לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סאב קבוע

feet​(נשלט)
לפני 19 שנים • 13 באפר׳ 2005
feet​(נשלט) • 13 באפר׳ 2005
מלקה טובה כתב/ה:
סאב קבוע זה בן זוג לכל דבר

מחזק את דבריה,

אם את מעוניינת בבן זוג, ואת רוצה שהסאב הנוכחי יהיה בן זוגך,
אז אין פה שאלה.

אחרת את יכולה לרדת מהפרק.

כמובן שיש את הצד של ה - BDSM, אבל זה לא הכל בחיים.
בן זוג צריכים לאהוב, להכיר, ולדעת שאת רוצה בו כחבר ולא רק כסאב.

שיהיה לך המון בהצלחה!
מלקה טובה
לפני 19 שנים • 14 באפר׳ 2005
מלקה טובה • 14 באפר׳ 2005
שוטרת* כתב/ה:
אז קודם כל היי לך ובהצלחה לשניכם.
ולגבי סאב קבוע=בן זוג לכל דבר, אז למי שלא הבינה את השאלה , התשובה שלי היא "לא" נחרץ.
כל עוד הוא מבין (ואני דואגת שהוא יבין) שתמיד קיים מצב שאני אקח עבד/שפחה נוסף/ת, אז זה יכול ללכת בינינו.
מבחינתי אין מקום לרכושנות כלפיי.
אבל - וכאן יש אבל גדול - זה לא אומר בהכרח שזו הדרך הנכונה מבחינתך. אם את בקטע של בן זוג נשלט - קחי אותו כך, אם את בקטע אחר - קחי אותו בקטע אחר. אבל תמיד תשמרי על 2 כללים חשובים :1. תהיי נאמנה לעצמך. 2. תמיד תעשי "תיאום ציפיות" ותיידעי את הצד השני לקראת מה הוא הולך.
ושוב, בהצלחה...

שוטרת יקרה,
שאלה לי אליך,
את חושבת שזה לגיטימי להיות עם שניים או שלושה סאבים קבועים בו זמנית?
ואם תשובתך חיובית אז שיבושם לך.
אני לא מכירה אף גבר שיהיה מוכן לחלוק בבת זוגתו/ מלכתו .
האם היית מוכנה שיהיה לך עבד שיפנק אותך ויענג אותך
אבל במקביל יהיה עם מלכות אחרות?
סורי, אני לא כל כך מאמינה בזה.
וזה לא עיניין של בלעדיות .
בירדי

Re: סאב קבוע

בירדי • 14 באפר׳ 2005
האלילה לילך כתב/ה:
שלום!!!icon_smile.gif
דבר ראשון, אני חדשה פה... אז היי לכולםicon_smile.gif
דבר שני, יש לי אחד... שאני לפעמים אממ... משתעשעת בו?
עכשיו הוא רוצה שאני אהפוך להיות המלכה הקבועה שלו והוא הסאב הקבוע שלי, ככה כל בוקר הוא מעיר אותי עושה כלל היום מה שאני רוצה וזה נחמד כזה... הוא התחיל רק היום אבל לא נורא...
אני רציתי לשאול, זה נראה לכם בסדר כאילו, שיהיה לי סאב קבוע והוא ממש לא יוצא לי מהבית?
הוא רוצה לעבור לגור כאן והכול... אני לא יודעת...=\

זה לא טוב לא לצאת מהבית. אם הוא פיתח בך תלות וקשה לו לקבל החלטות בעצמו, את צריכה לעודד אותו להפסיק עם הפנטזיה ולצאת לך מהבית, לחיות את החיים בעצמו. אם זה המצב, זאת האחריות שלך להציב גבולות למשחק, לא לתת לזה להשתלט לו על החיים במלואם. אפילו אם זה מה שהוא רוצה.
שוטרת*
שוטרת* • 14 באפר׳ 2005
מלקה טובה כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
אז קודם כל היי לך ובהצלחה לשניכם.
ולגבי סאב קבוע=בן זוג לכל דבר, אז למי שלא הבינה את השאלה , התשובה שלי היא "לא" נחרץ.
כל עוד הוא מבין (ואני דואגת שהוא יבין) שתמיד קיים מצב שאני אקח עבד/שפחה נוסף/ת, אז זה יכול ללכת בינינו.
מבחינתי אין מקום לרכושנות כלפיי.
אבל - וכאן יש אבל גדול - זה לא אומר בהכרח שזו הדרך הנכונה מבחינתך. אם את בקטע של בן זוג נשלט - קחי אותו כך, אם את בקטע אחר - קחי אותו בקטע אחר. אבל תמיד תשמרי על 2 כללים חשובים :1. תהיי נאמנה לעצמך. 2. תמיד תעשי "תיאום ציפיות" ותיידעי את הצד השני לקראת מה הוא הולך.
ושוב, בהצלחה...

שוטרת יקרה,
שאלה לי אליך,
את חושבת שזה לגיטימי להיות עם שניים או שלושה סאבים קבועים בו זמנית?
ואם תשובתך חיובית אז שיבושם לך.
אני לא מכירה אף גבר שיהיה מוכן לחלוק בבת זוגתו/ מלכתו .
האם היית מוכנה שיהיה לך עבד שיפנק אותך ויענג אותך
אבל במקביל יהיה עם מלכות אחרות?
סורי, אני לא כל כך מאמינה בזה.
וזה לא עיניין של בלעדיות .

אז ככה מלק/ה יקירה, אני חושבת שהכל עניין של דרך מחשבה ואיך בעינייך נתפס עולם הבדס"מ.
בעיני אין כאן מקום לזוגיות , אז כן. זה מאוד לגיטימי בעיניי, כל עוד העבד מודע לאן הוא נכנס.
כשאני בקשר של בדס"מ אני לא באה ממקום ונילי של זוגיות , אני רוצה דברים אחרים מקשר כזה. אני רוצה לפתח אותו, אני רוצה למתוח את הגבולות שלו, אני רוצה להביא אותו למקומות שלבד הוא לא יכול להגיע, במידה מסויימת אני גם רוצה דיסטאנס. משהו מכל מה שכתבתי מזכיר לך זוגיות?
לגבי הצד המקביל - לא פעם אמרתי- ברכב יכולים להיות כמה נוסעים , אבל נהגת יש רק אחת. מי "שתכוון את ההגה" זו רק השולטת, אחרת - הדרך אל ההתרסקות קצרה ביותר.
אגב- "אני לא מכירה אף גבר שיהיה מוכן לחלוק בבת זוגתו/מלכתו" = בלעדיות.
עוד משהו שאני אומרת לא פעם - העולם הזה של הבדס"מ רחב, יש הרבה צורות ודרכים לראות אותו. הכל עניין של מסוגלות ורצון. אני אישית לא מסוגלת או רוצה לערב רגשות זוגיים /וניליים בקשר של שליטה. בדיוק כמו שיש מלכות שלא מסוגלות לתת 100% מעצמן כשיש יותר מעבד אחד. זה -כן לגיטימי בעיניי.
אנדרפוט
אנדרפוט • 14 באפר׳ 2005
שוטרת צודקת - האידיאל הזה של זוגיות, אהבה ומונוגמיות הוא צורה אחת של קשר אינטימי בין אנשים.
אז אפשר לכופף יחסי בדסמ ולהכניס אותם גם מתחת למטריה של זוגיות וכו" אבל אפשר גם לא.

יש כל מיני סוגים של קשרים אינטימיים ואין קשר אחד שהוא הנכון או הבריא ביותר.

המיניות האלטרנטיבית היא פתח ליחסים אלטרנטיביים ולהגשמת פנטזיות שונות ומשונות, למה לא, בכיף.