שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לדומיות

כחול_עיניים​(נשלט)
לפני 19 שנים • 17 באפר׳ 2005

שאלה לדומיות

כחול_עיניים​(נשלט) • 17 באפר׳ 2005
יש כאן דומיות שמחפשות עבד רק למיטה אך מחוץ למיטה הכל שווה בשווה ?
( אני לא מציע את עצמי או משהו כזה , פשוט נתקלתי פה בתגובה מוזרה ומעניין אותי דעתכן לגבי הנושא)
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 17 באפר׳ 2005
אני.

האידיאל מבחינתי זה בנזוג שהוא גם שס"קי (סאב או סוויצ') שבחיים נהיה זוג ונילי ובמיטה נסשן (או בשירותים או בסלון או איפה שלא יהיה). יכול להיות שזה יתערבב קצת לפעמים בניואנסים קטנים, אבל סך הכל אני יותר בכיוון של הפרדה ולא של 24/7 אם לזה אתה מתכוון. אני מניחה שרוב האנשים מחפשים קשר בדס"מי שכזה כשמדובר באהבה ונילית עם קשר בדס"מי.

יתרה מזאת, עבורי סאבים הם קודם כל בני אדם ולכן עד הסשן וגם אחריו אני יכולה להיות החברה הכי טובה שלהם, אבל כשמתחיל הסשן אני ישר מתנתקת מטיב היחסים מחוצה לו ושנינו יודעים את מקומנו (אני גם מקפידה על כך כנשלטת).

מעניינת אותי התגובה שקיבלת ואשמח אם תשתף.

אגב, באמת מעניין אותי לדעת אם קל לאנשים לנתק את עצמם מהחיים הוונילים לסשן וליחס ביניהם לפרטנר או שהם מעדיפים שכל היחסים יהיו כאלה מההתחלה ועד הסוף והאם זה בכלל קל לעשות הפרדה ולעשות "סוויץ' בראש" כשמדובר במישהו שהוא חבר טוב להם או בנזוג ופתאום להתנהג בקשיחות (בעיקר לדומים).
cai
cai

כן

cai • 17 באפר׳ 2005
באיזשהו שלב חשבתי לעצמי שיהיה בלתי אפשרי לקיים את הדברים יחד. שאין שום הגיון ביחסים מסוג אחד וסקס מסוג אחר. יש סאבים (אז בכלל לא יודעת שככה קוראים להם), יש בני זוג- והם שני דברים שונים ומנותקים.
הפלא ופלא, טעיתי. אפשר לעשות את זה יחד, וזה אפילו נראה לי טוב יותר icon_smile.gif
תבונת אש​(שולטת)
לפני 19 שנים • 19 באפר׳ 2005

אני אמנם לסבית, כך שאנחנו מדברים על סאביות בלבד

תבונת אש​(שולטת) • 19 באפר׳ 2005
אבל הסאבית שלי היא קודם כל אדם, אחר כך בת זוג ורק אחר כך סאבית ורק בסוף גם שלי.

אני מקבלת שליטה ממישהי חזקה ומרשימה שיש בה המון המון המון תוכן ועניין, ובגרות ובשלות, כך שאפשר ליהנות מכל העולמות איתה. היא יכולה להיות כנועה לחלוטין ועל ארבע, ועדיין, אם נצא לרגע מהסשן היא תעיר הערה ממזרית ומצחיקה.

השילוב אפשרי, נכון ומוסיף עניין ותוכן הן לוניל והן לבדס"מ. בלי זה שניהם די שטחיים.
אבל זו רק דעתי, ואולי היא שונה משל סטרייטים.