לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקנאה ועונשה (קצת ביזארי ולא קל לקריאה) ((-:

infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 20 ביולי 2003
infinite​(נשלטת) • 20 ביולי 2003
המ...גבירתי ??? לבצע ? להסריט ?
פירסמתי רק כדי להצחיק אותך....לא כדי ש...
שמישהו יגיד לי מה עושים עכשיו ? icon_lol.gif
שוקולית​(שולטת)
לפני 20 שנים • 20 ביולי 2003
שוקולית​(שולטת) • 20 ביולי 2003
אמרתי לך שבבדיחות אני ממש,אבל ממש גרועה
נכון שיפק'ה?.

אור,הפעם הגזמת!

אבל מה לעשות,תמיד אמות עלייך
}{
אפורי​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 24 ביולי 2003
אפורי​(מתחלף) • 24 ביולי 2003
שלום לכן ,
קודם כל ברצוני להגיד שאני קורא כאן הרבה זמן ורוצה לברך אתכם על שגיבשתם כזו קהילה .
ולנושא - אינפי - הרי ידוע שה"נשלטים" נהנים מהסבל , אבל כל עוד זה רק משהו שהם רוצים .
מה שמעניין אותי , זה אם יש משהו שמעורר כל כך סלידה וגועל כמו ה"שחורים" (אני לא אומר את השם כדי לא להגעיל את שוקו...) , אז , למה? מה הטעם בלעשות את זה?
כמובן שזאת פנטזיה , אך בכל זאת...
אודה לתשובה .

האלמוני
שוקולית​(שולטת)
לפני 20 שנים • 25 ביולי 2003
שוקולית​(שולטת) • 25 ביולי 2003
אלמוני כתב/ה:
שלום לכן ,
קודם כל ברצוני להגיד שאני קורא כאן הרבה זמן ורוצה לברך אתכם על שגיבשתם כזו קהילה .
ולנושא - אינפי - הרי ידוע שה"נשלטים" נהנים מהסבל , אבל כל עוד זה רק משהו שהם רוצים .
מה שמעניין אותי , זה אם יש משהו שמעורר כל כך סלידה וגועל כמו ה"שחורים" (אני לא אומר את השם כדי לא להגעיל את שוקו...) , אז , למה? מה הטעם בלעשות את זה?
כמובן שזאת פנטזיה , אך בכל זאת...
אודה לתשובה .

האלמוני

אתה יודע,אנו לא תמיד עושים דברים שאוהבים ודוקא את מה שאנו סולדים,או חוששים דוקא את זה אנו כן רוצים לנסות,כי..............כי זה סוטה מהנורמה.....icon_smile.gif

וזה מרתק לדעת,איך נרגיש,איך התחושה....
חוצ'מזה,אנו לא חיים לנצח.....!

אגב,לא נראה לי שאתה כלכך אלמוני.........icon_smile.gif
אפורי​(מתחלף)
אפורי​(מתחלף) • 25 ביולי 2003
שוקו , תודה על תגובתך .
ולגבי מה שאמרת - הגיוני שזאת בדיקת גבולות . אבל אם כבר עברנו את הגבול וזה כזה רע - האם נחזור לשם?
מה אתם אומרים?

אה , ולמה אני לא כל כך אלמוני? icon_rolleyes.gif

האלמוני (מנסה לפחות)
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 25 ביולי 2003
אלמוני ...שאלת שאלה מאוד רצינית - ויש לה תשובה - ותשובה מאוד רצינית.

לא מדובר בג'וקים, או ביוב..או סוגי כאב שונים, או כל מה שדומית בוחרת לעשות לסאבית או לסאב שלה - נקודת המבט שלך כשואל היא רק על אקט הפיזי עצמו - שלכאורה למתבונן מהצד (אתה) - ייחשב דוחה - אפילו מגעיל.

אתה יכול להבין ממה שכתבה אינפי - שזה משהו שדוחה אותה מאוד - (זאת אני אומר עוד בעדינות).

אבל העניין הוא הרבה יותר עמוק, הרבה יותר רציני, היסוד הנפשי נכנס בדיוק כאן לפעולה.

הרעיון מאחורי האקט הפיזי הספציפי הזה הוא, בין היתר, היכולת שלה כסאבית להתגבר על האנסטינקט הראשוני שלה - עבור הדומית שלה - כי זה הרצון של הדומית שלה - פשוט כך.

במילים אחרות - זהו מקרה מובהק בו הרצון של הדומית - גורם לסאבית לשנות את תגובת המחדל שלה, זוהי שליטה - שליטה טהורה.

שליטה אינה "אוסף של אקטים פיזיים" כפי שהרבה חושבים - אלא צירוף של אותם אקטים למשמעות הנפשית שעומדת מאחורי כל אחד מהם - כך אני מבין זאת היום.

לאחר שתבין זאת - לא תצטרך לשאול למה דווקא "שחורים" - זה יכול להיות כל דבר - הכי מוזר שחלמת עליו.

אני מקוה שעזרתי מעט - אני יודע שקשה לקבל את זה כשקוראים זאת בפעם הראשונה - אבל כשחווים זאת ומתחילים להבין לפחות חלק מזה - ניתן להגיע למקומות אליהם לא חלמת להגיע בעבר.

זו לפחות דעתי הצנועה.

שיקי { L }
אפורי​(מתחלף)
אפורי​(מתחלף) • 25 ביולי 2003
הבנתי שיקי , ואני גם מבין את המשמעות הנפשית של שליטה .
אז לפי מה שאתה אומר - בעצם אין גבולות - מעבר לפגיעה פיסית מובהקת או ניצול אחר , כלכלי למשל . אז יש כאן תחושת השתייכות מוחלטת למלכה / לאדון .
אך האם זה לא מסוכן? כמובן כל עוד שני הצדדים מרוצים אז אין כל בעיה , אבל אם מגיעים למצב בלתי הפיך של תלות מוחלטת בשולט? זה יכול להיות יותר מסוכן מנזק פיסי בלתי הפיך .

מה אתם חושבים?

האלמוני
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 25 ביולי 2003
גם כשנותנים רכב לילד בן 15 זה יכול להיות מסוכן - אפילו מאוד.

יש אמצעי ביטחון - כגון מילת ביטחון.

וגם משקיעים המון בהיכרות ראשונית, זה עוזר מאוד לשני הצדדים לדעת מהיכן הגיעו ולאן הם רוצים להגיע.

ניתן להגיע לאותה טוטאליות שאנשים מדברים עליה - רק כאשר מדובר בשני אנשים רציניים ואחראים, שיודעים בדיוק במה מדובר - ורוצים להגיע אליה.

כאשר מדובר ב 2 ילדים (ואפילו מבוגרים) מתלהבים...זה יכול להגמר רע.

כאשר מגיעים לקטע של השליטה ממקומות לא טובים (ראה שרשור שנאת גברים) - זה יכול להגמר רע.

צריך להכיר את הנפשות הפועלות.

תקרא את הדברים שכותבת אנפי לגבירתה שוקולית, ותקרא את תגובותיה של שוקולית לאנפי, תקרא בין השורות - זה יוכל לעזור לך לרדת לסוף דעתי.