בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"הכירו את השולט,סליחה הנשלט שלי"

דורון גונן
לפני 19 שנים • 8 באפר׳ 2005

לא 'מעמד', לא בושה, לא חוויה

דורון גונן • 8 באפר׳ 2005
מי שרוצה ללכת עם נסיון כזה -שיבושם לו....

נסיון לשלוט מצד הסאבית הוא דבר שהכי מכבה אותי. על אחת כמה וכמה שליטה מעשית.

הגיע הזמן שכל אחד ידע את מקומו. אם את/אתה בקטע הזה, לכו על זה.

לא בגלל ה'מעמד', לא מתבייש, ולא צריך את החוויה הזאת. אותי, להיות נשלט, יכבה לגמרי!
DOM Perignon​(שולט)
לפני 19 שנים • 10 באפר׳ 2005
DOM Perignon​(שולט) • 10 באפר׳ 2005
מי שמכיר אותי יודע שאני דום בלי אף שמץ של סוויצ'יות.
מי שמכיר אותי קצת יותר טוב יודע שאני אוהב כאב. פשוט נהנה מכאב ((-:
עד היום לא שלטתי בנשלטת שיכולה היתה להעניק לי את הכאב ברמות שאני נהנה מהן. למרות שניסיתי את הרעיון הזה.
אני חושב ש"סשן הפוך" הוא בעייתי יותר לנשלטת מאשר לשולט. כמו שאמרה מישהי בשרשור הזה: "אם הייתי יודעת שהוא רק חושב על זה...".
יש נשלטות שקשה עד בלתי אפשרי להן רגשית ומנטאלית להצליף באדונן.

אבל כן, אני חושב שכמו שליבה אמרה, סשן כזה יכול להעמיק את הקשר (בתנאי ששניהם מסוגלים ורוצים "סשן הפוך") בין השניים.
ומאד כן, אני חושב ששולט שמעניק כאב טוב לו שיתנסה בקבלת כאב. אני ללא ספק מעניק כאב הרבה יותר טוב אחרי שהתנסיתי בקבלתו.
Bent

מוסיף גם מוסיף

Bent • 10 באפר׳ 2005
מספר תגובות על הנאמר עד כה:

1. אני עם דום - רוב הסיכויים שאני מזוכיסט יותר גדול מרוב הסאביות שאיתם אהנה בחיי.
2. הניסיון שלי מלמד שיש דברים אותם ניתן להטמיע באמת רק על ידי ניסוי. כלומר אולי במישור השכלי אני יכול לדמיין ולחשוב, לבחון ללמוד, להרגיש את הצד השני לעולם לא, לא באמת, לא בלי לנסות.
3. בנסיונות מסוייימים ללמוד הייתי שם, מה שיוצא לי בדרך כלל הוא מן דבר לא ברור, שרחוק מכניעה כמרחקו משליטה, אולי חוויה שונה. בכל מקרה הניסיון מעשיר במיוחד.
4. TOPPING FROM THE BOTTOM או כל נסיון כזה איננו נושא העניין, ואכן הינו אחד הדברים המעצבנים אותם אני מכיר.
5. אני מכיר מספר מערכות יחסים של סוויצים, רובם מחזיקות מעמד על בסיס של פולי, רובם מדהימות והפתיחות בה חורגת מכל המקובל והמובן לי, ועל כך קנאתי.
6. מי שנכבה מהרעיון, עדיף ולא ינסה.
7. נמרונת, יום אחד יפתיע אותך איש חכם.
8. DARK, כן בהחלט, אם וכאשר הוגדר במוחי מטרה שאותה אוכל לממש רק כך.
9. לרוב האנשים שאני מכיר שניסו את הצד השני היה ניסיון מוצלח במידה וכאשר ניסו עם מישהו שהוא לא בן זוגם.

BENT
Artdeco

שוט השליטה

Artdeco • 10 באפר׳ 2005
החיים הינם מסע של קבלה ושינוי. שינוי מחייב עזיבת המוכר והידוע ומעבר מפחיד דרך הלא נודע, או במילים אחרות, וויתור על השליטה (ללא מעבר זה, אנחנו חוזרים שוב ושוב על אותו סרט משעמם שנקבע בילדותינו המוקדמת).
אדם שאינו מסוגל להתמסר ולהניח מידיו את מושכות השליטה, הינו למעשה נכה. מוגבל. תקוע. השאלה אם נולד כך או לא, מטופשת. כולנו נולדנו חסרי אונים. שם, בשנה הראשונה לחיינו, למדנו דבר או שניים על החיים, על שליטה, על היכולת לסמוך על אנשים... (אמא, אבא, קחו חישמול, מחט בפטמה, איזו הצלפה טובה...)
לא נורא. המון אנשים חיים כך. מפחדים לעזוב שליטה פן יפגעו אנושות. בטוחים שהם אדונים לחייהם, עד שמכת ברק פולחת את שמיהם... אז הם מתפזרים לאלפי רסיסי אבן, ניתזים לכל עבר...
ובינתיים, הם פוגעים ונפגעים בכוונה תחילה. משחקים באש נשמתם הצרובה, המבוהלת.

יאללה, יאללה, מי שצריך הגדרות בשביל לשלוט (כמו גם להשלט), שילך ללמוד שליטה מהי!
בסופו של דבר כולנו חרמנים בטירוף, הא?
Dark Artist​(שולט)

תודה על התגובות לשרשור

Dark Artist​(שולט) • 10 באפר׳ 2005
אני חושב שהבנתי דבר אחד עיקרי מרוב התגובות
רוב הדומים פה דיברו על כך שיהיה להם קשה מאוד לתת את המושכות לסאבית שלהם כי אז המניות של אותו שולט ירדו בעיניה או שפשוט הרעיון לא יסתדר להם כיון שלשפחה שלהם יש תפקיד מוגדר ופתאום לעשות חילופי תפקידים זה אינו דבר שיכול להוביל לחוויה או לימוד כלשהו. גם הנשלטות הסכימו עם דעתם של השולטים ואמרו שהם לא יוכלו לעשות זאת.אני גם חושב בתור דום,שלא חושב שהייתי מסוגל לעשות זאת.אבל אני אשאל מה קורה כשהסאבית שלך היא סוויצ'ית או נשלטת בעלת נטיות דומיננטיות שרוצה להתנסות בשליטה עליך?
בלי נסיון להפוך אותך לסוויץ' או סאב.כפי שניו בוי הגדיר היטב,מי שהשליטה נמצאת בדם שלו אל לא לפחד להתנסות פעמים אחדות בתור נשלט. אם הסוויצ'ית באה ואומרת שמבחינתה אם השולט שלה ייתן לה לשלוט עליו והדבר לא יוריד מערכו בעיניה אלא להיפך,למה לא לנסות?
לפעמים גם היכולת לתת לעצמך להישלט מראה על שליטה רבה
Bent

בתגובה לחידוד האחרון

Bent • 10 באפר׳ 2005
אין בעיה בעיני, ואולי אלמד אליה משהוא חדש.

כמה שעות משחקלא ישנו את חוקי הפיזיקה ולא את מה שנבנה בין שני אנשים לפני כן.

דעתי.

BENT
זאלופון​(שולט)

חידוד גם משלי

זאלופון​(שולט) • 10 באפר׳ 2005
את דעתי כבר הבעתי מוקדם יותר, אבל לאור הסיכום שאינו כולל אותה אני רוצה קצת לחדד: אם אני, הטרוסקסואל לחלוטין שכמותי, אקיים עכשיו יחסי מין עם גבר, האם אדע איך מרגיש הומוסקסואל שמקיים יחסי מין עם גבר?
לדעתי, התשובה היא בפירוש לא. העובדה ששנינו מבצעים את אותו אקט אין די בה כדי שתחושותינו יהיו דומות, כיוון שאנחנו אנשים שונים עם נטיות שונות. סביר גם שכיוון שמעולם לא נמשכתי מינית לגברים אמצא את החוויה עצמה שלילית ולא מהנה. על כן, אלא אם פתאום יהיה שינוי מהותי בהעדפותיי, קשה להאמין שאי פעם אקיים יחסי מין עם גברים, למרות הסיכוי הקטן שאולי אם אעשה זאת ייפתח בפניי עולם חדש וקסום.

אותו כנ"ל תקף בעיניי, פחות או יותר, גם לענייננו. שולט שאינו מזוכיסט ואינו סוויץ' לטנטי, גם אם תסשן אותו מישהי (ורצוי, כמובן, שאם כבר מסשנים אותו יתבצע הדבר על ידי מישהי שנמשכת לשליטה ולא על ידי סאבית טהורה), פשוט לא יחוש את מה שמרגישות הסאביות תחתיו, כי מדובר באנשים שונים עם נטיות שונות. ייתכן שהוא יגלה עולם חדש וקסום וייבדל מהסאביות רק בפרטים הקטנים, כמו לדוגמה סוג הכאב המועדף עליו, וייתכן מאד גם שהחוויה בכלל לא תהיה מהנה עבורו ולא תהיה דומה כמעט בכלום למעט הצד הטכני לחוויה אותה עוברת מישהי שנמשכת לצד הכנוע.

אני, כאמור, כבר התנסיתי, אבל אני בהחלט יכול להבין דומים שלא רוצים להתנסות בסשן סאבי, ולא מפני שהם פוחדים להתמסר, לאבד שליטה או לאבד מיוקרתם, אלא מאותה סיבה שאני לא מעוניין לקיים יחסי מין עם גבר - מדובר בשבילם בחוויה שיש להם סיבות טובות לצפות שתהיה שלילית עבורם ולאו דווקא תתרום להם יתר על המידה.

אין בכל הנ"ל כדי לאמור שאני מאמין ששולט לא יכול ללמוד ולהשכיל מהתנסות כסאב. אבל אני מאמין גם שחשיבות הלמידה הזו פחותה ממה שאפשר לחשוב אינטואיטיבית.