בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה עושים עם המוסיקה בדאנג'אן?

Venus in Furs
לפני 19 שנים • 2 באפר׳ 2005
Venus in Furs • 2 באפר׳ 2005
אני באופן אישי לא מבין למה לטרוח לנגן משהו אחר חוץ מדארק אייטיז...זה מטריף את החושים שלי וגורם לי לרקוד ככוסית על ספידים כל פעם מחדש...אני משחזר ומרפא טראומות ילדות ונעורים תוך כדי....
Dark Artist​(שולט)

צריך גיוון-השאלה איזה?

Dark Artist​(שולט) • 2 באפר׳ 2005
קודם כל נסכים עם זה שלא משנה איזה סוג מוסיקה יהיה,תמיד יהיו כאלה שיאהבו וכאלה שיסבלו.
לי לא מפריעה המוסיקה שיש שם בד"כ.אני חושב שהיא נותנת אוירה מתאימה.
יחד עם זאת אני סבור שכן צריך להיות גיוון.
כמובן שיהיו סוגי מוסיקה שלא יתאימו בכלל ולעולם למועדון של BDSM.ראה ערך:בריטני ספירס,כריסטינה אגיליירה,טראנסים ומוסיקה מזרחית וכד'.
אפשר לעשות שכל פעם יהיה ערב של מוסיקה אחרת.אבל אנשים יצטרכו לקחת בחשבון שלא תמיד זאת תיהיה המוסיקה שהם יאהבו אבל לפחות הם ידעו לאלו ערבים ללכת ולאלו לא.
אפשר לעשות ערב של גות' ואינדסטריאל,ערב צ'יל אאוט,ערב מטאל ורוק(בעד בעד בעד!!!),ורחמנא ליצלן ערב של מוסיקה קלאסית.גם מוסיקה קלאסית יכולה להיות מענינת וסוחפת ותביא גם קצת תרבות.אפשר גם לעשות שילובים של חצי חצי.העיקר הגיוון.אני בטוח שכולם יהיו מרוצים
YourWishMyCommand

הצעה!!!!

YourWishMyCommand • 2 באפר׳ 2005
אני חובב את כל הזאנר של האלקטרו פופ והאינדסטריאל שלמעשה מנוגן ממש על קצה המזלג במועדון.לא שחלילה אני יוצא חוצץ נגד הדי גיי
פשוט אחי שהיה מנגן בעבר באזימוט,פינגווין (לפני עשר שנים),רוקסן וכו....
בעל חומרים מיוחדים ומהממים שלא צריך להבין בתחום כדי לאהוב...
אשמח לדעת עם מי צריך לדבר כדי למסור דיסק ומי יודע אולי יהיה די גיי נוסף למקום שיביא רוח רעננה......שוב,אני לא נגד הדי גיי או משהו כך שאף אחד לא יעלב.... icon_biggrin.gif
Black Roses
Black Roses • 2 באפר׳ 2005
בתור אחת שיצא לה לעמוד ליד הדי ג'יי באחד הערבים,באים הרבה ומבקשים שירים מסויימים ואם יש הוא שם (אפילו שזה שירים חרושים וזוועתיים) אז אני לא חושבת שאתם יכולים להגיד שהוא לא מקשיב לקהל....
ממש גרוע​(אחר)
ממש גרוע​(אחר) • 2 באפר׳ 2005
אני חושב שלפעמים המוזיקה במועדון מעולה ולפעמים ממש לא.

למשל בשלישי הייתה מוזיקה מעולה, ועל כך צריך לציין לשבח.

בחמישי לפני שבוע וחצי לא הייתה מוזיקה טובה,

ולדעתי הדבר הכי גרוע הוא שהיא הייתה בווליום נוראי חלק מהזמן.

לא רק אני אומר אלא שמעתי תלונות מהרבה חבר'ה.

כמו כן אני רואה ירידה בתפוסה בדנג' יחסית ללפני חצי שנה שנה.

כמו כן אם כבר בנושא ,

לדעתי יש ביקוש לרוק טוב ומשובח, לאו דווקא רוק מטאל או גרמני וכד',
ולא יזיק אם יהיו כמה שירי רוק ישראליים טובים.
Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 3 באפר׳ 2005
Dom_Quixote • 3 באפר׳ 2005
אני חושב ששתי הסוגיות החשובות בעניין שצריך להתרכז בהן הן:

1. זה שאנחנו בדסמים סוטים פריקים מטורפים חובבי עור, לייטקס ושלשלאות, לא אומר שאנחנו בהכרח גם גותיים חובבי "מוזיקת בית קברות" כפי שנאמר פה. אז או קיי, מן הסתם לא גבעטרון (למרות שהם מאוד שס"קים) ולא בריטני (למרות שיש לה אחלה פוטנציאל מצבטי), אבל גם לא חייבים כל הזמן מקדחת מוות מורבידית בראש. צריך למצוא את דרך המלך (בואו נראה מי לא יצליח להתאפק ויעשה בדיחה הקשורה במילה מלך ובעצמו).

2. נכון בשנות ה-2000 האנושות תופסת כמה שיותר רעש ככמה שיותר מגניבות, אבל בואו נודה בזה - הרבה באים למועדון, בין שאר האטרקציות, מתוך תקוה ליצור איזשהו קשר זוגי, שלא לומר שידוך הגון לנצח נצחים עם הרבה בנים זכרים. קצת קשה לדבר בווליום המוזיקה שם, ויש את אלה מבינינו שיש להם הרבה לומר, יו נואו, ואז הם חוזרים הביתה מאוד מאוד צרודים, ואז ביום ראשון כשהם ממש צריכים את הקול שלהם בשביל העבודה הם צריכים להמציא תירוצים על דלקת. עם זאת, הבעיה הזאת לא מאפיינת רק את הדנג'ן, אלא את רוב המועדונים בתקופה המודרנית.

יפה, עכשיו כשחידדתי את הסוגיה, אפשר להמשיך בדיון, יען כי אין לי הצעות מועילות.

כבוד,
קיחוט
abcd
abcd • 3 באפר׳ 2005
אפרופו צעקות במועדון כדי שזה שאתה מדבר אליו גם ישמע אותך...

זה קטע מצחיק כי היה איזשהוא מפגש ששם לא היה מוסיקה רועשת ופעם ראשונה אחרי שנה שלמה, פתאום יצא לי להכיר ולשמוע איזה קול יש לכל אחד.

לפני זה סתם צרחנו אחד לאוזן של השני. הווליום מילא, אין במועדון באסים.

אתם רואים? זה לא נגמר...
Tish Adams
Tish Adams • 3 באפר׳ 2005
לפני הכל, לדעתי דחוף!!!!!!!!!!!!!! חייבים לשפר שם את הסאונד. הוא ממש מזעזע.