אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

[size=18][B]קוד לבוש בדאנג'ן: מחייב?[/B][/size]

Black Roses
לפני 19 שנים • 22 במרץ 2005
Black Roses • 22 במרץ 2005
אני תומכת בדארקי קדימה כולם להצטרף אליי בוינילicon_smile.gif
המכשפה בג'ינס​(שולטת)

Re: שווה להשקיע במשהו מקורי

dark artist כתב/ה:
נכון שלוטוס ציינה כי בניגוד למועדונים בחו"ל,פה בדאנג'ן לרוב באים בלבוש סולידי ואני אומר לעצמי בשביל מה?
אם קצת השקעה ולא הרבה כסף אפשר לבוא בהופעה מפתיעה וממגנטת שהיא בהחלט תואמת אדם החי את ה"סצינה" של BDSM
האמן לי שדווקא אז אתה תוכל להביע משהו מהייחודיות שלך ולא תיהיה שבלוני כמו רוב האנשים שבאים לשם.
לא אומר שצריך להתפרע אבל מכנסי עור או ז'קט עור בשילוב עם שרשראות מתכת פשוטות ונעליים שחורות גבוהות יכולות לשדרג את ההופעה,וזה רק יעלה את המניות שלך בתור אדם מקורי.
אם אצליח לשכנע אותך בכך ואנשים נוספים אולי נצליח להגיע למה שקורה בחו"ל
זה גם ייתן לנו הפרדה ברורה בין אנשי הקהילה לבין הוניליים

dark artist יקר, נראה לי שלא יכולתי לכתוב את זה יותר טוב : icon_wink.gif (למרות שדפקת כאן אשכרה יום לימודים ארוך...)
פטרוניוס{TooT}

לא מרבה להגיב כידוע אבל....

פטרוניוס{TooT} • 22 במרץ 2005
הפוסט הזה נוגע דווקא לנושא שניהלתי שיחות לא מועטות בעניינו, ונראה שמישהו צריך להביע בו את דעת המיעוט.

בעיני, לא הסממנים החיצוניים - חומר שלבוש עשוי ממנו, צבע הלבוש, אורנמנטים כשרשראות, קולרים, אזיקים וכיו"ב - הם החשובים ביצירת בידול ביננו לבין הוונילים. האמינו או לא - אני חי חיים בדסמיים יפים מבלי שאלבש שחור (כמעט ואין לי בגדים בצבע זה) או בגדים מחומרים בלתי נוחים לי כעור ו-ויניל.

מובן, שיש ביננו חברים עם פטיש לחומרים כאלו ואחרים, ואני שמח בשמחתם עם כל מלבוש או אבזר שהם רוכשים ומתרגשים ממנו. ואולם, אני לא חושב שהסביבה חייבת להם משהו.

אגב, גם מחוץ לבדסמ, אף פעם לא אהבתי דרס קודים. אני מכבד אותם כשאלה כללי המשחק, אבל לגמרי בלית ברירה.

ולארטיסט ידידי אומר רק זאת - המקוריות, תכונה שאתה בהחלט בורכת בה, נמצאת באדם פנימה. גם הפוץ הכי בנאלי בעולם יכול לחנוט עצמו בוויניל ועור שחור...

פורים שמח לכולם,

ג"פ
Tobias​(אחר)

קוד לבוש

Tobias​(אחר) • 22 במרץ 2005
כשאתה נכנס למועדון
וכולם שם לבושים בדסמ או לפחות בכיוון של זה
מכניס אותך פתאום לעולם אחר לגמרי
זה חלק גדול מהאוירה

דרך אגב
זה לא חייב להיות שחור
אבל זה צריך להיות קצת מעבר לרגיל

לראות את האנשים בלבוש הבדסמי עושה לי את ההבדל כשאני בא למועדון

ודרך אגב
זה אכן מבדיל ביננו לבין הונילים
בכוח המוח-אשה

Re: לא מרבה להגיב כידוע אבל....

בכוח המוח-אשה • 22 במרץ 2005
פטרוניוס כתב/ה:
הפוסט הזה נוגע דווקא לנושא שניהלתי שיחות לא מועטות בעניינו, ונראה שמישהו צריך להביע בו את דעת המיעוט.

בעיני, לא הסממנים החיצוניים - חומר שלבוש עשוי ממנו, צבע הלבוש, אורנמנטים כשרשראות, קולרים, אזיקים וכיו"ב - הם החשובים ביצירת בידול ביננו לבין הוונילים. האמינו או לא - אני חי חיים בדסמיים יפים מבלי שאלבש שחור (כמעט ואין לי בגדים בצבע זה) או בגדים מחומרים בלתי נוחים לי כעור ו-ויניל.

מובן, שיש ביננו חברים עם פטיש לחומרים כאלו ואחרים, ואני שמח בשמחתם עם כל מלבוש או אבזר שהם רוכשים ומתרגשים ממנו. ואולם, אני לא חושב שהסביבה חייבת להם משהו.

אגב, גם מחוץ לבדסמ, אף פעם לא אהבתי דרס קודים. אני מכבד אותם כשאלה כללי המשחק, אבל לגמרי בלית ברירה.

ולארטיסט ידידי אומר רק זאת - המקוריות, תכונה שאתה בהחלט בורכת בה, נמצאת באדם פנימה. גם הפוץ הכי בנאלי בעולם יכול לחנוט עצמו בוויניל ועור שחור...

פורים שמח לכולם,

ג"פ

כל מילה נוספת מיותרת.
Tuff​(שולט)
לפני 19 שנים • 23 במרץ 2005

Re: לא מרבה להגיב כידוע אבל....

Tuff​(שולט) • 23 במרץ 2005
בכוח המוח-אשה כתב/ה:
פטרוניוס כתב/ה:

פורים שמח לכולם,

ג"פ

כל מילה נוספת מיותרת.

וכל מילה נוספת מיותרת (אופס, ספרתי כבר 4)

ועוד כמה מילים מיותרות:

אנחנו בוחרים את הלבוש שלנו גם על מנת לבדל אותנו מהאנשים בקהילה.
הלבוש שלנו אומר משהו עלינו לבנות הקהילה (במקרה שלי), ואני בוחר בו
כך שאמצא בת זוג שמתאים לה הסיגנון שלי בלבוש, וכמה שיותר מהר.

תארו לעצמכם מועדון בניו זילנד: כולם ענקיים ושריריים (גובה ממוצע 1.90
משקל ממוצע 100 קילו אולי יותר, שרירים בלבד) כולם לבושים בעור בלבד, מכוסים כתובות קעקע.
אז אני מגיע לשם לבוש בחליפה מחוייטת שלושה חלקים, עניבה, ובימים שאני לא מרגיז אף אחד
ולא מרביצים לי, צוחק כל הדרך הביתה עם נערה כלבבי.

וכל מילה נוספת מיותרת !

ועוד כמה:
בחו"ל יש מועדונים לכל סיגנון. רובם אכן עם קוד לבוש שחור, אבל חלקם עם קוד לבוש ונילי.
במציאות שלנו בארץ, ומועדון אחד לכולם, כל אחד מבחינתי רשאי לעשות מה שהוא רוצה.
ולחובבי השחור והעור, אולי באמת צריכים להיות ערבים עם קוד לבוש מחייב.
teacher​(שולט)
לפני 19 שנים • 23 במרץ 2005

דרס-קוד

teacher​(שולט) • 23 במרץ 2005
זה נכון שהדברים באים מבפנים.
אבל כמישהו שמארגן ערבים עם דרס קוד מוקפד,
אני לא יכול להתעלם שיש אוירה שנוצרת באמצעות דרס-קוד.
אולי היא לא נוצרת ע"י דרס-קוד, אבל הוא בהחלט עוזר.
המראה שלנו הוא הקשר הראשון עם הסביבה עוד לפני שיש דיבור.
ודארק ארטיסט צודק בכך שהפנימיות שלנו יכולה (אם נרצה) להשתקף דרך החיצוניות,
וזה נכון שכאדם, אני לא אוהב שאומרים לי איך לבוא למסיבה,
אבל גם לא צריך לקחת את זה כל כך קשה. לא כל מסיבה עם דרס-קוד היא קונספירציה קומוניסטית
ולא כל מסיבת פיג'אמות היא מוות לאינדוידואליזם כפי שאנו מכירים אותו.

דרס-קוד הוא אוירה, ומי שלא בטוח שהוא מבין - מסיבת פורים הקרובה היא הדגמה
לא רעה בכלל.

teacher

נ.ב.
שחור זה רק ההתחלה...