סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההתנסות הראשונה שלי

יוני
לפני 20 שנים • 25 ביולי 2003

ההתנסות הראשונה שלי

יוני • 25 ביולי 2003
זה התחיל לילה אחד ישבתי עם חברה שלי היתה לי בעייה קלה בתפקוד(הייתי מוטרד מדברים אחרים) היא התבאסה ,עישנו סיגריה ואז היא פונה אליי ואמר לי:"יוני יש לי רעיון אבל אתה חייב לשמור על ראש פתוח ולסמוך עליי"
הסכמתי מייד,רציתי לספק אותה אחרי שאכזבתי אותה,היא השכיבה אותי על הגב והוציאה את כול הצעפים שיש לה מהארון הסתכלתי עלייה ,ושאלתי מה היא עושה ,היא סובבה את הראש במהירות וצעקה לי "שתוק" נדמתי מייד היא קרבה אליי קשרה את עניי בצעיף אחד ואת ידי ןרגליי בשניים אחרים ,לפתע הרגשתי אותה עולה עליי ומתיישבת על פניי עם מפשעתה "רד לי" היא אמרה בטון קשה וקר התחלתי לעבוד ולפתע הרגשתי צביטה בפיטמותי ,כאב איום רציתי לצעוק אבל באותו רגע היא לחצה יותר חזק עם מפשעתה על פניי ,לא יכולתי לנשום כמה שניות ,לפתע היא קמה וירדה ממני הרגשתי אש בגופי והייתי זקור לחלוטין אך אותה זה דווקא עצבן "הא זה מדליק אותך ,מה אני לא מספיק לך עכשיו אתה תלמד לקח" היא לקחה חבל וקשרה את אשכיי בחוזקה ומשם מתחה ואותו לתחתית המיטה וקשרה שמה ,הרגשתי את גופי נקרע אבל נהנתי כול כך שכבר לא התנגדתי ,התפקתי באמת שהתאפקתי אבל ברח לי חיוך של אושר מוזר כזה היא ישר קלטה אותי "לא רציתי לעשות לך את זה אבל אתה מכריח אותי פשוט להעניש אותך ,היא נעלמה למספר דקות ,דקות שהיו בשבילי אושר שמימי ,כשהיא חזרה היא התיישבה על המיטה ודחפה לפי את תחתונייה לפי ,הרגשתי שגם היא נהנת(הם היו רטובים לגמריי) לפתע כאב ענק פילח את גופי ותחלתי לנסות להשתחרר ואך היא נשכה את איבר מיני והזהירה אותי לא לזוז ,הכאב לא נפסק אחרי שנייה הבנתיי את מקורו היא דחפה את אצבעותייה לפי הטבת שליי, שמעתי אותה גונחת אחריי מספר דקות היא נשכבה ליצידי ואמרה לי רק דבר אחד :"חכה חכה ,מה שאני מכינה למחר"
לא עניתי לה רק חייכתי ,נראה לי שסוף סוף מצאתי את עצמי.
    התגובה האהובה בשרשור
slave for ever​(נשלט)
לפני 20 שנים • 25 ביולי 2003
slave for ever​(נשלט) • 25 ביולי 2003
כמו שכבר אמרתי: יוני יוני התותח!

איזה כיף לך, הלוואי עליי, תהנה. icon_smile.gif
עתליה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 27 ביולי 2003
עתליה​(שולטת) • 27 ביולי 2003
נראה כי, בשביל התנסות ראשונה כיסיתם לא מעט פעולות בדס"מיות... icon_wink.gif
יוני
יוני • 27 ביולי 2003
מה שהתברר לי זה שלשותפתי היה נסיון לא מועט בזה והיא חיכתה לשעת הכושר להראות את כישוריינ
יוני
יוני • 27 ביולי 2003
מה שהתברר לי זה שלשותפתי היה נסיון לא מועט בזה והיא חיכתה לשעת הכושר להראות את כישוריינ