שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

קוים אדומים?..?? ? לא ממש!

שיקי​(נשלט)
לפני 20 שנים • 28 ביולי 2003

קוים אדומים?..?? ? לא ממש!

שיקי​(נשלט) • 28 ביולי 2003
מה לא נכתב על קוים אדומים? מה לא נאמר? אני בטוח שכולכם קראתם וראיתם כל מה שקשור לנושא זה, לרוב האנשים יש קוים אדומים, חלק רושמים "אין גבולות" ולא ממש מתכוונים לזה...

מי לא נתקל/ה בסאב או עבד שאמר "אני מוכן להכל" - האם הוא באמת התכוון לזה?...לא בטוח..יותר נכון יהיה לומר שאין מצב שהוא התכוון לזה...והרי המילה הבאה תהיה "....אבל...רק לא.."

אני, בהיותי אדם ראלי והגיוני - תמיד הכרתי את אותם כבלים - תמיד היתה לי את ה"רשימה שלי" - אף פעם לא קרה שנשאלתי והייתי עונה "אין לי קוים אדומים" - זה פשוט לא נשמע הגיוני לי.

ביום אחד (ליתר דיוק ביום 12/7/03), הכל הזדעדע, הכל השתנה, כאילו כל מה שהכרתי, הבנתי, וחשבתי שנכון, התגלה לי כטעות.

כן זה קרה ביום אחד, אבל זה לא תהליך של יום אחד כלל וכלל - זה תהליך שרק הבשיל באותו יום אך החל הרבה לפני כן.

בדיעבד אני יודע שאין זו טעות, שכן כל שלב בחיים מביא אותנו לשלב מתקדם יותר מוכנים יותר, ו"בשלים" יותר, מתפתחים יותר - אינני מצטער על שום דבר שעשיתי בעבר - להיפך אני מאושר בכל מה שחויתי עד הלום.

יצא לי לקרא אתמול הודעה של מישהו שדיבר על "מסוכנות" על "פחד מניצול" - על "טוטאליות מסוכנת"...ישבתי, קראתי, ופתאום רציתי לצעוק לו "אתה לא מבין במה מדובר!!!!"

אבל עצרתי את עצמי - קטונתי לומר לאחרים שהם טועים - שכן אני דוגל שאיש באמונתו יחייה - כל עוד הוא לא מפריע לאחר.

אני בדיעה שכשמוצאים את האדם הנכון - מוכנים לתת לו ה-כ-ל, וכשאני אומר הכל, אני מתכוון להכל - את הנשמה, הרוח והגוף - באופן הכי טוטאלי שיש - זה רצון שיש בפנים עמוק, רצון מתפרץ שלא ניתן לעצור - הוא עוקף את כל המחסומים והכבלים המצויים בראש - הוא גורם לי לרצות לזרום קדימה, למתוח כל "גבול" - לפתע אין גבולות - הכל אפשרי - וזו ההרגשה הכי מדהימה בעולם.

עכשיו, יהיו כאלו שירימו גבה...יביטו, יחייכו, אולי יגחכו...ויגידו "הנה עוד אנטליגנט אחד שאומר שאין לו גבולות...פגשנו אלף כמוך.." - אין לי בעיה איתם, אני לא כועס, זו המחשבה הכי רציונלית שיכולה להיות - שגויה אך רציונלית (שילוב מילים מעניין תודו).

אני אפילו לא אנסה להתעמת איתם, אני פשוט כותב מה שאני מרגיש, ומי שמכיר אותי יודע שאני לא אומר מה שאינני מתכוון אליו - ובכל הכנות.

אני מכיר כאלו שיגידו שאני חי בסרט (אם זה סרט - זה סרט עם העלילה הכי מדהימה שראיתי בחיי - לא מוותר עליו בחיים).

אבל האמור לעיל נכון אך ורק עבור אותה אחת - יחידה ומיוחדת - כלומר הצורך הזה התעורר בי רק בזכותה ורק בעבורה - ולא בעבור אחרת.

קשה לי מאוד לחשוב על אחרת שלמענה אחוש ככה - מאוד מאוד קשה לי לחשוב - כי אינני סבור שקיימת עוד מישהי מושלמת כמוה.

"מושלמת" - הנה עוד מילה שתגרום לקוראים רבים לחייך - "אין הרי בנאדם מושלם..." - כדי לא להקשות עליכם - אגיד מושלמת מבחינתי.

מעניין אותי אם מישהו מצליח לרדת לסוף דעתי ומתחבר לאמור לעיל...משום מה אני חושב שדווקא בקרב אנשים "בקטע" לפעמים אין את הפתיחות הדרושה להבין רעיון "חדשני" כזה...וזה מיד מעורר תגובות קטלניות - והרי דווקא אנשים ב"קטע" אמורים להיות הרבה יותר פתוחים - הלא כן?

במילים אחרות מה שרציתי לומר לכם - שהתעוררתי יום אחד וגיליתי שאין לי קווים אדומים עבורה.

אני, האדם הריאלי, העו"ד החשדן...הבכלל לא תמים - בוטח בה - פשוט כך בעיניים עצומות ורוצה לתת לה ה-כ-ל , אם רק תסכים לקחת.

יום נפלא שיהיה לכם ואני מקווה שלא זעזעתי את עולמכם התרבותי...

שיקי { L }
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 28 ביולי 2003
שיקי , לא רק שלא זעזעת את עולמי התרבותי...
אלה הוספת עוד כוכב, למאות הכוכבים שבעולמי התרבותי.
תהנה,אתה נשמע בספייס
ספייס של אהבה ונתינה
Lolita​(שולטת)
Lolita​(שולטת) • 28 ביולי 2003
יגעת ומצאת , תאמין.

קיפוד דיסלקט-מופרע-בעל הפרעת דיבור סידרתית-אובססיה כרונית לתאריכים- דוקרני-שפל
שלי .
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 28 ביולי 2003
למה אתה חושב שזעזעת?
אני מופתע רק מדבר אחד שהצלחת להגיע לנקודה ישר ובלי לפספס.
אבל זה בסדר בזמן האחרון אתה באמת מתאמץ לומד ומשתפר.

ועכשיו ברצינות כי הנושא מאוד רציני.
עם כל זה שהדברים נכונים וכל מי שחווה התמסרות יודע את זה שכשאתה מתמסר אין גבולות להבדיל מסתם סשן חולף.
יש פה הבדל מהותי. אתה מצאת את מי שבעיניך היא מושלמת (אתה לא היחיד שחושב ככה). לכן אתה מוכן להתמסר לה ברמה הזאת. אם היא לא היתה כל כך מושלמת בעיניך לא היית מגיע לרמה הזאת של ההתמסרות. וזה מה שכל כך יפה בבדסם לדעתי. שאת העוצמות שלך להעניק ולספוג אתה מקבל מהדומית שלך כמובן כאשר יש לך עצמך את הבסיס הנכון.
אז תמשיך לרגש אותנו במה שאתה חווה, אני כבר ממש מתגעגע לחוש את ההרגשה הזאת שוב. וכייף לי לשמוע שאיש כמוך חווה את זה. רק אל תשכח לאחל לנו לכולנו שגם אנחנו נחווה את אותה החוויה.