בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים ממאדים ונשים מנוגה

lain
לפני 19 שנים • 1 במאי 2005
lain • 1 במאי 2005
"ממש כפי שגם השמלה הכי יפה בעולם לא שווה כלום אם במקרה גם החברה שלך באה איתה למסיבה. כמו שסוד כמוס שחבר מספר רק לי יהיה משמעותי יותר בעיני מאשר אותו סוד מסופר לעוד חמישה אנשים. מה שיש לכולם, שווה פחות"

אין מה להשוות
כשבחורה ,או אדם בכלל, עושה סקס עם אדם בפגישה הראשונה זה לא אומר שעם הקודם ששכבה היא העניקה את מה שמעניקה לזה האחרון ,כלל לא רואה פה מקום להשוואה זאלופון
דרך אגב עבורי הדוגמאות שנתת לא תופסות כלל ,
לדידי שכולן ילבשו את מה שאני לובשת ושכולם ידעו את מה שאני יודעת, הרי זה לא מה שיאיים על האינדבידואליות שלי ואם זה כן יערער - זה אומר דרשני.
לא זקוקה לדעת כי רק בשבילי הגבר יתמסר מינית, אבל כן זקוקה לדעת כי אף על פי ששכבנו וסיפקנו את אש התשוקה הראשונית הוא עדיין מוצא בי ריגוש בתור אדם ולא בתור אובייקט מיני.
lain
לפני 19 שנים • 2 במאי 2005
lain • 2 במאי 2005
והנה תגובתה של מישהי מן הפורום
שאולי משקפת את הצד הנשי אשר רוצה לנהוג בחופשיות אך נוהג בזהירות בבואו למצוא פרטנר לחייהן, כלומר הרוב המכריע
מאוד מבינה אותה אבל לא מזדהה
משום שאני לא באה לרצות איש ,אלא באמת חושבת שכשאני עושה סקס בפגישה הראשונה זה כי מתאים לי לעשות זאת עם אותו גבר ספציפית ולא כדי לרצותו
ועוד דבר שאינני מסכימה עימה עליו - אני יכולה להפריד בין סקס לאהבה ,הם באים נפלא יחד אבל לא חייבים לדחוס בכוח את שניהם בכל הזדמנות רק על מנת לתרץ את תאוות הבשרים שלנו
כך שלא כל הנשים עושות סקס על מנת לקבל קשר ובד בבד לא כל הנשים שעושות סקס בפגישה הראשונה מצהירות בכך כי אינן מחפשות קשר.

והמשפט הזה - "היום, אין לי צורך לשחק את משחק הקשה להשגה, היום זה כבר בא טבעי"
הוא שורש ה"דיכוי" , כי כיום הן כבר לא משחקות את זה אלא חיות את זה כהתנהגות נשית "טבעית", אתם מבינים למה גרמתם?
ואחר כך תוהים מדוע הנשים כאלו....

"פעם (למשך תקופה של עשור שנים בערך),

האמנתי ב"זרימה", "אם יש משיכה-אז למה לא?", "אני רוצה להיות ספונטנית"

ועוד כאלה מנטרות עצמיות.

האמנתי וגם פעלתי כך...

מצאתי את עצמי, עם אוסף של יזיזים ומאהבים, שאוהבים אותי אהבת נפש,

אך.... לא רואים בי בת זוג פוטנציאלית, וזה לטענתם, כי משהו בסקס על ההתחלה,

עשה להם סוויץ' ברצון,

אם קודם - כן הביעו כוונה רצינית לקשר, אז אח"כ משהו כבה אצלם,

הם תמיד המשיכו לרצות אותי בחיים שלהם, לחברות וגם לסקס, אבל לא כבת זוג.

שנים לקח לי להפנים (את מה שבתוכי תמיד באמת ידעתי)

רוב הפעמים !!! היו ע"מ לרצות את הבחור שמולי, לרצות במובן - to please !!!

מהפעם הראשונה שהייתי במצב אינטימי עם בחור, שהעיניין שם היה הדדי,

מצאתי את עצמי חושבת :

"אני רוצה אותו, הוא מקסים, הוא רוצה אותי.... אבל הוא גבר

גברים רוצים וחושבים סקס... אם הוא לא יקבל את זה ממני... הוא לא ירצה לראות אותי שוב..."

וככה מצאתי את עצמי איתו במיטה (ביוזמתו כמובן - כי הם כמעט תמיד מנסים את מזלם...)

היום, אין לי צורך לשחק את משחק הקשה להשגה, היום זה כבר בא טבעי,

חלק מזה שאני מרגישה - אשה - זו העובדה שאני זקוקה לתחושת קירבה ואינטימיות, ע"מ לקיים מגע פיזי ומיני,

והאמת? זה בדר"כ קורה רק לאחר כמה מפגשים, מס' ימים של הכרות, קצת חוויות משותפות שצוברים...

ועוד משהו, חצי מדעי, שקשור במין הגברי (לא כולו, אבל רובו):

מכיוון שגברים מאד מוכוונים מינית, אם הם נמשכים, הם רוצים לממש...

הרבה פעמים אם מימשו (זיינו, כן) הם ממשיכים להביע עיניין באותו מישור - כלומר מיני.

קשה לגברים להגיד לעצמם :

"אוקיי, היה סקס, אחלה סקס, עכשיו זין יקר שלי, שב בשקט, תן לי להכיר את הבחורה לעומק..."

הם פשוט רוצים מזה עוד, ואם הקשר מעמיק, הוא מעמיק בקונוטציות מיניות בעיקר...

וקצת קיטש לסיום - אבל קיטש שיש בו קורטוב של אמת לדעתי (ואני אוהבת לעשות לעשות סקס) -

"גברים עושים קשר בשביל סקס, נשים עושות סקס בשביל קשר"
lain
lain • 2 במאי 2005
והנה לפניכם תגובה גברית מרעננת ששיכת לבחור בשם אסמן, מפורום מקביל
עוד כמה גברים כמותו וכבר אפשר לחשוב על איחוד נוגה עם מאדים (ולא רק במישור הפיזי) icon_wink.gif

"מהרגע שהופכים סקס לחזון הכל ולכזה שצריך לעבוד עבורו, מתחילים לשכוח שהוא חלק בסיסי ואינטגרלי במערכת יחסים. מערכת יחסים לא יכולה להיות שלימה ללא הסקס. איך בכלל אפשר לחשוב על פרטנר ברצינות מבלי לדעת איך הוא במיטה? סקס הוא לא חזות הכל, אבל הוא מרכיב חשוב ואבן יסוד במערכת יחסים. ובכלל, כפי שכבר ציינתי, סקס מוריד חומות ומקדם אינטימיות.
הבעיה של אנשים שנרתעים מסקס בפגישה הראשונה היא לאו דווקא הכיבוש. מכיוון שכיבוש "חשוב" בסטוצים, ולא עם נשים שיש לך כוונות רחוקות יותר כלפיהן.
העניין הוא תפיסה מובנית. כשאדם אומר לעצמו "בחורה טובה היא כזו שלא שוכבת חצי שנה..."
ובפגישה הוא מייחס תכונות נשגבות למשהי שאח"כ שוכבת איתו, קשה לו להתנתק מהתפיסות המיושנות הללו.

אמרתי ואני אומר עוד 200 פעם, יש הבדל עצום בין חיי הרווקות לחיי הזוגיות. לא צריך להשליך את דפוסי ההתנהגות של משהי כרווקה על אלו הזוגיים.

ושוב אני אבהיר: הכל תלוי סיטואציה. אנו מדברים על דינמיקה שבה אתה פוגש משהי שעושה לך את זה במובן של לבנות קשר איתה, והמשיכה ביניכם חייתית, אנחנו מדברים על לסיים את הערב במיטה ולהמשיך משם. ולא על כל פגישה ולא על סקס בכל מחיר.
וד"א, הסקס הראשון תמיד פחות טוב מהבאים. מה שיהפוך את הסקס לטוב יותר זו לא ההמתנה, אלא ההתמדה. ככל שתשכב יותר עם אותה הבחורה, תלמד להכיר את גופה טוב יותר, תלמד מה מסב לה עונג ואיך הסקס יכול להיות מושלם יותר.
אתה מגיע לשם מכיוון שהרגשות צריכים להוביל אותך לסקס טוב יותר. אבל אתה יוצא מנקודת הנחה שאם אני אשכב עם משהי לפני כן, אני לא אפתח אליה רגשות. זו ידידי, נכות רגשית שכמוך לא מעט אנישם כופים על עצמם כחלק מכניעה לתכתיבי חברה מיושנים שלא קשורים בכלום לנפש הסובייקטיבית שלך. "
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 2 במאי 2005
"גברים עושים קשר בשביל סקס, נשים עושות סקס בשביל קשר"

המשפט באנגלית הוא:
MEN GIVE LOVE TO GET SEX, WOMEN GIVE SEX TO GET LOVE

icon_whipper.gif
Tame
Tame • 2 במאי 2005
lain.
כבר הסכמנו שיש כאלה ויש אחרים, הסכמנו שמוסר כפול זה רע.

השאלה היא איפה הבעיה? אם גברים שנוהגים לוותר על רצון לקשר ברגע שקיבלו את הסקס לא מוצאים חן בעינייך אז אל תצאי איתם. אם גברים שלא מוכנים לקיים יחסי מין בפגישה הראשונה לא מוצאים חן בעינייך אז אל תצאי גם איתם, תמצאי מישהו שיתאים לך ואל תנסי לשנות את אלו שלא כי לרוב הדבר לא עובד, רק גורר התבצרות בעמדות וחיזוקן.

רק אל תעשי הכללות על כל המין הגברי או על כל המין הנשי. זה לא הגיוני לומר "גברים מוכוונים מינית" אפילו אם את חושבת שהרוב כן, אפילו אם מחקר הוכיח שהרוב כן, זה עדיין לא אומר שכולם ככה. אז כנראה שאת מחפשת בן זוג שאינו כמו כולם, תצטרפי למועדון, אני מניח שרובנו מחפשים כזה/כזו בן/בת זוג.
בנוסף אני תמיד שומע נימה כלשהי של זלזול בגברים כמין בהודעות שלך. אני חייב לציין שזה קצת מקומם.

בכל מקרה מאחל לך הצלחה במציאת בן הזוג הבא ומקווה שהוא יהיה מאלה שסקס בפגישה הראשונה לא פוסל קשר מבחינתו.
lain
lain • 2 במאי 2005
tame
לא מזלזלת בגברים מעצם היותם גברים אלא באלו החפצים לדכא את יצר המין הנשי ואחר כך להתבכיין כי נשים לא אוהבות סקס
ותודה על האיחולים אך אינני מחפשת בן זוג ,אלא בת זוג

הדיון לא נפתח על מנת לברר האם יש כאלו אשר לא מסכימים עם הטענות השמרניות שרשמתי בראש הפוסט ,ברור לי שיש כאלו כי מכירה אישית כמה וכמה , אלא לשמוע עוד דיעות ולברר האם גם בקהילת הבדס"מ סבורים כך ומה בכלל אפשר לעשות בנדון
שאלת איפה הבעיה
הבעיה היא שמלבד לקשקש על זה, המצב נשאר כשם שהיה וחלק מפתרון בעיה היא לקרוא לבעיה בשם, להביא למודעות הציבור כי ישנה בעיה
אחר כך אפשר לפנות לפתרונות מעשיים.
ורה
ורה • 2 במאי 2005
וואו, כמה מילים שפכתי וספגתי בחיים על השאלה המעצבנת הזאת - וכמו כל שאלה טובה באמת, כל המילים שבעולם לא יענו עליה ולא יעזרו..
היה איזה זמן שטרחתי לפתח תאוריות למה בחורים רוצים נשים שלא ישכבו איתם מהר מדי.
אמה? הגברים שרצו אותי לאורך זמן, את הלב שלי ולא רק את הגוף, שהתאהבו בי, היו אלו ששכבתי איתם נורא מהר. וכשנדרשתי לכל מיני משחקים ויקטוריאניים פתטיים - והרי כשאת רוצה, באמת רוצה, כשהכוס שלך בוער, קולטים אותך - הבחורים ראו את זה, וברחו מהר מהר מהכאב ראש שעושה בחורה כזו לחוצה ואכולת רגשות אשם.
כרגע נדמה לי, שאם גבר לא יכבד אותך כי שכבת איתו מהר, סימן שהוא לא מכבד סקס או נשים או מיניות של נשים באופן כללי. כלומר, לדעתו אשה שזיינו אותה היא פח זבל, ולא בן אדם שאוהב סקס. ולמה שארצה, מלכתחילה, קשר רציני עם כזה דבר? נשים שאוהבות סקס צריכות גברים שיאהבו את זה, ושיאהבו אותן בגלל זה.

(אה, ואם הוא רוצה רק סטוץ, לדחות את הקץ בכמה ימים לא יעזור לכן.)
lain
lain • 2 במאי 2005
מילים כדורבנות ורה
התענגתי
בתור אחת שחיה ב"בועה" את בהחלט יודעת דבר או שנים על החיים icon_wink.gif
Tame
לפני 19 שנים • 3 במאי 2005
Tame • 3 במאי 2005
lain,
או קיי, אז בואי נעלה פיתרונות, מה אפשר לעשות בכדי לפתור את הבעיה?
זאלופון​(שולט)
לפני 19 שנים • 3 במאי 2005
זאלופון​(שולט) • 3 במאי 2005
lain כתב/ה:
tame
הדיון לא נפתח על מנת לברר האם יש כאלו אשר לא מסכימים עם הטענות השמרניות שרשמתי בראש הפוסט ,ברור לי שיש כאלו כי מכירה אישית כמה וכמה , אלא לשמוע עוד דיעות ולברר האם גם בקהילת הבדס"מ סבורים כך ומה בכלל אפשר לעשות בנדון
.

לברר האם גם בקהילת הבדסמ סבורים כך - העלאת הנושא בפורום לא תסייע לך רבות בכך. מה שאנשים אומרים לך בשיחות ידידותיות לאו דווקא זהה למה שיעלה על הכתב בפורומים אכולי פוליטיקלי קורקט, בדיוק באותה מידה שסקרים ברוח דומה דינם לגלות שאין כמעט גזענות בעולם ושאחוז זעום להפליא מבני ה 16 טרם חווה אורגיה. התשובה, מכיוון שאוכלוסיית הבדסמ נגזרת מהאוכלוסיה הכללית, היא מן הסתם כן, גם בקהילת הבדסמ יש כאלה שזו עמדתם.

מה אפשר לעשות בנדון - למעשה כבר עושים. התרבות משתנה, החברה משתנה, היחס לנשים משתנה, בתחומים רבים ובכללם התחום המיני. השינוי אולי אינו חד ומהיר מספיק, אך ללא ספק האפשרות שיש לאשה לבטא מיניות חופשית כיום גבוהה בהרבה מאשר לפני 50 שנה, והמגמה נמשכת. לא נראה לי שיש פתרונות קסם כי לא בקלות משתנים ערכים ארוכי שנים. מי שהעניין בוער בעצמותיה יכולה להטיף בעניין מעל כל במה אפשרית. מי שהנושא "רק" מטריד ומעצבן אותה, שתעשה מה שבראש שלה מבחינה מינית תוך שהיא משכנעת את עצמה שמי שימאס בה לאחר סקס זריז מדי לטעמו ממילא אינו ראוי או מתאים לה (מה שבהחלט עשוי להיות נכון) וההפסד כולו שלו.