בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מדריך הדייטינג לדום המתחיל

זיקית
לפני 19 שנים • 24 במרץ 2005

מדריך הדייטינג לדום המתחיל

זיקית • 24 במרץ 2005
בנות - הוספנה כאוות נפשיכן למסמך האנושי המזעזע הזה !

שלום, וברוכים הבאים למדריך הדייטים לדום המתחיל.

שלב ראשון - פנית אל האישה שמעניינת אותך. חשוב לזכור שגם אם היא נשלטת, זה לא אומר שמותר לך לדבר אליה כמו לכלבה שלך ישר על ההתחלה.
הנשלטת היא אישה חזקה. כל כך חזקה שהיא מוכנה להכנע. אל תשכח את זה ואל תשכח להתייחס אליה בכבוד מירבי - כמו שמגיע לה !

שלב שני - אתם משוחחים, הכל זורם, סבבה. קבעתם להפגש.

שלב שלישי - אל תשכח שכשאתם נפגשים זה דייט לכל דבר, ואתה צריך לחזר אחריה בדיוק כמו אחרי ונילית.
וזה אומר ללכת למסעדה, או בית קפה, או משהו נחמד אחר גם אם לשניכם ברור כשאתם רואים אחד את השניה שזה זה ובא לכם אחד על השניה.

וזה אומר שאם אתה מתכנן שהיא תגיע אליך הביתה, או מקווה...הבית שלך צריך להיות נקי ומסודר, ושיהיה בו נייר טואלט לדוגמה..

icon_evil.gif
שפינוז_
שפינוז_ • 24 במרץ 2005
icon_biggrin.gif
רק לקרוא בין השורות זה מצחיק
מה קרה??
הבוס שלך​(שולט)

מה מזעזע כאן?

הבוס שלך​(שולט) • 24 במרץ 2005
זיקית, מה כאן מזעזע? אולי מחמת גילי המופלג נראה לי שהדרישות שרשמת לא רק סבירות, אלא צריכות גם להיות מובנות מאליהן. ושמא כבקשתך תגענה בעתיד עוד דרישות מזעזעות באמת. נחיה ונראה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 במרץ 2005
נכנסת לעולם המופלא של אינטראקציה עם דומים, מותק? icon_smile.gif ברוכה הבאה. הרשי לי להמליץ לך על הבלוג של ג'ינג'ר המהווה מוזיאון אינטראקטיבי לעניין זה ממש.

חוץ מזה, ברור שבשלב מסוים בשרשור הזה יבוא החכמולוג שיגיד שאין כללים וכל אחד ואחת יעשו מה שמתאים להם, אז אם כבר - למה שזה לא יהיה אני. דום שרוצה למצוא סאבית (ובייחוד כזו שגם רוצה זוגיות), סיכוייו כמובן יגדלו אם יאמץ במידה מסוימת את הכללים הרשומים לעיל, אבל דום שמעוניין בסאבית נטו וסאבית שדווקא יחס של חוסר כבוד משווע עושה לה את זה - מן הסתם להם יש חוקים אחרים לתקשר זה עם זו.

אוף, הסאביות האלה עם הדרישות שלהן. איזה כיף להיות דומית.
קליבר​(שולט)

זה לצחוק או לבכות ?

קליבר​(שולט) • 24 במרץ 2005
רק רציתי לדעת ?
דום31​(שולט)

שאלה לי אלייך זיקית

דום31​(שולט) • 24 במרץ 2005
מהו בערך יחס הפניות המגעילות לבסדריות ?
זיקית
לפני 19 שנים • 25 במרץ 2005

מממ

זיקית • 25 במרץ 2005
בערך אחת סבירה-טובה לשבע מגוחכות.

פרופיל מעניין יש לך.
חתולת הלילה
לפני 19 שנים • 25 במרץ 2005
חתולת הלילה • 25 במרץ 2005
יש לי את שלב אפס, אם כך.
ללא קשר לנטיה זו או אחרת, אם היא מגדירה קריטריונים קשיחים כלשהם, והם לא תואמים אותך, אל תפנה אליה. פשוט אל תתחיל. תגובתה כבר ידועה מראש, וחבל לחטוף כאב ראש מכניסה בקיר בדיעבד.

*לשם הנוחות מנוסח בזכר. נכון גם לנקבה.
** הדברים אינם אמורים בנוגע לשיחות ידידותיות. אבל אנחנו מדברים כאן על הכרות לצורך דייט, נכון?
Aiko​(נשלטת){Jake}
לפני 19 שנים • 26 במרץ 2005
Aiko​(נשלטת){Jake} • 26 במרץ 2005
ברשותך, אתייחס בעיקר לשלבים אפס עד שתיים:

קרא את הפרופיל של הסאבית אליה אתה מתכנן לפנות. זה הורג את השיחה בטרם עת כאשר שלושת השאלות הראשונות הן "בת כמה?" "סאבית?" ו-"משוייכת?"

אל תפנה לכולן באותו משפט, מסוגנן ככל שיהיה. סאביות מדברות ביניהן, וזה מתגלה מהר מאוד.

אל תתחיל את השיחה בתיחקור העדפותיה הבדסמיות. קודם כל, זה לא רלבנטי לפני שביססתם איזושהי מידה של עניין הדדי, ושנית, אי אפשר לכמת את המיניות שלנו כמו רשימת מכולת.