שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סף כאב גבוה, יתרון או חסרון?

bianca​(מתחלפת)
לפני 19 שנים • 5 באפר׳ 2005

Re: עדיין לא ברור

bianca​(מתחלפת) • 5 באפר׳ 2005
Blondie the good כתב/ה:
ציטוט: אני אישית אומרת מהתחלה לסאבים או סאביות שאני אוהבת כאב אקסטרימי ואם הם לא בעניין אז אולי הם יעדיפו דום או דומית שיתנו להם את מה שטוב להם

בתור אחת שאוהבת לגרום לכאב אקסטרימי, את לא רוצה שהעבד יראה סימני כאב?
או שהאתגר בהכאבה "רצינית" גם גורם לך להנאה?
אני רוצה בסלייב יראה סימני הנאה,אין לי ממש אתגר בהכאבה רצינית כי זה לא בעיה להכאיב אם אתה באמת רוצה,גם למי שהסף כאב שלו גבוה.
לכל אחד מאיתנו יש נקודות רגישות שאפשר לדרוך עליהם.
אבל במבחינתי זה לא ממש העניין.
כי כמו שאמרתי (וגם אני מציינת בפרופיל שלי) אני נהנית מכאב. אני נהנית מהתחושה שלו, מהמאבק של הגוף איתו,מהאדרנלין שהוא מוציא,ומהרגשות שהוא מוציא.
הייתה תקופה שבה סף הכאב שלי עלה לרמה שכמעט שום גבר לא הזיז לי. הצליפו בי עד זוב דם,התעללו בפטמות שלי,שמו מצבטים ואני כבר לא הרגשתי כלום,וזה ביאס אותי מאוד.
היום,תודה לאל, לאור העובדה שהסשנים שלי פחות שכיחים,סף הכאב שלי ירד שוב(אני מרגישה את הפטמות שוב!! icon_biggrin.gif ) ואני מוצאת את עצמי עוד פעם נהנית מעינוי הגוף לכל צורותיו.
וזה מה שאני מחפשת בנשלט (בין שאר הדברים),אני רוצה שהוא יהנה מהכאב,אני רוצה לראות את המבט המרחף,אני רוצה להרגיש את הגוף שלו נרטט מעונג.
ואני מקווה למצוא אחד כזה מתישהוא.... icon_rolleyes.gif

מקווה שקצת הבהרתי את עמדתי בנושא icon_wink.gif
bianca​(מתחלפת)
bianca​(מתחלפת) • 5 באפר׳ 2005
אויש אני צריכה ללמוד איך להשתמש בציטוטים האלה... icon_rolleyes.gif
Venus in Furs
Venus in Furs • 5 באפר׳ 2005
סך הכל אני חושב שנאמרו דברי טעם על ידי כל הצדדים ואין לי משהו מיוחד להוסיף...לא יודע למה הרגשתי צורך להגיב בכל זאת...אולי בגלל שעדיין כואבות לי הנשיכות האיומות ממוצאי שבת icon_cool.gif
פרודו​(מתחלף)
פרודו​(מתחלף) • 5 באפר׳ 2005
icon_lol.gif אני מוצא את זה מצחיק...
אני כבר הרבה זמן שואל את עצמי את השאלות האלו... ופשוט אין לי תשובות.
לשתוק, להתעלות, להפגין סיבולת ולהביא גאווה.
או...
לצווח מתוך חוסר אונים.. להעצים את החוויה ולתת לה חיווי שהיא אכן מצליחה "במשימה".
אבל פה ישנה בעייה... אני אצרח... אז אולי היא תחשוב שכואב לי מידי ותפסיק...
אני אשתוק ואקבל מכות עד זוב דם ואז אני אאלץ להפסיק (לפני שהאמבולנס מגיע).
או ש...
אני אצרח קצת... היא תעצור לבדוק... אני אעצבן אותה (שליטה מלמטה למרות שאני לא בעד)...
ואז היא תמשיך כועסת (אבל תמשיך)... אני אשתוק (גאווה אתם יודעים) ואז שוב תברח לי צווחת הנאה...
ושוב היא תפסיק...

מעייף קצת כל הסיפור הזה.

סף הכאב אצלי (ואצל כולם אני מניח) הוא בראש. ככל שאתה יותר משועבד לסשן אתה יותר חזק
כי אתה מרוכז בו ובגבירה שמעלייך בלבד.

ביאנקה, חולה עלייך!
כיף שאת מכאיבה וכיף לראות אותך כואבת!
אין ספק שביאנקה היא מילה נרדפת לכאב

(זו-קהילת-בדס"מ-וכאב-הוא-חיובי-למי-שחושב-לפקפק-במשפט-האחרון-שלי!!!)
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 5 באפר׳ 2005
ציטוט:

וזה מה שאני מחפשת בנשלט (בין שאר הדברים),אני רוצה שהוא יהנה מהכאב,אני רוצה לראות את המבט המרחף,אני רוצה להרגיש את הגוף שלו נרטט מעונג.
ואני מקווה למצוא אחד כזה מתישהוא....

מקווה שקצת הבהרתי את עמדתי בנושא

האמת בתור אחד שיש לו סף כאב גבוה אני נהנה מהכאב מיני (אני לא נהנה מסוג כאב של "פגז נפלי לי על הרגל" מנסיון, לא נעים) שנגרם ע"י בת הזוג, כיוון שכפי שצוין קודם הכאב גורם להזרקת אדרנלין ואנדורפין לדם, מה שגורם (לי אישית) להגיע לרמה חדשה של הנאה

אני מקווה שהבהרתי את עמדותיי גם icon_biggrin.gif