שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קיום יחסי מין עם קטינים

קייל​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 26 באפר׳ 2005

Re: דרוש פרשן משפטי

קייל​(לא בעסק) • 26 באפר׳ 2005
Demi כתב/ה:
ומה אם בועל קטינה שמלאו לה 14 או 16 שנה ואין יחסי מרות או/ו תלות או/ו הבטחה לנישואין ואין המדובר בזוג נשוי או בזוג שיהיה נשוי ביום מן הימים?

אם אני מבין נכון את לשון החוק, הרי שבגילאים שבין 14 ל- 16 בעילה של קטינה כלשהי, למעט אם זו אשתך (ומי מרשה חתונה בגיל הזה?!), היא לא חוקית.
למעשה, החוק מגדיר 4 קבוצות גיל:
עד גיל 14 - אסור בכל תנאי.
14-16 - אסור אלא במקרים של בעל ואישה.
16-18 - מותר, למעט במקרים בהם יש יחסי תלות (אב-בת, מורה-תלמידה, ...)
18 ומעלה - הכל מותר.

יש לסייג שפרשנות זו אינה פרשנות של משפטן מוסמך, אלא מקריאה של החוק בלבד.
קייל​(לא בעסק)
קייל​(לא בעסק) • 26 באפר׳ 2005
laila כתב/ה:
חד משמעי מבחינתי.
תעשו לי טובה.
נו. באמת.

שינוי הגיל המנדטורי לקיום יחסי מין נעשה על ידי המחוקק, וזה בדוק כמילות מקור מישטרתי "בגלל האינטרנט"

זה לא נותן לגיטמציה לשום דבר.!!!
בין
אם זה בחור בן 20 וילדה בת 15 ש"כשירה" מבחינת החוק
בוודאי גבר בן 40 ו"כשירה"

לגבי עולמנו

לא מקובל עלי בכלל בנות 18 20 שמכנות עצמן שפחות בטרם בכלל למדו וטעמו חיים אחרים רגילים
ועוד אלו שמשוייכות ובפרוש מנוצלות על ידי דומים מבוגרים בשנות ה 30 40 שלדעתי רק מנצלים חוסר ידע ,תמימות בנושא, , או טיפשות אפילו, לעיתים !!!
ומשיכה של הצעירות לטרדנדים
כי לנו בגיל בוגר ובשל זה לא טראנד אבל בשבילן זה טרנד ,נקודה .
וללכת ולהרוס בצורה שכאזאת חיים צעירים שכמעט עוד לא התחילו ברצינות הראויה

ובטח שלא "מלכות" בגיל הזה.חבל''ז.

חלאס
אין לי מילים

נראה אתכם, "שולטים נאורים" כשביתכם בת ה17 תבוא ותגיד אבא..תכיר את האדון שלי
מבטיחה לכם שתזמרו זמירות שונות לחלוטין.
מבטיחה.

ליילה,
השאלה כאן מתחלקת לשתיים:
1. האם זו עבירה על החוק להיות דום של בחורה בת 18-20 (או אפילו 16-1icon_cool.gif במסגרת יחסים של דום-סאבית? אם אני מבין את החוק נכון, לדעתי אין בזה עבירה.

2. האם זה מוסרי שדום בן 30-40, בעל ניסיון חיים עשיר, ישלוט בבחורה צעירה בת 18-20, שטוענת שהיא סאבית?
לזה יש לי כמה טיעונים:
א. מי שם אותנו לשפוט את הניסיון של הדום המבוגר לעומת הבחורה הצעירה? אולי היא מנוסה בבדסמ כבר שנתיים או שלוש והוא מתנסה בפעמים הראשונות שלו?

ב. מי שם אותנו לשפוט את שיקול דעתה של בחורה בגיל 18-20? לפי השיטה שלך, בגלל שהיא "נוטה לטרנדים" הרי שדעתה נחשבת פחות מדעתה של גברת בת 30 או 50 גם בנושאים אחרים. אולי ניתן בהתאם לגיל את מספר הקולות של כל בוחר בבחירות לכנסת? הרי גם הבחירות לכנסת מושפעות לא מעט מ"טרנדים" (ולכל הקופצים אני מזכיר את ד"ש ב-1977, את "מפלגת המרכז", את "צומת" ואת "שינוי" בבחירות האחרונות).

ג. אין מניעה ש"דום" ינצל גם אישה מבוגרת יותר, שנכנסה לנושא רק לאחרונה. אני מניח שלא כל הבאות בשערי האתר התחילו את חיי הבדסמ שלהן בגיל 18, 20 או 25. חלקן גילו רק עכשיו את העולם הזה, ומה לעשות יש אפילו סיכוי שהן בנות 40, 45, 50 או 60. אז מה זה אומר? למה את "לא מקבלת" בחורה בת 20 חסרת נסיון אבל כן "מקבלת" אישה בת 40 חסרת ניסיון?

ד. יש לציין שאני פוסל כל ניצול של סמכות, טמטום, חוסר ניסיון או חוסר ידע במערכת יחסים כלשהי, קל וחומר מערכת יחסים בדסמית. שלא יובן לא נכון מדבריי.
נוריתE
נוריתE • 26 באפר׳ 2005
אוקי

לאור ההסתייגויות קפיצות והכל

אני.

1. פסול בעיניי דום מבוגר בגילו- מעל 35+ שלוקח בת 17- 18 לעשות בה מעשה פיגמליון וגלתיאה, דהיינו לעצב אותה כרצונו. גם לא בן 25 .ובטח שלא צעיר ולא מנוסה. שעלול ועשוי לגרום נזקים תוך כדי ציפצוף ארוך על כללי הבטיחות שפיות וכ''וד אפילו שלא בכוונה תחילה.

2. אני ניכנסתי לעולם,ז''א נהייתי מודעת לעצמי בגיל 27, לאחר שהקמתי משפחה חייתי חיים ונילים מלאים על כל הטוב והרע שבהם וניהייתי בדרך גם אם חד- הורית על כל המישתמע מכך.ולקחו לי כמה חודשים להיות מודעת לכל המישתמע מכך ,כולל חלוקת חיים מלאה לשני צדדים מופרדת לחלוטין ולהחליט שזה המקום שלי וזה ,לא קל היה בגיל ההוא שלא לדבר על גיל יותר צעיר,
מתוחכם ככל שיהיה הדור הצעיר של ימינו ומודע וwhat ever

3. אני עדין טוענת ובתוקף שלבנות 18 וטווח הגילאים הזה, וברור שצעירות יותר, אין מה לחפש בעולם הבידיסמ- לא כשפחות ובטח שלא כמלכות , בטרם חוו ,- ולא מעניין אותי צעקות הגיוולד - חיים מלאים ורגילים ,כי לפעמים לצערי, הדבר פשוט איך להגיד הורס מראש כל סיכוי לחיים נורמליים
אפילו לאלו שאדונן מתיר להם להחזיק חבר ונילי מהצד.

4.ניראה את הסאב הגיבור שיפקיר עצמו בידיה של בוגרת קורס מכ'ים (שמחפשת כסף" קל" או אפילו שלא בתשלום) ,סקסית ומניארית ככל שתיהיה , קל וחומר בת 18 בידיו של "סדיסט" מיקצועי ומנוסה.

ברור לי שיש אדונים שלא רוצים מין "המוכן" או שרוצים לבנות לעצמם שפחה כדמותם ולעצמם
אבל.. יש גבול לכל תעלול - חפשו את הבוגרות יותר , תנו לצעירות סיכוי הוגן וסביר לחיות קצת בטרם תחפשו אותן. !!!
ברובה של אירופה וארה''ב גיל הבגרות נקבע ל 21 על כל המשתמע מכך
ויש סיבות טובות.

נחמד לבוא למועדון ולפליי פארטיז עם ברבי מענטזת חמודונת ולהוריד אותה על ארבע לקינאת כל הגברים בסביבה (ולא אומרת שלאותן ברביות אין שכל ולא מרמזת לרעה עלייהן - שיהיה ברור !!!)
נכון??
תחשבו על זה.

If IM good Im Good.If iM Bad Im even Better...
toy-dyke
toy-dyke • 26 באפר׳ 2005
זו שאלה נורא מסובכת.

נורא נורא נורא.

בעיקרון בחורות מתחת גיל מסויים לפי דעתי חושבות אחרת.
נסיון חיים זה אכן דבר ששווה קצת...
ולפי דעתי בגיל 16 (ובטח שמתחת) סקס עם אדם לא בגילך זה לא טהור כ"כ.

אנחנו מסתכלים אחרת על בנאדם מבוגר יותר. גם בלי להתכוון אפשר להפעיל מרות.
יותר קשה לומר "לא" ככל שהגיל יורד.

ובבדס"מ?
לא חושבת שזה נכון לקחת נשלט/ת מתחת גיל 18.
גם אם הוא/היא נורא בוגרים לגילם.

לא קורה שום דבר מלחכות קצת ...
icon_wink.gif
מלא לחכות , ולגלות שזה היה שגוי-
עלול לקרות.
teacher​(שולט)

סקס זה לא BDSM

teacher​(שולט) • 26 באפר׳ 2005
והקשר הזה שעובר כחוט השני בכל התגובות פה מרמז על כך.
וזה בכלל נושא נפרד..

חוקים וכללים מתבססים על נורמות.
ובמדינות שבהן הנורמה היא חתונה בגיל 12 - החוק הוא בהתאם.
מה לגבי גיל הבגרות המוגדר על פי החוק?
צודקת לילה כשהיא אומרת (ואני מרשה לעצמי לשנות את המילים) שאדם צריך לעבור את כל המסלול, בלי קיצורי דרך. והבגרות הנפשית המלאה, שנסיון הוא חלק הכרחי ובלתי נפרד ממנה, היא תנאי חובה להתחלת מערכת BDSMית, וזה לא משנה כמה ''בוגרת'' יכולה מישהי להראות או להתנהג, בסופו של דבר ההתנסויות עצמן הן דבר בלתי הפיך. אי אפשר לקחת אותן חזרה, אי אפשר לעשות להן UNDO וחסל. צריך לקחת את זה בחשבון.
צריך לקחת את המחר והמחרתיים בחשבון.
אולי לא חייבים ללמוד מנסיונם של אחרים, אבל חייבים לפקוח עיניים ולדעת שזה שם. אסור להתעלם ולומר - אני לא כמו כולם.
זו הסיבה שהחוק ראה לעצמו בכלל מקום להגדיר את ההגדרות האלה.
הן סמן ימני ומייצגות איזה גבול ביטחון שממנו אין לאנשים שיקול דעת.

גם לנו ב-BDSM צריכים להיות ''סמנים'' ימניים משל עצמנו.
יותר מדי פעמים יצא לי לראות נשים וגברים צעירים מדי מתחככים פיזית בעולם שלנו.
זה לא היה לי נעים לדעת שיש מישהי שהיא עוד לא בת 18, וכבר מקימת יחסי שליטה,
באה למפגשים וצופה במופעים.
וזה לא שאני חושב שבגיל 18 אי אפשר להיות ''בוגרים'', אבל חסר משהו ואני לא בטוח מה.
אני חושב שיש דרך לעשות ובלי קיצורים.

אבל אנחנו מדינה של קיצורי דרך - לא?

teacher
נוריתE
לפני 19 שנים • 27 באפר׳ 2005
נוריתE • 27 באפר׳ 2005
אני , בתור אמא לבת 18 ודודה לבת ארבע
לא רוצה לחשוב בכלל שהאחיינית שלי בעוד כמה שנים תהפוך להיות כשירה ל"כל דיכפין ייתיי וייקח"

נקודה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 28 באפר׳ 2005

איך למנוע ניצול?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 28 באפר׳ 2005
בעיני, החשוב מכל הוא כיצד נוכל כקהילה למנוע ניצול של אנשים תחת הכותרת של "בדסמ".

ישנם אנשים המנצלים את חוסר הניסיון וההתלהבות הראשונית של אנשים העושים את צעדיהם הראשונים בתחום.

לדעתי הדרכים הטובות למנוע מיצורים הללו לפגוע באנשים הן מידע ונגישות לאנשים בתחום

- מידע על מהו בדסמ ומהי התעללות.

- מידע על טכניקות בבדסמ.

- חשיפה למגוון הדיעות והאפשרויות שיש בבדסמ.

- סיוע למי שנפגעו תוך כדי פעילות בדסמית, או על ידי אותם יצורים.

בצורה כזו חייהם של "המתמחים בחדשים" יהיו קצת יותר קשים, ולמי שמגלים את התחום הדרך תהיה קלה יותר.

ומה אתם מוכנים לעשות בשביל זה?
נוריתE
נוריתE • 28 באפר׳ 2005
מה שנחוצ.
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 28 באפר׳ 2005
laila כתב/ה:

ברובה של אירופה וארה''ב גיל הבגרות נקבע ל 21 על כל המשתמע מכך
ויש סיבות טובות.

laila אני מכבד אותך אבל אני מבקש ממך לא לצטט עובדות לא נכונות.
כפי שחיפוש קצר בגוגל אחרי הצירוף age-of-consent מגלה
גיל ההסכמה ליחסי מין במרבית מדינות ארופה נמוך מאשר בישראל
ובמרבית מדינות ארה"ב הוא גבוה מאשר בישראל אבל לעולם לא עובר את גיל 18.
יותר מידע נמצא בקישור הבא:
http://www.ageofconsent.com/ageofconsent.htm

laila כתב/ה:

ניראה את הסאב הגיבור שיפקיר עצמו בידיה של בוגרת קורס מכ'ים (שמחפשת כסף" קל" או אפילו שלא בתשלום) ,סקסית ומניארית ככל שתיהיה , קל וחומר בת 18 בידיו של "סדיסט" מיקצועי ומנוסה.

יש לי חדשות בשבילך
אני ראיתי אותו במועדון.
סאב מבוגר שעובד כמנכ"ל חברה בת מאות עובדים
התגאה בפני על המלכה הצעירה והיפה שהיתה לו בעבר

אני ראיתי במועדון סאבים הולכים עם "מלכות" שמוכרות בקהילה כלא שפויות
אז תאמיני לי שקטן עליהם ללכת עם נסיכות צעירות icon_wink.gif

ברור לי שאמא לילדים לא יכולה לדבר על נושא זה מבלי לערב אמוציות
אבל אני בכל זאת מבקש לעשות מאמץ, לנהל דיון רגוע ולהיצמד לעובדות.

אנקודה קטנה
יצא לי לפגוש סאבית בת 21 שטענה ש"ילדות" בנות 18-19 עדין לא יודעות מה הן רוצות ולכן הם לא יכולות להיות סאביות

לפי דעתי השורש של כל הדעות השמרניות הללו הוא המושג של "כבוד המשפחה" שהיה בעבר ועדין קיים בחברות מסוימות אבל אני חושב שאין לו מקום במאה ה-21.
נוריתE
לפני 18 שנים • 1 במאי 2005
נוריתE • 1 במאי 2005
עצוב מאוד.

גם לי יצא לראות משהי צעירה כשסאב הבוגר ממנה בכמה שנים משמש לה ככלבלב שעשועים אזמה
זה כבר עושה אותה למלכה??

או במועדון אדון מבוגר שנמצא בחברתה של דמויית בת 12 והם עוד כשאני הייתי שמה הציגו על הבמה המרכזית

זה עושה את זה בסדר?
כי "ככה עושים כולם"??

מממממ
לא.