אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחתי, זה בשבילך...

Belisana​(שולטת)
לפני 19 שנים • 7 במאי 2005

שפחתי, זה בשבילך...

Belisana​(שולטת) • 7 במאי 2005
"בוא(י) נעבור בדרך המשי, דרך קירות התוך..
בוא נטביע את כל הקושי בתוך אגמי הרוך,
גוף בתוך גוף...."

בלילה קלייר קיבלה מינוי חדש: השעון המעורר שלי. אני נרדמת כשהיא ישנה לרגליי,
מחבקת אותן כאילו היו עוגן והשינה יחד כה מתוקה.
לשון חלקלקה מעירה אותי בשעות שאיני מכירה בשבת. הלשון עוברת על אצבעותיי ברוך,
משתדלת לא לדגדג, בדיוק כפי שלימדתי אותה. אני מתמתחת ונזכרת איפה אני. יש לי חיבה יתרה למיטה שלי ובאופן פלאי נרדמתי נהדר גם במיטה שלה - שלנו?

עדיין איני אומרת דבר, נותנת לקורי השינה לנטוש את עיניי בקצב שלהם, מנסה להזכר מה חלמתי ומדוע החיוך המטופש הזה מסרב לעזוב את פניי. גם היא שותקת, נותנת לי את הזמן שלי לחזור לעולם שכולו מציאות, רק מלקקת ומצפה.

"בואי אליי אהובה", אני מצווה עליה ורוצה לתת לה את הנשיקה הצרפתית הכי סוחפת שניתן.
בסרטים זה כה יפה, במציאות, רצוי לצחצח שיניים קודם. אני קופצת למקלחת ומצווה עליה להכין לי קפה.

ארוחת הבוקר מוגשת לי למיטה. מיץ תפוזים, קפה וטוסט ועכשיו, מתחשק לי סתם בוקר של כיף, בלי פעילות יתר. "הבוקר את נערת הקריאה שלי", אני מודיעה לה והשפחה המדהימה שלי מקריאה לי כמה עמודים בספר שאני אף פעם לא מספיקה לסיים מרב פעילות קליירית (לא שאני מתלוננת, להפך). גם הפעם זה לא מחזיק מעמד יותר מדי זמן (בניגוד לסטראפון שלנו, שלא מתעייף אף פעם).

אנחנו מתקלחות יחד, מסבנות זו את זו ויוצאת לדרך. במכונית אני מורה לה: "קדימה זנזונת, להוריד מכנסיים ותחתונים. אני רוצה אותך חשופה". למזלי, הרכב אוטומטי, מה שמאפשר לי חופש פעולה יחסי. אני עוצרת בסמטה שלא נראה שחיים בה בשעות האלה ומוציאה את המתנה השנייה שהבאתי לה מנסיעתי: מצבט לדגדגן. המצבט מתכתי ומחוברת לו אבן אדומה, דמויית עגיל. הוא מוצמד לדגדגן שלה והיא גונחת, "גבירתי...".

"כואב לזנזונת שלי?", אני מבררת וצוחקת לעצמי בלב, מתי בדיוק הפכתי לכה דאגנית? רמות הכאב שהענקתי בעבר היו גדולות יותר ומשמעותיות יותר, איך שהוא, עם קלייר, אני לא מרגישה שזה נכון. לא כרגע לפחות. היא מרגיעה אותי ש'רק קצת' ויש לה את המבט הזה שלה שאני כל כך אוהבת, מבט נוטף חרמנות ומוכן לפקודה. כמה שהיא יפה כך. אני רוצה לטרוף אותה, לזיין אותה, לקחת אותה, לכבוש אותה שוב ושוב.

הכוס שלה חשוף, מגולח ופתוח. היא כה חלקה. הרטיבות נוזלת לה על הירכיים. "תאונני, זנזונת, הראי לי כמה את צריכה את האצבעות שלי בתוכך", אני מצווה ומישירה מבט לכביש. היא נוגעת בעצמה בהיסוס, עוצרת את הגניחות.

"אני לא שומעת, מתוקה, תצרחי לי את העונג שלך". היא מביטה בי בהיסוס, מביטה לצדדים, בודקת את המכוניות האחרות שלצידנו. אני סוגרת את החלונות ואומרת "עכשיו תגנחי כמו שאני אוהבת, כלבונת שלי". היא מתחילה לגנוח, שוכחת את המסביב. אני מוסיפה את האצבע שלי, מנסה להתרכז גם בנהיגה ודופקת אותה עמוק ככל הניתן. "עכשיו תגמרי", אני מצווה ולא עוברת דקה והיא גומרת בשבילי. ביד אחת אני משעינה אותה חזרה על הכיסא ומבקשת שתנוח ואז מסתכלת גם אני לצד.

שני בחורים מביטים בנו. "תסתכלי זנזונת שלי, תראי מה עשית לשני הבחורים המסכנים שבמכונית הכחולה", אני אומרת לה. הם מנופפים לשלום בהתלהבות ושתינו פורצות בצחוק, שלה נבוך, שלי מאושר.

ובפיקניק? סתם פיקניק של שתי נשים אוהבות: שייט בסירה, ספר, בקבוק בירה ובקבוק ספרייט.
ובשבוע הבא לא נפגש, בגלל עומס בשעות עבודה וזא המתנה שלי לך, קלייר אהובתי. תודה על יום נפלא ולילה מרגש ומתוק.

וקטנה לפני סיום, שפחה שלי: את צריכה להחליט מה את שלי בפגישה הבאהicon_smile.gif
לבחירתך: משרתת צרפתיה, כלבה או בחורה ונילית וחסרת ניסיון שאיך שהוא הצלחתי לסחוט אותה להפוך לשפחתי.

שבוע נפלא לכולכן ושוב תודה על קבלת הפנים והתגובות.
DearPrudence

זה כל כך משמח

DearPrudence • 7 במאי 2005
עד לא מזמן רק קלייר כתבה. הערצתי אותה על היכולת לכתוב, לדעת שאת קוראת ועדיין לא מגיבה.
כעת, כשאת מגיבה ואפילו מפרסמת משלך, אני כל כך מאושרת בשבילה. שמחה בשביל שתיכן על אהבה קסומה.
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 7 במאי 2005
גברתי,

קודם כל תודה על התיאור הנפלא של סוף השבוע שלנו יחד icon_smile.gif

עוד מעט אביא כאן את גרסתי לאירוע, אבל עד אז, לא יכולתי להתאפק... הייתי חייבת, את יודעת, סאביות לא יודעות לדחות סיפוקים אלא אם כן נותנים להן פקודה ישירה...

גברתי אפשר ש... אהיה בחורה ונילית וחסרת ניסיון שאת הופכת לשפחתך ואז אלמד לשרת אותך כמשרתת צרפתיה מדופלמת, רק כדי לסיים את הסשן ככלבתך?

אפשר גברתי?
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 7 במאי 2005
גברתי,

אין דבר שמענג אותי יותר מהשינה לצדך, לרגלייך. מהידיעה שכשאני מתעוררת את שם, לידי, בשקט שלך. בשינה הרגועה, השלווה, במיטה שלנו גברתי, מתחת לציורים שמייצגים את האהבה שלנו.

להתעורר לידך, להתעורר שעות לפנייך, להסתכל עלייך, להקשיב לנשימות שלך, לחייך. ואז בשקט להתחיל להעיר אותך בשעה שציווית. עם לשון שמתענגת על הגניחות הקטנות שלך מתוך שינה, גניחות שמעמיקות כשאת מתעוררת לאיטך.

לגשת למטבח ולהכין לך ארוחת בוקר, להביא לך אותה... לשבת עירומה מולך ולהקריא, כשאני יודעת שהמילים לא ממש חשובות לך עכשיו כשהמבט שלך מתעכב על השדיים שלי.

להתרגש מהמבט שלך, להקריא ולשמוע בקול שלי את הרעד, את הציפייה. ואז המגע שלך, שאוסף אותי אליו, שדורש את מה ששלך. אני שלך גברתי.

לשכב מתחתייך בגמירה של בוקר, כזו שאין בה כאב, רק לקיחה, שימוש בגוף שלי לעינוגך. ואז מקלחת משותפת, סיבון משותף, וכל כך הרבה עונג וצחוק.

ואז שתינו בסיטרואן שלך (כן זכרתי לשאול אותך מה הדגם), ואני בלי מכנסיים, בלי תחתונים, חשופה מול כל העולם, נבוכה וגאה. ומצבט הדגדגן שכל כך חששתי מפני הכאב שלו, עוטף לי את הדגדגן ומעיף אותי ברגע למקום אחר ששייך רק לשתינו.

ואני מאוננת לידך, בשבילך. רטובה גברתי. המכונית מלאה בריח הייחום של הכלבה שלך. ואני יודעת שזה מגרה אותך, וזה מגרה אותי לגרות אותך, לבצע את כל פקודותייך. והאצבעות שלך שחודרות אליי, המבט של יושבי המכונית שליד, המבט המופתע שלהם כשאני צורחת "גברתי" כשאני גומרת, צורחת שכל העולם ישמע עכשיו.

והשקט של אחר כך. הטבע, האגם, החתירה המשותפת, העלייה על שרטון בלב הפארק, ולמי אכפת שאנחנו על שרטון כל זמן שאנחנו יחד icon_smile.gif

עשית לי סופ"ש של אושר גברתי. ואני אוהבת אותך. תודה לך.

שפחתך.
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 19 שנים • 8 במאי 2005
מאסטר יקיר​(שולט) • 8 במאי 2005
מדהים!
אירוטי, חושני, מענג ומטריף!

אתן כל כך יפות יחד,
שהתאור לא יכול להיות אחרת...

קלייר...
חחחחחחחחחח
אהבתי את זה:
"...גברתי אפשר ש... אהיה בחורה ונילית וחסרת ניסיון
שאת הופכת לשפחתך ואז אלמד לשרת אותך
כמשרתת צרפתיה מדופלמת, רק כדי לסיים את הסשן ככלבתך?..."
גבירתה, זכית בסאבית מיוחדת,
והיא זכתה להיות שלך!
וביחד, המשכנה לזכות אותנו
לנשום את חוויותיכן!
hogo​(מתחלף)

לא יודע מה אחרים יגידו

hogo​(מתחלף) • 8 במאי 2005
אבל לי עשיתן זיקפה מטורפת .....
Belisana​(שולטת)

שפחתי החמדנית

Belisana​(שולטת) • 8 במאי 2005
את מתחכמת? אין בעיה... הסשן הבא יהיה בנושא בחירה
וזכות הבחירה הראשונית שלך בוטלה, את תהיי בו מה שאת - שפחהicon_smile.gif
אחרי הסשן תדעי במדויק מה ההבדל בין או-או לגם וגם וגם
אני בטוחה שאני אתענג ללמד אותך.
יש לך שבוע לחשוב על הנושא ולחשוב מה אני עומדת לתת לך לבחורicon_smile.gif

דיר פרודנס, דום ניו בוי והוגו - תודה על התגובות החמות.
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 8 במאי 2005
ואני ניסיתי להתחכם לרגע icon_rolleyes.gif אופס...
מהשיחה איתך הבנתי את מה שמחכה לי גברתי, אחוזת בעתה אני לא, אני סתם משקשקת icon_smile.gif

אהיה מה שתרצי, רק מה תרצי גברתי? question.gif icon_razz.gif
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 8 במאי 2005
קלייר כתב/ה:
ואני ניסיתי להתחכם לרגע icon_rolleyes.gif אופס...
מהשיחה איתך הבנתי את מה שמחכה לי גברתי, אחוזת בעתה אני לא, אני סתם משקשקת icon_smile.gif

אהיה מה שתרצי, רק מה תרצי גברתי? question.gif icon_razz.gif

אוח קלייר קלייר....
מה שאת העלית לי עכשיו לראש...

מי תרצי

ביצוע: גידי גוב
מילים ולחן: עמיר בניון

אז מי תרצי שאהיה
את יכולה לבחור בכל אחד
אחד שיקנא לך, ואחד שלא
או אחד שמנגן בזמן שאת שורטת
את הלב שלו, את הלב שלו.

אז מי שתרצי שאהיה,