שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

טקס קילור

מיתוסית​(שולטת)
לפני 19 שנים • 2 במאי 2005

טקס קילור

מיתוסית​(שולטת) • 2 במאי 2005
היום אני רוצה לפתוח לדיון את עניין הקילור.

מהו הקילור בעיניכם? האם אתם מקלרים כל אחד שאתם רוצים שיהיה סאב/דום קבוע שלכם? (אם איני טועה, הדום מקלר אליו את הסאב או שזה הדדי?)

האם אתם מפרידים בין הקילור הוירטואלי (שזה הניק שלהם צמוד לשלכם) שמעיד על כך שאתם "תפוסים" לבין טקס קילו אמיתי שאולי מעיד על טיב יחסים רציני יותר?

הבנתי שישנן אסכולות שמקלרות קילור וירטואלי פשוט את הסאבים שלהם, מה שאומר שהם משוייכים אליהם (יחסים בדס"מים עם/בלי ונילים), אולם אז הם במעין תקופת ניסיון, חינוך ואילוף ורק לאחר פרק זמן ארוך מסוים בו הסאב "מותאם" לדום ומערכת היחסים עמוקה יותר, הם עורים גם טקס קילור. זהו עניין משמעותי מאוד ודומים וודמיות ספרו לי כי מעולם לא קילרו אליהם מישהו במובן הזה שכן זה אקט מאוד עמוק, משהו כמו אולי.. הצעת נישואין? (כמובן אני קצת מפריזה,א ולם זאת דוגמה לשם העצמת ההבדלים).

מה דעתכם על כך?
האם קילרתם/קולרתם אי פעם? מה היו הנסיבות? מה משתנה ביחסים? כיצד טקסי קילור כאלה מתבצעים- פומביים ופרטיים?...

האם אתם בעד קילור סמלי של קולר חדש וטקס או שמא גם צריבה/חיתוך/פירסינג וכל סימון אחר?
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 3 במאי 2005

בעיני

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 3 במאי 2005
בעיני קילור הוא סימן של מחויבות עמוקה, כזה שמשמעותי יותר מטקס נישואין.

הטקס שלנו היה בין שנינו, כאשר הקולר הוא סימלי.
הקולר הממשי היה שרשרת שניתן לענוד ביומיום גם באירועים הכי שמרניים.

אך הקולר המשמעותי הוא עמוק בפנים - בתחושת הביחד, במחויבות ההדדית.

עם זאת תוכלי למצוא מגוון אדיר של גישות בנושא - החל מקולר הניתן בין רגע ומיועד בעיקר להרחיק דומים פוטנציאליים אחרים ועד טקסיפ בפורום רחב עם נאומים וחוזים.

לדעתי - החשוב מכל הוא התוכן שחשוב לך ולבן/ת הזוג שלך בקולר, ולא מה שאדם זה או אחר מוצאים בו.