא מהסרט גולד.
הוא נגמר.
עכשיו אתה חי רק בסיוטים שלך.

אה, כן.

ההשקפות שלך על עולם הבדסם פשוט שוות לתחת.
ולא שכנעת אותי שאתה מחייך.
רחוק מכך.

וספר לעצמך עוד ועוד שהחטפת לי. אולי בסוף אפילו אתה תשתכנע.
לפי איך שאני רואה את זה - אני מטאטא בך חופשי את רצפת החדר.

ועוד דבר אחד אחרון.

ההערה שלי לתגובה הראשונה שלך ל OGA היתה במקום שלה.
שם המקום שלה.
בפוסט הזה.

מי שגרר את הפוסט הזה של OGA לחילופי הדברים האלה בינינו (ואני בטוח שאתה כבר מצטער על זה) היה גולד. מכיר אותו?
מי הפריע לך להגיב לי בפוסט חדש.

אפילו את המינימום הזה אתה לא יודע.
G-O-L-D​(שולט)

גליה מאמי,

G-O-L-D​(שולט) • 18 במרץ 2005
אם את בובה הייתי יכול לשכפל ולמכור בTOYS'RUS
בייל גייטס היה בא אלי בבקשה להלוואת גישור.
Yosefus​(שולט)

Re: ואני

Yosefus​(שולט) • 18 במרץ 2005
ana כתב/ה:
דווקא השקעתי בכתיבת התגובה למטרות חיוביות, אז למה אף אחד לא הגיב לזאת ?

אתם רעים !! icon_rolleyes.gif

אנה - אולי כי מפחדים מכרישים, אולי כי עסוקים במלחמות אה-לה-מרכז-הליכוד, אולי כי סתם, אבל עוד יגיבו.
שם זמני

Re: ריס אתה כוסית,

שם זמני • 18 במרץ 2005
גולד -
השארת כאן כפפה, אני מרימה אותה.

G-O-L-D כתב/ה:

אתה רואה כאן רמיזה, סליחה, מישהו כאן רואה רמיזה לכיוונו של OGA?

כן. אני.

כשאני קוראת פוסט שבמשפט הפתיחה שלו נאמר "אני חייב להגיד לך משהו "
ומשפט הסיום שלו הוא "תתרכז בפופקורן, עזוב אותך מחשבות, לעס" בגוף שני, אני מניחה שה'אתה' שם הוא האדם אליו מגיבים. במקרה זה OGA.
מה גם שהערת הסוגריים ההיא של OGA מעידה שהוא שותף לעמדתם של אותם דומים עלומים שלטענתך כיוונת אליהם.

לטענה החוזרת שלך שלא אליו התכוונת יש לי שלושה הסברים אפשריים, כל אחד כאן חופשי לבחור את הטוב בעיניו:

1. לי יש בעיה בלוגיקה ובהבנת הנקרא
2. לך יש בעיה בהתבטאות וביכולת לתקשר את הכוונות שלך
3. אתה מעלה את ההיתממות לדרגת אומנות.

אותם שלושה הסברים אפשריים חלים גם על התגובה שלך להערה של זאלופון על ההתייחסות שלך לנהגי מוניות.
בכוח המוח-אשה

Re: ריס אתה כוסית,

בכוח המוח-אשה • 18 במרץ 2005
שם זמני כתב/ה:
גולד -
השארת כאן כפפה, אני מרימה אותה.

G-O-L-D כתב/ה:

אתה רואה כאן רמיזה, סליחה, מישהו כאן רואה רמיזה לכיוונו של OGA?

כן. אני.

כשאני קוראת פוסט שבמשפט הפתיחה שלו נאמר "אני חייב להגיד לך משהו "
ומשפט הסיום שלו הוא "תתרכז בפופקורן, עזוב אותך מחשבות, לעס" בגוף שני, אני מניחה שה'אתה' שם הוא האדם אליו מגיבים. במקרה זה OGA.
מה גם שהערת הסוגריים ההיא של OGA מעידה שהוא שותף לעמדתם של אותם דומים עלומים שלטענתך כיוונת אליהם.

לטענה החוזרת שלך שלא אליו התכוונת יש לי שלושה הסברים אפשריים, כל אחד כאן חופשי לבחור את הטוב בעיניו:

1. לי יש בעיה בלוגיקה ובהבנת הנקרא
2. לך יש בעיה בהתבטאות וביכולת לתקשר את הכוונות שלך
3. אתה מעלה את ההיתממות לדרגת אומנות.

אותם שלושה הסברים אפשריים חלים גם על התגובה שלך להערה של זאלופון על ההתייחסות שלך לנהגי מוניות.

ככה מהססת? את אומרת לגולדי שלנו את האמת בפנים?
אין לך בושה את.
חכי חכי,
לא יעבור הרבה זמן עד שגולד יחליט אם את כוסית, שמנה, או אולי נהג מונית רחמנא ליצלן.
אני את שלי אמרתי.
orit{{ML}}

רמיזה ?

orit{{ML}} • 18 במרץ 2005
GOLD כתב/ה:
ציטוט: אתה רואה כאן רמיזה, סליחה, מישהו כאן רואה רמיזה לכיוונו של OGA?

גם אני.

אתה לא מאלה שרומזים גולד. איכשהו ומסיבות לא ברורות לי, אתה חופשי מפגין זלזול ויורה בצרורות את כל השיט שלך. לא יזיק לך לבחון את עצמך.
מי שהחל כאן את מסע ההשמצות, זה אתה ורק אתה. קח רברס, כי אתה שוקע עמוק.
ד--פנה

תחינה

ד--פנה • 18 במרץ 2005
ריס

אתה עושה כאב ראש

תפסיק