אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טרנספורמציה

עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 19 שנים • 13 בספט׳ 2004

טרנספורמציה

ישנה סטייה הקרויה טרנספורמציה, שמדברת על החלפת זהות , אישיות ואופי האדם כשהוא נמצא בלבוש , איבזור או איפור אחר מהיום יום, או מאנשים רגילים, שאינם נוהגים להתלבש כך.
אני אסביר את עצמי:
ליצנים: אנשים המתאפרים ומתלבשים בצורה צעקנית , בעליי איפור כבד , והתנהגות "עליזה" או תמימה?!\אינפנטילית(ילדותית) במטרה לשמח אחרים.
האם אותם אנשים המתלבשים כליצנים, אם כמקצוע ואם כתחביב ,הם בעליי סטייה שכזאת?
או שזה מנגנון משחק והחלפת זהות בלבד , ללא קשר לגירוי מיני כלשהו?
אנשים הרוצים להיות "בובות גומי" ( RUBBER DOLLS ) : אנשים הלובשים חליפת גומי או לייטקס על כל גופם , בתוספת מסיכה מלאה , והמתנהגים והולכים כ"בובות" : בעליי תנועות מונוטוניות או מיוחדות.
יש כאן בבירור שאיפה להיות דבר שונה, אולי כמו גבר השואף להיות אישה , ולהיפך, רק שכאן האביזר , הוא שעושה את המעבר בין האדם לדמות החדשה ולא שינוי פיזי של הגוף.
מי שראה אותי בחליפת ארנב בוודאי יבין זאת,
בלעדיה אני נוטה להיות קצת מופנם (בלי אלכוהול ) אך כשהיא עליי אני משתנה לאדם אחר, בנסיבות המתאימות.
האם חוויתם חווית טרנספורמציה? , וגורתם מינית מכך?

עמק

אני לא מדבר על סאב ספייס: עוד פעם, מדובר על מעבר בין אישיות לאישיות בעזרת אביזר פיזי שהאדם לובש.
crazy_toast​(שולט){אליס}
לפני 19 שנים • 13 בספט׳ 2004
crazy_toast​(שולט){אליס} • 13 בספט׳ 2004
עמק,
אחד מהקורסי בחירה שלי השנה נקרא "סטיה, מין וג'נדר".

יש לי הרגשה שעוד כמה חודשים תהיה לי תשובה בשבילך.
icon_biggrin.gif

וגם הזכרת לי את דיוויד דוכובני בתפקיד הבלש הטרנסוסטייט ב"טויין פיקס"(האלמותית).
מיתוסית​(שולטת)
לפני 19 שנים • 15 באפר׳ 2005
מיתוסית​(שולטת) • 15 באפר׳ 2005
טוב, לי יש בקטנה:
אבל אין ספק שאני מרגישה שינוי בביטחון ובמצברוח בין לשבת בבית עם טריינינג ושיער ג'יפה לבין ללכת למועדון ונילי או בדס"מי מסוים (אחק! אחק!) בבגדים מתאימים שעושים לי להרגיש סקסית.
בכלל, כשאני מלכה, אני עושה מין סוויצ' בראש ובמובן מסוים זאת אני ובמובן מסוים זאת מישהי אחרת. אולי הקצנה של חלק מסוים שבי?
לפעמים ללכת עם חצאית ארוכה לעבודה ומתחת חוטיני סקסי ויכרוניי תחרה גורם לי להרגיש נהדר באופן פלאי.

בכלל, אני מאוד אוהבת את פורים ואני כל שנה מתחפשת מאז שאני זוכרת את עצמי.
תמיד אהבתי להשתתף בהצגות ובטקסים ולהיות מישהי אחרת.
תמיד אהבתי לכתוב מנקודות מבט של דמויות שהן לא אני או שחלק מהן זה אני.

כשהייתי קטנה הייתה לי סטיה לבתולות ים...
אהבתי למלא אמבטיה, להצליב רגליים ולצלול ולדמיין שיש לי זנב... הייתי עושה את זה גם בבריכה. הייתי שומעת את המוזיקה של האגדו דו דו איצ'יקדנה נס קפה ומדמיינת שזאת מוזיקת ים...
(טוב, אני מוזרה, אבל לפחות אני יודעת!!!)
בכלל אני אוהבת דמויות מיתולוגיות. למשל עכשיו יש לי סטייה לפיות.
בתאילנד קניתי כנפי פייה בצ'יינה טאון שהתאהבתי בהן וכל הדרך במטוס כמו מפגרת נסחבתי איתן. אני לא רוצה להגיד איך הסתכלו עליי במכס ובבדיקת ציוד...
icon_redface.gif
אני גם אוהבת משחקי תפקידים, להשתמש בדמיון ובחוש הדרמטי שלי.
אני לא בטוחה שזה בא תמיד ממקור מיני, אבל מי יודע? אולי בפוש הנכון זה ייצא...
icon_smile.gif
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 19 שנים • 16 באפר׳ 2005
כחולה
מה שאת מדברת עליו הוא טיבעי ונורמלי(נורמלי? מה זה) לחלוטין במסגרת המשחק תפקידים שאנו משחקים כל יום.
אנו הולכים לעבודה ומתלבשים בדרך אחת , חוזרים הביתה ומתלבשים בדרך אחרת , הולכים למיטה ומתלבשים בדרך שונה לחלוטין. לבד מהביגוד גם המוח שלנו עושה שינויי אופי מזעריים בהתאם לסביבה ולמצבים אליהם אנו נקלעים : שינוי טון דיבור , מבטא לפעמים , רגשות שונים הנתונים להשתנות בכל רגע וכו'
אני יודע ממקורות יודעי דבר שבאנגליה ישנם רופאים ומרצים בכירים שהולכים לעבודה כשמתחת לחליפה או החלוק נמתחת על גופם חליפת לייטקס. האלמנט של הללכת עם בגד שנותן לי תחושת מיניות מסוימת מתחת לבגדים המשדרים (נורמליות) מגרה אותנו ומעניק לנו תחושת מסתורין ומיניות.
סשן הוא משחק לכל דבר. אנו מחליפים דמויות ומשנים יחסי כוחות. הדרמה והאווירה ממש כמו בהצגה מקבלים משקל גדול יותר מאשר בסקס וונילי.
ואת באמת מוזרה , יא סוטה , אבל חמודה שלאכול אותך

עמק
ולמי שלא מרגיש נוח איך שהוא נראה , איך שהוא מתלבש , ומעונין לעשות שינוי בחיים שלו, אז תאזרו אומץ ותעשו את השינוי , כמובן בלי לגרום לעצמכם נזק. אם זה ענין רפואי חשוב להיוועץ ברופא מומחה!
דלתי פתוחה לכל המעונין , לא מבטיח תשובה לכל שאלה