ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיכת בטחון פתוחה דוקרת

LadyStardust​(שולטת)
לפני 20 שנים • 29 באפר׳ 2003

סיכת בטחון פתוחה דוקרת

LadyStardust​(שולטת) • 29 באפר׳ 2003
שלום

אני לא מבינה דבר בסיסי מאוד.
איך זה קורה שנשלטים משקרים לי (גיל / עיסוק- השקר החביב).

what the fuck. למה זה בדיוק טוב ?
מערכת יחסים שולט/נשלט חייבת להתבסס על אמירת אמת, תנאי הכרחי בעיקר ליחסים מהסוג הזה. שכן אני לא יכולה (או רוצה) להיות 24 שעות בקשר עין עם הכלב/עבד שלי ולצפות בו מבצע את כל הוראותי.אני רוצה לבטוח בו שהוא מבצע את מה שאני מורה לו גם ממרחק. זה מה שמדליק , השליטה הזאת, ומישהו שמבצע אותה בבטחון מלא בי, זאת שמסר לידיה את השליטה בחייו כרצונו, זאת שהוא בוטח בה בטחון מלא.

בטחון מלא כזה שנבנה כשאין סוד ולא משקרים, כשלא צריך לפחד ואז לשקר. כשמסכימים מראש על כנות מוחלטת. למה בכלל צריך להעלות את זה ?
האם נשלטים לא מבינים שלטיפוס מסוג *מלכה* יש יכולת, וטביעת עין מיוחדת מהרגיל כדי לגלות אי-אמת ומהר ? לא סתם התכונות האלה, זה חלק ניכר מהתכונות שעושות אותה לבעלת יכולת שליטה. *מלכה* של כלב.

כלבי פלסטיק

מאוכזבת.
    התגובה האהובה בשרשור
נעמה
לפני 20 שנים • 30 באפר׳ 2003
נעמה • 30 באפר׳ 2003
אוף כמה שאני מזדהה עם מה שאת אומרת
למה באמת השקרים המיותרים האלה ?
אני באופן אישי לוקחת הכל בערבון מוגבל ולא מאמינה לכל חאארטה
וחוץ מזה לא ממש אכפת לי שישקר עד מחר העיקר שמתי שהוא נמצא תחת שליטתי ואיתי אז הוא עושה כמצוותי
ממילא אני לא מחפשת חתן , יש לי בעל ,
אז שישקר כמה שבא לו העיקר שיתן את התחת שלו בזמן הנכון,ואם הוא יתן מרצון ,אני יקח את זה בכוח ....
DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 8 במאי 2003

מלכה רווקה, וממול מלכה נשואה.

DomDomina​(שולט) • 8 במאי 2003
שלום לכן.
נעמה ממש ענית חלק מהתשובה,את נשואה,ומחפשת סטוץ/סשן עם כלבלבים.
מנגד ליידי רווקה ויותר משהיא מחפשת כלבלב,היא מחפשת בן זוג לחיים.
וכאן ההבדל העצום,אם אין אמון,זוגיות לא יכולה להתקים.
וליידי,עוד משהו אליך להבין שעל כל מלכה יש 10-100 סאביים.
ככה שהתחרות הבלתי הוגנת,יוצרת מצבים שאין הרבה ברירה,ואז חייבים לספר שקרים קטנים.
לכן את צריכה לשקול,כל מצב לגופו,ולהחליט.
אני אתן דוגמה,אם את מחפשת מישהו עד גיל 30 ועוד כמה פרטים,ונגיד שיש מישהו בן 33,אבל בכל יתר הדרישות,הוא מתאים,לא הייתי פוסל אותו בגלל שקר כזה.
ויש עוד הרבה דוגמאות.....
יום טוב queen.gif whip.gif