ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעקבות המקום בירושלים שלא נפתח, בואו נדבר על פאב במרכז...

ana
ana
לפני 19 שנים • 8 באפר׳ 2005

למעשה

ana • 8 באפר׳ 2005
רק בר-גיורא נראה לי רעיון מעצבן

צריך להציע מקום רק אחרי שמדברים עם הבעלים ?
Demi
לפני 19 שנים • 9 באפר׳ 2005
Demi • 9 באפר׳ 2005
ואני חושב שהגיע הזמן!

מישהו צריך לקבוע משהו, ברור שתמיד יהיה מי שזה לא מתאים לו אבל אי אפשר וגם לא צריך לרצות את כולם.

מישהו צריך לקחת אחריות ולהחליט!

אז......

ציטוט: אז ככה, בואו נקבע לנסיון ככה את הבר גיורא, בואו נקבע שנהפוך אותו למקום שלנו, בואו נקבע שנגיע לשם לניסיון, אני מניחה שנתחיל בימי חמישי ואז זה יתפתח, מה גם שאני מניחה ומאמינה שאם נגיע מספיק מוקדם, היינו החל מסביבות 22:00 בהתחלה, נוכל למצוא לעצמנו מספיק מקומות פנויים.

אני יודעת שבעבר הרחוק אכן היו מגיעים לשם אנשים מהקהילה והיה מאוד נחמד (אני באופן אישי עברתי הספנקה שם פעם ולא הפריע לאף אחד ), אם לא יהיה נחמד תמיד נוכל לעבור הלאה.

יש?

אמילי העלתה את הרעיון, אמילי לקחה את האחריות.

ביום חמישי כולם נפגשים בבר גיורא בשעה 22:00
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 9 באפר׳ 2005
לאלה שחוששים ממקומות "רחוקים" כמו צבעים בקפה - המרחק מתל אביב לצבעים בקפה הוא משהו כמו 15-20 דקות של נסיעה נוחה בכבישים מהירים, שזה בערך אותו פרק זמן שלוקחת נסיעה מעצבנת בתוך תל אביב העמוסה של סוף השבוע עד שמגיעים ליעד, כך שאין באמת תוספת מרחק משמעותית.

אני אישית מאד נגד תל אביב, שהיא נטולת חניה, רועשת ועמוסת חיילים ובני נוער. נראה לי שמקומות בתל אביב לא יהיו שונים בהרבה מהבלום והם לא קורצים לי.
תהנו בחמישי icon_smile.gif
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 9 באפר׳ 2005
לדעתי האישית, למרות שאני חובב מפגשים למיניהם, ואשמח להגיע לכל מפגש (אם ירצו אותי) הרעיון למפגשים בימי חמישי הוא לא מבורך.

היה כאן כבר איזה מרחרר ריבים שניסה למצוא "אלטרנטיבה" למועדון ולקיים מפגשים בימי חמישי כדי לשכנע אנשים שלא לבוא למועדון, וזה די נפל.
לדעתי מפגש ביום אחר, למשל שישי, מוצ"ש, או כל יום אחר יאפשר ליותר אנשים להגיע ולא יצור אווירה של "תחרות" בין המקומות השונים ולא יעורר ויכוחים של לאן מגיעים ומתי.
אמילי קייג'​(אחרת)

טוב,

אמילי קייג'​(אחרת) • 9 באפר׳ 2005
שישי הולך?

אולי רביעי? זו אתנחתא נחמדה להפסקה באמצע השבוע, ולא חייב להיות מאוחר.

אם ימצא הדבר חן בעינינו נמשיך ליום שישי, ואם לא, אז לא.

לגבי צבעים בקפה, זה גם אפשרי לא?

אבל אתם מבלבלים אותי... rollingeyes-024.gif

אז בואו נערוך משאל קטן, ימי רביעי או שישי או שבת ובר גיורא או צבעים בקפה.

אני פותחת שרשור חדש לצורך כך וזה יהיה הכי פשוט לא?
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 9 באפר׳ 2005
אני מאוד בעד!
יום רביעי, צבעים בקפה ואני מתחייב להגיע!!!

בואו נצא קצת מהביצה התל אביבית, שפע מקומות חניה, אווירה נחמדה, בלי פקקים, ושמועות אומרות שיש באיזור השרון אנשים נחמדים

בואו בהמוניכם!!!!

אמילי, תרשמי אותי מראש לשירשור שלך.... icon_smile.gif

על החתום
הרוצח השכיר.....