צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים ממאדים ונשים מנוגה

Tame
לפני 19 שנים • 30 באפר׳ 2005
Tame • 30 באפר׳ 2005
טוב עכשיו אני מבין מה קורה.
אנחנו מדברים בשני מישורים שונים לגמרי.

את יוצאת נגד גברים שקוראים לנשים חופשיות מינית בכל מיני כינויים מגעילים ואומרת שיש להן זכות לעשות את זה מתי שהן רוצות ועם מי שהן רוצות בלי לדאוג מה "הגברים" (למרות שזו החברה בכללותה ואפילו נשים יותר מגברים שממהרות להדביק את המילה "מופקרת" אחת על השניה) יחשבו עליהן.

אני מסכים איתך בכל רק שאני אומר שעל אף שיש להן (ולהם) זכות לקים יחסי מין מתי שהם רוצים ועם מי שהם רוצים (כל עוד זה בהסכמה והפרטנר לא מעורב במערכת יחסים אחרת כמובן). במקרה שהם רוצים לטפח יותר את מערכת היחסים שלהם כדאי יהיה להם לשלוט בתחום המיני ולא לתת לו "לשרוף" את מערכת היחסים כבר בהתחלה. כמו לבשל על אש גבוהה מידי ולהרוס את התבשיל (וואו היום הרבה מטאפפורות שקשורות לבישול, ואני אפילו לא רעב, מה קורה כאן?).

אז רק כדי להבהיר שוב. אני לא חושב שיש בקיום יחסי מין בפגישה הראשונה איזו הפחתה מכבוד הגבר או האישה שהחליטו לעשות כן. אני גם לא חושב שההתאפקות מוסיפה למישהו או מישהי כבוד או הופכת אותו לאדם טוב יותר. אני חושב שכחברה אנחנו דיי אובססיביים בקשר לסקס, כנראה בגלל העצירות המינית שהייתה קיימת אצלנו ושהשפיעה על רוב העולם (דרך הדת - מהדת שלנו לדת של הנוצרים ולדת של המוסלמים). אולי מתישהו זה יתאזן. מקווה שבינתיים לא נאבד את הראש.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 30 באפר׳ 2005
lain כתב/ה:
תום תום
התבלבלת במאבק
פה מדובר על "לשחרר את הגבר" דווקא
ובתור אחד כזה אתה יותר ממוזמן להוות דוגמא חיה לאחיך הגברברים, לזרוק את הנבוט ולהתחיל להוציא אותם מהמערות ורצוי בשורה מסודרת שלא יהיה פה באלגן icon_lol.gif

"דוגמא חיה"
זה נשמע כמו העלאת קורבן למען יראו וייראו. icon_lol.gif

"לזרוק את הנבוט"
עלייך? icon_wink.gif

"לצאת מהמערה"
מושג חדש.
איפה הארון. לאן הוא נעלם?

למה להוציא אותם מהמערות?
טוב להם שם.
האמת שהם פוחדים לצאת החוצה להיטרף ע"י הנשים המשוחררות מינית.
טוענים שהן שבט פראי וחסר רחמים.

אישה...אכזר...טורפת...רע...רע...סכנה...לברוח.
(אוצר מילים מוגבל יש לאנשי המערות)
lain
lain • 30 באפר׳ 2005
"את יוצאת נגד גברים שקוראים לנשים חופשיות מינית בכל מיני כינויים מגעילים"

זה מובן מאליו, אבל לא בזה אני נוגעת כרגע
אני יוצאת נגד הגברים שאוהבים אותנו משוחררות מינית שמעודדים זאת קבל עם ועדה ושיספרו לנו שהם שמחים לזהות את התפתחותן המינית הגואה של המין הנשי בחמישים השנים האחרונות
אך בפנים, בתוך תוכם לא מעריכים את אותן נשים כפי שהיו מעריכים את הנשים השמרניות ולבטח לא חושבים אפילו בכיוון של מערכת יחסים אמיתית עימן
נגד אלו אני יוצאת, נגד הצביעות
עם אלו שמצהירים כי הם סולדים מפתיחות מינית אין לי בעיה מהותית כי לפחות נאמנים לעצמם.

מעבר לכך אני מסכימה עימך שצריך למצוא את האיזון בין מיתרנות מינית לבין הפקרות גורפת
אבל גם אם גבר/אישה בוחר/ת לעבור תקופה של הוללות מינית אין זה סותר את שאיפתו/ה למציאת אהבה אמיתית ואין בעובדה זו ולו אונקיה של זלזול בכבודם/ן.
lain
lain • 30 באפר׳ 2005
תום תום
אל תחשוש
אני לא נושכת
<אולי רק קצת> icon_lol.gif

ולגבי ה -

"לזרוק את הנבוט"
עלייך?

טיזר icon_twisted.gif
Tame
Tame • 30 באפר׳ 2005
ראשית,
אני לא חושב שצריך למצוא את האיזון בין מתירנות מינית להפקרות גורפת. מבחינתי שכל אחד יעשה ככל העולה על רוחו בגופו שלו, זה פשוט הגוף שלו ואף אחד אחר לא אחראי לו מלבדו אני בעד חופש מוחלט בתחום הזה.

שנית,
כששאלת אם לדעתנו סקס בפגישה הראשונה יוריד את הסיכוי לקשר רציני, התכוונת לשאול בעצם "למי שיש דעות קדומות וחושב שנשים ששוכבות עם גברים בפגישה הראשונה הן מופקרות שירים יד?"
כי אם ככה אז אני מניח שאת מייחסת לי עמדה שאני לא תומך בה.

ואם ככה אני פשוט תוהה עכשיו באיזה נושא אנחנו מתווכחים, היכן את לא מסכימה איתי? מה מדברי מקומם אותך? ככה נוכל להמשיך הלאה icon_smile.gif
T O M​(שולט)
lain כתב/ה:
"את יוצאת נגד גברים שקוראים לנשים חופשיות מינית בכל מיני כינויים מגעילים"

זה מובן מאליו, אבל לא בזה אני נוגעת כרגע
אני יוצאת נגד הגברים שאוהבים אותנו משוחררות מינית שמעודדים זאת קבל עם ועדה ושיספרו לנו שהם שמחים לזהות את התפתחותן המינית הגואה של המין הנשי בחמישים השנים האחרונות
אך בפנים, בתוך תוכם לא מעריכים את אותן נשים כפי שהיו מעריכים את הנשים השמרניות ולבטח לא חושבים אפילו בכיוון של מערכת יחסים אמיתית עימן
נגד אלו אני יוצאת, נגד הצביעות
עם אלו שמצהירים כי הם סולדים מפתיחות מינית אין לי בעיה מהותית כי לפחות נאמנים לעצמם.

מעבר לכך אני מסכימה עימך שצריך למצוא את האיזון בין מיתרנות מינית לבין הפקרות גורפת
אבל גם אם גבר/אישה בוחר/ת לעבור תקופה של הוללות מינית אין זה סותר את שאיפתו/ה למציאת אהבה אמיתית ואין בעובדה זו ולו אונקיה של זלזול בכבודם/ן.

רגע של רצינות:

אולי כי בעיני אותם גברים אישה משוחררת מינית = בחורה לא אמינה.
כלומר בחורה שרוב הסיכויים שתבגוד בהם כשהם יהיו בתוך קשר רציני.
אחת שתתפרפר מהצד.
המודעות המינית הגבוהה שלה וה"חופש" הזה גורמים להם לפחד מפני בגידה עתידית שתבוא.

הם עושים את ההקשר בין שיחרור מיני לאמינות הבת הזוג.
חבל שכך
הוא​(שולט)

שאלה לבישופים

הוא​(שולט) • 30 באפר׳ 2005
ל"הפקרות גורפת"

חוצ ממין לא בטוח מה "זה זה"???????????
T O M​(שולט)
lain כתב/ה:
תום תום
אל תחשוש
אני לא נושכת
<אולי רק קצת> icon_lol.gif

ולגבי ה -

"לזרוק את הנבוט"
עלייך?

טיזר icon_twisted.gif

מכה אחת מהנבוט שלי
והכל יסתדר בראשך
icon_biggrin.gif
lain
lain • 30 באפר׳ 2005
"אולי כי בעיני אותם גברים אישה משוחררת מינית = בחורה לא אמינה.
כלומר בחורה שרוב הסיכויים שתבגוד בהם כשהם יהיו בתוך קשר רציני. "

כלומר הם מעדיפים את האישה שלהם עם חשק מיני זעום או לפחות פחות משלהם, לקטר כל חייהם שנשותיהם פולניות במיטה ולבגוד מהצד (בדיוק עם אותה אישה מיתרנית שהעדיפו שלא להתחתן עימה) כי יש להם צרכים מיניים, זה סנריו מציאותי.
אבל להתחתן עם אישה שלא מתביישת להודות בצרכיה המיניים ולממשם כשצריכה וע"י כך לספק לכם פרטנרית לחיים אמא לילדים ופרטנרית פראית למיטה -זה לא יתכן, כי היא לבטח תבגוד בכם?! icon_eek.gif

אז בואו אסבר לכם את האוזן,
ראשית רובם/ן בוגדים גם ככה ודווקא ה"מים השקטים" חודרים הכי עמוק כידוע
שנית אין קשר בין מתירנות מינית לפני מערכת יחסים רצינית לבין התנהגותנו אחריה
או במילים אחרות בין אמינות לבין מתירנות מינית.

"הם עושים את ההקשר בין שיחרור מיני לאמינות הבת הזוג.
חבל שכך"

לפחות אתה מודע לכך שזה חבל
מאוד אפילו
שבמאה ה21 ישנם עדיין גברים שחושבים כך.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 30 באפר׳ 2005
אני עם לין.
אני מגדירה עצמי כאישה פתוחהוסקרנית, אישה שאוהבת מין אבל אין זה אומר שאני שוכבת עם כל דבר שזז וברגע שאני במערכת יחסים, אני מונוגמית, נקודה.
במידה ואבגוד בבעלי (כי אני לא אבגוד בחבר- אם יתחשק לי סימן שמשהו דפוק בקשר ואז אני אפרד ממנו אם לא אצליח לרפא אותו) זה בגלל שיעמום בסקס או בגלל שהיחסים קרירים או שהוא לא מספק אותי או סיבות מעין אלו שעשויות לקרות אצל כל זוג.

אנ עושה מה בראש שלי כל עוד אני רווקה ופנויה.
ברגע שיש לי מישהו, אני לא אבגוד בו ואני אהיה שלו ואני גם אדרוש את זה ממנו.

האופי שלי בחורה מינית יתבטא ביחסים שלי עם בנזוגי שאעדיף להתפתח איתו בתחום המיני וברגע שנספק אחד את השני, לא יהיה לי רצון לרעות בשדות זרים.

וגם אני נתקלתי בגברים צבועים שרוצים נשים מיניות, אבל לא יותר מהם.
הם רוצים, אבל זה מרתיע אותם.
ומצד שני מתלוננים על פוריטניות של נשים אחרות.
לא פעם ולא פעמיים קרה לי שהיו לי בני זוג ונילים- עוד לפני שהייתי בבדס"מ שרציתי להתנסות בדברים ולפרוץ והם, למרות שהיו קצת קינקיים ופתוחים, סרבו או לא חשו בזה בנוח.
הרבה פעמים הרגשתי כלואה, בין השאר כי רציתי להתנסות בבדס"מ קצת יותר ברצינות וזה לא היה הקטע שלהם.

דווקא בגלל תגובות כאלה מצד גברים, נשים חוששות לבטא את עצמן ולאהוב את עצמן כפי שהן ולהיות משוחרות מינית.

ואני חוזרת ורוצה להפריך מיתוס:
אישה משוחררת מינית, לאו דווקא אומר שזה מתבטא בריבוי פרטנרים!!!!!
אני מכירה לא מעט נשים, כמו למשל חברה טובה שלי שעשתה גברים ממני פי שניים, אבל היא למשל לא עושה סקס באור ולא אוהבת שיורדים לה והס מלהזכיר משחקים קינקיים כמו קשירות.