סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור פשוט, או: למה לי לקחת ללב

ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}
לפני 18 שנים • 22 במאי 2005

סיפור פשוט, או: למה לי לקחת ללב

כתבתי סיפור. סיפור לא רע. למען האמת, הוא אפילו די טוב, אבל אני מצטנעת כדרכי.
לאחר ששלחתי אותו לגורמים הנכבדים בחיי, החלטתי שכאדם פילנטרופי אני מחוייבת לשתף את שאר באי הכלוב ביצירת המופת עלאק שלי. אז שלחתי. לא קיבלתי תשובה. המתנתי ב(חוסר) סבלנות, עד שנמאס לי (די מהר) ושלחתי מסר לאחראים על המגזין.
אחרי מספר דקות (יש מצב שאני מגזימה ומדובר בשעות, שלא לומר ימים), נקראתי אל הצ'אט, שם דווח לי שהסיפור אינו יכול להיכלל בפרסומים.
למה? תמהתי בפונט רם
מדובר בפנטזיית אונס, אמרו לי, ולכאלה אין מקום אצלנו
אה?! השתנקתי, מדובר בסיפור ש(ולא נקלקל את הסוף עבור קוראיי הנאמנים) לא מכיל אלימות קשה, מהווה זיון בהסכמה מלאה, ומאוד חביב לקריאה.
מדיניות האתר, אין פה פנטזיות אונס.

**

בואו נבהיר את הדברים - אתר "הכלוב" מכיל בתוכו שלל סיפורים, חוויות ופנטזיות, העוסקות בכל דבר בערך: אנשים שנהנים לסגוד לנעלי נשים, אנשים הנהנים להתהלך על ארבע כשהם מובלים ברצועה, אנשים שנהנים לחתוך אחד את השני, לדקור במחטים, לארגן מסיבת חוקנים, להצליף ולהשפיל. הכל מקובל והכל הולך, כי אלה פנטזיות, דברים שמסתובבים לנו בראש, ואף אחד לא יחליט מה מגעיל לי ומה מגדיל לי, אם לצטט את החיוורים. מי שמסתובב פה והוא ממש לא בעסק, יכול למצוא את עצמו מסנן "פוי" על כל צעד ושעל, אבל זה האתר שלנו, והוא נועד להכיל את המורכבות של חבריו. מי החליט שפנטזיית אונס - אאוט, מקלחות זהב - אין? מי קובע מה חוקי ומה אין מצב? ולמה? למה שהחברים הנכבדים לא יצביעו בעכבר ויחליטו מה מתאים להם ומה ממש לא?

ס ו ר ר ת, עם הסיפור שעוד יסופר, ואם לא פה, אז בירושלים הבנויה במהרה בימינו אמן.
G-O-L-D​(שולט)

סוררת,

G-O-L-D​(שולט) • 22 במאי 2005
במקום ל'בלבל ת'מוח על כמה שאין צדק ואיך תמיד דופקים את השחורים,
לא היה יותר פשוט אם היית מפרסמת אותו כאן?
ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}

גולד

G-O-L-D כתב/ה:
לא היה יותר פשוט אם היית מפרסמת אותו כאן?

מי שזורק אותי דרך הדלת, יעשה לי שלום דרך החלון. לפרסם במגזין אסור, ופה מותר? החלטיות היא דבר שיש לעודד.
הבוס שלך​(שולט)
הבוס שלך​(שולט) • 22 במאי 2005
סוררת יקרה,
אפשר להתווכח עם השלטונות, אם כי זה בדרך כלל לא עוזר, וכפי שכבר אמר וולטיר: כשהממשלה טועה, מסוכן להיות צודק.
אבל לעצם העניין, הרי כל המעשים ה"מגעילים" שמנית לעיל , גם כשנעשים בפועל ולא רק בדמיון, הם בהסכמה מלאה של כל הצדדים. אונס לעומת זאת (ופדופיליה, ועוד דברים שלא תוכלי לפרסם באתר) מעצם הגדרתו איננו בהסכמה. לכן אני דווקא מצדיק את האתר.
ובבניין ציון ננוחם
קליבר​(שולט)

בוקר טוב סוררת

קליבר​(שולט) • 22 במאי 2005
א. אני בטוח שהסיפור נהדר .
ב. באמת תדביקי אותו פה ...
ג. חוץ מזה הכל בסדר ? iloveu.gif
ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}

הבוס שלי? מה עם קידום?

הבוס שלך כתב/ה:
אונס לעומת זאת (ופדופיליה, ועוד דברים שלא תוכלי לפרסם באתר) מעצם הגדרתו איננו בהסכמה.

זו פנטזית אונס, לא תיאור של אונס. עכשיו גם אסור לפנטז על זה? מי אמר 1984 ולא קיבל?
קליבר​(שולט)

סוררת ממש אל תקחי ללב

קליבר​(שולט) • 22 במאי 2005
ואת יודעת למה אני אומר לך ..

icon_rolleyes.gif
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)

ולי יש רעיון:

מופנה לכלובי בעיקר:
אולי אפשר לעשות סקשן במגזין שיכיל בתוכו סיפורים על דברים שלא עושים במציאות?
סקשן שיכיל דף הסבר בו כתוב במפורש שהסיפורים המופיעים בו מייצגים פנטזיות בלבד, ושאין קשר בין בדס"מ לפשעים מיניים...
ככה הכלוב יגן על עצמו ועל דעת הקהל על בדס"מ, ובמקביל יאפשר לחבריו לפרסם פנטזיות "אסורות"
ישנה גם חשיבות לסיפורים כאלה, חשיבות מעניינת, לראות עד איפה מגיעות הפנטזיות שלנו, לראות ברור יותר את הגבול בים מה שמותר למה שמותר רק לפנטז עליו.
אולי זה אפילו יעשה שירות טוב לדעת הקהל על בדס"מ, כי ככה אנשים רנדומליים שיכנסו לכאן יראו את הגבול ברור ומסורטט.
תחשבו על זה icon_smile.gif
Yosefus​(שולט)

Re: ולי יש רעיון:

Yosefus​(שולט) • 22 במאי 2005
סכיזופרניה של הילדות כתב/ה:
מופנה לכלובי בעיקר:
אולי אפשר לעשות סקשן במגזין שיכיל בתוכו סיפורים על דברים שלא עושים במציאות?
סקשן שיכיל דף הסבר בו כתוב במפורש שהסיפורים המופיעים בו מייצגים פנטזיות בלבד, ושאין קשר בין בדס"מ לפשעים מיניים...
ככה הכלוב יגן על עצמו ועל דעת הקהל על בדס"מ, ובמקביל יאפשר לחבריו לפרסם פנטזיות "אסורות"
ישנה גם חשיבות לסיפורים כאלה, חשיבות מעניינת, לראות עד איפה מגיעות הפנטזיות שלנו, לראות ברור יותר את הגבול בים מה שמותר למה שמותר רק לפנטז עליו.
אולי זה אפילו יעשה שירות טוב לדעת הקהל על בדס"מ, כי ככה אנשים רנדומליים שיכנסו לכאן יראו את הגבול ברור ומסורטט.
תחשבו על זה icon_smile.gif

ואללה סכיזו, הצלחת להפוך אותי 180 מעלות (או אולי כמו המנחה העאלק איטלקיה שלנו זה היה 365 ?) ובכלל לא ציפיתי (למהפך).
דווקא למקרא הסוררת התמלאתי אמפתיה (לה) וזעם (כלפי המשטר הרודני בכלוב). אפילו חשבתי לעלות על סוס לבן ולדהור לעזרתה (אבל בשביל זה יש את קיחוט). והנה באת עם הצעה הגיונית להפליא, בוגרת ושקולה , שראוי היה שאני אחשוב עליה קודם (לו רק הייתי קורא את הפוסט הזה קודם). אלא מאי ? שאת כתבת ואני קראתי, וכך לפתע פתאום התהפכו היוצרות.
פתאום חשבתי (כן, לפעמים זה קורה לי) "מה עם פדופיליה ?" והרי ברור שזה מחוץ לתחום, ואפילו אם זו פנטזיה שכתוב עליה ב ע נ ק שזו רק פנטזיה, עדיין ברור שהיא לא תפורסם (ברור, לא ?). "אז למה פדופיליה לא ואונס כן ?" שבתי וחשבתי לעצמי (יום מלא מחשבות). מה הגבול ואיך מבחינים ? אולי החוק יכול להיות קריטריון ? צריך להיות קריטריון, חייב להיות קריטריון (גם אם הוא מטומטם להפליא).
אז מה אומר החוק ? פדופיליה אאוט, מין בהסכמה אין (בתנאי שזה לא עם קטין/קטינה ו/או גופה שהסכמתם לא נחשבת).
איפה פה יושב האונס ? להפתעתי (והנה ה- 180 מעלות ממערכה א') - מחוץ לתחום.
מפתיע משהו, אבל אולי יש הגיון בשגעון.
ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}

Re: ולי יש רעיון:

אין לי מושג אם מותר וחוקי icon_smile.gif להפנות אתכם לסיפור
אבל יש קישור בכרטיס שלי

תקראו ותחזרו לספר אם שיניתם את דעתכם.