שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבעת חיבה מצד הדום (לשם שינוי) ועוד...

ket​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 16 במאי 2005

Re: Reתגובה חריפה , מאד ...

ket​(לא בעסק) • 16 במאי 2005
ציטוט: השאלה היא האם הדום , יכול לגעת בגופה של הסאבית שלו בלי שהוא אוהב או מעריך אותה ?
אם כן , אני מצדיע לו .... זו יכולת נדירה לקמבן ולהצפין רגשות .
האמת שאני לא יודע מה כתבו לפני , אבל לדעתי , זה לא רק שלא מוריד מערכו של האדון , המאסטר וכד' , להראות אהבה
99.9%מהנשים כאן , הסאביות באו בשביל , בעיקר לקבל את זה , וגם הדומיות , לא נקפח אותן ,
בשביל , האהבה , החיבה וכד' מוצרים כאלה ( מה שקרוי בייידיש פארשידנע זאכן ) .

היו לי הרבה מאד שיחות עם סאביות, ומתברר שבעיקר זה מה שהן רוצות , בכל אופן ממני .

לעיתים רחקות מאד , החרמנות מעבירה אותן על דעתן , אבל ברוב הזמן , זה רק אהבה .

זהו סיימתי , אפשר לצאת מהממ"ד

קליבר ----->>> icon_chickkiss.gif icon_chickkiss.gif icon_chickkiss.gif
ראשתן​(אחר)

המלצה

ראשתן​(אחר) • 16 במאי 2005
המלצתי החמה לסאביות באשר הן :

לעולם , אבל ממש לעולם אל תיכנסו לסשן עם דום שאינו אוהב אתכן באמת .

זה אולי מוריד מעט את ההצע אבל בהחלט בהחלט משתלם.
Dark Artist​(שולט)

המקל והגזר

Dark Artist​(שולט) • 16 במאי 2005
למעשה,בשרשור שפתחת אתה מדבר על הקו הדק בין קשיחות ואדישות לבין אהבה וחיבה שהדום מפגין כלפי הסאבית שלו.
נתחיל בכך שבמהלך סשן הדום יכול להתפרש בתור אדם קשוח ומשולל רגשות כביכול בכך שהוא עושה את הסשן ולא מחבק את הסאבית או מראה כלפיה רגשות מכיון שכך הוא רוצה לכוון את הסשן. ייתכן שהוא רוצה כי הסאבית תיהיה מרוכזת בסשן.אולם לאחר הסשן אותו דום יכול ללטף את הסאבית,לומר לה מילה טובה על היותה סאבית מוצלחת,או לחבק אותה. לעיתים מחוות קטנות כאלו מצד הדום מספיקות בשביל הסאבית ועצם זה שהוא נותן לה את המחוות הללו בחסכנות מכוונת גורמות לה לרצות להתאמץ יותר בשביל אותו אדון כדי שיתגאה בה יותר. זה רצוי,ואני לא מכיר אף דום שלא עושה זאת או לחלוטין מתעלם מהסאבית שלו. מצד שני דום יכול להראות חיבה ואהבה מבלי שהדבר יוריד מערכו. אין פה בכלל שאלה של "מה זה יעשה לדומיות שלי". דום שמטיל כל הזמן את הדומיננטיות שלו בספק,ראוי לו שיחשוב פעמיים אם הוא מתאים לתפקיד דום. בנקודה התחתונה מילת המפתח היא "איזון". דום שרק יראה כל הזמן קשיחות וקפדנות ויהיה קשה עם הסאבית שלו בלי רגשות,לא יעשה עם הסאבית שלו חסד וייתכן כי אף מעשיו לא ייחשבו כעשייה בדסמ"ית אלא יותר כהתעללות. מצד שני,אני סבור שגילוי רגשות מוגזם ויותר מדי פוצ'י מוצ'י גם לא עושים טוב. בסופו של דבר צריך לזכור שסאביות מחפשות "אדון" ולא בן זוג ונילי
שרוניתלי(האה)

על חום, רגש ואהבה.

שרוניתלי(האה) • 16 במאי 2005
דרים 69- אני איתך!
המשמעות של להיות שייכת היא לא רק לשים v ליד סעיפי ה"פרוטוקול" שהצלחנו לבצע כיאות -
זה ממש לא לעניין ובטח לא בשביל זה אנו כאן (וציטטתי מדבריו של הדום שלי).
דארק ארטיסט- זאת גם לא שאלה של הקו הדק החוצה בין קשיחות להבעת רגשות חיבה ומינונָם.
לדעתי, הקשר שבא מאהבה, אין בו כל ניגוד בין החלקים בהם הדום קפדן, קשוח ודורש לבין אלו
בהם הוא אומר "אני אוהב אותך". כשהדום מעניק לי אהבה וחום, אני חשה גאווה בהיותי ראויה לכך
ואף עושה מאמץ רב עוד יותר להצדיק את המַתָת הזאת ממנו.
Dark Artist​(שולט)

Re: על חום, רגש ואהבה.

Dark Artist​(שולט) • 16 במאי 2005
שרוניתלי(האה) כתב/ה:
דרים 69- אני איתך!
המשמעות של להיות שייכת היא לא רק לשים v ליד סעיפי ה"פרוטוקול" שהצלחנו לבצע כיאות -
זה ממש לא לעניין ובטח לא בשביל זה אנו כאן (וציטטתי מדבריו של הדום שלי).
דארק ארטיסט- זאת גם לא שאלה של הקו הדק החוצה בין קשיחות להבעת רגשות חיבה ומינונָם.
לדעתי, הקשר שבא מאהבה, אין בו כל ניגוד בין החלקים בהם הדום קפדן, קשוח ודורש לבין אלו
בהם הוא אומר "אני אוהב אותך". כשהדום מעניק לי אהבה וחום, אני חשה גאווה בהיותי ראויה לכך
ואף עושה מאמץ רב עוד יותר להצדיק את המַתָת הזאת ממנו.

בסופו של דבר אני בעד שכל אחד יעשה מה שהוא חושב לנכון ומתאים לאישיות שלו ולא ינסה ללכת על פי מה שמקובל.
אני גם סבור שיש אהבה בין דום לשיפחה ושהיא אהבה עמוקה מאוד.
אם דום מרגיש רגשות כלפי הסאבית שלו,אין טעם שיסתיר אותם.
להיפך
אהבה היא לא מילה גסה icon_cool.gif
SEAMASTER​(שולט)

הזוי

SEAMASTER​(שולט) • 16 במאי 2005
חוסר הבעת חיבה משול בעיני לאכילת אוכל תפל חסר טעם ובעל ערך נחות .
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

אהבה, רכות, חיבוק, אסרטיביות ולהיות דום

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 16 במאי 2005
לדעתי, המקום שבו נמצאת השליטה הוא עמוק בתוכי.

ושום דבר שאעשה לא ישנה את זה - לא להוריד את הזבל, לא ללכת לאסיפות הורים, לא לבשל, לא שופ פעולה שמתנגשת למישהו בסטיריאוטיפ של "מה דום אמור לעשות".

אני יכול לסיים משפט במילה "בבקשה", ועדיין הדם יקפא, והדופק יטוס, ויהיה לה אותו מבט חלומי בעיניים.

והיא יכולה להיות אדם אסרטיבי, כזו שכל מוכי הסטיריאוטיפים ישר שואלים "את בטוחה שאת סאבית" ולהיות סאבית.

אין מודל אחד של דומים או דומיות - יש פסיפס של אנשים שחלקם בחרו בצד השולט, חלקם בצד הנשלט (ויש גם כאלו שפעם פה ופעם שם).

רוצים להשתחרר מהסטיריאוטיפים? קראו לתפקידים בורדו וטורקיז, ותראו איך פתאום לא צריך להתנהג כמו רס"ר בגולני כדי להיות דומ/ית.

[ הח"מ מתחייב ששום רס"ר בגולני לא נפגע במהלך כתיבת תגובה זו ]

ומי צריך סטיריאוטיפים כל כך מוחצנים בדומיננטיות שלהם?

ונילים בספרות הפנטזיה - כי ברור שהפיראט צריך להיות אכזר כדי לקשור את עלמת החן ולעולל לה דברים איומים כאלו.

הרי במציאות שלנו, הרס"ר מגולני יכול להיות באותה מידה דום, סאב או סוויץ'.
[ אם כי ייתכן שקצת יהיה לו קשה להשתחרר מהפטיש של צחצוח נעליים, אבל Bootblacking זה כבר חומר לשרשור אחר ]
scorpio king​(שולט)

חיפשנו bdsm ומצאנו אהבה ....

scorpio king​(שולט) • 16 במאי 2005
מי היה מאמין icon_smile.gif ....
כמו כל דבר בחיים ככה גם בBDSM.
מה שנעשה ללא רגשות הוא טפל וחסר טעם.
ומה שנעשה באהבה נעשה מהמקום היפה ביותר שיכול להיות.
בכל מקרה הדום צריך ללכת עם מה שהוא מרגיש ומי שהוא (ולא לפי איזה שהוא דימוי חיצוני של איך אמור להתנהג דום) ולהקרין את זה לסאבית שלו בלי לפחד שזה יפגום מדומיותו.
אם הוא לא עושה את זה לא פחות משהוא חוטא לה הוא חוטא לעצמו.
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}

או אה... כמה ענו... :)

אז ככה -
purple butterfly:
ציטוט: ""תודה לאל שאין המצב כך""?
למה התכוונת?

dark artist:
ציטוט: ""בסופו של דבר אני בעד שכל אחד יעשה מה שהוא חושב לנכון ומתאים לאישיות שלו ולא ינסה ללכת על פי מה שמקובל""
ברור... אני לא הולך לשחק אותה בכל מקרה.
רציתי רק לברר בקהילה (ובמיוחד ב"קהילת הסאביות") איך בנאדם שקט, מישהו שהוא לא ממש דומיננטי בחיי היום היום (אבל כן עם בת זוגתו... בהדרגה...) נחשב.
האם זה "פוגם" בהיותו דום? הופך אותו לציפור נדירה? או מה... icon_smile.gif
...כי שוב - איך שהבנתי (ואולי טעיתי) אבל רוב הסאביות (רובן - לא כולן) מחפשות דום "גבר-גבר". כזה שהוא "דומיננטי ללא עוררין" "מסמר המסיבה" וכו'...

אני באותה דעה של Dan_Kap - נגד סטיריאוטיפים.
כמו שהוא סיפר על בחורה אסרטיבית שממש לא רואים עליה שהיא סאבית - כך גם אני (רק ההפך... דום שלא רואים עליו...אבל ממש לא רואים icon_lol.gif בחיי היום יום... בחוץ...)

שאלתי גם על איך דום שמנשק את רגלי הסאבית שלו יחשב.
שוב - אני לא אומר שאנסה לעצור את עצמי. אנשים יכולים לומר עד מחר שזה "לא ראוי" לדום.
שזה יותר מעשה שסאב היה עושה (ויש לי עוד "מעשים" כאלו ברפרטואר icon_wink.gif )
אני דום. אני יודע שאני אוהב את בת זוגתי כנועה. זה זורם לי בעורקים. בין אם זה טוב או רע (וכמובן שזה לא מסתכם רק בזה...) אבל אני לא אעצור את עצמי מלהביע את רגשותי. אם ארצה אנשק אותה בכל חלק וחלק בגופה הענוג icon_wink.gif -שאגב purple butterfly זה הקטע שלא הבנתי את תשובתך...
ורה
ורה • 16 במאי 2005
מסכימה עם הרומנטיקנים הנ"ל והייתי עוד מוסיפה.
לדעתי, אחד הדברים היותר מחרמנים זה לקבל אהבה, רוך והכרת תודה מהדום. ואם בחור חושב שזה "יוריד מהגבריות שלו"... ובכן..... שייצאו הוא וגבריותו מהפריים שלי.