בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הייתה החוויה הראשונה שעוררה בכם מחשבות על סאדו

DanaDomme​(שולטת)
לפני 21 שנים • 12 במרץ 2003
DanaDomme​(שולטת) • 12 במרץ 2003
הראשון שמשך אותי לעולם הנפלא הזה שנקרא שליטה נשית, היה דווקא גבר הולנדי שדיברתי איתו באייסיקיו, לאחר מכן נפגשנו ויישמנו את כל השיחות הוירטואליות שלנו והיה ענק, ידעתי שמצאתי את מקומי האמיתי - למעלה!!!

באשר אליו - כמובן שזה נגמר מאילוצי מרחק אבל גם מפני שהוא חובב בגדי נשים, רצה שאתייחס אליו כאל זונה ואזיין אותו וזה לא בדיוק כוס התה שלי icon_smile.gif
ידיים קשורות לרווחה​(נשלט)
לפני 21 שנים • 15 במרץ 2003

וואו מגניב ביותר!!!!!

icon_redface.gif icon_idea.gif icon_idea.gif
וואו זה מדהים, לכל אחד יש את נקודת ההתחלה שלו אבל אני תוהה, אחרי "החוויה" שלי עם המדריכה דמיינתי כל מיני פעמיים איך זה ירגיש אם אישה תקשור אותי, אפילו כתבתי כמה סיפורים קצרים, אבל אני תוהה אם הקטע היה מתפתח בכלל אם האינטרנט לא הייה קיים. הרי אני בכלל לא הייתי יודע שהייתה קיימת קבוצת BDSM כאן בארץ, ודנה אני לא חושב שהיית פוגשת את הגבר ההולנדי אם לא היה קיים איסייקיו. מוזר איך שהאינטרנט השפיע בצורה שאיש אפילו לא היה משער על דעתו.אתם חושבים שהייתם נכנסים לקטע גם אם האינטרנט לא היה קיים.
icon_idea.gif
אם יש מישהו שעדיין מתבייש לשתף אז ברצוני לומר תרגישו חופשי, הבר פתוח והמשקעות הם על הבית.
infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 7 במאי 2003
infinite​(נשלטת) • 7 במאי 2003
האמת ,כשנולדתי , הביאו אותי הביתה מבית-החולים , כשהייתי במיטה , דבר ראשון שראיתי
זה את הסורגים מעץ של המיטת תינוקות ומאז... icon_smile.gif
מל​(נשלט)
מל​(נשלט) • 7 במאי 2003
אינפי icon_lol.gif

הפעם הראשונה שאני זוכר אני חושב היתה בבית הספר היסודי
בעקבות הטיולים השנתיים פינטזתי על בחורה אחת או שתיים שהיו אז מלכות בית הספר שקושרות אותי ובמצעות בי לינ'צ אכזרי .

וגם כן נורא הזדהיתי אז עם השיר , זה הולך ככה בערך אז תסלחו לי :

מה קרה איזו מן צרה , התאהבתי בילדה , ילדה יפה נורא....
היא קראה הספר זרקה אותו לפח ומיד נתנה לי סטירה ובעיטה ...
ואז אמרתי למה ? אני אוהב אותך?

מכירים את השיר הילדים הזה?
כלובי
כלובי • 7 במאי 2003
בטח שמכירים
אין על אריק אינשטיין של פעם
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 9 במאי 2003
מאסטר יקיר​(שולט) • 9 במאי 2003
ואני...
מעולם לא הייתה לי פנטזיה על הנושא.
אף פעם לא חשבתי על זה ולא ידעתי בכלל שזה קיים בארץ.
רק אחרי הגירושים, ותודה להלכה שמתירה גירושים, נכנסתי יום אחד לגלריה של חפוז ואז ראיתי קטגוריות בעלות שמות מוזרים: מקלחות זהב, (כן, זה היה לי מוזר), לא הבנתי מה הכוונה והסקרנות סחפה אותי לגלריה.
הרגשתי מגורה כמו שמעולם לא הייתי! המשכתי לטייל בגלריות והקשירות, ליקוקי הנעליים והרגליים...
ברגע זה צעקתי על עצמי: אידיוט! איפה היית עד היום???

מאז...
החיים התחילו לחייך אלי.
אדון האור​(שולט)
לפני 20 שנים • 11 במאי 2003
אדון האור​(שולט) • 11 במאי 2003
מאז שזוכר את עצמי אני אסרטיבי,לא מקבל את החיים
חינוך, אמונות או כל דבר שהוא אוטומטית
וכל דבר חייב להבין, לשפר ולתקן או לבטל.

בחיי היום יום אנשים מזהים ומקבלים אותי כאסרטיבי לרוב.
יש שזה מלחיץ אותם ויש שנמשכים לזה.

אסרטיביות מביאה אותי להיות היוזם
הקטליזטור ברוב קשרי עם אנשים.

כל הדברים הללו גרמו לכך שסוג הנשים שנמשכו אלי
חיפשו או הפכו להיות כנועות במערכות היחסים.
החיבור לבדס"מ פשוט זרם לתוך חיי כהמשך טבעי.

חתול סקרן
לפני 20 שנים • 12 במאי 2003
חתול סקרן • 12 במאי 2003
סידרת המד"ב V והמבין יבין
guy
guy
לפני 20 שנים • 12 במאי 2003
guy • 12 במאי 2003
icon_redface.gif בגן חובה היה ילד אחד נורא שובב, אז תמיד היתה הגננת נועלת אותו בחדר הצדדי שהיתה לו דלת עם חריץ מהריצפה. יום אחד בעודו נעול כרגיל, הוא ירד על בירכיו, הוציא את ראשו מבעד לחריץ והתחיל לצעוק לכל החברים. הגננת (שעד היום אני מעריץ אותה...) לא איבדה עשתונות אלא פשוט הניחה את הרגל שלה על הראש של הילד ודרכה עליו למען יראו ויראו. אני מייד הרגשתי את הבליטה הלא מובנת בתחתוניי וכל מה שרציתי היה להניח גם את הראש מתחת לרגליה...

icon_idea.gif אה כן, והיתה ילדה אחת באותו גן עם סנדלים חמודות שביצבצו מהן אצבעות רגליה המתוקות עד מאד. משום מה היינו חברים מאד טובים...
CaveM
לפני 20 שנים • 28 במאי 2003
CaveM • 28 במאי 2003
מאז שאני זוכר את עצמי בסוף היא נקשרה אז זה לא הגדר כבדסמ השם בא בגיל יותר מאוחר