צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה לסבית

אנדרפוט
לפני 19 שנים • 12 באפר׳ 2005

מלכה לסבית

אנדרפוט • 12 באפר׳ 2005
אז יצא לי להכיר איזו בחורה די חמודה שאוהבת לשים עלי את המגפיים שלה. היא לא ממש מעוניינת בגברים, נשים מושכות אותה מינית, אבל היא מאוד נהנית להשפיט גבר ולתת לו לנשק לה את המגפיים ואת כפות הרגליים ולהתייחס אליו כמו אל...כלב.

אז אני מאוד נרגש, מצד אחד אין פה סיכוי להתאהבות וזוגיות אבל מצד שני יש פתח לפנטזיות שלא חלמתי עליהן אפילו. למשל, לשרת אותה ואיזו מישהי שהיא הביאה הביתה, שתיהן יעשו אהבה ואני יהיה למטה שם, משרת, מושפל ובמקום שאני הכי אוהב להיות בו בקרבת נשים.

זה הולך להיות מעניין ואני מקווה שהעניינים יסתדרו על הצד הטוב ביותר. icon_rolleyes.gif
זיקית
לפני 19 שנים • 13 באפר׳ 2005

חומד

זיקית • 13 באפר׳ 2005
מגניב לשמוע חוויות מהניכר.. icon_smile.gif

}{
אנדרפוט
לפני 19 שנים • 13 באפר׳ 2005
אנדרפוט • 13 באפר׳ 2005
תודה על הפרגון חברים, אנחנו נפגשים בשבת בבית-קפה שנקרא COFFE CAKE AND KINK ויש שם דאנג'ון בקומת המרתף והרבה ספרים על בדסמ, אז אני מקווה שיהיה מותר לי לעמוד על הברכיים בזמן שאני שותה את התה. ג'אקי, הבחורה איתה אני נפגש, אמרה לי שהיא לא אוהבת שגברים יושבים על כסאות או כורסאות כי אז אין לה איפה לשים את הרגליים. אז אמרתי לה שתמיד אפשר להביא עוד כסא ואז יהיה לה איפה להניח את הרגליים. היא הסבירה לי שהיא בחורה מנומסת ולא שמה רגליים על כיסאות, רק על גברים. ואז הבנתי שהיא חייבת להיות בחורה מאוד מיוחדת ומעניינת.

ולגבי החברים בארץ, אני מתגעגע לאללה, נראה לי אבוא לביקור מולדת בקיץ.
Shalhevet
לפני 19 שנים • 14 באפר׳ 2005
Shalhevet • 14 באפר׳ 2005
מלכה לסבית? מממממ נהדר...
icon_cool.gif איך אמרת שקוראים לה? icon_idea.gif
אנדרפוט
לפני 19 שנים • 18 באפר׳ 2005
אנדרפוט • 18 באפר׳ 2005
אז אתמול נפגשתי עם המלכה, ישבנו קצת בפארק היתה שמש נעימה ואז נהיה קר אז היא הציעה שנלך אליה לדירה.
היא גרה לא רחוק מאולפני אבי-רואד איפה שהביטלס עשו פעם תקליט, ואיך שהגענו היא התחילה להתנהג לא יפה אלי, אמרה לי שאסור לי לשבת על הכסא, רק על השטיח, והתחילה לשים עלי את המגפיים שלה.
היא היתה ממש מעליבנית וצחקה עלי ועל כל הגברים שבעולם, אמרה שהיא סיפרה לכמה חברות שלה עלי, גם הן לסביות, והן אהבו את הרעיון של להשתמש בי מדי פעם.
היא הכריחה אותי לנקות לה את כפות הרגליים עם הלשון שלי וכל אותו הזמן היא מסתכלת עלי ומגחכת לעצמה.
העלתה את הרעיון שאלווה אותה למרתון שהיא משתתפת בו מכיוון שאז היא תוכל "להתרענן" מיד אחרי הריצה. אמרתי שכפות רגליה בטח יסריחו ויזיעו אחרי ריצה של 10 מייל אבל היא אמרה שזה לא ממש מפריע לה.

אמשיך לדווח כשיקרו עוד דברים מעניינים. בינתיים המוח שלי עובד שעות נוספות.
זיקית
לפני 19 שנים • 18 באפר׳ 2005

מצחיקול

זיקית • 18 באפר׳ 2005
}{

כיף לקרוא.
Shalhevet
לפני 18 שנים • 27 במאי 2005
Shalhevet • 27 במאי 2005
המלכה סיון חיפה כתב/ה:
המלכה שלהבת כתב/ה:
מלכה לסבית? מממממ נהדר...