בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהמלכה משתמשת בגבר נוסף להשפלת העבד

Olive
לפני 19 שנים • 27 בפבר׳ 2005

אז ככה

Olive • 27 בפבר׳ 2005
עם עבד בית הכי טוב זה תופס בביצים.
ככה הוא ממש לא יכול לזוז.
Tame
לפני 19 שנים • 27 בפבר׳ 2005
Tame • 27 בפבר׳ 2005
rffl.gif
המלכה סיון חיפה​(שולטת)
לפני 19 שנים • 23 במרץ 2005

Re: כשהמלכה משתמשת בגבר נוסף להשפלת העבד

נשלט לרגליה כתב/ה:
מקרה שקרה לי אצל המלכה ולרי באמצע הסשין היא הודיע יש פה מישהו שהבטחתי לו שאני אביא לו עבד לזיין .
המלכה חזרה עם בחור נוסף ושאלה "נו איך הוא נראה לך "

זו היתה הצגה הגבר הנוסף לא זיין אותי אבל זה זכור לי כחוויה מאד חזקהתואין לי משיכה לגבר
ולמרות זאת אני מעוניין לממש סשין כזה

פעם ראשונה שאתה משרת אותה?
המלכה סיון חיפה​(שולטת)
לפני 19 שנים • 23 במרץ 2005
זה אחד הסשנים החביבים עלי ביותר שני עבדים יחדיו
אפשר להגיע בסשן כזה לרמות גבוהות של הנאה
גם לעבדים ולגם למלכה כמובן
ממילצה ביותר
האחת והיחידה
roxy@INetvision
לפני 19 שנים • 24 במרץ 2005
roxy@INetvision • 24 במרץ 2005
לענין מה שכתבת ,אכן נכון לי היו מיס סישנים עים המלכה ואלרי ,שצירפה בהם עבדים .....אים הית מעונין לדבר על המלכה ואלרי ,צור קשר בפרטי בדחיפות ... icon_rolleyes.gif
דני בוי
לפני 19 שנים • 24 במרץ 2005
דני בוי • 24 במרץ 2005
מקרה דומה קרה לי בדיוק עם אותה מלכה בעבר, רק כידוע לי המלכה ואלרי הייתה פעילה בחיפה עד לפני כמה שנים.

בכל אופן הוכנס ללא ידיעתי והסכמתי מראש לסשן גבר נוסף דמוי עבד, שלי היה נראה יותר כבן זוגה שעושה הצגה של עבד ואולי באמת עבד מי יודע.

היום אולי זה הרבה פחות יפריע לי, אבל בעבר ללא ניסיון מוקדם בסיטואציה דומה זה גרם למבוכה, אומנם מצד אחד אפשר להבין את המלכה שרצתה להכניס אלמנט השפלה חזק יותר, אך מצד שני ההרגשה של חוסר הנוחיות והמבוכה העפילה על ההשפלה, זוהי הרגשה לא נעימה כל כך ומפחיתה מההנאה במהלך הסשן, ההשפלה כל עוד נעשית בתיאום ציפיות מראש ובהסכמה הינה מהנה מה שבעצם מפחית מהרגשת ההשפלה באמת.

בסופו של דבר המלכה בשלב כלשהו חשה את המבוכה וחוסר הנעימות שלי שהורידה אותי מהספייס המסויים שהייתי מצוי בו ושאלה האם זה מפריע שהוא נוכח ואמרתי שכן והיא הורתה לו ללכת.

לכן מצד אחד ניתן להעביר כאן ביקורת בונה על המלכה, אך מצד שני גם ניתן לשבח את המלכה ולומר כי יש לה דמיון יצירתי וכי היא אוהבת לגרד גבולות של עבדים.
בסופו של דבר לא נגרמה שום טראומה, מלכה מקצועית, מנוסה, נבונה ואנושית כמובן תדע להבחין בתגובות הסאב לסיטואציות שונות שבהן היא בודקת את סף גבולותיו הפיסיים והנפשיים, זה מה שהפך את המלכה ואלרי לאחת המלכות בתשלום הטובות ביותר שהיו בארץ.

היא הייתה ב- Owk לא ?
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 19 שנים • 25 במרץ 2005
red-cell​(מזוכיסט) • 25 במרץ 2005
למעשה היא לא ממש מימשה את הצרוף הזה אלא רק בדקה גבולות בדרך מיוחדת. היא הכניסה עבד נוסף אבל לא היה מגע בין העבדים, אז חוץ מהמבוכה לא קרה כלום....יופי של השפלה, עובדה, זה עבד. בפעם הבאה אם הוא ירצה זה גם יתממש....
roxy@INetvision
לפני 19 שנים • 25 במרץ 2005
roxy@INetvision • 25 במרץ 2005
לענין שאילתו של דניאל ,היא טוענת שביקרה ב owk פעמיים ,בפעם הראשונה מאוד היתלהבה ,בשניה מאוד היזדעזעה .....לענין הכנסת עבד נוסף לסיישן ,דוקא אינוס של עבדעי עבד אחר ,גם אים אתה הסטרייט ההכי גדול בעולם ,למשל אני כזה ....בהוראתה של מלכה יפה וסקסית כגון ואלרי ,זוהי יכולה להיות חוויה של פעם בחיים ,עצם ההנאה בדבר ,היא הסיפוק הניגרם למלכה ,מעצם זה שאנו חוצים קווים אדומים בשביל לספק את ת אוותיה .....חבל מאוד ,שהיא לא הלכה עים הדברים עד הסוף ,זה היה יכול להיות נהדר ....אגב , מלכה שהולכת עד הסוף עים עבדים ,כשבחלק מהמיקרים נוצר חיבור בין עבדים זה המלכה חן ,וגם סמדר מחולון ,והרבה מלכות זה קיים בפנטזיות שלהן ,אך לא לכולן האומץ להגשימן ...