סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור פשוט, או: למה לי לקחת ללב

Yosefus​(שולט)
לפני 18 שנים • 22 במאי 2005

Re: ולי יש רעיון:

Yosefus​(שולט) • 22 במאי 2005
ס ו ר ר ת כתב/ה:
אין לי מושג אם מותר וחוקי icon_smile.gif להפנות אתכם לסיפור
אבל יש קישור בכרטיס שלי

תקראו ותחזרו לספר אם שיניתם את דעתכם.

אז הנה שהמוח היהודי מחבל תחבולות ונמצא הפתרון (לפרסום). אגב פתרון, אני מבקש להזכיר למי ששכח, שלא חייבים מטבע של 5 שקלים, גם מטבע של רבע דולר עושה את העבודה (בדוק!).
לעניין דעתי, הממממ מסתבר שיש כזו, חוץ מזה שאני אוהב את הכתיבה שלך, הסוף קצת קטוע, מה שאכן יוצר את הרושם שזה אונס של ממש ולא מין בהסכמה (אפילו לא מין שהחל שלא בהסכמה ונגמר ב- "והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה").
ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}

כאחת

שמכירה את הכותבת באופן אישי, הדוק וצמוד, אני יודעת בדיוק למה התכוון המשורר.
ראשית, אני לא מאמינה בלהגיש את הכל לפה, אם לא צריך לחשוב, זה לא שווה את הקריאה (לדעתי, כמובן).
כל הסיפור מתבסס (מבלי לקלקל את הפאנץ') על הסכם מסוים של הדמויות, שאולי סמוי מן העין לקוראים, אבל מתגלה בשורה האחרונה שהיא, כאמור, הפאנץ'.
קטוע? זו פרשנות אישית, לטעמי המילה "מפתיע" נכונה יותר.
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)

Re: ולי יש רעיון:

Yosefus כתב/ה:
סכיזופרניה של הילדות כתב/ה:
מופנה לכלובי בעיקר:
אולי אפשר לעשות סקשן במגזין שיכיל בתוכו סיפורים על דברים שלא עושים במציאות?
סקשן שיכיל דף הסבר בו כתוב במפורש שהסיפורים המופיעים בו מייצגים פנטזיות בלבד, ושאין קשר בין בדס"מ לפשעים מיניים...
ככה הכלוב יגן על עצמו ועל דעת הקהל על בדס"מ, ובמקביל יאפשר לחבריו לפרסם פנטזיות "אסורות"
ישנה גם חשיבות לסיפורים כאלה, חשיבות מעניינת, לראות עד איפה מגיעות הפנטזיות שלנו, לראות ברור יותר את הגבול בים מה שמותר למה שמותר רק לפנטז עליו.
אולי זה אפילו יעשה שירות טוב לדעת הקהל על בדס"מ, כי ככה אנשים רנדומליים שיכנסו לכאן יראו את הגבול ברור ומסורטט.
תחשבו על זה icon_smile.gif

ואללה סכיזו, הצלחת להפוך אותי 180 מעלות (או אולי כמו המנחה העאלק איטלקיה שלנו זה היה 365 ?) ובכלל לא ציפיתי (למהפך).
דווקא למקרא הסוררת התמלאתי אמפתיה (לה) וזעם (כלפי המשטר הרודני בכלוב). אפילו חשבתי לעלות על סוס לבן ולדהור לעזרתה (אבל בשביל זה יש את קיחוט). והנה באת עם הצעה הגיונית להפליא, בוגרת ושקולה , שראוי היה שאני אחשוב עליה קודם (לו רק הייתי קורא את הפוסט הזה קודם). אלא מאי ? שאת כתבת ואני קראתי, וכך לפתע פתאום התהפכו היוצרות.
פתאום חשבתי (כן, לפעמים זה קורה לי) "מה עם פדופיליה ?" והרי ברור שזה מחוץ לתחום, ואפילו אם זו פנטזיה שכתוב עליה ב ע נ ק שזו רק פנטזיה, עדיין ברור שהיא לא תפורסם (ברור, לא ?). "אז למה פדופיליה לא ואונס כן ?" שבתי וחשבתי לעצמי (יום מלא מחשבות). מה הגבול ואיך מבחינים ? אולי החוק יכול להיות קריטריון ? צריך להיות קריטריון, חייב להיות קריטריון (גם אם הוא מטומטם להפליא).
אז מה אומר החוק ? פדופיליה אאוט, מין בהסכמה אין (בתנאי שזה לא עם קטין/קטינה ו/או גופה שהסכמתם לא נחשבת).
איפה פה יושב האונס ? להפתעתי (והנה ה- 180 מעלות ממערכה א') - מחוץ לתחום.
מפתיע משהו, אבל אולי יש הגיון בשגעון.

אז זהו שאם יהיה סקשן של "פנטזיות שהביצוע שלהם לא חוקי" זה יחסה הכל, העניין הוא שעל הכל מותר לכתוב ועל הכל מותר לפנטז, אז אפשר פשוט להכריז: כאן אנחנו מפנטזים על פדופיליה, אונס, ושאר פשעים, אבל בשום אופן לא חושבים שמותר לעשות את זה.
מה הבעיה עם זה?

נ.ב
תמיד שמחה להפותך יוצרות icon_smile.gif
דוקטרינה​(שולט)

את זה לא הרשו לך לפרסם??????????

דוקטרינה​(שולט) • 22 במאי 2005
סוררת - האם ייתכן כי משהו בתקשורת השתבש? לא יכול להיות שאת הסיפור הזה לא הרשו לך לפרסם בכלוב.

דוק
ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}

Re: את זה לא הרשו לך לפרסם??????????

דוקטרינה כתב/ה:
סוררת - האם ייתכן כי משהו בתקשורת השתבש? לא יכול להיות שאת הסיפור הזה לא הרשו לך לפרסם בכלוב.

דוק

בהן צדק.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 22 במאי 2005
גם אני לא רואה בסיפור הזה כל פסול. מצטערת.

נהנתי, סוררת. תודה.
דוקטרינה​(שולט)

חלילה לא התכוונתי לפגוע אבל ייתכן שיש שם טעות

דוקטרינה​(שולט) • 22 במאי 2005
לדעתי, יש צורך לדבר שוב למול כלובי

פשוט לא נשמע לי הגיוני שהסיפור הזה שלך (אהבתי את הסוף ואהבתי את החמוצים) לא יתפרסם. אין לכך שום הצדקה.

דוק
ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}

Re: חלילה לא התכוונתי לפגוע אבל ייתכן שיש שם טעות

דוקטרינה כתב/ה:
לדעתי, יש צורך לדבר שוב למול כלובי

פשוט לא נשמע לי הגיוני שהסיפור הזה שלך (אהבתי את הסוף ואהבתי את החמוצים) לא יתפרסם. אין לכך שום הצדקה.

דוק

עכשיו הוא כבר לא יוכל להתפרסם פה, כבר פירסמתי אותו במקום אחר.
הסיבה ששלחתי את ההודעה הראשונית הייתה תמיהה, אבל קיבלתי תשובה ברורה בהחלט מהמנהלים. האם האידיאולוגיה מאחורי התשובה מוצדקת? על זה אפשר להתווכח, אבל די מיותר מבחינתי. מי שרוצה לקרוא אותי, יקרא (פה או בכל מקום אחר).
scorpio king​(שולט)

האם יתכן שכלובי פשט את הרגל?

scorpio king​(שולט) • 22 במאי 2005
אז מה כל מה שהחוק אוסר לעשות אסור גם לפרסם?

ומה לגבי פנטזיות??? סיפורי פנטזיה???

לפי ההגיון של הצנזור שפשט את הרגל לא נכון גם לפרסם את לוליטה של נבוקוב ואת הסרט שבא בעקבותיו שלא לדבר על סצינות אונס בסרטים דוגמת הפוך. וסליחה ממי שצריך לסלוח על שנתליתי באילנות גבוהים אבל דווקא באתר הזה הייתי מצפה שיפגינו מדיניות שונה ומתקדמת יותר. למרות שכמו שאני מבין הרבה יותר נוח להיות בת יענה ,לטמון את הראש בחול ולומר תוך גלגול עיניים השמיימה: מה אתם רוצים מאיתנו החוק אוסר לעשות, אנחנו לא מפרסמים...

האם יכול להיות שבמגזין הכלוב עוצרים בגופם את מבול סיפורי האונס והפדופיליה ואנחנו לא ידענו על זה?
האם אין איזה עורך מבוגר אחראי שמסוגל להפעיל שיקול דעת. האם באמת סיפורה של סוררת הוא כ למה שעומד ביננו לבין קריסתה של ציוויליזציית הכלוב כמי שאנחנו מכירים אותה.... סאגת אונס ופדופילה שאפילו מיטב המוחות ובעלי הקיבות החזקות כאן לא יוכל לעכל?

אני מסופק!

אף פעם לא מאוחר להגיד טעינו!
מומלץ אפילו להתחיל עכשיו!