סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלב

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 18 במאי 2005

תודה על ההבהרה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 18 במאי 2005
ואני מציע לאנשים לנסות להבחין בכתיבה שלהם בין כמה מקרים:-

- כאשר התחושות ששייכות ל-"אימאל'ה, איך אפשר לעשות את זה" או ל"איכס" - אפשר לא להגיב.
הרי איש לא יקפוץ מהמסך ויכריח אתכם לעשות את זה.

- כאשר התחושות שייכות ל-"איך אפשר לעשות את זה ועדין להגיד שאתם SSC?" (ע"ע השרשור באלפוני על בעיטות בביצים) - אפשר פשוט לשאול שאלה ישירה ופתוחה, במקום לשלול את זכותם של האחרים ליהנות מאותו סוג פעילות.

כאשר יש בכם סקרנות (ולעיתים המוחים הנמרצים ביותר הם לאו דוקא שלו שבחיים לא יעשו את זה, אלא אלו שהפנטזיה הזו מעירה משהו בהם) - אפשר לשאול שאלות, שיעזרו לכם להבין מה מיוחד במה שעושים.

- כאשר יש לכם ספק האם המדובר בבבדסמ או בהתעללות - בעיני זה המקום לשאול שאלות ולנסות לברר מה קורה.
לצערנו, יש לא מעט אנשים שבדסמ בעיניהם הוא לא יותר מתווית שיווקית נוחה לניצול של אדם אחר - בין אם אלו אנשים שמחפשים סטוצים וחושבים שהכי קל לזיין שפחה, בין אם אלו אנשים שאין להם מושג מהם SSC ועד כמה האחריות לסאבית באה לפני ההנאה של הדום ובין אם אלו מתעללים סדרתיים שמתמחים במי שחדשים לתחום.

אני משתדל להתבטא בצורה שמדגישה את דעתי, תוך הבהרה שהמדובר בדעתי.

[ וכן, כפי שמישהו כתב לי בפרטי, יש לי שריטה בנושא של SSC וניצול של אנשים - לצערי, יותר מדי אנשים נפגעים בגלל שהם רוצים ליהנות מבדסמ ואני חושב שהדברים יכולים להיות גם אחרת.
לצערי, כשאני מדבר על פגיעות באנשים בקהילה, לכל תיאור יש בזיכרון שלי שם אחד לפחות, ופרצוף אחד לפחות...]

[ ולמי שרוצה קצת שיקולים להבחין בין בדסמ להתעללות - חומר להתיחסות ]
פלג​(נשלטת){ע_מ}
פלג​(נשלטת){ע_מ} • 18 במאי 2005
ציטוט: - כאשר התחושות ששייכות ל-"אימאל'ה, איך אפשר לעשות את זה" או ל"איכס" - אפשר לא להגיב.
הרי איש לא יקפוץ מהמסך ויכריח אתכם לעשות את זה

אני חושבת שעדיין אפשר להגיב ולהגיד "זה מגעיל אותי"
אותי אישית למשל זה מאוד מסקרן למה בדיוק אנשים נרתעו ממה שכתבתי. זה מעניין... בכולנו יש את המציצנות הזאת והרצון לדעת.

ציטוט: כאשר התחושות שייכות ל-"איך אפשר לעשות את זה ועדין להגיד שאתם SSC?" (ע"ע השרשור באלפוני על בעיטות בביצים) - אפשר פשוט לשאול שאלה ישירה ופתוחה, במקום לשלול את זכותם של האחרים ליהנות מאותו סוג פעילות.

ציטוט: כאשר יש לכם ספק האם המדובר בבבדסמ או בהתעללות - בעיני זה המקום לשאול שאלות ולנסות לברר מה קורה.

אני בדעה שתמיד צריך להיות עם יד על הדופק. וכן להגיש עזרה עם צריך. אבל קודם כל לברר. לשאול.
אחד הדברים הכי מעליבים בעיניי זה כשמישהו כותב משהו ופשוט קוטלים אותו.
זה ממש לא לעניין לכתוב לסאב\ית לנטוש את האדון\מלכה שלהם באופן מיידי כי מה שנכתב לא נראה לכם. גם הדום\ית קוראים כאן לעיתים.. אף שולט לא היה רוצה לדעתי לדעת שמציפים את הסאבית שלו בהודעות שהיא צריכה לעזוב.

ועוד משהו אחד.
לפעמים כותבים קטעים ובכוונה מדגישים את הדברים הקשים שהיו בסשן. מה שלא היה נוח.
זה נראה לי מיותר אחרי כל קטע שמישהי תכתוב כאן שתהיה הערה למטה "אה כו, זה נעשה בהסכנה, ויש תקשורת, ואנחנו מדברים, ואני יכולה להגיד לו מתי קשה לי והוא יבין"
בסה"כ רובנו אנשים בוגרים שנכנסו לעולם הזה בדעה צלולה.
נכון יש מקרים של התעללות, ניצול וכו'.. זה לא הרוב וגם את המעט שקיים יש צורך למגר..
בסופו של דבר צריך לקחת הכל בפרופורציות.
SIVAN​(אחרת)
SIVAN​(אחרת) • 18 במאי 2005
ציטוט: אפשר פשוט לשאול שאלה ישירה ופתוחה, במקום לשלול את זכותם של האחרים ליהנות מאותו סוג פעילות.

ציטוט: כאשר יש לכם ספק האם המדובר בבבדסמ או בהתעללות - בעיני זה המקום לשאול שאלות ולנסות לברר מה קורה.
אני בדעה שתמיד צריך להיות עם יד על הדופק. וכן להגיש עזרה עם צריך. אבל קודם כל לברר. לשאול.
אחד הדברים הכי מעליבים בעיניי זה כשמישהו כותב משהו ופשוט קוטלים אותו.

מסכימה עם כל מילה של Dan_Kap.

עושים כאן לפעמים מהומה רבה על לא דבר ,גם ביחסים בין חברים, לא תוקפים
אלא שואלים את השאלות הנכונות.

אני מסכימה, אם במידה ויש צורך בעזרה , תמיד אפשר להזהיר ולכוון.
אך הקטילות האלה ממש לא הולמות.

ראיתי סשנים הרבה יותר קשים וחלקם היו בדנג'ן ולא הרמתם גבה.
לדעתי לפני שמבינים מה זה SSC, צריך לדעת אין להתייחס כאן אחד לשני.
ממש הבהלתם אותי.
פגשתי כאן לא מעט אנשים שמתחברים לדברים שלא ממש עושים לי את זה, אז אני אקטול אותם?
אפשר לציין שזהו לא כוס התה שלכם אך לעשות לינץ לא ממש נעים.

*פלג שמחתי לקרוא ממבטך, מה המשמעות של כלב או כל השפלה עושה לך.
ואגב גם אני אוהבת לסטור, זאת אחת ההנאות שלי. וברור לי (כמו שלך) שהכל נעשה לפי
חוקי ה- SSC ולעולם לא אגרום לבן זוגי להיפגע מכך.

בהצלחה.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 18 במאי 2005
לגבי למה "כלב" ולא "כלבה"

הניחוש שלי הוא שזה פשוט בגלל שזה עובד.
dimple
לפני 18 שנים • 19 במאי 2005
dimple • 19 במאי 2005
master james כתב/ה:
יתכן שהסיבה לכך שהוא מעדיף לפנות אליך בלשון זכר היא שהאגרסיביות שהוא חש ומביא לכדי ביטוי בסשן
היתה מופנית במקור כלפי גברים.

מעניין...

קודם כל אני מוצאת את הרעיון כמדליק, אבל אני דווקא חשבתי על כיוון אחר.
אישה במערכת יחסים עם גבר כשאופי המערכת הוא כזה שהגבר אמור לשלוט עדיין חשה כוח "עליו" מעצם היותה אישה. יסלחו לי כל הגברברים אבל ביננו - עוד לפני הבדס"מ הנשיות היא כוח. להתייחס לאישה בסשן כאל כלב ממין זכר זה לקחת ממנה את הכח הזה.