צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיכום מסיבת סוף העונה אמש במועדון!!!

אחד שמבין​(נשלט)
לפני 20 שנים • 25 ביולי 2003
אחד שמבין​(נשלט) • 25 ביולי 2003
DOM_NB האוחז בשוט כתב/ה:

ידידי היקר דומדומינה,
למה אתה חושב שכל הממעירים על מה שהיה, מתכוונים דווקא לכך שאורלי ויגאל היו צריכים לזכות...???
מה לעשות, היה עוד זוג שהשתתף שם, מלכת שבא ורדס. טוב, יהיהו כאלה שיקפצו כעת ויאמרו: היא חברה שלו... אני בהחלט יכול להבטיח לכולם שאורלי ויגאל לא פחות חברים שלי!
לא, אינני רומז לאיזה זוג מגיע לזכות או לא לזכות. אני טוען, וחזור וטוען, שמלכת הבית ועבד הבית לא היו אמורים להשתתף כלל בתחרות, ולא משנה איך נראו פניו של 009 ממרומי המתקן או בדרכו למטה. וזאת, למרות דבריו המלומדים של אחד שמבין, שהיה בהרבה מועדונים בחו"ל וזה כן נהוג שם... הרי לא כל הכללים החלים על המועדונים בחו"ל, חלים על המועדון שלנו. למשל בעניין הדרס קוד... כל הסקרנים שהיו אתמול, לא היו נכנסים למועדון בחו"ל...

אחד שמבין... בפעם הבאה תבוא בבגד מתאים icon_smile.gif וקבל זאת בהומור!

ואם טוען אחד שמבין, שלא היו מספיק נרשמים... אז היה אפשר לתת לכל זוג שכן נרשם יותר זמן... שני זוגות שיופיעו בכיף, שיהיה ניתן להתרשם מן הפעילות ולא למדוד 10 דקות על הסטופר, כשמי שעמד על המשמר, היה דווקא מי שמקורב ובעל אינטרס לזכות, כשלשופט היה את הסטופר ביד!!!

אגב...איפה כל ההבטחות של 009 שיש שלישיות ורביעיות..??? מה, ההבטחות שלו נכתבות ללא אחריות למילותיו? הוא הצהיר והכריז כל העת שיש כבר 7 זוגות??? איפה היו כולם???

ושבת נפלאה לכולם
להתראות בעונה הבאה
ובכיף!

[/color]

ידידי ניובוי
קודם כל אני מקבל את הערתך על הזכרת השמות בענין מי היה ראוי לזכות ולכן לא הזכרתי שמות בעיני היה אפשר לצמצם את הפרס הראשון ולתת פרסים קטנים בעלי ערך גבוה יותר. כי לדעתי העיקר הוא ההשתתפות וכל השואו.

לענין דרס קוד מה לעשות יש לי בעיה פעם באתי עם חולצה שחורה וחשבו ששכחתי את החולצה בבית.
ואל דאגה אני לוקח הכל בהומור לפעמים גם אנשים כועסים שמדברים ברצינות icon_smile.gif (והכונה אינה אליך כמובן).
כתבת משפט שקראתי כמה פעמים ולא הצלחתי להבין (יכול להיות שעם הזקנה שקפצה עלי אני לא כל כך מעורה במה שקורה כאן) כתבת: "כשמי שעמד על המשמר, היה דווקא מי שמקורב ובעל אינטרס לזכות, כשלשופט היה את הסטופר ביד!!! "
מי שעמד עם הסטופר היה אדון אכזר הוא אמנם אכזר אבל לא בעל אינטרס ובכלל אני חושב ששום אינטרס זר ולא טהור לא הנחה אף אחד מאלה שהיו שותפים להחלטה מי הזוכה.

לגבי עבד ומלכת הבית כנראה לא נגיע להסכמה וזה די לגיטימי.

לגבי שני סשנים כתחרות בעיני לפחות זה לא ממש מעניין ולא ממש תחרותי ארבעה סשנים מעוררים יותר ענין ועשר דקות זה זמן סביר 15 דקות זה היה כבר גבולי לקראת הגזמה. זו תחרות באוירה של מסיבת סיום ולא מרתון. נכון צריך להתכונן לסשן של עשר דקות שאתה אמור להרשים בו אבל זה התנאים שהיו ידועים מראש.

מה שכן אני אחזור על זה שוב שאני מאמין שבעונה הבאה הלקחים ייושמו.
Demi
Demi • 25 ביולי 2003
009 יקירי, רק בבקשה בפעם הבאה שהמכשפה מארגנת ערב במועדון אשמח אם הדבר יפורסם מבעוד מועד ברשומות למען יראו ויראו ואיש איש יעשה את החלטתו אם להגיע או להדיר רגלייו מהמועדון לאותו ערב ספציפי.
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 25 ביולי 2003
demi כתב/ה:
009 יקירי, רק בבקשה בפעם הבאה שהמכשפה מארגנת ערב במועדון אשמח אם הדבר יפורסם מבעוד מועד ברשומות למען יראו ויראו ואיש איש יעשה את החלטתו אם להגיע או להדיר רגלייו מהמועדון לאותו ערב ספציפי.

דמי
מי שחשוב לו שיברר, הדברים האלה אף פעם לא נשמרים בסוד.
זה נראה שמתחיל להתפתח כאן דיון (ועוד לפני ההודעה שלך) שמתייחס לכישוריה של המכשפה ולא לארוע עצמו וזה נראה לי ממש לא מכובד.
מאסטר יקיר​(שולט)

לאחד שמבין...

מאסטר יקיר​(שולט) • 25 ביולי 2003
מצטער שהמשפט שהזכרת לא נשמע ברור...
חלילה!!! לא התכוונתי לאדון אכזר!!! האיש כל כך מוערך על יד והוא יודע זאת.
כתבתי: מישהו שהיה לו אינטרס לזכות!!! כלומר... מישהו שהיה לו אינטרס, שהזכיה בסוף תגיע לידיו...

ואני מתגלגל מצחוק על החולצה השחורה!!!!
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
X MAN
X MAN • 25 ביולי 2003
demi כתב/ה:

דמי !

לזה בדיוק התכוונתי , מי שרוצה ערבים ברמה של ערב כיתה בבית ספר יסודי , (אפילו לא של חטיבת ביניים) , שיבוסם לו .

יש אנשים הרבה יותר רציניים ואחראיים , שרצוי וראוי לתת להם לנהל את העיניינים .

למי שהיה מידע מוקדם , והיו כאלה , לא טרחו בכלל להגיע.
kimberli Grand​(שולטת)
kimberli Grand​(שולטת) • 25 ביולי 2003
ממש לא מוצא חן בעיני שהוויכוח הזה מתחיל לעבור לפסים אישיים מה שאני הכתבתי זה הערות ענייניות לגבי אירגון וניהול הערב ואין טעם לרדת על הכשפה בצורה אישית זה מוציא דברים מהקשרם ולא לעשות עלוהום אישי נקודה
Demi
Demi • 25 ביולי 2003
אחד שמבין כתב/ה:

דמי
מי שחשוב לו שיברר, הדברים האלה אף פעם לא נשמרים בסוד.
זה נראה שמתחיל להתפתח כאן דיון (ועוד לפני ההודעה שלך) שמתייחס לכישוריה של המכשפה ולא לארוע עצמו וזה נראה לי ממש לא מכובד.

אחד"ש, כולנו היינו בערב שהמכשפה אירגנה והאופן בו נוהל ואורגן הערב הוא ליניארי לכישוריה, וכן מה לעשות מי שמארגן ערבים צריך להיות כשיר לצורך העניין.
ולמרות זאת הדיון הוא לא על כישורי המכשפה אלא לארוע עצמו, וגם על "מי שחשוב לו שיברר".

תראה, אין לי כח ולא עצבים לברר.
אני מגיע למועדון ואני יודע שהוא מנוהל ע"י עמוס נקודה.
אני יודע שמפעם לפעם יש שם מפגשים ולכן יודע שמנהלי הפורומים השונים מנהלים את המפגשים הנ"ל.
אני גם יודע שמפעם לפעם מתקיימים שם ערבים שונים ומגוונים כמו למשל ערב פימדום האחרון ומי שמנהל את ערב הפימדום שמו מפורסם וכל מי שמגיע יודע מי מנהל אותו.

אבל אני לא מתכוון לברר לפני כל יום חמישי מי מנהל ומארגן את אותו הערב.

בפורומים השונים פורסמה הודעה על ערב הסיום של העונה הראשונה, פורסמה הודעה על תחרות סשנים, האם פורסם שם שהמכשפה מארגנת את הערב הזה?
הנה התשובה: http://www.peep.co.il/comunity/viewtopic.php?topic=33275&forum=4&5
ומי שמתעצל לפתוח את הלינק אז התשובה היא לא, לא פורסם מי מארגן ומנהל את הערב.
ולכן הנחתי שמי שמארגן את הערב הוא עמוס ו-009.

אני לא מתכוון לעשות "בירורים טלפונים" או "בירורים באינטרנט" כדי לדעת מי מארגן את הערבים.
אני גם לא חושב שהאחריות לברר מי מנהל את הערבים מוטלת על הלקוחות אלא על המארגנים לידע את הלקוחות בצמוד להזמנה לארוע.
ואני חושב שראוי היה אם היה מפורסם מראש בצמוד להזמנה מי מנהל ומארגן את הערב.

לגבי כישורי המכשפה - שוב, זה ממש לא מעניין אותי אני מגיע למועדון בדסמ ולא כדי לבחון את כישוריה, אבל מכיוון שהייתי בערב שהיא אירגנה הבנתי מה הם כישוריה (ואני בספק אם מדובר בכישוריה או ברצונותיה) ולכזה סוג של ערבים אני לא מתכוון להגיע יותר ואם היא מארגנת את הערבים הרי ואופי הערב וההתרחשויות בו יהיו ליניאריות לכישוריה ולרצונותיה ולכן לדעתי (ואני מניח שלדעת רובם המוחלט של הכותבים בפורום הזה ובפורומים אחרים, קוראים פאסיבים ונטולי האינטרנט)) מן הראוי לפרסם את שמו/שמה של מארגן/מארגנת המסיבה בצמוד להזמנה אליה ובאתר של המועדון.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 25 ביולי 2003
אתם ממש מגעילים,מצטער לומר לכם, לכל המלעיזים.
היה ערב מאורגן,זה שעמוס מכניס וונילים וסקרנים,זה רק מפני שהסיבה ממש לפניכם.
הוא פשוט לא סומך (זו דעתי בלבד,לא של עמוס)על הקהילה שהיום היא תבוא ומחר היא תחרים את המועדון,כמו שהיה במקרה הקודם.
אז מה כשהמכשפה תארגן ערבים יבואו חלק,וכ009 יארגן את הערבים,אז יבואו השאר.
אתם קוראים בכלל את מה שאתם רושמים icon_evil.gif
kimberli Grand​(שולטת)
kimberli Grand​(שולטת) • 25 ביולי 2003
LADY-MACBETH כתב/ה:
ממש לא מוצא חן בעיני שהוויכוח הזה מתחיל לעבור לפסים אישיים מה שאני הכתבתי זה הערות ענייניות לגבי אירגון וניהול הערב ואין טעם לרדת על הכשפה בצורה אישית זה מוציא דברים מהקשרם ולא לעשות עלוהום אישי נקודה

מעבר לזה תמיד רצוי וכדאי להביע דעה ועלינו תמיד אפשר לסמוך שנגיע icon_wink.gif נקודה
Demi
Demi • 25 ביולי 2003
אין כאן שום פסים אישיים, שום מגעילות, אמרתי מה לא אהבתי וזה בהשוואה לערבים אחרים שלא אורגנו ע"י אותה מארגנת

ואין לי בעיה, אם אותה מארגנת תקום ותגיד שדברים ישתנו ותסביר מה ישתנה אז אני אשקול מחדש.