אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הטרדה במועדון

אגדיר
לפני 19 שנים • 28 במרץ 2005

במבט מפוכח

אגדיר • 28 במרץ 2005
כאחד שלא שש להגיב לשרשורי הפורומים למיניהם חייב לציין כי דווקא בנושא זה חשתי צורך בתגובה מצדי.
איני חפץ בפרטי מקרה ספציפי כזה או אחר ואף לא בהכפשות למיניהן.נושא ההטרדות על כל סוגיהן מציף אותי בתחושות של סלידה ובוז עמוקים.עובדתית מתואר מצב בו צד אחד חש מוטרד,נרדף,מאויים ומלא פחד בעוד שמנגד הקולות שונים,קולות שמכחישים בתוקף ומציגים עדויות אופי למכביר ללא שום נסיון להבין את הצד השני.
אני אומר בפשטות שראיתי בחיי הקצרים הרבה מעשים נלעגים, מעל כל המעשים הללו ריחפו ענני עדויות אופי למיניהן שהצדיקו או לחלופין התעלמו מאותם מעשי נבלה.
מי שלא מסוגל לשלוט על עצמו שלא יבוא במגע עם הזולת,אני רציני.גם אם צד אחד כועס אין בכעס בכדי להצדיק איומים והשלטת פחד בצד השני,שלטעמי מעידים גם על חולשה עמוקה.
הכרותי עם המעורבים אינה רלוונטית - ההתייחסות לנושא זה צריכה להיות חד משמעית,חותכת וברורה.למעשים שכאלו אין מקום בחברה אנושית.
אני מציע שאנשים יצאו לרגע מהקליפה של סביבתם הקרובה והאינטרסים האישיים שלהם ויביטו על העניין באופן רחב יותר,כזה שיכול אולי לפגוע גם בהם,דוגמאות בנושא זה אינן חסרות,לצערי.
גינוי עניין שכזה אינו רשות,המלצה או תלוי בהלך רוח מזדמן.הגינוי כאן הוא חובה שחלה על כל אדם שמכבד את הזולת וגם את עצמו.
ביד רמה​(שולט)

נמרונת את 10

ביד רמה​(שולט) • 28 במרץ 2005
קודם כל יש לציין את האומץ של נמרונת אשר לא שמרה בבטן את כל מה שיש לה לומר על אותו אדם הידוע לשימצה. אודה ולא אבוש דרוש הרבה אומץ לחדור לקהילה שלכם אבל בתור בן אדם לא חושב שהתנהגות כזא חיובית וגורמת לחדשים או ירוקים להכנס לקהילה גם ככה קשה להם
ביד רמה​(שולט)

Re: נמרונת את 10

ביד רמה​(שולט) • 28 במרץ 2005
קודם כל יש לציין את האומץ של נמרונת אשר לא שמרה בבטן את כל מה שיש לה לומר על אותו אדם הידוע . אודה ולא אבוש דרוש הרבה אומץ לחדור לקהילה שלכם אבל בתור בן אדם לא חושב שהתנהגות כזאת חיובית וגורמת לחדשים או ירוקים להכנס לקהילה גם ככה קשה להם.ולפי התגובות הרבות לנושא כאוב זה.החלטתי להגיב
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 28 במרץ 2005
למרות שהתבקשתי ע"י גורמים שונים להגיב בשירשור הזה, בחרתי עד כה שלא לעשות כן.

הסיבה לבחירה שלי היא שפשוט אין לי שמץ של מידע בנושא. לא ראיתי מה קרה, ולא הייתי עד ולכן אני לא יכול להעיד מה היה ומה לא קרה.

אני רק יכול להעיד שאני מכיר שטחית את שני הצדדים המדוברים, ובעוד מעולם לא ראיתי את נמרונת כאישה נקמנית, הרי שמצד שני הייתי עד לכך שדום 34 דואג ומקפיד שלא להתקרב לאנשים שאינם חפצים בכך בעקבות השערוריה/חוסר ההבנה בפעם הקודמת.

לעניות דעתי, הדרך היחידה לסכם את הנושא הנ"ל הוא לדאוג ששני הדדים ישמרו על מרחק זה מזו, והכי חשוב שאנשים שלא יודעים ולא מכירים את האנשים והאירועים ימנעו מלהגיב ולנסות להסעיר את הרוחות.
נמי
נמי • 28 במרץ 2005
אני לא מאמינה !

אזרתי אומץ רב להציף את כל הפורום הזה !

ובפעם האלף אכתוב שזו לא נקמה זו אזהרה ! אזהרה לסאביות אחרות כאן !

האומץ שנדרש בכלל לספר על חיי האישיים ועל שהייתי קורבן לאלימות כאן בקילה הזו !

מה שאני סובלת ב 24 שעות האחרונות מכל אלה שהגיבו לטובתו זה לא יאמן !

עזבו תליכלוך , את ההתרדות בכללי של הצ'אט , אתמול בלילה אחת מהן התקשרה אלי !!!!!!!!!!!!!

אין סוף לכוחניות ! אין סוף לאיומים ! מה זה כאן מאפיה ?

למה כשאני מנסה לפתוח בקהילה עיניים לאחרות , אני הופכת לעוד יותר קורבן ????????

קורבן בפומביות , שבא לי לקבור תראש באדמה !

איפה הצדק ?
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 28 במרץ 2005
הצדק הוא באמת

ואת נחשפת ע"י כל הגורמים שאמרת שגערו בו או שהוא עשה להם משהו.

תכנעי
הנקמה נכשלה.

וה''אחת מהן שהתקשרה אליך'' זו לא אותה האחת שסיפרת לה את כל אשר עברת בחייך ושאת רוצה וחושבת?
תזהרי על מי את פותחת את הפה שלך

וזו הצעה ידידותית (לשם שינוי) ממני אליך.

תכנעי, לא הלך לך הפעם.

אולי פעם הבאה ילך לך יותר טוב.
נסי שוב עוד כמה חודשים להעלות את השרשור הזה שוב,
בסוף נשבור את השיא של יוחנן הנחש.
נמי
נמי • 28 במרץ 2005
דומי , כאן זה לא צאט !!!!!!!!!

כנקבה את מחליאה אותי !!!!!!!!!!! ודרך אגב לא רק אותי !!!!!!!!!!!!!!

בגלל ההתנהגות שלך , חתיכת נחש שכמותך , בגלל הגהנום שאת מעבירה אותי

כמו מאפיונרית מגוננת עליו - חחחח על "הדום" !

פוחדות להגיב כאן אחרות !!!!!!!!!!! פוחדות ממך , מהפה המלוכלך שלך ושל חברים שלך !!!!!!!!!!

אותי ליכלוך לא מפחיד , אני יודעת מי ומה אני !!!!!!!!!!!! לי יש אומץ !!!!!!!!! אני לא כמו הרוב כאן !!!!!!!!!!!!

אז דיייייייייי להפחיד את הסביבה !!!!!!!!!!!!! כמו חיה את מתנהגת !!!!!!!!!! תרגיעי את עצמך !!!!!!!!!!!!

כמה מוזר לפנות כאן לבחורות לצרוח לעזרה לפורום הזה , וכולן פוחדות !!!!!! מעניין למה ???????

כלובי ........... מעניין למה ??????????
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 28 במרץ 2005
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

יו דומי המאפיונרית
אולי אני אוסיף את זה לניק שלי.....

מגניב!

כולם מפחדים כל כך מדומי שבגלל זה מציפים אותי בהודעות על הנושא ולא ממש לטובתך....
ממש מוזר שאף אחד לא עוזר לך. קיבלתי לוגים של שיחות שלך שאת מבקשת שיעזרו לך להתנקם ב34.

חבל שבחרת בדרך כזאת לעשות את זה,
יכולת פשוט לשחרר ולהפסיק.
אבל בחרת לרדת לרפש.

דמעות תנינים לא אצלי.

היחידה שעומדת מאחוריך,
זו את.

תפסיקי.
נחשפת.
האמת יצאה לאור היום בבוקר,
אפילו מי שאמרת שעזר לך, אמר שאת שקרנית.
כלובי
כלובי • 28 במרץ 2005
מעניין למה באמת

דיברתי עם עמוס שאמר שלא היו דברים מעולם לא אזהרה ולא בטיח.

מדובר בריב אוהבים בין שפחה לשעבר של אדון.

זהו נסיון לסגירת חשבונות על רקע אישי בפורום. לא לשם כך נועדו הפורומים.

לא היתה עובדה אחת בכל הטענות של נמרונת, לא כאן ולא בשיחה פרטית שניהלתי איתה ובה הזהרתי אותה לא לסגור כאן חשבונות אישיים. מלבד איזה הערה של עמוס שכנראה לא היתה ולא נבראה.

אז אני נאלץ לפזר את ההפגנה ובא לציון גואל.

את הריבים אתם מוזמנים להמשיך כשיעורי בית.