ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיכום מסיבת סוף העונה אמש במועדון!!!

אמילי קייג'​(אחרת)
לפני 20 שנים • 26 ביולי 2003
אמילי קייג'​(אחרת) • 26 ביולי 2003
אז ככה!
דבר ראשון, לגבי הטונים האישיים, אני חושבת שזה פשוט לא יפה! המכשפה עושה שמח, רצתה לעשות טוב. מה שיצא זה מה שיצא. מי שלא מוצא חן בעיניו, יכול ללכת אחרי רבע שעה, כשהבין מי המארגן.

בכל מקרה, מה שבעיני לא מצא חן, ותסלחו לי על הרצינות התהומית, לא קשור בכלל למכשפה, אלא לעצם העניין של תחרות סשנים. זה נראה לי כמו זילות של הבדסמ. אני יודעת שחייב להיות הומור בדברים הרציניים, אחרת "הלך עלינו", ומי שמכיר אותי ואת המאסטר שלי, יודע שאנחנו הראשונים לצחוק, בכל מקרה, היה לי קצת קשה עם זה.
לא בדיוק יכולה להסביר, זה עניין של הרגשה ויחס, כי למרות הצחוקים, זה עניין מאוד רציני אצלי הבדסמ icon_eek.gif

זהו.
תודה למכשפה ול-009 על כל הערבים.
TopKnot​(שולט)

עוד נקודה

TopKnot​(שולט) • 26 ביולי 2003
רק בגלל ש 009 הבטיח שהוא ואנשי המועדון קוראים את השרשור הזה אני אוסיף משהוא בתקוה לא להיות טרחני מידי.
הרבה פעמים מוזכר "כמו בחו'ל" בהקשר של הדנג'ן אז הנה נקודה שכדאי לשים לב אליה:
בחו"ל יש חוקי כבאות אש מאוד נוקשים שגם אוכפים. לדוגמא במנהטן כל מקום שבאים אליו לשמוח, גם paddles, hellfire וכו' חייבים להציג מספר מקסימאלי של אורחים ברגע נתון לפי החלטת מכבי האש האמיצים. לא כל כך מעניין אותי "מה יקרה אם תפרוץ אש". מעניינת אותי העובדה שיש מקסימום של אנשים שיכולים להכנס ברגע נתון.
הרבה התלוננו על הצפיפות (גם אני). למה לא לקבוע חסם עליון? אני מודע לכך שעסק שבראש ובראשונה רוצה להרוויח רוצה יותר לקוחות אבל אני גם יודע שעסק שמטפל היטב בלקוחות שלו יחיה לאורך זמן. אני מוכן להתערב שביום שבו לא יכניסו אנשים למועדון בגלל שהוא עמוס מידי יהפוך ליום שובו יגדל כמות האנשים שרוצים לבוא אליו.
במקביל הייתי גם מפעיל DM-ים בתוך המועדון שיזרקו אנשים שלא צריכים להיות שם. שלשום יצא לי לראות את אחת המלכות (בתשלום?) הולכת מכות עם איזה בחור. אני מניח שהיתה לה סיבה מצוינת להסתובב אליו ולחנוק אותו, אבל היה עדיף לקרוא למישהוא שיעיף אותו מהמועדון לפחות לאותו ערב.
009​(אחר)
009​(אחר) • 26 ביולי 2003
שטויות במיץ עגבניות!!!

לא מזמן חגגתי את יום ההולדת החמישים שלי!

המכשפה לעומת זאת חגגה לא מזמן את יום ההולדת ה-31 שלה במועדון(על פי הפרופיל שהיא כתבהבעצמה )
אני רוצה להדגיש את העובדה שכאשרמלאו למכשפה 6 שנים כבר עשיתי סאשנים שהמכשפה דיין לא חלמה עליהם אפילו לא בדמיון הכי פרוע שלה.

אין לי שום כוונה להתדיין עם המכשפה מי תרם יותר ומי תרם פחות לקידומו של המועדון.

סוגיית התרומה שלי למועדון תישפט אך ורק על ידי הקהילה והקהל שמגיע, ובטח שלא על ידי המכשפה שמעולם לא ראיתי אותה מופיעה ו או עושה סאשן כלשהו במועדון.

אין לי שום כוונה להשיב על הדברים של המכשפה שחלקם מצוצים מן האצבע ולטעמי אפילו נבזיים במידה לא מעטה.

אף אחד עדיין לא הגיע למועדון בגלל הרגליים היפות של המכשפה!!!

אף אחד עדיין לא הגיע למועדון בגלל המופעים שהיא מופיעה בהם!!!

ולגבי הקרדיטים

אף אחד בקהילה לא מטיל ספק בדבר התרומה שלי למועדון וכולם יודעים שההשקעה הענקית שלי במשך שבועות וחודשים שבוע אחרי שבוע במופעים אין סופיים ובטלפונים אין סופיים וארגון של ערבי ליל חמישי שהם הצלחה כבירה לכל הדעות.

בתקופה האחרונה מתקבל אצלי הרושם שאת היא זו שמנסה לרשום לעצמך קרדיטים לא לך.

ואת טורחת לעשות הכל על מנת למחוק אותי ואת פעילותי במועדון בכל דרך אפשרית כולל איומים שתרחיקי אותי מהפורום של ך וכולל מחיקת הודעות שלי שקשורות בהודעות של המועדון.

שגעון הגדלות והאגו הנפוח שאיתו את מסתובבת בכל מקום לא עושים עלי שום רושם!

כדאי לך לבחון ראשית דבר את סדרת הכשלונות האישיים שלך בעת האחרונה

אחד מהכשלונות היה מפגש פורום חוויות כואבות שאליו הופיעו בסך הכל כ-20 איש כולל רונן אלון כמובן(כדאי תמיד להצמד לעובדות)

הכשלון היותר גדול לטעמי היה ארגון ימי הסרטים במועדון בימי שלישי בשבוע .

הייתי שם וראיתי במו עיני ונוכחתי לדעת שזה כשלון קולוסלי.

אל תיחסי את הצלחת ארגון החגיגות הגדולות במועדון רק לעצמך .

ישנן עוד כמה סיבות טובות וחשובות וישנם עוד כמה אנשים מכובדים שתרמו הרבה יותר ממך אבל הם פשוט יותר צנועים ממך ולא נגועים בשגעון הגדלות הזה והם לא מצייצים כי ניפוח האגו האישי הזה שלך פשוט לא למעניין אותם.

כדאי לך לזכור שהמועדון לא שייך לאיש וסוד קיומו על בסיס העובדה שהמועדון ועמוס בכבודו ובעצמו נוהג בצורה ממלכתית כלפי כולם.
עמוס שהוא הוא האיש הגדול שמאחורי הכל הרבה יותר צנוע ממך ואפילו הוא לא לוקח לעצמו שום קרדיטים כאלה ואחרים.

זה נורא פשוט לעמוד מול קהל ולדבר ברמקול ולהכריז על המופע הבא .את זה אני עוד זוכר מימי בית הספר ,אבל וכאן האבל הגדול , זה הרבה יותר קשה ומסובך להופיע ולהפיק מופעים במשך חודשים רצופים ללא הפוגה שבוע אחרי שבוע

זה שהיו באירוע של סיום העונה 300 איש עדיין לא הופך את האירוע להצלחה .

למועדון כבר מזמן אין בעיה בלהביא אנשים והמועדון כבר מזמן מרוויח ומבוסס כלכלית ולא זה העניין.

את מנסה לגרור את המועדון בימי חמישי לכיוונים שונים שכל מטרתם להוציא את אירועי יום חמישי מהמסלול הבדסמי הקלאסי הטהור שלהם

זה מתחיל מעניני המוסיקה ונגמר בהתערבות בנושאים שונים ומשונים שאין לך מושג בהם.

לאחרונה התחלת לגלות הבנה בסאשנים פומביים שמעולם לא ניסית על עצמך

את מעולם לא בקרת במועדון דומה בחו"ל ואת עוד מעיזה לחשוב שאת היא הכוהנת הגדולה של הבדסמ בישראל ושאת הבאת את עידן השחר החדש לישראל!!!

אז יש לי חדשות עבורך ,

את לא המצאת את הגלגל ואפילו לא את עידן השחר החדש!

את אשמה בעובדה שלעמוס לא היתה ברירה אלא להקים את אתר הדנג'ן וכן את מערכת הפורומים החדשה כי את מתנהגת בפורום שלך כאילו היה רכושך הפרטי .
את מוחקת הודעות, משנה ועושה ככל העולה על רוחך כאילו הבדסמ בישראל שייך רק לך.

את מתעלמת מפורום המנהלים באתר שלך וכבר היו הודעות שלי שאפילו רונן אלון הביע את פליאתו מדוע הן נמחקו ודאג להחזירן למקומן .ובהזדמנות חגיגית זו אני רוצה להודות ללא סתם עבד שמייצג אותי נאמנה באתר הברוטיק

תבחני את עצמך ותבדקי לאן נעלמו כל כך הרבה אנשים מהפורום שלך שבנית במו ידייך?

רבים רבים נטשו אותך ועברו לכאן

רבים אפילו העדיפו לחזור לפיפ כי גם שם מנשבות רוחות חדשות.

ולאחרונה חלק מעדיפים את אתר הדנג'ן החדש

לא היה לי כנגד חבר השופטים דבר ולא חצי דבר
.
אילו זה היה רק בידי הייתי מוותר על הפרס ומעביר אותו לאורלי ויגאל שכלפיהם יש לי אהבה גדולה קודם כל כבני אדם.

ורק בסוגריים אומר את הדברים הבאים:

תרומתם של אורלי ויגאל היא לאין שיעור ענקית וגדולה למועדון וראי באיזה צניעות ודרך ארץ נוהג הזוג המלכותי הזה.

הנסיון שלך להאשים אותי שהפעלתי לחץ על השופטים הוא נבזי ופטתי.

ולגבי העונה הבאה עלינו לטובה אין לי ספק שפני הדברים ישתנו להם כולל ארגון האירועים של המועדון וכמובן שאת מוזמנת כאורחת של כבוד למועדון אבל כאחד האדם - כמו כולם.

לאף אחד אין מונופול על כלום.

כדאי לך להפנים את העובדה שהצלחת המועדון מבוססת על מערכות יחסים ועל עבודת צוות מפרכת ומייגעת וניהול נכון של עמוס .
אין למועדון הזה שום סיכוי לשרוד על בסיס של איש אחד!!!

רק עבודת צוות משותפת וחשיבה ניהולית נכונה הם המתכון להצלחה!

קצת צניעות ודרך ארץ למנוסים ולמבוגרים ממך לא היתה מזיקה לך!

בברכת שבת שלום

009
עבד הבית ,מפיק המופעים ומנהל פורום האירועים של מועדון הדנג'ן
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 26 ביולי 2003
yigal{Or כתב/ה:

בקוראי את כל השרשור (עד לתגובה זו בינתיים) הדבר היחיד שאני יכול לומר הוא:

אין פה בכל השרשור - אפילו אחד - שיש לו הזכות למתוח ביקורת על הקורה במועדון.
אין פה בכל השרשור - אפילו אחד - ששותף לעמוס בהשקעתו וביוזמתו וקניית כוס קולה בתחילת הערב עדיין לא נותנת ללוגם הקולה הזכות להעמיד סלקטורים, למנוע כניסת אורחים בתשלום מלא, או לספר לנו איזה מוסיקה הוא אוהב ודי - תפסיקו לספר לי מה קורה בכל העולם - אני הרי רואה אתכם כל יום חמישי - מתי אתם בדיוק מסיירים במועדוני סאדו בעולם???

וכל זמן שאף אחד מכם אינו מנהל את חשבון הבנק של בעל העסק אנא אל תהיו אחראים על חשבון הרווח וההפסד שלו.

טוב לכם....בואו - לא טוב לכם בכל יום חמישי בערוץ 2 יש "לא נפסיק לשיר"

ורבותיי - התקופה היא תקופה של פירגון.
צאו מהקטנוניות האופפת אתכם כל ימות השנה ו- פרגנו.
על שנאת אחים נחרב בית המקדש קל וחומר מועדון סאדו ביפו.

להתראות עוד שבועיים

יגאל השטיח האדום לעקביה של אורלי.

[/u]

אני מסכים איתך ברוב הדברים אבל נראה שבלהט הדברים קצת הגזמת.
נכון, עמוס הוא הבעלים והוא בעל הבית היחיד. אך עם כל זה יש מקום להצעות ושיפורים. הוא לא חייב לקבל כלום אבל עובדה שהוא עם אוזן קשבת.
לגבי הצבת סלקטורים זה רעיון ששמעתי לראשונה מעמוס. גם הוא מבין שהעיקר זה לא לדחוס כמה שיותר אנשים אלא שיהיה ערב מהנה. מה לעשות הדוחק והלחץ פוגע בהנאה.
לגבי מועדונים בחו"ל תאמין לי שיש מי שמספיקים לבקר בהם גם אם נראה לך שאנחנו פה תמיד. אם תרצה תאריכים כתובות והמלצות תוכל לקבל בפרטי.
בקיצור זכות להגיב יש לכל אחד על כל נושא רק שזה צריך להיעשות בצורה מכובדת.

הדבר הכי חשוב הוא מה שכתבת בסיום לגבי פרגון קטנוניות ושנאת אחים ובהם אני מסכים איתך מאוד.
וכמובן להתראות בעוד שבועיים.
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 26 ביולי 2003
yigal{Or כתב/ה:
על שנאת אחים נחרב בית המקדש קל וחומר מועדון סאדו ביפו.

[/u]

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

היסטרי, יגאל! אפשר לצטט אותך?
009​(אחר)
009​(אחר) • 26 ביולי 2003
אל דאגה

המועדון הזה לא ייחרב!!!

על גופתי המתה!!!

כבר עברנו תקופות הרבה יותר קשות מורכבות ומסובכות והגענו עד הלום!

אלו בסך הכל חילוקי דעות לגיטימיים

אלו בסך הכל לחצים של אנשים שפועלים לא תמיד ממניעים מקצועיים טהורים ועינייניים.

בעיות האגו הנפוח עדיין לא פסו ולא חלפו להם מן העולם

המועדון שייך לכולם !!!

המועדון אינו פורום פאמדום של מכשפת על ודיקטטורית

למזלנו הרב עמוס הוא איש חכם ומבין ומקפיד מאד לשמור על האיזונים הנכונים בתבונה גדולה

שלא לדבר על העובדה שתענוג גדול לעבוד איתו.

גם הוא רואה וקורא ומטה אוזן וער לצרכיה של הקהילה ומבין שיש לו עניין עם אנשים מאד מיוחדים

בסך הכל מדובר בחבלי הלידה הראשוניים של המועדון.

אני אישית מכיר בניו יורק ובאירופה מועדונים שפועלים שנים ואפילו עשרות שנים

זוהי רק תחילתה של דרך ארוכה

ומה שלא יעשה השכל יעשה הזמן.

המועדון רק יילך קדימה בזכות עבודה קשה וצוות מגובש והנהלה חכמה

הצביון הבדמסי של המודעון יישמר בכל מחיר והרקדנים יבואו למועדון בימי שישי ואפילו שבת וירקדו עד אור הבקר ובא לציון גואל.

009
X MAN
X MAN • 26 ביולי 2003
009 היקר !

מי כמוך השקיע ותרם מזמנו ומכישרונו להצלחת המועדון , ובהחלט התוצאות ניכרות .

יש לקבל את הביקורת כביקורת , לא צריך להתעלם מהקולות , כי להתתעלם פרושו להתעלם מהמציאות .

המועדון יקר וחשוב להרבה מאוד אנשים , ולא נוותר עליו בקלות.

אנחנו מקווים כי לעונה הבאה יופקו הלקחים , המושכות יחזרו חזרה לידיים המיקצועיות לטובת כולם.
מלכת הלילי​(אחר)
מלכת הלילי​(אחר) • 26 ביולי 2003
ראשית,ברצוני להודות על יוזמתו של ערב ברוך זה,תודה מיוחדת לעמוס,למשתתפים,לשופטים,ולכל השאר..
אז נכון,היו המון אנשים חלקם סקרנים ,חלקם וניליים..
היה חם,ולא היה ניתן ממש לראות את כל התחרות בגלל הצפיפות הרבה..

רבותי,ופה אני מחזקת את מילותיו של יגאל..

"רבותי,התקופה היא תקופה של פירגון..
צאו מהקטנוניות האופפת אתכם.."

היתה תחרות,המשתתפים השתדלו,תרמו,נהנו,למה אי אפשר לנסות לתקן את מה שלא ניראה..
למה צריך לרדת לביקורת אישית ולא ממש בונה דבר...?

רבותי הערב היה אחלה!!
תודה מיוחדת לעמוס על העונה הניפלאה,על האנשים היקרים אותם הכרתי במהלך העונה..
ואני מקווה ומצפה שהעונה הבאה תהיה לא פחות ניפלאה..

שוב תודה icon_lol.gif
Demi
Demi • 26 ביולי 2003
טוב, ראשית כל אני חייב להדגיש שכל הדיון כאן הוא לא אישי.

זה שאולי השתמע ואולי נתפס ואולי הובן שמדובר בסגירת חשבון אישי עם המכשפה אז עכשיו שיהיה ברור שלא, זה לא אישי ושוב זה לא אישי.

כוונתי המקורית בתגובות לשירשור זה הייתה להביע את דעתי מכיוון שאני יודע שעמוס קורא מפעם לפעם את הביקורות ולוקח לתשומת ליבו את הדברים שנראים לו כנכונים, כברי ביצוע וכדומה.

כשכתבתי על המוסיקה ועל הווליום אמרתי - הרוב הדומם, ולמה?
זה בגלל שדיברתי עם הרבה אנשים ומכולם שמעתי תלונות בנדון.
אז חשבתי לעצמי שזה יהיה הרבה יותר פרקטי לדבר על זה בפורום (וכן פורום נועד לדיונים והחלפת דיעות למרות שמפעם לפעם מגיעים להתגוששויות קטנוניות) ולהציע לאנשים להגיב כדי שקולם ישמע.
לא לכל אחד יש את התעוזה לגשת לתקליטן וזה בכלל יעזור? הרי תקליטן עושה מה שמארגן הערב אומר לו.
ולא לכל אחד יש את התעוזה לגשת לעמוס ולדבר איתו , ולכן הפורום הוא בין היתר הבמה שלנו להגיד דברים , חלקם יתקבלו וחלקם לא, אבל מהכרותי את עמוס שהוא באמת אדם נהדר הוא יקרא את הדברים בעיון ויתיחס אליהם בכובד ראש.

לגבי החלפת ההאשמות שהיו כאן אני חייב להגיד מספר מילים.
לעולם לא ראיתי את המכשפה אפילו לא בסשן אחד במועדון.
לעולם לא ראיתי אותה אפילו לא יוצאת או נכנסת לאחד החדרים למעלה.
לעולם לא יצא לי להכיר סאב או סאבית של המכשפה.
אז ממש לא ברור לי איך בדיוק היא מתכוונת לארגן ערבים ולהשפיע על צביון המועדון.

הדבר היחידי שבו היא טובה (וזאת דעתי ושוב זה לא אישי) זה ביחסי ציבור, היא מעולה בלהביא אנשים ולעשות הרבה רוח, זה לפעמים חשוב מאוד אבל זה לא הכל.

יצא לי לעשות במועדון סשנים פומביים ספונטנים מפעם לפעם.
היחידי שניגש ושאל אם אנחנו צריכים משהו, אם חסר לנו ציוד, אם הוא יכול לעזור במשהו הוא 009.
בנוסף אני רואה ש009 נמצא ברחבה ומשגיח, מסתכל לראות שהכל בסדר, שSSC נשמר, שסאבים וסאביות לא נפגעים תוך כדי הסשן. הוא נותן את הנשמה. אולי לא כולם אוהבים אותו, אולי לא כולם מסכימים עם כל מה שהוא עושה אבל השורה התחתונה היא שבלי 009 אני בספק אם בכלל היה מועדון ואם בכלל אז ברמה שהוא היום.
יותר מיזה, תמיד אבל תמיד אפשר לפנות ל009 בהצעות ורעיונות וכאחד שפנה אל 009 אני יכול לספר שהוא מתייחס בצורה מאוד ענינית ועוזר מהלב ומהנשמה ו009 הוא אחד הנכסים הגדולים ביותר שיש למועדון.
ועל כך אני כאן מעל גבי הפורום רוצה להודות ל009 ולתת לו את כל הקרדיט על עזרתו ותרומתו למועדון.

המכשפה לעומת זאת לעולם לא הציע את עזרתה, לעולם.

אז ידוע לכולם שלמכשפה יש רייטינג, היא מביאה קהל ובזה היא טובה.
אבל - כאחת שלעולם לא יצא לי לראות אותה נכנסת או יוצאת מחדר פרטי.
וכאחת שלעולם לא יצא לי לראות אותה בסשן פומבי.
אני בספק אם היא האדם הראוי להתוות את אופי המועדון.

המוסיקה הנוכחית מושמעת במועדון בגלל שהמכשפה הפעילה לחץ ויחסי ציבור (כמו שאמרתי מיעוט צעקני).

ושוב, כל זה לא אישי.
מדובר במקום, ב-המקום מפגש ובילוי של הקהילה ונכון זה המקום של עמוס אבל זה גם המקום שלנו ולכן - אם אנחנו לא נגיד את דעתינו ונשאר דוממים המקום הזה ילך לנו לאיבוד וחבל, כי המועדון הזה קידם את הקהילה בצורה שמי בכלל האמין שנגיע לשם, תזכרו מה הלך לפני שנה כולם היו וירטואלים היום כולם מכירים את כולם אין לי מילים לתאר עד כמה התקדם נושא הבדסמ בזכות המועדון וכן זה גם המקום להודות לעמוס מקרב לב על תרומתו ועל האדם שבו, כי עמוס הוא באמת בן אדם נהדר וזכינו שהוא מנהל את המקום.

מכשפה - אמרת שתמיד יש לי טענות
תראי - אני לא יושב בצד ומסתכל, אני לא עושה הרבה רוח אבל לא עושה כלום.
אני מגיע למועדון, אני משלם כניסה, אני משתתף בסשנים בין אם בחדרים למעלה בין אם ברחבה למטה אז כן - כאחד שאפשר להגדיר כפעיל, כקבוע ופעיל מן הסתם זכותי להגיד את דעתי.
כאחד שרק שלשום פתחו לנו את הווילון בחדר לפחות 10 פעמים ועוד התווכחו איתי שמותר להכנס למרות שמתנהל שם סשן אני חושב שיש לי זכות דיבור.
כאחד שהצליפו בו ברחבה המרכזית ומישהו לא מוזמן החליט שמותר לו להתערב יש לי זכות דיבור.
כאחד שקשר סאבית למטה בפומבי יש לי זכות דיבור.

ואת
יושבת למטה ומדברת במקרופון
סשן עשית שם?
עושה הרבה יחסי ציבור בגלל שאת מלכה או לפחות ככה קוראת לעצמך, זה הופך אותך לאחת שיש לה זכות דיבור?
זוכרת את המשפט הקבוע שלך? : "סשן עושים בבית"
נכון, סשן עושים בבית אבל גם במועדון וגם בפלאיפארטי וגם בכל מקום אחר שמתחשק.
ומועדון בדסמ צריך להיות גם מקום שכיף טוב נכון ובטיחותי לעשות בו סשנים.
אז אני רק חושב, וזאת רק דעתי, שמי שלעולם לא עשה סשן במועדון איזה זכות דיבור יש לו ?
ומי שעשה, עושה ויעשה זכותו המלאה להגיד את דעתו גם אם היא מנוגדת לדעתה של המכשפה.
ולכן תביני, כל זה לא אישי, כל זה לא נגדך, אין לי דבר וחצי דבר נגדך בתכלס אנחנו בכלל לא מכירים.
ולכן אל תנסי אפילו להפוך את זה לאישי ולהציג אותי כמלא טענות, קבלי את האמת כפי שהיא תתעשקי את בדברים שאת טובה בהם ותני לאחרים שטובים בדברים אחרים להתעשק בדברים אחרים.
TopKnot​(שולט)
TopKnot​(שולט) • 26 ביולי 2003
יגאל,
אני מבין שהביקורת שמועלת נשמעת צורמת אצל אנשים שטרחו בשביל הרים את הערב. גם כתבתי שאין שום סיבה לנקוב שמוץ ולרדת לפסים אישיים.
אבל אני בהחלט לא חושב שצריך להשתיק ביקורת שבאה גם מאנשים פחות פעילים. ביקורת לגיטימית היא הבסיס לשיפורים.
אישית, אני מודה שצצתי בשבוע האחרון לאחר כשנה של העדרות בלי הקדמות והכרות מסודרת. אתה אולי זוכר אותי מתקופת הפגישות של הפורום של רונן בשאנטי בכ"ס. בכל מקרה אני חושב שכדאי שאני אספר על עצמי בהזדמנות, סתם בשביל שיהיה ברור מי עומד מאחורי התלונות.

ולסיום, אי מודה שהביקורת תמיד נשמעת יותר מהברכות, אז אני אכתוב שוב:
ציטוט: שההתרשמות הכללית שלי הייתה מאד חיובית מהמועדון. אני חושב שיש פוטנציאל עצום למקום. היה כיף גם לפגוש כמה דמויות שהיו פעילות גם לפני שנה בסצנה, ולהכיר קצת מהגווארדיה החדשה.