סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסתבר שמיהרתי מדי להתהדר בסשן ראשון

קלייר​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 30 במרץ 2005

מסתבר שמיהרתי מדי להתהדר בסשן ראשון

קלייר​(נשלטת) • 30 במרץ 2005
הגבירה שלי אמרה לי שזה עוד לא היה סשן, שאלה היו קטעים אפשריים מסשן אבל שהסשן הממשי הראשון שלי יתקיים בשבוע הבא. ואני מתרגשת ומהצד השני שואלת את עצמי, אם זה לא היה סשן, אז מה זה כן סשן?

אין לי מושג למה לצפות.

רציתי להצליח להיות הכי מושלמת בשבילה בסשן הזה, אבל הסבירו לי שהניסיון להגיע למושלמות ועוד בסשן ראשון עלול לפגום ברגישות שלי לגבולות האמיתיים שלי. ושבמקום לנסות להיות מושלמת בשבילה שאהיה פשוט מחוברת לעצמי לגמרי.

אני מפחדת לא ממש יודעת ממה, הרי אני בוטחת בה לחלוטין. ואני מתרגשת נורא, ומצפה לזה נורא, וכן, אני רוצה להצליח. אני מרגישה כמו תלמידה לפני מבחן בגרות icon_smile.gif ואני כל כך רוצה שהיא תהיה מרוצה ממני.

אני יודעת שאעשה את כל מה שהיא תרצה שאעשה, אבל אני פוחדת שההתרגשות שלי תפריע. שלא אהיה מספיק קשובה לקול הזה שלה שמעביר בי צמרמורות כשאני שומעת אותו.

בנות, איך אתו מכינות את עצמכן לסשן? איך אתן מרגיעות את עצמכן לפניו? אפשר בכלל להרגיע?
זיקית
לפני 19 שנים • 31 במרץ 2005

יקירה

זיקית • 31 במרץ 2005
זה נורא פשוט. הסשן הראשון הוא משהו שצריך לזרום ולהיות נעים ומלא אהבה, ולפי מה שתיארת עד עכשיו יש את זה, נכון ?

פשוט שמחי על המפגש איתה, התכונני פיזית (הסברים בפרטי אם את רוצה), ונסי פשוט להיות רגועה..נשימות עמוקות וכולי..

icon_smile.gif

הרבה עונג,

אני.
נעמה26​(שולטת)
לפני 19 שנים • 31 במרץ 2005
נעמה26​(שולטת) • 31 במרץ 2005
וואוו אין כמו הסשן הראשון עם המלכה.
תני לעצמך להשתחרר וליהנות , תנסי לספק אותה ואת רצונותיה כמה שיותר.
אבל אסור לשכוח - מסשן לסשן רק לומדים , אז אם יש קצת חששות בראשון ולפעמים לא ממש
הולך.... תמיד יהיו עוד.... ( מקווה ... icon_wink.gif )
קלייר​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 1 באפר׳ 2005
קלייר​(נשלטת) • 1 באפר׳ 2005
תודה flowers2.gif

זה משמח אותי לקבל מכן עידוד ותגובות יפות כל כך.
וכל יום אני לומדת עוד משהו, וכל יום הגבירה שלי מקדמת אותי בצעד נוסף, וכל יום אני מתמסרת קצת יותר, וזה אחרי שביום שלפני נשבעתי לעצמי שאי אפשר להתמסר יותר משכבר התמסרתי icon_biggrin.gif

וכל יום אני מאושרת עוד קצת, ואני שייכת. ולפעמים אני לא מבינה כמה עיוורת הייתי אליי, ואיך לא הבנתי שכדי להיות מאושרת, אני בסך הכל צריכה אהבה ולהשתייך לזו שאני אוהבת.

זוכרות את השאלה שלי מלפני רק כמה ימים, על ההבדל בין מתמסרת לסאבית.
אוי בנות, אני כל כך סאבית icon_biggrin.gif וזה הכי נפלא לי בעולם icon_biggrin.gif
infinite​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 2 באפר׳ 2005
infinite​(נשלטת) • 2 באפר׳ 2005
וואלה לא , את יודעת מה - אי אפשר להירגע וההתרגשות והמתח לפני זה זה משהו שלא נעלם לי בחיים אפילו שזה לא סשן ראשון ,תמיד זה חוזר על עצמו ונראה לי שזה חלק מהעניין ואם אין התרגשות זה לא זה icon_smile.gif
אבל מה - בקשר לדבר השני שציינת - צורך להיות מושלמת בשבילה זה דבר שעם הזמן קצת נרגע אצלי (קצת) פעם זה היה ממש דחף לפרפקציוניזם וכנראה כשגבירתי קלטה את החוסר ביטחון שבי איכשהו למדתי להפוך את זה למשהו חיובי יותר ולצחוק איתה ביחד על החוסר שלמות גם בזמן סשן זה קצת שיחרר אותי והיום אני יותר מתמקדת בלקרוא אותה ואת רצונותיה מאשר להיות מושלמת כי וואלה אני לא
סתם דוגמא קצת דבילית אבל את יכולה להשליך את זה על דברים אחרים גם- נגיד אם היום יצא לי חצ'קון על האף ועוד אחד בתחת אני לא אבזבז יום שלם על לנסות להסתיר אותו כדי שהיא לא תיגעל כי היא לא . icon_smile.gif פעם ממש הייתי מתביישת מדברים כאלה .
קלייר​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 2 באפר׳ 2005
קלייר​(נשלטת) • 2 באפר׳ 2005
באמת תודה למנהלת הפורום... עכשיו אני גם מחפשת עליי חצ'קונים icon_lol.gif
creamy
לפני 19 שנים • 3 באפר׳ 2005
creamy • 3 באפר׳ 2005
קלייר,
כל כך משמח אותי לקרוא
על הקשר החדש והמרגש.
על האהבה שנכנסה אל חייך.

המון אהבה לשתיכן. icon_biggrin.gif